19.04.10, 13:50
Znaleźli juz sposób, aby dyskredytowac to słowo i mówią mit.
Ale to juz poszło w ludzi. I się ostanie.
Obserwuj wątek
    • obraza.uczuc.religijnych Legenda o smoku wawelskim. 19.04.10, 13:53

      • inny_pies Re: Legenda o smoku wawelskim. 19.04.10, 13:56
        Teraz beda mity o smoku wawelskim :(((
      • elena4.1 Re: Legenda o smoku wawelskim. 19.04.10, 13:56
        Co do sygnaturki, nie powinno.
        Mnie nawet przez głowe przeszło w najgorszym emocjonalnym momencie, ze Tusk sie
        w ten sposob pozbył Żelka bo ten za dużo wiedział.
        Smoka mamy na karku ale nie wawelskiego.
        • masuma Re: Legenda o smoku wawelskim. 19.04.10, 13:59
          Ty się musisz leczyć, biedaczko.
          • elena4.1 Re: Legenda o smoku wawelskim. 19.04.10, 14:10
            Z wyobraźni się nie wyleczysz. Z dobrego serca też nie. A mnie nawet Żelka jest żal.
    • witoldzbazin Re: Legenda. 19.04.10, 13:54
      POlszewia nie może się POgodzić że to był świetny Prezydent...straszne hehehehehehe
      • bodo.2 Re: Legenda. 19.04.10, 13:58
        o Brzydkim Kaczątku,co to w Łabędzia się przemieniło,pięknie to w TVN
        opowiedział Rokita,ta legenda już jest i zostanie,czy się to podoba nam czy nie
        • sclavus Re: Legenda. 19.04.10, 14:16
          tak, bodziu, tak, tak...
    • total_immersion Re: Legenda. 19.04.10, 13:55
      Legenda czy mit , jak zwal tak zwal .
      I jedno i drugie zmyslone przez ludzi.
      • snajper55 Re: Legenda. 19.04.10, 13:56
        total_immersion napisał:

        > Legenda czy mit , jak zwal tak zwal .
        > I jedno i drugie zmyslone przez ludzi.

        Przez ludzi, dla ludzi. A ciemna masa wszystko kupi, jak mówi Jacek Kurski.

        S.
        • masuma Re: Legenda. 19.04.10, 14:00
          Ciemnej masy coraz mniej. Na szczęście
          • snajper55 Re: Legenda. 19.04.10, 14:20
            masuma napisał:

            > Ciemnej masy coraz mniej. Na szczęście

            Niedługo się okaże. Za circa dwa miesiące.

            S.
      • elena4.1 Re: Legenda. 19.04.10, 14:00
        Nieprawda. Legenda to legenda i na mit jej nie przerobią
    • kotek.filemon Re: Legenda. 19.04.10, 13:56
      Znaczy jakie tło tej legendy? Chromi kule precz odrzucają a głusi znów śpiewają pieśni? Bo loty we mgle jak mleko można nazwać co najwyżej legendarną głupotą i nauczką bolesną dla przyszłych pokoleń...
      • inny_pies Re: Legenda. 19.04.10, 13:59
        kotek.filemon napisał:

        > Znaczy jakie tło tej legendy? Chromi kule precz odrzucają a głusi
        znów śpiewają
        > pieśni? Bo loty we mgle jak mleko można nazwać co najwyżej
        legendarną głupotą
        > i nauczką bolesną dla przyszłych pokoleń...
        >

        Legenda o czlowieku, ktory sie pilotom nie klanial.
      • bodo.2 Re: Legenda. 19.04.10, 14:00
        20 lat polityki salonu legło w gruzach,tłumy zdecydowały,co im bliższe
        i to jest demokracja
        • obraza.uczuc.religijnych Re: Legenda. 19.04.10, 14:05
          Tłumy płakały po Karpiniuku, Szmajdzińśkim, Szymanek-Deresz, Jarudze-
          Nowackiej, Zakrzeńśkim. Reszta byla im obojętna.
        • kotek.filemon Re: Legenda. 19.04.10, 14:06
          > 20 lat polityki salonu legło w gruzach

          To nie odejmujesz od tego dwóch najszczęśliwszych lat, kiedy nad Pomroczną świeciło tylko jedno słońce - słońce PiS (no, z przystawkami)? Jak śmiesz!

          > tłumy zdecydowały,co im bliższe

          Tłumy nie stanowiły 100% społeczeństwa RP. Ani nawet 50%.

          > i to jest demokracja

          To się nazywa ochlokracja, zalecam korepetycje.
    • allspice Re: Legenda. 19.04.10, 13:59
      O aktualnych faktach za sto lat powiemy to 'legenda' a teraz wiele
      spraw należy wyjaśnić i udokumentować...
    • antykagan0 Re: Legenda. 19.04.10, 14:00
      A tak konkretnie co się ostanie? Histeria podsycana przez media po śmierci
      najgorszego prezydenta od 1989 roku "Panie prezesie melduję wykonanie zadania"?
      Wycie w mediach pisowskich politruków i bojówkarzy pisowskich, plujących na
      ludzi, którzy ośmielali się wyrazić swoje niezadowolenie z profanacji Wawelu?
      Nowe podziały wśród Polaków wprowadzone przez kapciowego Stasia tą haniebną,
      samowolną decyzją? Tak, to naród zapamięta.

      elena4.1 napisała:

      > Znaleźli juz sposób, aby dyskredytowac to słowo i mówią mit.
      > Ale to juz poszło w ludzi. I się ostanie.
      • elena4.1 Re: Legenda. 19.04.10, 14:30
        To byl najlepszy prezydent IIIRP. Dowód? Usunieto go.
        • kotek.filemon Re: Legenda. 19.04.10, 14:43
          elena4.1 napisała:

          > To byl najlepszy prezydent III RP.

          Jak śmiesz łączyć Prezydenta Kaczyńskiego i III RP!
          • elena4.1 Re: Legenda. 19.04.10, 14:52
            Nie mam wyjścia. IIIRP wiecznie zywa.
    • mietowe_loczki Re: Legenda. 19.04.10, 14:05
      Legenda... Problem w tym, że rzeczywistość 94 innych rodzin skrzeczy.
      • bodo.2 Re: Legenda. 19.04.10, 14:10
        czy nie zauważyliście,że mimowolnie przyczyniacie się sami do tworzenia tej
        legendy,tego już nie da się wymazać z ludzkiej pamięci,jej wielkość przyćmiła
        wszystko w ostatnim 20 leciu i warto to przyjąć z pokorą
        • mietowe_loczki Re: Legenda. 19.04.10, 14:13
          Nie, do niczego się nie przyczyniam. Powiem więcej - żadnej legendy nie ma, a
          zaklinanie rzeczywistości na długo nie pomoże.
          • witoldzbazin Re: Legenda. 19.04.10, 14:15
            Wawel jeszcze długo będzie się bekał POlaczkom hehehehehe
    • mietowe_loczki Re: Legenda. 19.04.10, 14:07
      Oglądam pożegnanie prezydenta Kaczorowskiego. Przyszła garstka ludzi, smutny
      widok :(
      • bodo.2 Re: Legenda. 19.04.10, 14:18
        to trzeba było iść
        • mietowe_loczki Re: Legenda. 19.04.10, 14:21
          Cięta riposta. A jaka głupia.
    • woda_woda Miejcie swoja legendę, 19.04.10, 14:15
      zwolennicy braci Kaczyńskich, jeśli jest wam ona potrzebna do życia,
      nie sadzę, aby ktoś chciał wam ją zabrać :)
    • man_sapiens Re: Legenda. 19.04.10, 14:17
      Legendy są dobre dla dzieci tudzież ludzi niewykształconych względnie
      przygłupich. Dla tych, którzy już wyrośli z analfabetyzmu (czyli wiedzą np. że
      zaprzeczeniem koniunkcji jest alternatywa zaprzeczeń) są fakty i logiczne myślenie.
      Dziękuję za legendy.
    • sclavus Re: Legenda. 19.04.10, 14:19
      Myślisz, że go myszy wyjedzą... jak Popiela???
    • elena4.1 Re: Legenda. 19.04.10, 14:42
      Piekna legenda.
      • zdybex Re: Legenda. 19.04.10, 15:15
        Marylka była piękna a on cudny. Mimo, ze modlili sie nieustannie cudem sie
        usmażyli. Ciekawe co tam w tych trumnach?Ząb Karpiniuka czy nos Putry.? .
    • jack20 Re: Legenda. 19.04.10, 15:14
      bajka chcialas powiedziec.
      naturalnie nie watpie, ze znajdziesz wielu czolowych pisdakow co
      dzieciom do snu beda ja opowiadali.
      a co do legendy to nie ma prawa zagoscic i trafic pod strzechy bo
      tychze juz nie ma.
      • elena4.1 Re: Legenda. 19.04.10, 15:16
        Zagości sama.
    • mdro Re: Legenda. 19.04.10, 15:22
      A jaka jest semantyczna różnica między słowami "mit" i "legenda" i
      co, Twoim zdaniem, przemawia na korzyść tego ostatniego?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka