Gość: Dave
IP: *.acn.waw.pl
18.10.08, 13:49
Gdybanie... W sobote wieczorem przecież byliśmy juz na Mundialu. Tak samo w
poniedzialek, wtorek i do 22 w srode. Potem dwie minuty i juz gramy w
barazach... Rozumiem, że art. to tylko wynik tego, że gazety o czymś musza
pisać. I tak wszystko rozstrzygnie się na boisku...