alfa.alfa14 08.04.10, 22:15 A mieliśmy okazję to zobaczyć wczoraj kiedy to odbierał ostatnie wskazówki z FSB. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alfa.alfa Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:21 witoldzbazin napisał: > w każdym razie to ich człowiek w Warszawie;-) > Nie zrobił niczego co mogło by podnieść nasze zdolności obronne. Na czyją to jest korzyść nawet nie trzeba wspominać Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:26 Za to wy pisiurki podnosicie zdolnosci obronne.Wasze okopy sa nie do zdobycia.Fetor jaki emitujecie nie pozwoli zblizyc sie wrogowi do waszych szancow na odleglosc strzalu. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:28 x2468 napisał: > Za to wy pisiurki podnosicie zdolnosci obronne.Wasze okopy sa nie do > zdobycia.Fetor jaki emitujecie nie pozwoli zblizyc sie wrogowi do waszych > szancow na odleglosc strzalu. Z atrap Patriotów będą się śmiać z Tuska za 1000 lat Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:21 witoldzbazin napisał: > w każdym razie to ich człowiek w pałacu krakowskim w Warszawie potomek Rajmundowicza ;-) > Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:23 A wy,ten do potegi 14 i ty bzdzino czyimi ludzmi jestescie? Kononowicza czy moze Lukaszenki? Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:41 x2468 napisał: > A wy,ten do potegi 14 i ty bzdzino czyimi ludzmi jestescie? Kononowicza czy moz > e > Lukaszenki? Jesteś niedaleko. Oni są ludźmi Rajmundowiczów. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:53 wos9 napisała: > x2468 napisał: > > > A wy,ten do potegi 14 i ty bzdzino czyimi ludzmi jestescie? > Kononowicza czy moz > > e > > Lukaszenki? > > Jesteś niedaleko. Oni są ludźmi Rajmundowiczów. Wyjaśnisz maże raz na zawsze kim byli? Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Tusk człowiek Putina w NATO 09.04.10, 08:55 alfa.alfa napisał: > wos9 napisała: > > > x2468 napisał: > > > > > A wy,ten do potegi 14 i ty bzdzino czyimi ludzmi jestescie? > > Kononowicza czy moz > > > e > > > Lukaszenki? > > > > Jesteś niedaleko. Oni są ludźmi Rajmundowiczów. > > Wyjaśnisz maże raz na zawsze kim byli? > SĄ! Odpowiedz Link Zgłoś
narod.wolski Agent Putina !!! 08.04.10, 22:43 Pan Macierewicz posiada już oryginał podpisanego przez Thuske zobowiązania do współpracy z KGB! Bulterier ogłosi to narodowi w czasie kampanii Pana Prezydenta Kaczyńskiego! -- Racja jest po stronie Obu Panów Kaczyńskich !!! Odpowiedz Link Zgłoś
dupetek Ale głupota:) 08.04.10, 22:46 Dodaj, że jest również człowiekiem Obamy w Europie i człowiekiem Merkel do .., zresztą sam wymyślisz sobie obojniaku:) Pięknie PiSdziactwo wariuje:))) Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: Ale głupota:) 08.04.10, 22:52 Za pojawienie się w mediach każdemu sie sprzeda dupetek napisał: > Dodaj, że jest również człowiekiem Obamy w Europie i człowiekiem Merkel do .., > zresztą sam wymyślisz sobie obojniaku:) > Pięknie PiSdziactwo wariuje:))) Odpowiedz Link Zgłoś