Gość: tomek
IP: *.bibliothek.uni-wuerzburg.de
04.08.01, 12:02
jestem tomek, mam 9 lat, i chcem byc pilkarzem.
z tata zawsze chodzimy na mecze, ja gram na razie w mlodzikach, ale kiedys bede
gwiazda, i koniec.gram prawa noga, i strzelam duzo bramek.w szkole jestem juz
najlepszy, i na podworku.