Gość: misiulka IP: *.chello.pl / *.chello.pl 29.08.02, 11:45 <a href="http://www1.gazeta.pl/wyborcza/1,34467,991430.html"> www1.gazeta.pl/wyborcza/1,34467,991430.html </a> i co o tym sądzicie? ja z krzesła spadłam.to jest chore!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
timit Re: mała miss 29.08.02, 11:47 "Kobieta powinna uczyć się od małego, jak ozdabiać ten świat mężczyźnie - uważa matka jednej z kandydatek na małą miss. " ale pewniesam reportaz jest dobry..... [t] Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: mała miss 29.08.02, 11:59 misiulko czy występujesz w dwóch osobach (vide misiulka 2) czy w trzech (będzie misiulka 3?) chciałbym Cię zazielenić ale ni cholery się nie da... --ad rem mała miss - duża miss - latynosi mówią "Alles chicas sind wunderbar"! Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: mała miss 29.08.02, 15:00 Znakomicie mogłabym ozdabiać świat mężczyźnie, wystarczy że rzeczony mężczyzna okryje mnie szynszylami na wypadek gdybym marzła w apartamencie, który mi kupi. Tak, sądzę że wtedy mogłabym ozdobić. Szlaczek wymalować mogłabym lub wycinankę wyciąć. Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: mała miss 29.08.02, 15:05 O, widzisz Tekilo, dzięki Twojej wypowiedzi czuję, że mogłabym przeczytać ten artykuł, tak, zaraz to uczynię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: msiulka Re: mała miss IP: *.chello.pl / *.chello.pl 30.08.02, 12:08 tiresias napisał: > misiulko > czy występujesz w dwóch osobach (vide misiulka 2) czy w trzech (będzie misiulka > > 3?) > chciałbym Cię zazielenić ale ni cholery się nie da... > --ad rem gość portalu misiulka, i zalogowana misiulka2 to jedna i ta sama osoba (ja ;) ). tylko, że nie zawsze chce mi sie logować ;) tyle z tym roboty ;)) jeślui spotkałes się z jakaś misiulką3 bądż misiulką1 czy jeszcze jakąś inną to nie ja. acha i nie mylić z misiania. Odpowiedz Link Zgłoś
mirabilis Re: mała miss 29.08.02, 15:58 Pewnie to zabrzmi nieco kontrowersyjnie, ale moim zdaniem ten artykuł jest nieco jednostronny i płytki, tzn m.in.nie sądzę, żeby wszyscy rodzice biorący w tym udział byli chorzy z ambicji. Jak na mój gust, zaprezentowane były tylko te wypowiedzi, które pasowały do koncepcji autora (tzn tylko takie, które były ewidentnie bezmyślne). Żeby było jasne, w życiu nie posłałabym własnego dziecka (jeżeli się dorobię) na podobny konkurs, ale sugerowanie, że to Ci rodzice są tacy nienormalni, jest hipokryzją, bo w tym momencie trzeba by zaatakować całą kulturę, która promuje piękno tudzież orginalność. Psycholog podkreślał jakie to może mieć skutki na psychikę dziecka, ale czy potrzebny jest jakiś konkurs, żeby dziecko poczuło się brzydsze? Z tego co pamiętam w moim przedszkolu, a potem w szkole, zawsze był jakiś podział ze względu na urodę lub "fajne ciuchy". W "świecie dorosłych" jest podobnie, jeżeli nie gorzej. Osobiście nie uważam, żeby to było "sprawiedliwe". Ale szczerze nie wierzę w tak rozumianą "sprawiedliwość". No bo jak ją rozumieć? Psycholog mówił, że niedobrze jest oceniać dziecko ze względu na coś, na co ono nie ma wpływu - świetnie, ale w takim układzie zabrońmy dzieciom np ścigania się, gdyż wiadomo, że niektóre dzieci są naturalnie bardziej utalentowane w tym kierunku. To samo dotyczy choćby inteligencji. W mojej podstawówce było kilka uczniów, którzy mieli potworne problemy nauką i to niezależnie od ilości pracy, którą włożyli w opanowanie materiału. Czy było im przykro z tego powodu? Naturanie. Ale czy w związku z tym wszyscy mamy udawać, że tych różnic nie ma? Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: mała miss 29.08.02, 16:20 eeeee... pisanie elaboratów na plaży jest w złym tonie. tak uważam. blondaniela Odpowiedz Link Zgłoś
ellen Re: mała miss 29.08.02, 16:27 a ja się w ogóle ale to w ogóle dziś nie umalowałam, o bosz... Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: mała miss 29.08.02, 16:31 aha taka mi sie nawet wydałaś niewyraźna dziś. Odpowiedz Link Zgłoś