Dodaj do ulubionych

futbool zawodowy

IP: *.bibliothek.uni-wuerzburg.de 04.08.01, 12:02


jestem tomek, mam 9 lat, i chcem byc pilkarzem.
z tata zawsze chodzimy na mecze, ja gram na razie w mlodzikach, ale kiedys bede
gwiazda, i koniec.gram prawa noga, i strzelam duzo bramek.w szkole jestem juz
najlepszy, i na podworku.

Obserwuj wątek
    • boskimajkel Re: futbool zawodowy 04.08.01, 13:07
      zacznij grac lewą

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka