Gość: Tabela!!!! IP: 80.54.207.* 05.08.09, 23:47 Bramkarze Manchesteru w sparingach Dziwi mnie ta statystka , przeciesz każdy miał inne piłki do wyciągania....To poco te wyniki... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tabela2!!!! Tomasz Kuszczak nie skorzysta na kontuzji Edwin... IP: 80.54.207.* 05.08.09, 23:48 Liczą się błędy a nie stracone bramki przy których nie ma się szans ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Tomasz Kuszczak nie skorzysta na kontuzji Edwin... IP: *.range86-176.btcentralplus.com 06.08.09, 09:00 Foster to taki sam talent jak Robinson, Carson i inni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mwaruwari Bylem wczoraj na Old Trafford IP: *.bagu.cable.ntl.com 06.08.09, 09:18 w meczu z Valencia. Pelen stadion. Mecz sredni w pierwszej polowie, w drugiej znakomity. Foster w bramce w I polowie mial niewiele do roboty, Kuszczak w 2 zaprezentowal sie bardzo dobrze: popisal sie nie gorsza interwencja niz ta slynna w barwach WBA i dwoma innymi. Generalnie bardzo dobry mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niesmak Tomasz Kuszczak nie skorzysta na kontuzji Edwin... IP: 212.160.234.* 06.08.09, 09:32 A Kuszczak siedzi w MU i zawija czekoladki w sreberka. Jeśli chce myśleć o jakiejkolwiek karierze jeszcze to powinien więcej grać! On jak na razie przez całą swoją "karierę" siedzi na ławie. Najpierw w Hercie a teraz w MU. Przez kilka miesięcy grał i się pokazał z dobrej strony, ale od tego czasu w sezonie rozgrywa jakieś 10 spotkań! I on ma grać w bramce reprezentacji? ŻAŁOSNE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miko Tomasz Kuszczak nie skorzysta na kontuzji Edwin... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 06.08.09, 11:52 Kuszczak to półmuzgi chłopaczek bez wiekszego charakteru. Zauważyłem że jest bardzo wyniosły z powodu że jest w MU. I jak doszły inforamcje że mógłby odejść, a nie chce, to widzę że nie liczy sie dla niego sport i kariera, tylko bycie w MU. On uwarza że już wygrał życie ( na ławie czy trybynach MU). To niejest dobry sportowiec i chyba czowiek. Olewam go Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byk misza twój mózg przestał sie rozwijać w IP: 77.223.195.* 06.08.09, 17:58 przedszkolu.Twa miłość do boruca zaślepila cie dokumentnie.To że możesz pisać takie bzdury to tylko i wyłącznie to że w red. są sami kibole legii. Odpowiedz Link Zgłoś