Gość: kubasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 20:56 Dobra decyzja... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kibic JAKI PZPN TAKA POLSKA PILKA, czyli SYF IP: *.ght.iadfw.net 01.10.03, 00:24 Odpowiedz Link Zgłoś
rabarbarus Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe 30.09.03, 21:06 Jak zobaczę takiego Rutę, Lewnę czy innego Warszawskiego na boisku, to nie zdzierżę. Pogonię ch..a by spierdalał na Syberię. Won z tego kraju pedały!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SEVEN Re: Dwa lata zamiast doz˙ywocia dla pi?karzy w afe IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 30.09.03, 21:09 nie maja jaj w tym nko.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cin Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 21:09 Moim zdaniem to żaden wyrok Jeśli byłoby to 5-10 lat to kara byłaby uczciwa a tak dwa lata jak za brata i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obojętny Re: OTO POLSKA WŁAŚNIE..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 21:23 Jedna wielka farsa,a wyrok ? - jaki inny mógł zapaść w PZPN, pod rządami "sędziego" Listkiewicza :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jack handlujcie dalej!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.03, 21:19 taki wyrok to przyzwolenie na dalsze handlowanie meczami. czy jakiemus tam zawodnikowi nie oplaca sie sprzedac??? dostaje za odpuszczenie meczu tyle kasy, ze przez dwa lata pewnie by tyle nie zarobil. Dozywotnie kary byly bardzo dobre!!! a na dwa lata to oni powinni isc za to do wiezienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: punksxp wal sie na ryj panie listkiewicz IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.03, 21:34 No to wydali orzeczenie przez pół roku myśleli i wymyśleli!!! Bez dowodów, świadków skazać klub na pożarcie. BRAWO Panie Listkiewicz jest pan najwiekszym przekretem w tej lidze. Zniszczył pan coś co było tworzone od wielu lat. Szczęście, entuzjazm i wszystko co było związane z piłką dla układów. Cały wysiłek i praca wielu ludzi z Jaworzna, a także ich mieszkańców (za pieniądze podatników został wybudowany stadion)poszła na darmo. Niech pan sie potem nie dziwi że ktoś na pana brzydko mówi bo jest pan cieciem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Tarabuła Re: wal sie na ryj panie listkiewicz IP: *.artcom.pl 30.09.03, 21:52 Spoko. Remont stadionu w Jaworznie robili moi kolesie z SLD i z Ordynackiej (Mitex), kto miał zarobić, to zarobił. Wielkiego bólu nie ma. A tadek za bardzo wyrastał, więc dobrze, że go PZPN pochlastał. Ja na mecze i tak chodziłem, bo musiałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pioter Re: wal sie na ryj panie listkiewicz IP: 80.54.77.* 30.09.03, 23:56 Cos mi sie wydaje ze z Panem arabułą to ty kolego nie masz nic wspólnego.Raczej z tym bazyliszkiem Pawłem Silbertem.Więc nie podszywaj sie pod innych bo to nie ładnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy A pomyślałeś żeby Fudale podziękować?! IP: *.edox4.net 30.09.03, 22:53 Pomyśl trochę zanim zaczniesz bzdury wygadywać. Szkoda kibiców Jaworzna, szkoda uczciwych piłkarzy - ale to nie wina Listkiewicza (jaki by tam nie był:) że Garbarnia w II lidze. Prezesowi klubu nic do zarzucenia nie masz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pioter Re: A dziękować mamy mu za co!!! IP: 80.54.77.* 30.09.03, 23:58 My kibice napewno nie mamy nagonka byla bezpodstawna Tadzio to ruwny facet i 3mam z nim na dobre i na złe.To jest gość z klasą i honorem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Re: A dziękować mamy mu za co!!! IP: *.edox4.net 01.10.03, 00:12 Gość portalu: pioter napisał(a): > My kibice napewno nie mamy nagonka byla bezpodstawna Tadzio to > ruwny facet i 3mam z nim na dobre i na złe.To jest gość z klasą > i honorem. To taki żart ma być, tak? Że niby zgrywasz siostrzeńca Fudały, wyśpiewujesz peany na jego cześć, a ja mam udowadniać że on nie jest wielbłądem.... Wybacz, postoje:)))))))) Nie wiem o co ci chodzi, ale ja na serio tej wypowiedzi nie biorę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: que? Re: A dziękować mamy mu za co!!! IP: *.acn.pl / *.acn.pl 01.10.03, 18:06 > My kibice napewno nie mamy nagonka byla bezpodstawna Tadzio to > ruwny facet i 3mam z nim na dobre i na złe.To jest gość z klasą > i honorem. buehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poki o ile zakład że zagrają jeszcze w tym sezonie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.03, 21:40 "no bo przecież po co niszczyć chłopakom kariery z powodu jednego (jednego udowodnionego) błędu?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soccer1doc Re: o ile zakład że zagrają jeszcze w tym sezonie IP: *.twcny.rr.com 30.09.03, 22:09 Jest to absolutny skandal! Albo zawodnicy sprzedali mecz i zasluguja na dozywotnia dyskwalifikacje albo sa niewinni. Jesli dwa lata zawieszenia za manipulacje rywalizacji rozgrywek pierwszej polskiej ligi pilkarskiej sa odpowiednia kara to liga ta jest tak malo warta ,ze nie bede sobie glowy nia zawracal. Do widzenia PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Jedyna nadzieja że taki Ruta nie znajdzie pracodawcy IP: *.edox4.net 30.09.03, 22:48 NKO wymiękła. Ale nie ma sie co dziwić, udobruchała swoich zapiekłych wrogów (Ruta, Warszawski i s-ka) i tym samym zamknęła im buzie. A jeszcze mogli jej sporo krwi napsuć... Teraz są szczęśliwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AD Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.astro.net.pl 30.09.03, 22:51 Skandal!!! Mam nadzieje, ze kibice nie zapomna kto sprzedaj mecze i panow Rute, Warszawskiego, Lewne nie ujrzemu juz niegdy na naszych boiskach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pioter Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: 80.54.77.* 30.09.03, 23:16 To skandal. Powinno się rozwiązać tą smiesną organizacje szumnie zwaną PZPN-em. Siwy prezes to naprawde nie jest właściwy człowiek tak jak i cała reszta panów kurczowo trzymających sie stołków! Szczakowianka jeszcze pokaże na cą ją stać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mahoney Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: 217.153.143.* 01.10.03, 00:39 to jest chore , jak mamy z kims wygrywac , jak mam y wspolzawodniczyc na jakims tam poziomie z zachodem jesli zezwala sie na takie akcje jak sprzedawanie meczu , przeciez to niszczy to wszytsko co wkladaja uczciwi pilkarze , dzialacze , ja nie rozumiem to byl ten przekret czy nie byl bo jak byl a podobnmo byl to zawieszenie na zawsze jest jedyna mozliwa kara a to co robi Lis jest farsa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: que? Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.acn.pl / *.acn.pl 01.10.03, 18:13 > To skandal. Powinno się rozwiązać tą smiesną organizacje > szumnie zwaną PZPN-em. Siwy prezes to naprawde nie jest > właściwy człowiek tak jak i cała reszta panów kurczowo > trzymających sie stołków! Szczakowianka jeszcze pokaże na cą ją > stać. Nikt Szczakowej nie każe należeć do tej "śmiesznej organizacji szumnie zwanej PZPN-em". f. fudała zrobiłby polskiej piłce przysługę gdyby ze swoim klubikiem się z tej organizacji wypisał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ao Skandal IP: 64.208.4.* 01.10.03, 05:25 Swietny przyklad dla innych. Tearaz mozna kupowac mecze w majestacie prawa. Dno! Rzygac sie chce jak sie slyszy takie rzeczy o pilkarzach i hokeistach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Skandal IP: *.tele2.pl 02.10.03, 17:29 Panowie. O czym mowa? Przecież te pieniądze na kupno meczy dają wielce zasłużeni działacze PZPN! To oni siedzą w zarządach klubów, wydziałach dyscypliny, NKO i gdzie tam jeszcze. piłkarze nie kupują meczów - oni tylko biorąc przykł;ad z góry uczą się jak sie zarabia pieniądze na piłce. Ryba psuje sie od głowy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maj Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.pkobp.pl 01.10.03, 07:30 to wszystko jest śmiechu warte.podwórkowa piłka nożna.ci pseudo piłkarze nie osiągnęli w zawodowym sporcie nic i nigdy już nie osiągną,sami postawili na sobie krzyżyk.jak widze takich pajacyków którzy kopią się po czole a piłka ich parzy nie widze nic dobrego przed piłką i wogóle sportem w Polsce.może oni pomylili profesje niech zajmą się handlem albo odzyskiwaniem długów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wełna Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 01.10.03, 07:45 Kur.. a mać. Tej bandzie sprzedawczyków udowodniono, że sprzedali mecz. Mało tego, przyznali się, że wcześniej też grali nieczysto (Łęczna, sędziowie). I co zrobiło NKO. Zmniejszyło im kary !!!!! DEBILE - wymienić cały PZPN !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~kibic? Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: proxy:* / 192.168.2.* 01.10.03, 07:45 i wszystko jasne - w tej chwili widać, że PZPN nie miał i nie ma żadnych dowodów. Całe oskarżenie PZPN opierało się na domniemaniach, które w znacznej części nie były spójne. Kaseta, która miała być kluczowym dowodem, najprawdopodobniej została spreparowana. W tej chwili najsensowniejszym rozwiązaniem wydaje się aby do PZPN wkroczył prokurator i wtedy napewno poznamy całą prawdę na której wszystkim zależy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cover Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: 195.245.222.* 01.10.03, 09:03 Ile za ten wyrok wział Listkiewicz ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jp Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.brzesko.sdi.tpnet.pl 01.10.03, 10:01 kpiny.jeśli sprzedali mecz to nie może być litości.a jeśli są niewinni to za co 2 lata?Ciekawe kto zawrze za 2 lata kontrakt z takimi zawodnikami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC SKANDAL!!!!!!!!!!! IP: 213.76.140.* 01.10.03, 11:15 TO SKANDAL!!! To co robi PZPN to jawna zacheta do handlowania meczami, punktami, awansem, spadkiem. Panowie!!! Opamiętajcie się!!! KIBICE!!! Nie pozwólmy na to... Jestem rozgoryczony... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monty Lewna to złodziej, kłamca, a do tego patałach IP: *.crowley.pl 01.10.03, 16:53 nic dodać, nic ująć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majrix Szkoda... IP: *.tkb.net.pl 01.10.03, 17:15 niestety w ten sposob PZPN w jakis sposob dal przyzwolenie na handlowanie meczami w przyszlosci, dwa lata to mozna dostac za doping, a za oszustwa tego typu, godzace w wiekszą liczbe ludzi, powinny byc karane jak za pierwszej instancji. szkoda :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Szkoda... IP: *.tele2.pl 02.10.03, 17:35 masz rację! Widocznie NKO przestraszyła sie , że jak utrzyma poprzedni wyrok to chłopaki zaczna mówić więcej! A wtedy wszystkim w PZPN moze sie zrobić gorąco pod stołkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robin Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.ub.uni / 172.20.6.* 01.10.03, 17:34 ja mam tylko nadzieje , ze zaden klub nie zatrudni u siebie takich sprzedajnych swin jak ci zdyskwalifikowani na 2 lata pilkarze . Rowy kopac a nie po boiskach biegac panowie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal ...e sprzedawczyki IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.10.03, 20:31 Ciekawe kogo ci gnoje przekupili w tej komisji? Albo kogo zastraszali ??!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.elblag.dialog.net.pl 01.10.03, 21:40 Ja mysle ze to bardzo dobrze, ze zmniejszyli kary - powinni ich calkiem uniewinnić a bramkarza (oszusta) zamknac za skladanie falszywych zeznan. Mysle, ze to nie chlopaki sprzedaja mecze tylko prezesi. A wykrywacz klamstw i szymanski i to wielki przekret na wielkie pieniadze. uklady o jakich nie dowie sie szary kibic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dino Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.03, 16:00 Dać im szansę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~kibic? Do dziennikarzy G. Wyborczej IP: proxy:* / 192.168.2.* 03.10.03, 10:36 Dziennikarzom G. Wyborczej, którzy ponoć badali Pana Prezesa Szymańskiego, polecma artykuł Rzeczpospolitej: www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_031003/sport/sport_a_1.html Może czas zakończyć zajadanie się serdelkami, może wówczas coś zaŚWITa i wytłumaczyć się czytelnikom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazyliszek Re: Do dziennikarzy G. Wyborczej IP: *.chello.pl 03.10.03, 14:40 Fakt, sprzedajni pilkarze to swietne i wiarygodne zrodlo informacji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~kibic? Re: Do dziennikarzy G. Wyborczej IP: proxy:* / 192.168.2.* 03.10.03, 16:13 Niestety to racja, ale dla przypomnienia PZPN wydał werdykt opierając się na zeznaniach Peskovicia, który ponoć również sprzedał ten mecz. Peskovic zmieniał zeznania tyle razy aż powiedział co PZPN chciał usłyszeć. A kaseta która wygląda na zmanipulowaną ?. Jedno jest pewne w tej chwili w I lidze gra zespół, który ma/miał nie jedno na sumieniu, a zdegradowano do II ligi Szczakowiankę, której nic nie udowodniono. Ja serdecznie dziękuję za taką sprawiedliwość, w polskim prawie obowiązuje coś takiego jak domniemanie niewinności. Odpowiedz Link Zgłoś