Gość: ha ha IP: *.um.katowice.pl 17.07.08, 13:37 Czy na zdjęciu to nie ten gościu z Ligi Polskich Rodzin? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wicki-klicki Mrzonki IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.08, 13:55 Śląsk to na razie jest klub No Name w świecie futbolu. Solorz powinien zdawać sobie sprawę, że kupi(ewentulanie) klub , w który przez wiele lat będzie musiał władować pieniądze zanim zacznie przynosić dochody.Warunkiem sukcesu finansowego jest systematyczna gra w Lidze Mistrzów lub w pucharach. Nie daje rady taki klub jak Wisła a Cupiał raczej dokłada niech więc Solorz się zastanowi.Była szansa dla Śląska przez fuzję z Groclinem ale się zbyła - głupkami okazali się nie tylko kilbole z zapyziałego Wrocka ale też notable wrocławscy.Wrocław to miasto porażek:Expo,centrum technologi,piłka nożna , koszykówka,obwodnica itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fatality Re: Mrzonki IP: *.e-wro.net.pl 17.07.08, 14:59 zapyziałego wrocka? buahahaha, a gdzie ty mieszkasz wieśniaku,pyraku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pk wks [...] IP: *.e-wro.net.pl 17.07.08, 20:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.chello.pl 17.07.08, 14:05 bardzo możliwe, że to on. Wielokrotnie się pojawiał na meczach i za pomocą całego "przywódcy" półmózgów stadionowych agitował za LPRem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.centertel.pl 17.07.08, 14:11 To na pewno on. Radosław Parda, wiceminister sportu w poprzednim rządzie. Na tym zdjęciu jeszcze przed posłowaniem bo w bluzie, jak już był ministrem to na mecze przychodził w płaszczyku. Ciekaw jestem co robi teraz. Dziwi mnie, że dziennikarze tego nie wyłapali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: And Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 14:47 Przyjdź na mecz i powiedz mu to w twarz, a nie obrażaj kogoś na necie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibuc Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: 80.68.236.* 17.07.08, 15:12 Absurdalny argument. Jak nazwę tępego osiłka po imieniu, da mi po gębie. Czy to będzie oznaczać, że ma rację? Jeśli nie, to wolę mieć i rację i zbęby, nie jedno z dwóch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Balfour Cały Śląsk????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 14:19 Mam nadzieję że tylko Górny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wukaes Re: Cały Śląsk????????? IP: 83.238.141.* 17.07.08, 14:45 "- To musi być potężne, sprawne przedsiębiorstwo, które będzie umiało na siebie zarobić - podkreśla." To raczej inwestycja w lechię odpada - tam jest amatorszczyzna oraz skład węgla i papy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dg Re: Cały Śląsk????????? IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 17.07.08, 17:27 No to ma Solorz odpowiedź na swoje pytanie. Śląsk nie jest żadnym dochodowym, sprawnym przedsiębiorstwem, Śląsk jest dopiero niemowlakiem na krajowym podwórku (tak jak Polska na europejskim) i potrzebuje żeby ktoś do niego wkładał i wkładał i ... przez 10 lat nic nie wyciągał. Wtedy, jakby już grał w europejskich pucharach, miał rzesze kibiców (nie kibolów), stadion (40tys.) pełny na wszystkich meczach to może by zarobił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koper Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 14:48 niech kupi, z jego kasą już można coś zrobić ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pijak Re: Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.07.08, 15:16 ta przepić jego kase można, cała kryta odpowiada STOOOO - - LAAAT Odpowiedz Link Zgłoś
public_enemy Właściciel Polsatu wykupi Śląsk? 17.07.08, 16:40 kolejny chętny na klub w którym będą mu rządzić debile w szalikach. No ale nie moje pieniądze, nie mój problem... wystarczy tylko życzyć powodzenia bo Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast Polski i zasługuje na pierwszą ligę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JFK [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 17:00 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosiarz następna kaczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.08, 09:28 Polsat jest dawno dogadany z Lechią, po co te kaczki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: walus Akurat IP: *.korbank.pl 18.07.08, 11:05 Pchac sie w to bagno!!! I tych bez honoru i ambicji ludzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chris Zrobcie cos! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 21.07.08, 00:02 Jestem w..rwiony. Jako mlody chlopak ogladalem Slask w pucharach europejskich. Pamietam atmosfere. Pamietam ze 30 tysiecy na Olimpijskim to byla "normalka". Mam nadzieje ze obecne pokolenie fanow WKS rowniez doczeka sie "pilkarskiej Europy". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolina Zrobcie cos! IP: *.korbank.pl 21.07.08, 16:35 Jestem w..rwiony. Jako mlody chlopak ogladalem Slask w pucharach europejskich. Pamietam atmosfere. Pamietam ze 30 tysiecy na Olimpijskim to byla "normalka". Mam nadzieje ze obecne pokolenie fanow WKS rowniez doczeka sie "pilkarskiej Europy". Dłygo trzeba bedzie czekac na sukcesy! U nas dominowała i dominuje propaganda sukcesu i zero pracy. Odpowiedz Link Zgłoś