Gość: jamajkaLFC Re: Miss Ligi Mistrzów: Manchester United - FC Po IP: *.wroclaw.mm.pl 03.04.09, 18:54 Steven Gerrard został oficjalnie uznany niewinnym zarzucanemu mu czynowi w sądzie Crown Court w Liverpoolu. Kapitan Liverpoolu oskarżony był o wszczęcie bójki w barze Lounge Bar w Southport, czego skutkiem było leczenie szpitalne jednej z ofiar tego incydentu. Gerrard już dwa razy pojawiał się w sądzie Magistrates Court w Liverpoolu razem z sześcioma innymi mężczyznami, gdzie wycofano zarzuty przeciwko graczowi Liverpoolu. Teraz oficjalnie uznano go niewinnym zarzucanym czynom, za które groziła kara maksymalnie 6 miesięcy pozbawienia wolności. Wszyscy spodziewamy się występu Gerrarda w wyjazdowym meczu Premier League przeciwko Fulham w sobotę, który może przywrócić pierwsze miejsce w tabeli drużynie Liverpoolu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tata-Dyrektor Re: Miss Ligi Mistrzów: Manchester United - FC Po IP: *.aster.pl 03.04.09, 19:55 Co Jaruś i co piewce W swych snach nie doszeptali, Każdy, kto tylko zechce, Damy z piłeczką wali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Miss Ligi Mistrzów: Manchester United - FC Po IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.09, 21:00 Ta z ManU mogłaby czasem coś zjeść...;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: The M Re: Miss Ligi Mistrzów: Manchester United - FC Po IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 21:37 chociaż pani z MU też mi się bardzo podoba, to macie rację- Portugalka jest bez obróbki, więc wygrywa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Re: Miss Ligi Mistrzów: Manchester United - FC Po IP: *.ip.netia.com.pl 03.04.09, 21:46 Ta z ManU jest Brazylijską modelką i nazywa się Alessandra Ambrosio, związana jest głównie z firmą VS :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :ćśoG Re: Miss Ligi Mistrzów: Manchester United - FC Po IP: *.chello.pl 04.04.09, 14:04 co za durna konkurencja, jak przeciwko brunetce o bajkowym spojrzeniu można w ogóle przeciwstawić szkieletor? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podkoscielny Re: Miss Ligi Mistrzów: Manchester United - FC Po IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 21:09 Czy to nie zczuby sie jarały Alessandrą Ambrosio kiedyś? Bo to właśnie ona jest ubrana w szalik Manchesteru. Odpowiedz Link Zgłoś