Dodaj do ulubionych

Właściciel Polsatu wykupi Śląsk?

IP: *.um.katowice.pl 17.07.08, 13:37
Czy na zdjęciu to nie ten gościu z Ligi Polskich Rodzin?
Obserwuj wątek
    • Gość: wicki-klicki Mrzonki IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.08, 13:55
      Śląsk to na razie jest klub No Name w świecie futbolu. Solorz powinien zdawać
      sobie sprawę, że kupi(ewentulanie) klub , w który przez wiele lat będzie
      musiał władować pieniądze zanim zacznie przynosić dochody.Warunkiem sukcesu
      finansowego jest systematyczna gra w Lidze Mistrzów lub w pucharach. Nie daje
      rady taki klub jak Wisła a Cupiał raczej dokłada niech więc Solorz się
      zastanowi.Była szansa dla Śląska przez fuzję z Groclinem ale się zbyła -
      głupkami okazali się nie tylko kilbole z zapyziałego Wrocka ale też notable
      wrocławscy.Wrocław to miasto porażek:Expo,centrum technologi,piłka nożna ,
      koszykówka,obwodnica itp.
      • Gość: fatality Re: Mrzonki IP: *.e-wro.net.pl 17.07.08, 14:59
        zapyziałego wrocka? buahahaha, a gdzie ty mieszkasz wieśniaku,pyraku?
      • Gość: pk wks [...] IP: *.e-wro.net.pl 17.07.08, 20:55
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: aa Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.chello.pl 17.07.08, 14:05
      bardzo możliwe, że to on. Wielokrotnie się pojawiał na meczach i za pomocą
      całego "przywódcy" półmózgów stadionowych agitował za LPRem
      • Gość: kamil Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.centertel.pl 17.07.08, 14:11
        To na pewno on. Radosław Parda, wiceminister sportu w poprzednim rządzie. Na tym
        zdjęciu jeszcze przed posłowaniem bo w bluzie, jak już był ministrem to na mecze
        przychodził w płaszczyku. Ciekaw jestem co robi teraz. Dziwi mnie, że
        dziennikarze tego nie wyłapali.
      • Gość: And Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 14:47
        Przyjdź na mecz i powiedz mu to w twarz, a nie obrażaj kogoś na necie
        • Gość: kibuc Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: 80.68.236.* 17.07.08, 15:12
          Absurdalny argument. Jak nazwę tępego osiłka po imieniu, da mi po gębie. Czy to
          będzie oznaczać, że ma rację? Jeśli nie, to wolę mieć i rację i zbęby, nie jedno
          z dwóch.
    • Gość: Balfour Cały Śląsk????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 14:19

      Mam nadzieję że tylko Górny.
      • Gość: wukaes Re: Cały Śląsk????????? IP: 83.238.141.* 17.07.08, 14:45
        "- To musi być potężne, sprawne przedsiębiorstwo, które będzie
        umiało na siebie zarobić - podkreśla."

        To raczej inwestycja w lechię odpada - tam jest amatorszczyzna oraz
        skład węgla i papy.
        • Gość: dg Re: Cały Śląsk????????? IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 17.07.08, 17:27
          No to ma Solorz odpowiedź na swoje pytanie. Śląsk nie jest żadnym dochodowym,
          sprawnym przedsiębiorstwem, Śląsk jest dopiero niemowlakiem na krajowym podwórku
          (tak jak Polska na europejskim) i potrzebuje żeby ktoś do niego wkładał i
          wkładał i ... przez 10 lat nic nie wyciągał. Wtedy, jakby już grał w
          europejskich pucharach, miał rzesze kibiców (nie kibolów), stadion (40tys.)
          pełny na wszystkich meczach to może by zarobił
    • Gość: koper Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 14:48
      niech kupi, z jego kasą już można coś zrobić ;)
      • Gość: pijak Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.07.08, 15:16
        ta przepić jego kase można,
        cała kryta odpowiada STOOOO -
        - LAAAT
    • public_enemy Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? 17.07.08, 16:40
      kolejny chętny na klub w którym będą mu rządzić debile w szalikach. No ale nie
      moje pieniądze, nie mój problem...
      wystarczy tylko życzyć powodzenia bo Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast
      Polski i zasługuje na pierwszą ligę.
    • Gość: JFK [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 17:00
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: kosiarz następna kaczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.08, 09:28
      Polsat jest dawno dogadany z Lechią, po co te kaczki...
    • Gość: walus Akurat IP: *.korbank.pl 18.07.08, 11:05
      Pchac sie w to bagno!!! I tych bez honoru i ambicji ludzi!
      • Gość: Chris Zrobcie cos! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 21.07.08, 00:02
        Jestem w..rwiony. Jako mlody chlopak ogladalem Slask w pucharach
        europejskich. Pamietam atmosfere. Pamietam ze 30 tysiecy na
        Olimpijskim to byla "normalka". Mam nadzieje ze obecne pokolenie
        fanow WKS rowniez doczeka sie "pilkarskiej Europy".
        • Gość: karolina Zrobcie cos! IP: *.korbank.pl 21.07.08, 16:35
          Jestem w..rwiony. Jako mlody chlopak ogladalem Slask w pucharach
          europejskich. Pamietam atmosfere. Pamietam ze 30 tysiecy na
          Olimpijskim to byla "normalka". Mam nadzieje ze obecne pokolenie
          fanow WKS rowniez doczeka sie "pilkarskiej Europy".

          Dłygo trzeba bedzie czekac na sukcesy! U nas dominowała i
          dominuje propaganda sukcesu i zero pracy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka