Gość: Rodak z Kanady
IP: *.dsl.bell.ca
02.12.06, 17:23
Blagam - pomozcie! Jak do tej pory nie udalo nam sie zobaczyc ani jednego
meczu, a tak tutaj kochamy siatkowke i plakac nam sie chce, ze nie w tych
infaltylnych telewizjach amerykanskiej i kanadyjskiej relacji!
Probowalismy na necie - jakos bez szczescia. Nie dzialaja polecane gdzies na
forum kanal BTV6 na PPMate i nie mozemy znalezc odpowiedniego kanalu na
TVUPlayer. Czy moze znacie jakis inny link - moze bedziemy mieli to szczecie
by obejrzec final? Bedziemy wdzieczni do grobowej deski!!!!