Dodaj do ulubionych

PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują kolejn

10.09.09, 15:25
"PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują kolejne ustawy PO"

Zjednoczenie coraz bliżej. Niech żyje sojusz SLDPiS, niech żyje!

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7021269,PiS_SLD_zaciesniaja_sojusz__razem_zablokuja_kolejne.html
Obserwuj wątek
    • remez2 I co z tego? n/t 10.09.09, 15:31

      • syndyk.iv.rp Jak to co? Lewica się jednoczy! nt 10.09.09, 17:32
        • remez2 I co? PO palą się majteczki? 10.09.09, 19:32

          • douglasmclloyd PO zostaje jdyną partią na prawicy 10.09.09, 20:02
            PiS zrzucił maskę, przestał udwac, że jest prawicą. Ciągnięcie tego kłamstwa nie
            miało dłużej sensu.
            • remez2 A prawica to coś dobrego? Coś potrafi? 10.09.09, 20:06
              douglasmclloyd napisał:

              > PiS zrzucił maskę, przestał udwac, że jest prawicą. Ciągnięcie tego kłamstwa ni
              > e
              > miało dłużej sensu.
              Pamiętasz może co to jest POPiS?
              • douglasmclloyd Re: A prawica to coś dobrego? Coś potrafi? 10.09.09, 20:13
                remez2 napisał:

                > Pamiętasz może co to jest POPiS?

                Nie.
                • remez2 Re: A prawica to coś dobrego? Coś potrafi? 10.09.09, 20:25
                  douglasmclloyd napisał:

                  > remez2 napisał:
                  >
                  > > Pamiętasz może co to jest POPiS?
                  >
                  > Nie.
                  Szkoda. :-)
            • normalnyczlowiek1 Kłamiesz!Nie wiesz co to prawica...Na pewno nie PO 10.09.09, 20:42
              douglasmclloyd napisał: PiS zrzucił maskę, przestał udwac, że jest prawicą. Ciągnięcie tego kłamstwa nie miało dłużej sensu.

              ---> PO jest partią realizująca posłusznie cele postawione przez radykalnych przedstawicieli środowisk wywodzących się z KPP, PZPR, UB, SB, WSI - tego typu "Fundacja Bezpieczna Służba"
              Tekst linka
              nie może być klasyfikowana jako partia ani prawicowa ani lewicowa, w normalnym demokratycznym kraju!
    • zoil44elwer Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 15:41
      To opozycja,nawet z dwóch przeciwstawnych obozów politycznych nie ma prawa
      blokować wspólnie głupich pomysłów rządzących?Ma robić tak jak opozycyjna PO w
      poprzedniej kadencji Sejmu popierając koalicję rządową PiS-LPR-SO w głupich
      ustawach o lustracji,CBA itp
      • syndyk.iv.rp Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 17:33
        zoil44elwer napisał:

        > To opozycja,nawet z dwóch przeciwstawnych obozów politycznych

        Jakich przeciwstawnych? Bazą obydwu partii są towarzysze z PZPR, to jedna
        rodzina, powiązana więzem małżeńskim córki miłościwie nam panującego z synem
        barona z SLD.
        • zoil44elwer Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:13
          PiS i SLD to podobne ideowo partie?Gratuluję poczucia humoru(czarnego)
          • syndyk.iv.rp Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:15
            zoil44elwer napisał:

            > PiS i SLD to podobne ideowo partie?Gratuluję poczucia humoru(czarnego)

            Masz rację PiS jest bardziej socjalistyczny, ale obie partie zostaną
            zintegrowane w jedną dzięki towarzyszom z PZPR, których w obu partiach nie brakuje.
            • zoil44elwer Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:38
              Różne sekty polskiej lewicy wyrosłe z korzeni PZPR czy SLD,takie tam SDPL
              Borowskiego,SLD Kalisza i Kwaśniewskiego,LiDy Celińskich to socjaliści?Chyba
              taki narodowy socjalizm-liberalny w gospodarce a w obyczajach tylko lewacki a
              nie lewicowy.
    • fredericus Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 15:48
      Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie
      jestem pewien co do tej pierwszej.
      Albert Einstein
    • mariner4 Sztandar wprowadzić! 10.09.09, 16:03
      No i będziemy mieli nowy PZPR.
      M.
    • alfa.alfa Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 17:34
      syndyk.iv.rp napisała:

      > "PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują kolejne ustawy PO"

      A ile zablokowali? tylko szybko!
      • syndyk.iv.rp Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 17:38
        alfa.alfa napisał:

        > syndyk.iv.rp napisała:
        >
        > > "PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują kolejne ustawy PO"
        >
        > A ile zablokowali? tylko szybko!

        Dopiero teraz się jednoczą, dojrzeli do pojednania, czytac nie umiesz?
        • alfa.alfa Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 17:43
          syndyk.iv.rp napisała:

          > alfa.alfa napisał:
          >
          > > syndyk.iv.rp napisała:
          > >
          > > > "PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują kolejne ustawy PO"
          > >
          > > A ile zablokowali? tylko szybko!
          >
          > Dopiero teraz się jednoczą, dojrzeli do pojednania, czytac nie umiesz?

          I wypisujesz takie głupoty że w d...ściska
          • syndyk.iv.rp Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 17:46
            alfa.alfa napisał:

            > syndyk.iv.rp napisała:
            >
            > > alfa.alfa napisał:
            > >
            > > > syndyk.iv.rp napisała:
            > > >
            > > > > "PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują kolejne ustawy P
            > O"
            > > >
            > > > A ile zablokowali? tylko szybko!
            > >
            > > Dopiero teraz się jednoczą, dojrzeli do pojednania, czytac nie umiesz?
            >
            > I wypisujesz takie głupoty że w d...ściska

            To nie czytaj, nie będzie cię ściskac.
    • zapijaczony_ryj_4567890_123456 Paskudowi się nie dziwię, bo to człowiek bez żadny 10.09.09, 17:38
      ch zasad i honoru, ale zeby Zapieralski był aż tak głupiM?
      • syndyk.iv.rp Re: Paskudowi się nie dziwię, bo to człowiek bez 10.09.09, 17:49
        zapijaczony_ryj_4567890_123456 napisał:

        > ch zasad i honoru, ale zeby Zapieralski był aż tak głupiM?

        Nie mają wyjścia, tylko zjednoczona lewica może pokonac PO.
        • manneken_pis Re: Paskudowi się nie dziwię, bo to człowiek bez 10.09.09, 20:05

          syndyk.iv.rp napisała:

          > zapijaczony_ryj_4567890_123456 napisał:
          >
          > > ch zasad i honoru, ale zeby Zapieralski był aż tak głupiM?
          >
          > Nie mają wyjścia, tylko zjednoczona lewica może pokonac PO.

          Tak im się tylko zdaje
    • etwas-geheimnis Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 19:28
      Takie dziwne,wreszcie socjalisci zjednoczeni.:-)
      • fredericus Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:09
        etwas-geheimnis napisał:

        > Takie dziwne,wreszcie socjalisci zjednoczeni.:-)


        Powiedz dlaczego pleciesz takie bzdury,płacą ci za to?.
        Nie wiesz o tym,że SLD nie podziela stanowiska PiSu w tej sprawie tylko
        tego idioty Niesioła i tych głupków z platformy?
        Dlaczego robisz forumowiczom wodę z mózgu.Ile ci płacą za post?
        • etwas-geheimnis Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:17
          sam pleciesz bzdury.Wszystkie media ze wszystkich stron bebnia o tym sojuszu a
          ty nie slyszysz? W sprawie ustawy medialnej juz mamy a potwierdzi się w czasie
          glosowania za vetem.Później to juz pójdzie .To że jesteś socjalistą to twoja
          sprawa ,kaczyści to też socjaliści.Bronisz, niemozliwego do obrony. Sam sobie
          placę a to nepotyzm.:-)
          • fredericus Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:23
            etwas-geheimnis napisał:

            > sam pleciesz bzdury.Wszystkie media ze wszystkich stron bebnia o tym sojuszu a
            > ty nie slyszysz? W sprawie ustawy medialnej juz mamy a potwierdzi się w czasie
            > glosowania za vetem.Później to juz pójdzie .To że jesteś socjalistą to twoja
            > sprawa ,kaczyści to też socjaliści.Bronisz, niemozliwego do obrony. Sam sobie
            > placę a to nepotyzm.:-)

            Ty masz umysł dokładnie wyprany.Powiedz mi gdzie w tej sprawie jest sojusz SLD z
            PiSem a nie pieprz mi o tym o czym mówią media.
            Bo ty masz umysł bezrefleksyjny i dla ciebie istotne jest to co mówią media.
            Szkoda z tobą polemizować.......
            • syndyk.iv.rp Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:26
              fredericus napisał:
              > Ty masz umysł dokładnie wyprany.Powiedz mi gdzie w tej sprawie jest sojusz SLD
              > z
              > PiSem a nie pieprz mi o tym o czym mówią media.


              Sojusz SLD i PiS został zawiązany w momencie zaślubin córki jaśnie nam
              panującego oraz syna barona SLD.
              • remez2 Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:31
                syndyk.iv.rp napisała:


                > Sojusz SLD i PiS został zawiązany w momencie zaślubin córki jaśnie nam
                > panującego oraz syna barona SLD.
                :-)))))))))))))))
            • etta2 Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:31
              Co się tak obruszasz? Przecież już nawet stołki PiS z LSD sobie
              rozdzielili, kanały TVP po równo podzielili, nie jesteś na bieżąco?
              Juz Majchrowski na kandydata na prezia jest brany pod uwagę. Cały
              czas liczysz na "ciemny lud"????? Sromotnie się zawiedziesz,
              bo "ludowi" się rozjaśnia. Każdy głupi widzi, co jest grane.
              Ale...ja nie mam nic przeciwko temu sojuszowi. Jest bardzo
              naturalnym, wręcz klasycznym. Szczęścia na nowej drodze życia......
    • zoil44elwer Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:41
      Kaczyński i Napieralski dwaj przyjaciele i sojusznicy z politycznego boiska?Tego
      to by nawet S Mrożek nie odważył by się napisać.
      • syndyk.iv.rp Re: PiS-SLD zacieśniają sojusz: razem zablokują k 10.09.09, 20:46
        zoil44elwer napisał:

        > Kaczyński i Napieralski dwaj przyjaciele i sojusznicy z politycznego boiska?Teg
        > o
        > to by nawet S Mrożek nie odważył by się napisać.

        PiS tak bardzo przesunął się na prawo, że znalazł się na lewicy, hehe.
        • normalnyczlowiek1 Na "szczęście" PO trwa niewzruszenie,jako oPOka, 10.09.09, 20:57
          syndyk.iv.rp napisała: PiS tak bardzo przesunął się na prawo, że znalazł się
          na lewicy, hehe.

          ---> już od 20 lat (osoby - nie partie przez nich tworzone dla realizacji celu),
          interesów moskiewskich w Polsce ... od pewnego czasu także niemieckich!
          Nocnozmianowcom jest obojętne, czy będą uznawani za lewicową bądź prawicowa
          partię - ich najważniejsze zadanie to: Bronić interesów Niemiec i Moskwy! Ich
          każda decyzja jest na ten cel ukierunkowana!
          • zoil44elwer Re: Na "szczęście" PO trwa niewzruszenie,jako oPO 10.09.09, 21:14
            Ale wymachiwać szabelką wobec dwóch potężnych sąsiadów mając przyjaciela(Chi
            chi)za Wielką Wodą?/"strzeżcie się Amerykanów.Oni przybiegają ratować a ratując
            kradną"(CK Norwid w liście do J Lelewela)
            • normalnyczlowiek1 "Zapominasz",że w demokracji liczą się argumenty! 10.09.09, 21:30
              zoil44elwer napisał: Ale wymachiwać szabelką wobec dwóch potężnych sąsiadów

              ---> Jeśli w "demokratycznej" Unii Europejskiej ktoś uważa, że Niemcy jako
              "potężny sąsiad" mają prawo zabiegać tylko o swoje interesy, to neguje
              sens istnienia UE!!!

              Argumenty, nie są "wymachiwaniem szabelką" ... ale tylko pośród partnerów!
    • tornson PO znalazło sobie faszystę Farfała za sojusznika 10.09.09, 21:19
      to i PiS poczuł się trochę odrzucony. A SLD dobrze wykorzystuje sytuację
      ugrywając coś na kłótni w solidaruszej rodzince.
      • zbigniews1934 Re: PO znalazło sobie faszystę Farfała za sojuszn 10.09.09, 21:23
        bardzo dobrze ze PO wyszlo na durnia bo im sie to nalezalo.Chcieli
        zawlaszczyc TVP i wprowadzic dyktature medialna.
      • zoil44elwer Re: PO znalazło sobie faszystę Farfała za sojuszn 10.09.09, 21:26
        PiS to dziczka a PO to pasożyt na pniu drzewa o solidaruszych korzeniach.A niech
        psują i pasożyczą to solidarnościowe drzewo które oszukało i oszukuje
        społeczeństwo dalej pijąc soki z polskiej ziemi.A to solidarusze drzewo runie
        runie....
    • marouder.eu Wielki Proces Zjednoczeniowy sil Prawa i Postepu.. 10.09.09, 21:27
      ..postepuje sobie w najlepsze! Drzyj wraza Platformo! Zmiecie cie cios
      katolicko-postepowego zwiazkowca i dzialacza partyjnego!
      • fredericus Re: Wielki Proces Zjednoczeniowy sil Prawa i Post 10.09.09, 22:05
        marouder.eu napisał:

        > ..postepuje sobie w najlepsze! Drzyj wraza Platformo! Zmiecie cie cios
        > katolicko-postepowego zwiazkowca i dzialacza partyjnego!


        maruder,twoja głupota zniszczy ci resztę twojego nędznego żywota.
      • syndyk.iv.rp Sojusz Prawicy Socjalistycznej, hehe nt 10.09.09, 22:16
        • republika.republika KiS 11.09.09, 10:52

          Komuchy i solidaruchy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka