Gość: FCB
IP: *.eimperium.pl
29.06.09, 22:06
Ku... Debil ! on sam powinien zaplacic barcelonie to 15 mln euro za
to co dla niego zrobil ten klub ( a zrobil z niego gwiazde
światowego formatu) . Ja na miejscu FCB zawiesilbym eto'o w prawach
zawodnika lub przenioslbym go do druzyn juniorskich .