maga34 09.03.05, 10:03 A wierszów już się tu nie pisuje? Pytam, bo nie wiem czy wątek pasuje? dzieńdobry wszystkim:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e.silver Re: Rymy? 09.03.05, 10:38 ooo, wszelki duch :) witaj :) rymów ostatnio nie widziałam, kawy tez jakoś nie chcą pić :( Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 10:57 znów zaszła zmiana w polu mojego widzenia ;) czuję się jakbym z podróży dalekiej wróciła a tu Pan Tarei na całego zagościł Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:14 O Maga, wróciłaś! :) Co nam przywiozłaś? ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 11:21 pozwól Ox :-), że najpierw piach z sandałów strzepnę, szaty nieco wymięte dłońmi wygładzę i na leżaczku zasiądę , zmęczone nogi prostując Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:25 Yhy, wstawię tedy wodę na ziemniaki, a Ty opowiadaj :) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 11:27 To moze raczej Wy mi opowiedzcie co się tu działo żebym na ignorantkę kompletną nie wyszła i gaf jakowyś już na wejściu nie narobiła Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:38 Anene, dalczego? Gafy mile widzane są akurat w zyczliwym towarzystwie. Pobudzają do serdecznego śmiechu, wszak :) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 11:26 a ciur mnie na całego dopadł, tak że chwili wytchnienia nie miałam, tylko tęsknie ku wydmom spoglądać mogłam. Ale ale widzę, że grajdołek rekordowych rozmiarów nabrał:) Czy słynny Ka nadal z Milady:) swą:)pitupitu uskutecznia? Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: Rymy? 09.03.05, 11:29 wiesz, jakoś nie zauwazam tych pitu-watków ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:32 O, to oni razem są? Nie wiem, nie zaglądamy tam. Popatrz, niechcący njusa przyniosłaś :) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Rymy? 09.03.05, 11:44 znaczy przy tysiecznym poscie byli tam razem. ale minelo juz kilkaset odcinkow wiec nie wiem jakei sa aktualnosci stamtad. Witaj Maga :) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Rymy? 09.03.05, 11:50 Aha, w skrzyni z njusami to znalazem: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=277&w=470131 ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Rymy? 09.03.05, 11:53 aha kopiecie lezacych i okularnikow widze ;) czy mozna sie przylaczyc? Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: Rymy? 09.03.05, 11:53 elo Anielu :) cieszę się że was widzę i że słynna życzliwość nie minęła wam fcale a fcale Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_c Re: Rymy? 10.03.05, 17:24 Cześć Maga No i jak z opowiescią twą , bo Oxowi te ziemniaki się całkiem wygotują. Odpowiedz Link Zgłoś