zapijaczony_ryj_banowany12razy
30.11.09, 16:06
ny.
Kupi sobie raz w roku taki nowe okulary od Armaniego i uważa, ze sobie
poprawił wizerunek!
Na bardziej wysoko półkowy!
Panie Czarnecki, a nie lepiej było tę kasę przeznaczyć na logopedę?
A swoją drogą to dziwię się jak człowiek który tak bełgocze i nie wyraźnie
mówi został adwokatem?
Z tłumaczem przed sadem Pan występował?
www.efakt.pl/Czarnecki-w-okularach-Armaniego-,artykuly,49571,1.html