09.03.05, 10:03
A wierszów już się tu nie pisuje?
Pytam, bo nie wiem czy wątek pasuje?

dzieńdobry wszystkim:-)
Obserwuj wątek
    • e.silver Re: Rymy? 09.03.05, 10:38
      ooo, wszelki duch :) witaj :)
      rymów ostatnio nie widziałam, kawy tez jakoś nie chcą pić :(
      • maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 10:57
        znów zaszła zmiana w polu mojego widzenia ;)

        czuję się jakbym z podróży dalekiej wróciła a tu Pan Tarei na całego zagościł
        • oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:14
          O Maga, wróciłaś! :)
          Co nam przywiozłaś?
          ~~
          ox
          • maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 11:21
            pozwól Ox :-), że najpierw piach z sandałów strzepnę, szaty nieco wymięte
            dłońmi wygładzę i na leżaczku zasiądę , zmęczone nogi prostując
            • oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:25
              Yhy, wstawię tedy wodę na ziemniaki, a Ty opowiadaj :)
              ~~
              ox
              • maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 11:27
                To moze raczej Wy mi opowiedzcie co się tu działo żebym na ignorantkę kompletną
                nie wyszła i gaf jakowyś już na wejściu nie narobiła
                • oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:38
                  Anene, dalczego? Gafy mile widzane są akurat w zyczliwym towarzystwie.
                  Pobudzają do serdecznego śmiechu, wszak :)
                  ~~
                  ox
          • e.silver Re: Rymy? 09.03.05, 11:21
            A w ogóle to gdzie byłaś, jak Cię nie było?
            • maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 11:26
              a ciur mnie na całego dopadł, tak że chwili wytchnienia nie miałam, tylko
              tęsknie ku wydmom spoglądać mogłam.
              Ale ale widzę, że grajdołek rekordowych rozmiarów nabrał:) Czy słynny Ka nadal
              z Milady:) swą:)pitupitu uskutecznia?
              • e.silver Re: Rymy? 09.03.05, 11:29
                wiesz, jakoś nie zauwazam tych pitu-watków ;)
              • oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:32
                O, to oni razem są? Nie wiem, nie zaglądamy tam.
                Popatrz, niechcący njusa przyniosłaś :)
                ~~
                ox
                • aniela Re: Rymy? 09.03.05, 11:44
                  znaczy przy tysiecznym poscie byli tam razem. ale minelo juz kilkaset odcinkow
                  wiec nie wiem jakei sa aktualnosci stamtad. Witaj Maga :)
                  • oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:50
                    Aha, w skrzyni z njusami to znalazem:

                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=277&w=470131
                    ~~
                    ox
                    • maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 11:51
                      a titi Oxy niedobri :)
                      • aniela Re: Rymy? 09.03.05, 11:53
                        aha kopiecie lezacych i okularnikow widze ;) czy mozna sie przylaczyc?
                  • maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 11:53
                    elo Anielu :)
                    cieszę się że was widzę i że słynna życzliwość nie minęła wam fcale a fcale
                    • piotr_c Re: Rymy? 10.03.05, 17:24
                      Cześć Maga

                      No i jak z opowiescią twą , bo Oxowi te ziemniaki się całkiem wygotują.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka