elena4.1 19.04.10, 13:50 Znaleźli juz sposób, aby dyskredytowac to słowo i mówią mit. Ale to juz poszło w ludzi. I się ostanie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inny_pies Re: Legenda o smoku wawelskim. 19.04.10, 13:56 Teraz beda mity o smoku wawelskim :((( Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.1 Re: Legenda o smoku wawelskim. 19.04.10, 13:56 Co do sygnaturki, nie powinno. Mnie nawet przez głowe przeszło w najgorszym emocjonalnym momencie, ze Tusk sie w ten sposob pozbył Żelka bo ten za dużo wiedział. Smoka mamy na karku ale nie wawelskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
masuma Re: Legenda o smoku wawelskim. 19.04.10, 13:59 Ty się musisz leczyć, biedaczko. Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.1 Re: Legenda o smoku wawelskim. 19.04.10, 14:10 Z wyobraźni się nie wyleczysz. Z dobrego serca też nie. A mnie nawet Żelka jest żal. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Legenda. 19.04.10, 13:54 POlszewia nie może się POgodzić że to był świetny Prezydent...straszne hehehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Legenda. 19.04.10, 13:58 o Brzydkim Kaczątku,co to w Łabędzia się przemieniło,pięknie to w TVN opowiedział Rokita,ta legenda już jest i zostanie,czy się to podoba nam czy nie Odpowiedz Link Zgłoś
total_immersion Re: Legenda. 19.04.10, 13:55 Legenda czy mit , jak zwal tak zwal . I jedno i drugie zmyslone przez ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Legenda. 19.04.10, 13:56 total_immersion napisał: > Legenda czy mit , jak zwal tak zwal . > I jedno i drugie zmyslone przez ludzi. Przez ludzi, dla ludzi. A ciemna masa wszystko kupi, jak mówi Jacek Kurski. S. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Legenda. 19.04.10, 14:20 masuma napisał: > Ciemnej masy coraz mniej. Na szczęście Niedługo się okaże. Za circa dwa miesiące. S. Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.1 Re: Legenda. 19.04.10, 14:00 Nieprawda. Legenda to legenda i na mit jej nie przerobią Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Legenda. 19.04.10, 13:56 Znaczy jakie tło tej legendy? Chromi kule precz odrzucają a głusi znów śpiewają pieśni? Bo loty we mgle jak mleko można nazwać co najwyżej legendarną głupotą i nauczką bolesną dla przyszłych pokoleń... Odpowiedz Link Zgłoś
inny_pies Re: Legenda. 19.04.10, 13:59 kotek.filemon napisał: > Znaczy jakie tło tej legendy? Chromi kule precz odrzucają a głusi znów śpiewają > pieśni? Bo loty we mgle jak mleko można nazwać co najwyżej legendarną głupotą > i nauczką bolesną dla przyszłych pokoleń... > Legenda o czlowieku, ktory sie pilotom nie klanial. Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Legenda. 19.04.10, 14:00 20 lat polityki salonu legło w gruzach,tłumy zdecydowały,co im bliższe i to jest demokracja Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Legenda. 19.04.10, 14:05 Tłumy płakały po Karpiniuku, Szmajdzińśkim, Szymanek-Deresz, Jarudze- Nowackiej, Zakrzeńśkim. Reszta byla im obojętna. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Legenda. 19.04.10, 14:06 > 20 lat polityki salonu legło w gruzach To nie odejmujesz od tego dwóch najszczęśliwszych lat, kiedy nad Pomroczną świeciło tylko jedno słońce - słońce PiS (no, z przystawkami)? Jak śmiesz! > tłumy zdecydowały,co im bliższe Tłumy nie stanowiły 100% społeczeństwa RP. Ani nawet 50%. > i to jest demokracja To się nazywa ochlokracja, zalecam korepetycje. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: Legenda. 19.04.10, 13:59 O aktualnych faktach za sto lat powiemy to 'legenda' a teraz wiele spraw należy wyjaśnić i udokumentować... Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan0 Re: Legenda. 19.04.10, 14:00 A tak konkretnie co się ostanie? Histeria podsycana przez media po śmierci najgorszego prezydenta od 1989 roku "Panie prezesie melduję wykonanie zadania"? Wycie w mediach pisowskich politruków i bojówkarzy pisowskich, plujących na ludzi, którzy ośmielali się wyrazić swoje niezadowolenie z profanacji Wawelu? Nowe podziały wśród Polaków wprowadzone przez kapciowego Stasia tą haniebną, samowolną decyzją? Tak, to naród zapamięta. elena4.1 napisała: > Znaleźli juz sposób, aby dyskredytowac to słowo i mówią mit. > Ale to juz poszło w ludzi. I się ostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.1 Re: Legenda. 19.04.10, 14:30 To byl najlepszy prezydent IIIRP. Dowód? Usunieto go. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Legenda. 19.04.10, 14:43 elena4.1 napisała: > To byl najlepszy prezydent III RP. Jak śmiesz łączyć Prezydenta Kaczyńskiego i III RP! Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Legenda. 19.04.10, 14:05 Legenda... Problem w tym, że rzeczywistość 94 innych rodzin skrzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Legenda. 19.04.10, 14:10 czy nie zauważyliście,że mimowolnie przyczyniacie się sami do tworzenia tej legendy,tego już nie da się wymazać z ludzkiej pamięci,jej wielkość przyćmiła wszystko w ostatnim 20 leciu i warto to przyjąć z pokorą Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Legenda. 19.04.10, 14:13 Nie, do niczego się nie przyczyniam. Powiem więcej - żadnej legendy nie ma, a zaklinanie rzeczywistości na długo nie pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Legenda. 19.04.10, 14:15 Wawel jeszcze długo będzie się bekał POlaczkom hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Legenda. 19.04.10, 14:07 Oglądam pożegnanie prezydenta Kaczorowskiego. Przyszła garstka ludzi, smutny widok :( Odpowiedz Link Zgłoś
woda_woda Miejcie swoja legendę, 19.04.10, 14:15 zwolennicy braci Kaczyńskich, jeśli jest wam ona potrzebna do życia, nie sadzę, aby ktoś chciał wam ją zabrać :) Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Legenda. 19.04.10, 14:17 Legendy są dobre dla dzieci tudzież ludzi niewykształconych względnie przygłupich. Dla tych, którzy już wyrośli z analfabetyzmu (czyli wiedzą np. że zaprzeczeniem koniunkcji jest alternatywa zaprzeczeń) są fakty i logiczne myślenie. Dziękuję za legendy. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Legenda. 19.04.10, 14:19 Myślisz, że go myszy wyjedzą... jak Popiela??? Odpowiedz Link Zgłoś
zdybex Re: Legenda. 19.04.10, 15:15 Marylka była piękna a on cudny. Mimo, ze modlili sie nieustannie cudem sie usmażyli. Ciekawe co tam w tych trumnach?Ząb Karpiniuka czy nos Putry.? . Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: Legenda. 19.04.10, 15:14 bajka chcialas powiedziec. naturalnie nie watpie, ze znajdziesz wielu czolowych pisdakow co dzieciom do snu beda ja opowiadali. a co do legendy to nie ma prawa zagoscic i trafic pod strzechy bo tychze juz nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
mdro Re: Legenda. 19.04.10, 15:22 A jaka jest semantyczna różnica między słowami "mit" i "legenda" i co, Twoim zdaniem, przemawia na korzyść tego ostatniego? Odpowiedz Link Zgłoś