Dodaj do ulubionych

Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na baraż

IP: *.acn.waw.pl 18.10.08, 13:49
Gdybanie... W sobote wieczorem przecież byliśmy juz na Mundialu. Tak samo w
poniedzialek, wtorek i do 22 w srode. Potem dwie minuty i juz gramy w
barazach... Rozumiem, że art. to tylko wynik tego, że gazety o czymś musza
pisać. I tak wszystko rozstrzygnie się na boisku...
Obserwuj wątek
    • Gość: rex Polska i Czechy rule w grupie! IP: *.aster.pl 18.10.08, 13:55
      w dwie wspaniałe jedenastki
      ale i na Słowaków trzeba uważac (dawać pozor)
    • Gość: B Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na baraż IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.08, 14:04
      TA GRUPA JEST BEZNADZIEJNIE SŁABA...
      JAKAŚ DRUŻYNA BĘDZIE MUSIAŁA Z NIEJ WYJŚĆ, ALE FUROWRY NA MUNDIALU
      NIE ZROBI...
      • Gość: logon82 Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.chello.pl 18.10.08, 14:23
        Masz rację że grupa jest słaba, jedynie Czesi trzymają jako taki
        poziom ale nawet oni nie są już tak mocni jak jeszcze 3/4 lata temu
        Moim zdaniem z pierwszego miejsca wyjdą właśnie oni.
        Obojętnie kto by nie zagrał z tej grupy w barażach, przegra je.
        Trudno mi sobie wyobrazić aby Polska, Słowacja lub Słowenia która
        trafia na rywala pokroju Rosji, Turcji albo Chorwacji, nie
        wspominając już o Portugalii, Danii potrafiła go pokonać. Pamiętajmy
        bowiem że w innych grupach są czasem po 3 i 4 drużyny, które są
        niezwykle mocne (np. grupa 1,6 i 7)
        • Gość: Piotrek Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 18.10.08, 15:30
          A jaki to poziom Czechy trzymają co?! Ten poizom co pokazali w
          Chorzowie i u siebie w meczu ze Słowenią, gdzie równie dobrze mogli
          przegrać? Poziom Czechów w niczym nie jest lepszy od poziomu Polaków
          a Czesi dodatkowo mają jakieś kompleksy i z Polakami nie bardzo
          potrafią grać, o czym świadczą ostatnie przegrane mecze...
          • Gość: Pio Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.uml.lodz.pl 18.10.08, 15:56
            Czesi mają głęboki kryzys. Dużo większy niż Polacy o czym już nie raz pisałem.

            Ich drużyna ma taki potencjał jak drużyna z przed 4 lat... I są do niej
            porównywani na każdym kroku. Wiesz jaka ciąży na nich presja?

            Polacy mogą o tym pomarzyć jak na razie. Bo żadna drużyna się do drużyny za
            czasów Górskiego czy Piechniczka jeszcze nie zbliżyła :).

            W sobotę jak to pisali Czesi to nie my byliśmy mocni tylko oni przerażająco
            słabi... I się potwierdziło w środę kto miał rację ;).
            • Gość: Piotrek Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 18.10.08, 16:06
              Gadasz głupoty. W sobotę odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo,
              zaskakując Czechów bardzo dobrą grą z pierwszej piłki, dynamiką i
              presją. Gra się tak jak przeciwnik pozwala, a my Czechom na dużo nie
              pozwoliliśmy, stąd grali słabo, a że mają większy kryzys to inna
              sprawa. W środę graliśmy słabiej, bo straciliśmy trochę sił z
              Czechami, a mimo to gdyby nie te głupie brakmi to byśmy wygrali. Po
              strzelonej bramce zupełnie kontrolowaliśmy sytuację i grę do tej
              feralnej 85 min, grając na pół gwizdka. Zwycięstwo sobotnie było
              zupełnie zasłużone, porażka w środe pechowa i tyle w tym temacie. Do
              poziomu drużyny z lat 70-tych nie zbliżylismy, ale też na szczęście
              daleko też do poziomu drużyny z połowy i końcówki lat 90-tych, kiedy
              to nie potrafiliśmy strzelić bramkę przez 10 meczy...Nasz czas
              jeszcze przyjdzie, bo talentów mamy sporo, wiecej niż Niemcy, a
              polepszająca się infrsatruktura sportowa(m.in. Orlik 2012) będą
              sprzyjać rozwoju systemu szkolenia w Polsce.
              • Gość: bro Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.cable.ubr05.shef.blueyonder.co.uk 18.10.08, 16:18
                "W środę graliśmy słabiej" - delikatnie powiedziane ;)
                w srode nasi uraczyli nas takim stylem gry, jaki wywoluje u mnie kilkuminutowe, ciagle serie przeklenstw,
                czyli "mamy pilke, co robic, albo ja kopne do przodu, albo nie, oddam bramkarzowi, nie, lepiej, podam do tego, co mi ja poslal, ok, jestesmy pod ich polem karnym, co teraz, ok, naciskaja nas, cofam, cofam, ok jest na naszej polowie, podac do bramkarza?, nie, kopne do przodu, bedzie na smolarka, ze nie ma 4m wysokosci i do niej nie doskoczyl, o cholera, kontra poszla!"
                jak sie glupio gra caly mecz, to nie dziwota, ze sie traci glupie bramki. slowacy wirtuozami techniki nie sa, ale przynajmniej chcialo im sie budowac skladne (podkreslam to) akcje.
                u naszych tego brakowalo.
                • Gość: Piotrek Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 18.10.08, 18:10
                  Chcieć a móc to dwie różne sprawy. Słowacy chcieli, ale nie mogli.
                  Pomogliśmy im wygrać, ale nie ma czym się załamywać. Eliminacje
                  jeszcze nie dotarły do półmetku. Słowacja grała, ale nic z tego nie
                  wychodziło. Polacy mnieli mniej sił i chcieli wygrać mniejszym
                  nakładem. I wszystko szło zgodnie z planem. Już nie pamiętam kiedy
                  tak pechowo przegraliśmy. W ostatnichg meczach bowiem udawało nam
                  się dowozić dobre wyniki do konca.
    • Gość: Znawca Wygrać wszystko i zremisować z Czechami w Pradze! IP: *.icpnet.pl 18.10.08, 14:17
      Wtedy będziemy przed Pepikami czyli pierwsi, bo Słowacy, Słoweńcy i
      Irlandczycy tak i tak potracą punkty z nami.
    • Gość: piotrowski Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na baraż IP: *.dyn.optonline.net 18.10.08, 14:47
      zgadzam sie w 100% - przeciez tutaj niektorzy pisza ze z Czechami trzeba
      zremisowac a nie wygrac. TOTALNE DNO. "jedna jaskolka nie czyni wiosny"
    • Gość: Piotrek Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na baraż IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 18.10.08, 15:25
      Jak na razie to Czechy i Polska będą mieli po tyle samo punktów po
      meczu Czechy San marino. A Polska znów zostanie liderem po meczach z
      Irlandią Północną i San Marino. Dziennikarze u naszych sąsiadów nie
      biorą pod uwagę faktu, że Czechy nie potrafią grać z Polakami. Na
      ostatnie 4 mecze przegrali z Polską 3. Czesi równiez nie sa już tak
      dobrym zespołem jak kiedyś. Polska ma równe szanse na I miejsce z
      Czechami i do końca losy I miejsca będą się ważyć. Wydaje się że
      Czechy są lepsi od Polaków, ale tak samo wydawało się przed meczech
      w Chorzowie, gdzie czescy dziennikarze pytali się jakich my mamy
      znanych piłkarzy...a statystyki przemawiają za Czechami gdyż oni
      mają dobre drugie mecze..hehe. Tylko właśnie Czesi nie wzięli pod
      uwagę tego, że Czechy nie potrafią grać z Polakami, co się
      potwierdziło. W Pradze Polska spokojnie może wygrać mecz. Co do
      tego, ze Słowacja zostanie rozbita w Polsce, to chyba nikt nie ma
      wątpliwości, drugiego takiego farta Słowaków już nie będzie.
      • Gość: bro Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.cable.ubr05.shef.blueyonder.co.uk 18.10.08, 15:35
        a ja najbardziej obawiam sie meczu w belfascie. cos tak czuje ze nam pokrzyzuja wszystko irlandzkie lojalistyczne swinki.
        • Gość: Piotrek Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 18.10.08, 15:44
          Nie wiem jak gra Irlandia Północna. Za Janasa wygrywaliśmy z nimi i
          to spokojnie na wyjeździe. Wiem że poprzednie eliminacje do ME miała
          dobre, ale jak jest obecnie to nie wiem. Wydaje się że są dość
          dobrzy skoro Czechy sobie nie poradziły na wyjeździe z nimi. Ale
          Czechy naprawdę grają słabiutko, to nie wiem jaki jest rzeczywisty
          poziom Irlandii Płn.
          • Gość: bro Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.cable.ubr05.shef.blueyonder.co.uk 18.10.08, 16:12
            obawiam sie wlasnie dlatego, ze za janasa w belfascie wcale nie bylo tak latwo zdobyc te 3 bramki. potem u nas ledwo ledwo wcisnelismy im jedna. ciezko i twardo sie z nimi gra. a graja lepiej niz trzy lata temu, o czym przekonalo sie juz kilka dobrych ekip.
            nie wiem czemu, ale mam takie glupie przeczucie, ze bedziemy sie z nimi szarpac cale 90 min i nam wcisna jakas szmate.
            obym sie mylil.
        • Gość: Chris Zgadza sie bro IP: *.hsd1.nj.comcast.net 19.10.08, 01:37
          Tez sie obawiam konfrontacji z Ulsterem. W Polsce BARDZIEJ niz w
          Belfascie. Pamietam te poty z eliminacji do Niemiec. Wynik nie
          odzwierciedlal sytuacji na boisku. Licze na Boruca. Ustawi tych anty-
          Papieskich onizatorow na swoim miejscu!
    • mariannowski Grupa beznadziejna 18.10.08, 15:33
      To nawet trudno uznać, że grupa jest słaba. Ona jest beznadziejna.
      Czechy to nie team z 96`, Irl. Płn to niestety już nieistniejący
      Healy, Słowenia z mocno odmłodzonym składem, Polska z... LEO;). Na
      faworyta tej grupy jednak wychodzą moim zdaniem... Słowacy. I to nie
      tylko przez pryzmat wygranej z nami, ale również ze względów
      kadrowych. Wymienie tylko byłego króla strzelców Bundesligi Mintala,
      Vittka, Saparę z Rosenborga czy Sestaka z VfL Bochum. A jest jeszcze
      doskonały bramkarz Contofalsky i jego zastępca Mucha. A w obronie
      błyszczy ich największa gwiazda Skrtel z Liverpoolu. Choć Czesi mają
      silną obronę(Rozehnal, Ujfalusi, Grygera, Jankulovski) to gorzej
      wygląda u nich pomoc(jedynie Plasil pokazuje jakąś tam klasę), atak
      niestety jest najsłabszy bo zarówno Baros jak i Fenin to nie
      piłkarze pokroju Kuki czy Kollera.

      Także wydaje mi się że grupę wygrają Słowacy, przed Polską, która
      zagra w barażach i Czechami...
      • Gość: Piotrek Re: Grupa beznadziejna IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 18.10.08, 15:46
        Coś ty chłopie. Słowacja nie wyjdzie z tej grupy. Musiałaby mieć w
        każdym meczu tyle szczęścia co w meczu z Polską. A przecież w Polsce
        nawet nie zremisuje....Nie ma szans by Słowacja wyprzedziła Polskę
        czy Czechy. Słowacja jeszcze wogóle z Czechami nie grała.
        • Gość: zzz Słowenia nie Słowacja IP: 24.42.121.* 18.10.08, 16:01
          Słowenia ma jeszcze 2 mecze z San Marino, i najtrudniejsze mecze na wyjezdzie za
          soba. No i graja niezle, szczegolnie jak na nasza grupe.
        • Gość: maz45 Re: Grupa beznadziejna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.08, 16:08
          Nie ma dwóch zdań. W naszej grupie liczyć się będą tylko dwie drużyny, Czechy i
          Polska, reszta nie ma szans.
          Jeśli chodzi o Irlandię Płn to o wyjazdowy mecz jestem spokojny. Nam z reguły
          bardzo dobrze się gra z drużynami z Wysp Brytyjskich z wyj. Anglii, ale jej
          przecież w grupie nie mamy. Za Janasa bardzo łatwo wygraliśmy w Belfaście,
          później też gładko na Cyprze. U nas trochę się męczyliśmy, ale w końcu też
          padli. Oni jednak odbiorą punkty komuś z dwójki Słowenia, Słowacja, tak jak
          odebrali je Czechom.
          Ja po przemyśleniu dotychczasowych meczów mam takie spostrzeżenie. Czy nie można
          było wynegocjować terminu meczu ze Słowacją na listopad? Trochę zabrakło
          wyobraźni, by tak trudne mecze grać pod rząd. Wiemy wszyscy, że w tym drugim
          meczu gra nam się znacznie trudniej i za wyjątkiem meczu sprzed 2 lat z
          Portugalią, zawsze gra naszego zespołu wygląda gorzej niż w pierwszym sobotnim
          meczu. Tym bardziej, że pierwszym przeciwnikiem byli Czesi, a drugim Słowacy na
          wyjeździe. Źle to przemyślano, w listopadzie moglibyśmy spokojnie sobie zagrać
          bez zmęczenia, tym bardziej, że Słowacy też mają wolne.
          Szkoda, że o tym nie pomyśleli ci, co brali udział w negocjacjach
          kalendarzowych. Mecze listopadowe też wypadały nam z reguły dobrze, więc w czym
          był problem?...
    • Gość: gracz Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na baraż IP: *.dial.kabelfoon.nl 18.10.08, 15:48
      polska druzyna to ostatnie dziady jak polski rzad a druzyna niech se da na
      lozi nigdzie juz nie jedzie
      • Gość: maz45 Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.08, 16:17
        Sam jesteś dziadem!
        Więc nie bluźnij tutaj, bo nie każdy tak sądzi jak ty.
      • Gość: papa Re: Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na b IP: *.olsztyn.mm.pl 18.10.08, 16:33
        Spieprzaj dziadu!
        • Gość: toll polacy - zawsze - traca gole w ostatniej minucie IP: 78.52.226.* 18.10.08, 17:12
          od lat jest to samo !!
          z niemcami , z portugalia, ze slowacja, z chorwacja, zawsze!!,
          czemu nie mozecie grac do konca!! mecz trwa 90-95 minut i nawet jak jest 2:0 to
          trzeba walczyc do ostatniego gwizdka na maxa.
          co za buce z tych pilkarzy.
          • Gość: Johann [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.08, 18:33
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: z-nrw Re: polacy - zawsze - traca gole w ostatniej minu IP: *.adsl.alicedsl.de 18.10.08, 22:06
              raus aus dem forum, du dummer troll!
    • Gość: paul bzdura. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.08, 17:33

      Najtrudniejszy mecz wyjazdowy dla Czech to ten z Irandią Płn.?
      Współczuję. A Rosicky jest przeceniany
    • Gość: Dario666 Polska miszczem świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.08, 18:39
      Do uboju, do uboju , do uboju ooo, do uboju , do uboju , do uboju
      oooo. Już za dwa lata Polska miszczem świata, miszczem i już. To ja
      Panie prezesie. Jarząbek.
      • Gość: koza Re: Polska miszczem świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 19.10.08, 11:23
        miszczem to moze tak... ale mistrzem raczej nie...
    • Gość: herbatka Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na baraż IP: *.range86-131.btcentralplus.com 18.10.08, 18:56
      Ta grupa to śmiech! Jeden zespół bardziej nieprzewidywalny od
      drugiego! A my się pocimy, zmęczeni po jednym dobrym meczu przez
      miesiąc, a co więcej, niebawem przerżniemy z zespołem, z którym
      przecież mieliśmy wygrać - że nie wspomnę, iż przegramy przez
      sędziego, słabe kibicowanie, pogodę - na pewno coś się znajdzie co
      nas usprawiedliwi. I to wcale nie jest moje badolenie, lecz czysta
      prognostyka i realne spojrzenie na nasz zespół. Zespół? To jest
      zespół? Banda kolonistów na obozie piłkarskim!
      • Gość: KTUŚ Aktualni reprezentanci nie maja ducha zwyciężców . IP: *.chello.pl 18.10.08, 19:21
        Dla mnie jest jasne, że nasi reprezentanci już "byli myślami w
        szatni", a może już oczyma wyobrażni widzieli "suto" zakrapianą
        kolację. A tu trzeba bylo wziąć przykład z Niemców. Jak Niemcy
        prowadzą 1:0, na 5 minut przed końcem meczu, to wszelkimi możliwymi
        (a często i niedozwolonymi) sposobami przeszkadzają zawodnikom
        drużyny przeciwnej podejść pod pole karne, nie mówiąc już o oddaniu
        celnego strzału na bramkę. Dla mnie wielka niewiadoma dlaczego nie
        bronił w tym meczu Fabiański. To co pokazał Boruc w ostatnich
        minutach meczu, to jest szczyt "szmaciarstwa". A zupełnie niedawno
        niektórzy, już widzieli Boruca, jak jest "Nr 1" w kilku klubach
        europejskich, z najwyższej półki. A tu taki blamaż. Wstyd Panie
        Boruc! Dlaczego On nie "rzucił się" na te piłki?
    • Gość: misiek Piłka jest okrągła a bramki sa dwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.08, 19:16
      Niech rywale lepiej zajmą się sobą i szacowaniem swoich szans. Ciekawe kogo się pytali tworząc tą sonde, przechodniów? Polska lepiej gra pod presją także ze strony Słowaków, Słowenii, Czech i Irlandii Płn nie byłbym taki hop siup. Baraż hahaha a to się uśmiałem hhehe
    • Gość: gagag Co za marna prowokacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.08, 19:20
      Dużego psychologa to tu nie trzeba żeby się domyślić o co chodziło autorowi tego arta.
    • Gość: Darko Rywale o Polakach: Szanse macie najwyżej na baraż IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.08, 20:14
      Powtarzam od lat: niech lepiej przejdą na grę w klipę!
      • Gość: Chris Spoko frustranci! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 18.10.08, 22:10
        Polska awansuje z pierwszej pozycji (tak jek ostatnio). A jesli nie,
        to przejdzie w barazach. W RPA bedzie dobrze i z grupy wyjdziemy.
        Do boju Kubica, Golota i Bialo - Czerwoni!!!!!!!
        • Gość: Jerry Re: Spoko frustranci! IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 19.10.08, 04:13
          Chlales cos dzisiaj synku? Bo bredzisz jak nawalony. To jest grupa
          smierci....(ale drugoligowej,he,he,he)
        • Gość: jehw Re: Spoko frustranci! IP: 193.0.242.* 20.10.08, 09:26
          co to znaczy 'frustranci'?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka