Gość: olo IP: *.acn.pl / 10.72.0.* 18.09.03, 14:28 LEGIA NAJLEPSZA JEST!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ar Wisełka!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.03, 14:41 Wisełka pojedzie po tych gwiazdkach ze stolicy. Będzie ze 3:0 dla Wisły.Żurawski się odblokował, tak że spokojnie Legia polegnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raczek15 Re: Przed meczami 6. kolejki piłkarskiej ekstrakl IP: *.acn.waw.pl 18.09.03, 15:14 juz sie nie mogę doczekać meczu Legii i meczyk sobie obejrzę na żywo:D cool Legia Cwks is the best!!!!!!!!!!!!!11 Odpowiedz Link Zgłoś