Gość: dan IP: *.acn.waw.pl 09.03.09, 09:22 Arboleda do kadry!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: noob Manuel Arboleda: Mistrzostwo dla Lecha, a potem.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 10:33 I tak Lech jeszcze ich nie puści. Gramy o Champions League panowie!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PB Re: Manuel Arboleda: Mistrzostwo dla Lecha, a pot IP: 213.199.217.* 09.03.09, 11:09 Gramy o LM. I Maniek zostanie i nam w tym pomoże. Love Lech Odpowiedz Link Zgłoś
mojeon Manuel Arboleda: Mistrzostwo dla Lecha, a potem... 09.03.09, 12:54 byłem wczoraj na meczu, zresztą mam karnet na cały sezon i nie wyobrażam sobie Lecha bez Arboledy.. Maniek, musisz zostać jesteś najlepszy :) Odpowiedz Link Zgłoś
anty_gw1 Arboleda do kadry Kolumbii 09.03.09, 17:07 Arboleda zasługuje na grę w kadrze, ale Kolumbii. Nigdy jednak nie Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech poznan Re: Arboleda do kadry Kolumbii IP: *.cdma.centertel.pl 11.03.09, 19:21 anty_gw1 jestes zwyklymcw...em Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rebe skruch Lech bezkarny? IP: 149.156.142.* 09.03.09, 19:54 Jak to właściwie jest? Jakiś czas temu gazety pisały o Lechu w kontekście afer korupcyjnych. Czy to już ucichło? Coś się wyjaśniło? Czy ikona Lecha, zawodnik R.kupował mecze dla siebie czy dla klubu? Czy możliwa jest sytuacja, że Lech zdobędzie mistrza i jednocześnie zostanie zdegradowany? Ja już nic z tego pseudosportu nie rozumię. Już bym się już nawet nie zdziwił, gdyby wyszło, że za dawne przekręty Lech nie odpowiada bo wszystkie jego długi przejęła KS Żwirowianka Dziupla, którą w związku z tym przykładnie rozpędzono na cztery wiatry i wszelki ślad po aferach zaginął. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: Lech bezkarny? IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 10.03.09, 02:23 Dobrze mowi, bo w zasadzie Lech jeszcze niczego nie wygral.A w przyszlym sezonie bedzie gral o utrzymanie, bo tylko rezerwy zostana. Odpowiedz Link Zgłoś