Dodaj do ulubionych

Tomasz Kuszczak nie skorzysta na kontuzji Edwin...

IP: 80.54.207.* 05.08.09, 23:47
Bramkarze Manchesteru w sparingach

Dziwi mnie ta statystka , przeciesz każdy miał inne piłki do wyciągania....To poco te wyniki...
Obserwuj wątek
    • Gość: Tabela2!!!! Tomasz Kuszczak nie skorzysta na kontuzji Edwin... IP: 80.54.207.* 05.08.09, 23:48
      Liczą się błędy a nie stracone bramki przy których nie ma się szans ...
    • Gość: kris Tomasz Kuszczak nie skorzysta na kontuzji Edwin... IP: *.range86-176.btcentralplus.com 06.08.09, 09:00
      Foster to taki sam talent jak Robinson, Carson i inni.
      • Gość: Mwaruwari Bylem wczoraj na Old Trafford IP: *.bagu.cable.ntl.com 06.08.09, 09:18
        w meczu z Valencia. Pelen stadion. Mecz sredni w pierwszej polowie, w drugiej znakomity. Foster w bramce w I polowie mial niewiele do roboty, Kuszczak w 2 zaprezentowal sie bardzo dobrze: popisal sie nie gorsza interwencja niz ta slynna w barwach WBA i dwoma innymi. Generalnie bardzo dobry mecz.
    • Gość: Niesmak Tomasz Kuszczak nie skorzysta na kontuzji Edwin... IP: 212.160.234.* 06.08.09, 09:32
      A Kuszczak siedzi w MU i zawija czekoladki w sreberka. Jeśli chce myśleć o
      jakiejkolwiek karierze jeszcze to powinien więcej grać! On jak na razie przez
      całą swoją "karierę" siedzi na ławie. Najpierw w Hercie a teraz w MU. Przez
      kilka miesięcy grał i się pokazał z dobrej strony, ale od tego czasu w sezonie
      rozgrywa jakieś 10 spotkań! I on ma grać w bramce reprezentacji? ŻAŁOSNE!
    • Gość: miko Tomasz Kuszczak nie skorzysta na kontuzji Edwin... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 06.08.09, 11:52
      Kuszczak to półmuzgi chłopaczek bez wiekszego charakteru. Zauważyłem
      że jest bardzo wyniosły z powodu że jest w MU. I jak doszły
      inforamcje że mógłby odejść, a nie chce, to widzę że nie liczy sie
      dla niego sport i kariera, tylko bycie w MU. On uwarza że już wygrał
      życie ( na ławie czy trybynach MU). To niejest dobry sportowiec i
      chyba czowiek. Olewam go
    • Gość: byk misza twój mózg przestał sie rozwijać w IP: 77.223.195.* 06.08.09, 17:58
      przedszkolu.Twa miłość do boruca zaślepila cie dokumentnie.To że możesz pisać takie bzdury to tylko i wyłącznie to że w red. są sami kibole legii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka