Dodaj do ulubionych

Tusk człowiek Putina w NATO

08.04.10, 22:15
A mieliśmy okazję to zobaczyć wczoraj kiedy to odbierał ostatnie wskazówki z FSB.
Obserwuj wątek
    • alfa.alfa Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:21
      witoldzbazin napisał:

      > w każdym razie to ich człowiek w Warszawie;-)
      >
      Nie zrobił niczego co mogło by podnieść nasze zdolności obronne. Na czyją to
      jest korzyść nawet nie trzeba wspominać
      • x2468 Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:26
        Za to wy pisiurki podnosicie zdolnosci obronne.Wasze okopy sa nie do
        zdobycia.Fetor jaki emitujecie nie pozwoli zblizyc sie wrogowi do waszych
        szancow na odleglosc strzalu.
        • alfa.alfa Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:28
          x2468 napisał:

          > Za to wy pisiurki podnosicie zdolnosci obronne.Wasze okopy sa nie do
          > zdobycia.Fetor jaki emitujecie nie pozwoli zblizyc sie wrogowi do waszych
          > szancow na odleglosc strzalu.

          Z atrap Patriotów będą się śmiać z Tuska za 1000 lat
        • prawieemeryt Re: na odleglosc strzalu? 09.04.10, 07:32
          na odleglość szczału!!!
    • zapijaczony_ryj Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:21
      witoldzbazin napisał:

      > w każdym razie to ich człowiek w pałacu krakowskim w Warszawie potomek
      Rajmundowicza ;-)
      >
    • x2468 Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:23
      A wy,ten do potegi 14 i ty bzdzino czyimi ludzmi jestescie? Kononowicza czy moze
      Lukaszenki?
      • wos9 Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:41
        x2468 napisał:

        > A wy,ten do potegi 14 i ty bzdzino czyimi ludzmi jestescie?
        Kononowicza czy moz
        > e
        > Lukaszenki?

        Jesteś niedaleko. Oni są ludźmi Rajmundowiczów.
        • alfa.alfa Re: Tusk człowiek Putina w NATO 08.04.10, 22:53
          wos9 napisała:

          > x2468 napisał:
          >
          > > A wy,ten do potegi 14 i ty bzdzino czyimi ludzmi jestescie?
          > Kononowicza czy moz
          > > e
          > > Lukaszenki?
          >
          > Jesteś niedaleko. Oni są ludźmi Rajmundowiczów.

          Wyjaśnisz maże raz na zawsze kim byli?
          • wos9 Re: Tusk człowiek Putina w NATO 09.04.10, 08:55
            alfa.alfa napisał:

            > wos9 napisała:
            >
            > > x2468 napisał:
            > >
            > > > A wy,ten do potegi 14 i ty bzdzino czyimi ludzmi jestescie?
            > > Kononowicza czy moz
            > > > e
            > > > Lukaszenki?
            > >
            > > Jesteś niedaleko. Oni są ludźmi Rajmundowiczów.
            >
            > Wyjaśnisz maże raz na zawsze kim byli?
            >
            SĄ!
    • narod.wolski Agent Putina !!! 08.04.10, 22:43
      Pan Macierewicz posiada już oryginał podpisanego przez Thuske zobowiązania do
      współpracy z KGB!

      Bulterier ogłosi to narodowi w czasie kampanii Pana Prezydenta Kaczyńskiego!
      --
      Racja jest po stronie Obu Panów Kaczyńskich !!!
    • dupetek Ale głupota:) 08.04.10, 22:46
      Dodaj, że jest również człowiekiem Obamy w Europie i człowiekiem Merkel do ..,
      zresztą sam wymyślisz sobie obojniaku:)
      Pięknie PiSdziactwo wariuje:)))
      • alfa.alfa Re: Ale głupota:) 08.04.10, 22:52
        Za pojawienie się w mediach każdemu sie sprzeda

        dupetek napisał:

        > Dodaj, że jest również człowiekiem Obamy w Europie i człowiekiem Merkel do ..,
        > zresztą sam wymyślisz sobie obojniaku:)
        > Pięknie PiSdziactwo wariuje:)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka