Dodaj do ulubionych

Manuel Arboleda: Mistrzostwo dla Lecha, a potem...

IP: *.acn.waw.pl 09.03.09, 09:22
Arboleda do kadry!!
Obserwuj wątek
    • Gość: noob Manuel Arboleda: Mistrzostwo dla Lecha, a potem.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 10:33
      I tak Lech jeszcze ich nie puści. Gramy o Champions League panowie!!!!!!!!!
      • Gość: PB Re: Manuel Arboleda: Mistrzostwo dla Lecha, a pot IP: 213.199.217.* 09.03.09, 11:09
        Gramy o LM. I Maniek zostanie i nam w tym pomoże.
        Love Lech
    • mojeon Manuel Arboleda: Mistrzostwo dla Lecha, a potem... 09.03.09, 12:54
      byłem wczoraj na meczu, zresztą mam karnet na cały sezon i nie wyobrażam
      sobie Lecha bez Arboledy.. Maniek, musisz zostać jesteś najlepszy :)
    • anty_gw1 Arboleda do kadry Kolumbii 09.03.09, 17:07
      Arboleda zasługuje na grę w kadrze, ale Kolumbii. Nigdy jednak nie
      Polski.
      • Gość: lech poznan Re: Arboleda do kadry Kolumbii IP: *.cdma.centertel.pl 11.03.09, 19:21
        anty_gw1 jestes zwyklymcw...em
    • Gość: rebe skruch Lech bezkarny? IP: 149.156.142.* 09.03.09, 19:54
      Jak to właściwie jest? Jakiś czas temu gazety pisały o Lechu w
      kontekście afer korupcyjnych. Czy to już ucichło? Coś się wyjaśniło?
      Czy ikona Lecha, zawodnik R.kupował mecze dla siebie czy dla klubu?
      Czy możliwa jest sytuacja, że Lech zdobędzie mistrza i jednocześnie
      zostanie zdegradowany? Ja już nic z tego pseudosportu nie rozumię.
      Już bym się już nawet nie zdziwił, gdyby wyszło, że za dawne
      przekręty Lech nie odpowiada bo wszystkie jego długi przejęła KS
      Żwirowianka Dziupla, którą w związku z tym przykładnie rozpędzono na
      cztery wiatry i wszelki ślad po aferach zaginął.
      • Gość: Jerry Re: Lech bezkarny? IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 10.03.09, 02:23
        Dobrze mowi, bo w zasadzie Lech jeszcze niczego nie wygral.A w
        przyszlym sezonie bedzie gral o utrzymanie, bo tylko rezerwy zostana.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka