Dodaj do ulubionych

Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w aferz...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 20:56
Dobra decyzja...
Obserwuj wątek
    • Gość: bobo kipna IP: 80.54.69.* 30.09.03, 20:57
      i tyle
      • Gość: kibic JAKI PZPN TAKA POLSKA PILKA, czyli SYF IP: *.ght.iadfw.net 01.10.03, 00:24
    • rabarbarus Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe 30.09.03, 21:06
      Jak zobaczę takiego Rutę, Lewnę czy innego Warszawskiego na
      boisku, to nie zdzierżę. Pogonię ch..a by spierdalał na Syberię.
      Won z tego kraju pedały!!
    • Gość: SEVEN Re: Dwa lata zamiast doz˙ywocia dla pi?karzy w afe IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 30.09.03, 21:09
      nie maja jaj w tym nko....
    • Gość: cin Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 21:09
      Moim zdaniem to żaden wyrok Jeśli byłoby to 5-10 lat to kara
      byłaby uczciwa a tak dwa lata jak za brata i tyle.
    • Gość: RUM OTO POLSKA WŁAŚNIE..... IP: 195.205.16.* 30.09.03, 21:10
      WSTYD....
      • Gość: Obojętny Re: OTO POLSKA WŁAŚNIE..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 21:23
        Jedna wielka farsa,a wyrok ? - jaki inny mógł zapaść w PZPN, pod
        rządami "sędziego" Listkiewicza :)
    • Gość: Jack handlujcie dalej!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.03, 21:19
      taki wyrok to przyzwolenie na dalsze handlowanie meczami. czy
      jakiemus tam zawodnikowi nie oplaca sie sprzedac??? dostaje za
      odpuszczenie meczu tyle kasy, ze przez dwa lata pewnie by tyle
      nie zarobil. Dozywotnie kary byly bardzo dobre!!! a na dwa lata
      to oni powinni isc za to do wiezienia.
    • Gość: punksxp wal sie na ryj panie listkiewicz IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.03, 21:34
      No to wydali orzeczenie przez pół roku myśleli i wymyśleli!!!
      Bez dowodów, świadków skazać klub na pożarcie. BRAWO Panie
      Listkiewicz jest pan najwiekszym przekretem w tej lidze.
      Zniszczył pan coś co było tworzone od wielu lat. Szczęście,
      entuzjazm i wszystko co było związane z piłką dla układów. Cały
      wysiłek i praca wielu ludzi z Jaworzna, a także ich mieszkańców
      (za pieniądze podatników został wybudowany stadion)poszła na
      darmo. Niech pan sie potem nie dziwi że ktoś na pana brzydko
      mówi bo jest pan cieciem.
      • Gość: Marian Tarabuła Re: wal sie na ryj panie listkiewicz IP: *.artcom.pl 30.09.03, 21:52
        Spoko. Remont stadionu w Jaworznie robili moi kolesie z SLD i z Ordynackiej
        (Mitex), kto miał zarobić, to zarobił. Wielkiego bólu nie ma. A tadek za
        bardzo wyrastał, więc dobrze, że go PZPN pochlastał. Ja na mecze i tak
        chodziłem, bo musiałem.
        • Gość: pioter Re: wal sie na ryj panie listkiewicz IP: 80.54.77.* 30.09.03, 23:56
          Cos mi sie wydaje ze z Panem arabułą to ty kolego nie masz nic
          wspólnego.Raczej z tym bazyliszkiem Pawłem Silbertem.Więc nie
          podszywaj sie pod innych bo to nie ładnie
      • Gość: marcy A pomyślałeś żeby Fudale podziękować?! IP: *.edox4.net 30.09.03, 22:53
        Pomyśl trochę zanim zaczniesz bzdury wygadywać. Szkoda kibiców
        Jaworzna, szkoda uczciwych piłkarzy - ale to nie wina
        Listkiewicza (jaki by tam nie był:) że Garbarnia w II lidze.

        Prezesowi klubu nic do zarzucenia nie masz?
        • Gość: pioter Re: A dziękować mamy mu za co!!! IP: 80.54.77.* 30.09.03, 23:58
          My kibice napewno nie mamy nagonka byla bezpodstawna Tadzio to
          ruwny facet i 3mam z nim na dobre i na złe.To jest gość z klasą
          i honorem.
          • Gość: marcy Re: A dziękować mamy mu za co!!! IP: *.edox4.net 01.10.03, 00:12
            Gość portalu: pioter napisał(a):

            > My kibice napewno nie mamy nagonka byla bezpodstawna Tadzio to
            > ruwny facet i 3mam z nim na dobre i na złe.To jest gość z
            klasą
            > i honorem.

            To taki żart ma być, tak? Że niby zgrywasz siostrzeńca Fudały,
            wyśpiewujesz peany na jego cześć, a ja mam udowadniać że on nie
            jest wielbłądem.... Wybacz, postoje:))))))))

            Nie wiem o co ci chodzi, ale ja na serio tej wypowiedzi nie
            biorę.

          • Gość: que? Re: A dziękować mamy mu za co!!! IP: *.acn.pl / *.acn.pl 01.10.03, 18:06
            > My kibice napewno nie mamy nagonka byla bezpodstawna Tadzio to
            > ruwny facet i 3mam z nim na dobre i na złe.To jest gość z klasą
            > i honorem.


            buehehehehe
    • Gość: Poki o ile zakład że zagrają jeszcze w tym sezonie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.03, 21:40
      "no bo przecież po co niszczyć chłopakom kariery z powodu
      jednego (jednego udowodnionego) błędu?"
      • Gość: soccer1doc Re: o ile zakład że zagrają jeszcze w tym sezonie IP: *.twcny.rr.com 30.09.03, 22:09
        Jest to absolutny skandal!
        Albo zawodnicy sprzedali mecz i zasluguja na dozywotnia
        dyskwalifikacje albo sa niewinni.
        Jesli dwa lata zawieszenia za manipulacje rywalizacji rozgrywek
        pierwszej polskiej ligi pilkarskiej sa odpowiednia kara to liga
        ta jest tak malo warta ,ze nie bede sobie glowy nia zawracal.
        Do widzenia PZPN.
    • Gość: marcy Jedyna nadzieja że taki Ruta nie znajdzie pracodawcy IP: *.edox4.net 30.09.03, 22:48
      NKO wymiękła. Ale nie ma sie co dziwić, udobruchała swoich
      zapiekłych wrogów (Ruta, Warszawski i s-ka) i tym samym zamknęła
      im buzie. A jeszcze mogli jej sporo krwi napsuć... Teraz są
      szczęśliwi.
    • Gość: AD Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.astro.net.pl 30.09.03, 22:51
      Skandal!!! Mam nadzieje, ze kibice nie zapomna kto sprzedaj
      mecze i panow Rute, Warszawskiego, Lewne nie ujrzemu juz niegdy
      na naszych boiskach!
    • Gość: Pioter Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: 80.54.77.* 30.09.03, 23:16
      To skandal. Powinno się rozwiązać tą smiesną organizacje
      szumnie zwaną PZPN-em. Siwy prezes to naprawde nie jest
      właściwy człowiek tak jak i cała reszta panów kurczowo
      trzymających sie stołków! Szczakowianka jeszcze pokaże na cą ją
      stać.
      • Gość: mahoney Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: 217.153.143.* 01.10.03, 00:39
        to jest chore , jak mamy z kims wygrywac , jak mam y wspolzawodniczyc na jakims
        tam poziomie z zachodem jesli zezwala sie na takie akcje jak sprzedawanie
        meczu , przeciez to niszczy to wszytsko co wkladaja uczciwi pilkarze ,
        dzialacze , ja nie rozumiem to byl ten przekret czy nie byl bo jak byl a
        podobnmo byl to zawieszenie na zawsze jest jedyna mozliwa kara a to co robi Lis
        jest farsa
      • Gość: que? Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.acn.pl / *.acn.pl 01.10.03, 18:13
        > To skandal. Powinno się rozwiązać tą smiesną organizacje
        > szumnie zwaną PZPN-em. Siwy prezes to naprawde nie jest
        > właściwy człowiek tak jak i cała reszta panów kurczowo
        > trzymających sie stołków! Szczakowianka jeszcze pokaże na cą ją
        > stać.


        Nikt Szczakowej nie każe należeć do tej "śmiesznej organizacji szumnie zwanej
        PZPN-em". f. fudała zrobiłby polskiej piłce przysługę gdyby ze swoim klubikiem
        się z tej organizacji wypisał.
    • Gość: ao Skandal IP: 64.208.4.* 01.10.03, 05:25
      Swietny przyklad dla innych. Tearaz mozna kupowac mecze w
      majestacie prawa. Dno! Rzygac sie chce jak sie slyszy takie
      rzeczy o pilkarzach i hokeistach!
      • Gość: ja Re: Skandal IP: *.tele2.pl 02.10.03, 17:29
        Panowie. O czym mowa? Przecież te pieniądze na kupno meczy dają wielce
        zasłużeni działacze PZPN! To oni siedzą w zarządach klubów, wydziałach
        dyscypliny, NKO i gdzie tam jeszcze. piłkarze nie kupują meczów - oni tylko
        biorąc przykł;ad z góry uczą się jak sie zarabia pieniądze na piłce. Ryba psuje
        sie od głowy!
    • Gość: maj Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.pkobp.pl 01.10.03, 07:30
      to wszystko jest śmiechu warte.podwórkowa piłka nożna.ci pseudo
      piłkarze nie osiągnęli w zawodowym sporcie nic i nigdy już nie
      osiągną,sami postawili na sobie krzyżyk.jak widze takich
      pajacyków którzy kopią się po czole a piłka ich parzy nie widze
      nic dobrego przed piłką i wogóle sportem w Polsce.może oni
      pomylili profesje niech zajmą się handlem albo odzyskiwaniem
      długów.
    • Gość: Wełna Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 01.10.03, 07:45
      Kur.. a mać. Tej bandzie sprzedawczyków udowodniono, że
      sprzedali mecz. Mało tego, przyznali się, że wcześniej też grali
      nieczysto (Łęczna, sędziowie). I co zrobiło NKO. Zmniejszyło im
      kary !!!!! DEBILE - wymienić cały PZPN !!!!
    • Gość: ~kibic? Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: proxy:* / 192.168.2.* 01.10.03, 07:45
      i wszystko jasne - w tej chwili widać, że PZPN nie miał i nie
      ma żadnych dowodów. Całe oskarżenie PZPN opierało się na
      domniemaniach, które w znacznej części nie były spójne. Kaseta,
      która miała być kluczowym dowodem, najprawdopodobniej została
      spreparowana. W tej chwili najsensowniejszym rozwiązaniem
      wydaje się aby do PZPN wkroczył prokurator i wtedy napewno
      poznamy całą prawdę na której wszystkim zależy.
    • Gość: Cover Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: 195.245.222.* 01.10.03, 09:03
      Ile za ten wyrok wział Listkiewicz ?
    • Gość: jp Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.brzesko.sdi.tpnet.pl 01.10.03, 10:01
      kpiny.jeśli sprzedali mecz to nie może być litości.a jeśli są
      niewinni to za co 2 lata?Ciekawe kto zawrze za 2 lata kontrakt z
      takimi zawodnikami?
    • Gość: KIBIC SKANDAL!!!!!!!!!!! IP: 213.76.140.* 01.10.03, 11:15
      TO SKANDAL!!! To co robi PZPN to jawna zacheta do handlowania
      meczami, punktami, awansem, spadkiem. Panowie!!! Opamiętajcie
      się!!! KIBICE!!! Nie pozwólmy na to... Jestem rozgoryczony...
    • Gość: Monty Lewna to złodziej, kłamca, a do tego patałach IP: *.crowley.pl 01.10.03, 16:53
      nic dodać, nic ująć
    • Gość: majrix Szkoda... IP: *.tkb.net.pl 01.10.03, 17:15
      niestety w ten sposob PZPN w jakis sposob dal przyzwolenie na
      handlowanie meczami w przyszlosci, dwa lata to mozna dostac za
      doping, a za oszustwa tego typu, godzace w wiekszą liczbe ludzi,
      powinny byc karane jak za pierwszej instancji. szkoda :(
      • Gość: ja Re: Szkoda... IP: *.tele2.pl 02.10.03, 17:35
        masz rację! Widocznie NKO przestraszyła sie , że jak utrzyma poprzedni wyrok to
        chłopaki zaczna mówić więcej! A wtedy wszystkim w PZPN moze sie zrobić gorąco
        pod stołkami.
    • Gość: robin Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.ub.uni / 172.20.6.* 01.10.03, 17:34
      ja mam tylko nadzieje , ze zaden klub nie zatrudni u siebie
      takich sprzedajnych swin jak ci zdyskwalifikowani na 2 lata
      pilkarze . Rowy kopac a nie po boiskach biegac panowie !
    • Gość: Michal ...e sprzedawczyki IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.10.03, 20:31
      Ciekawe kogo ci gnoje przekupili w tej komisji? Albo kogo
      zastraszali ??!!
    • Gość: Rafał Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.elblag.dialog.net.pl 01.10.03, 21:40
      Ja mysle ze to bardzo dobrze, ze zmniejszyli kary - powinni ich
      calkiem uniewinnić a bramkarza (oszusta) zamknac za skladanie
      falszywych zeznan.
      Mysle, ze to nie chlopaki sprzedaja mecze tylko prezesi. A
      wykrywacz klamstw i szymanski i to wielki przekret na wielkie
      pieniadze. uklady o jakich nie dowie sie szary kibic.
      • Gość: dino Re: Dwa lata zamiast dożywocia dla piłkarzy w afe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.03, 16:00
        Dać im szansę!!!
    • Gość: ~kibic? Do dziennikarzy G. Wyborczej IP: proxy:* / 192.168.2.* 03.10.03, 10:36
      Dziennikarzom G. Wyborczej, którzy ponoć badali Pana Prezesa
      Szymańskiego, polecma artykuł Rzeczpospolitej:
      www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_031003/sport/sport_a_1.html
      Może czas zakończyć zajadanie się serdelkami, może wówczas coś
      zaŚWITa i wytłumaczyć się czytelnikom
      • Gość: bazyliszek Re: Do dziennikarzy G. Wyborczej IP: *.chello.pl 03.10.03, 14:40
        Fakt, sprzedajni pilkarze to swietne i wiarygodne zrodlo informacji!
        • Gość: ~kibic? Re: Do dziennikarzy G. Wyborczej IP: proxy:* / 192.168.2.* 03.10.03, 16:13
          Niestety to racja, ale dla przypomnienia PZPN wydał werdykt
          opierając się na zeznaniach Peskovicia, który ponoć również
          sprzedał ten mecz. Peskovic zmieniał zeznania tyle razy aż
          powiedział co PZPN chciał usłyszeć. A kaseta która wygląda na
          zmanipulowaną ?. Jedno jest pewne w tej chwili w I lidze gra
          zespół, który ma/miał nie jedno na sumieniu, a zdegradowano do
          II ligi Szczakowiankę, której nic nie udowodniono. Ja
          serdecznie dziękuję za taką sprawiedliwość, w polskim prawie
          obowiązuje coś takiego jak domniemanie niewinności.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka