mguru22 27.05.10, 14:38 Kompetencje to coś co predysponuje do rządzenia .. Niestety nie w przypadku tego rządu ... fakty.interia.pl/news/kompromitacja-w-brukseli-polak-wyrzucony-z-powodu,1484574 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
barnacle.bill.the.sailor No to mamy kolejny sukces rządu na arenie 27.05.10, 14:40 międzynarodowej. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Brawka dla Donalda Franciszka Tuska 27.05.10, 14:41 Dla polskiego rządu to spora kompromitacja. Bruksela uznała, że rekomendowany przez rząd wiceminister rolnictwa z gabinetu premiera Donalda Tuska nie ma odpowiedniej wiedzy. W dodatku Polska straciła stanowisko w najważniejszym gabinecie, gdzie decydować się będą kwestie reformy wspólnej polityki rolnej. Oni chyba nie wiedza ze maja do czynienia z geniuszem jak tak moga. Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.2 Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 14:42 Szkoda, że nie mozemy wszstkich z rządu powysyłac do Brukseli do sprawdzenia. Może by wreszcie leming uwierzył z jakim towarem ma do czynienia i w czyje ręce oddaje swoj los. Odpowiedz Link Zgłoś
zupelnie_nowy_nick PiSorów nawet tam nigdy nie pzryjeli! 27.05.10, 16:49 Jakie szczęście że Sikorski zablokowal Fotygę! Odpowiedz Link Zgłoś
prawie_magister Re: PiSorów nawet tam nigdy nie pzryjeli! 28.05.10, 11:18 no i zamiast Fotygi wysłali ćpoka od arbuzów. wiwat Sikorski, pogratulować rozumku! Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 14:43 ale jaja,Tusk myślał,że tak jak u nas wystarczy dobre kolesiostwo,wierność psa i dobre układy,by objąć urząd i intratę spożywać w świetle przyjaznych mediów,u nas to norma w tym rządzie dyletantów,tam trzeba coś umieć i pracować Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.2 Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 14:45 To dopiero początek. Cos sie kroi, hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Ja przeproszę, że się wtrącę bo 27.05.10, 16:47 tak pięknie sobie z dzióbków spijacie moje drogie pisięta, ale... Zechciejcie wytłumaczyć, co w Brukseli robi Kurski i co robi Ziobro.. Niestety, ich się nie da wyrzucić - zostali wybrani... Po drugie jeszcze, skoro wam taką przyjemność robi podsrywanie, to ... cieszyłbym się, gdybyście zechcieli zauważyć, że ów niekompetentny, związany jest z PSLem - mnie to mówi wszystko. To tak, jak w czasie kryzysu rządowego za Kaczora, Bielan proponował Beger podsekretarza stanu... i umorzenie długów - przy okazji... a owa Beger kompetencje miała, że hej!!! Same kurwiki wystarczały a przecież... no, co - nie pamiętacie już, pisiątka??? Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Ja przeproszę, że się wtrącę bo 30.05.10, 20:55 Mowa jest o urzędniku z koalicyjnego PSL a nawijasz o posłance Samoobrony. Odpowiedz Link Zgłoś
kecawa Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 17:43 Wywalają naszych za niewinność Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.2 Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 28.05.10, 11:07 Albo za to, że PSL nie jest grzeczne. Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen123 huuuuura POznaja sie na "naszych" POlYtykach :) 27.05.10, 14:45 nareszcie! Odpowiedz Link Zgłoś
napohybelpo Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowieka ;) 27.05.10, 14:45 Niestety, za poparcie trzeba czesto slono placic. Pewnie to byl jeden z najlepszych ludzi Pawlaka ;) Jak na potomkow prawdziwych PSLowcow, miernie sobie ta banda niedouczonych wiesniakow radzi. Kolesie mysleli, ze wystarczy tam usiasc na stolku i kasowac. Kto by tam od nich mogl czegos wymagac, przeciez oni z polecenia polskiego rzadu. Dzieki takim durniom Polska coraz bardziej sie pograza. Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.2 Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 27.05.10, 14:56 Tylko ze to dla nas zadna satysfakcja. Unia skorzystala z okazji, zeby się pozbyc Polaka, który mógłby przypominac o tym, ze polskie rolnictwo jest gorzej traktowane niz te z innych krajów. Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.2 Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 27.05.10, 15:04 A może o to Donkowi chodziło, żeby tam Polaka nie było? Odpowiedz Link Zgłoś
hehehehehehehe Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 27.05.10, 15:08 elena4.2 napisała: > A może o to Donkowi chodziło, żeby tam Polaka nie było? cel jest jeden, Grecja kosztem Polski - z Pawlakiem nie dyskutować hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.2 Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 27.05.10, 15:12 Co nie umniejsza faktu, ze musial byc faktycznie mało sprytny skoro sie pozwolił wysiudac na podstawie takiego zarzutu. Odpowiedz Link Zgłoś
hehehehehehehe Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 27.05.10, 16:34 elena4.2 napisała: > Co nie umniejsza faktu, ze musial byc faktycznie mało sprytny skoro sie > pozwolił wysiudac na podstawie takiego zarzutu. równie dobrze mogli mu zarzutu nie stawiać i też wywalić hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.2 Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 27.05.10, 21:31 No widzisz, pewnie długo czekali na jakis powód zeby go wyrzucic. Wszystko jest do zrobienia. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 27.05.10, 15:52 elena4.2 napisała: > ...zeby się pozbyc Polaka, który mógłby przypominac... Teza, że nie umiał niczego poza przypominaniem wydaje się naciągana. Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.2 Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 27.05.10, 16:00 Nie stawiam żadnej tezy. Nie sądzę aby miał odwagę przypominac. Żeby o coś walczyc, musiałby sie czuc pewnie, a takie ppoczucie daje tylko swiadomośc tego, ze jest sie dobrym w tym co sie robi. Ten człowiek to raczej dowod na moja tezę, ze przez 20 lat rządzą nami niekompetentni,pilnujący tylko swojego interesu ludzie. Ale cos w tym musi byc, ze Unia skorzystała na tym aby sie pozbyc Polaka na czas gdy będą sie ważyc losy między innymi polskiego rolnictwa, bo przecież Buzek ma takie same kompetencje a nikt go nie wywala, hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
benita5 polemizowalabym czy takie same;) 27.05.10, 16:02 >bo przecież Buzek ma takie same kompetencje a nikt go nie wywala, hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
elena4.2 Re: polemizowalabym czy takie same;) 27.05.10, 16:19 Z aksjomatami się nie polemizuje. Zero kompetencji, ale posłuszeństwo i uklony w odpowiednią stronę go wybronią Odpowiedz Link Zgłoś
benita5 Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 27.05.10, 16:01 > Teza, że nie umiał niczego poza przypominaniem wydaje się naciągana. Pewnie sie nie dowiemy jakie byly prawdziwe powody wydalenia go z tego zacnego grona. Beijo deSaudade Odpowiedz Link Zgłoś
jenneken_pis Re: Zemsta Leppera! Podrzucil PO swojego czlowiek 28.05.10, 11:18 elena4.2 napisała: PO ??? Odpowiedz Link Zgłoś
veglie Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 14:51 Przygłup wróci do Polski i zostanie szefem jakieś agencji związanej z rolnictwem.Chłopcy z PSL o niego zadbają. Odpowiedz Link Zgłoś
gelimer Ja znam tego pana osobiście... 27.05.10, 15:08 I zupełnie się nie dziwię, że wyleciał. Choć zaskakująco wielu nabierało się na pierwsze wrażenie, które robił. Odpowiedz Link Zgłoś
gelimer Re: Ja znam tego pana osobiście... 27.05.10, 16:14 Trochę mogę powiedzieć, ale niezbyt wiele by nie zdemaskować siebie i nie ujawnić faktów z jego prywatnego życia. Gdy go poznałem uderzyło mnie jego bardzo wysokie mniemanie o sobie, które w jakiś sposób udzielało się jego rozmówcom. Przyznam, że mi też zaimponował choć od początku miałem przeczucie, że za tym kryje się niewiele. Kilka razy proponował mi współpracę (to były lata gdy nie sądziłem, że otrzyma ministerialną tekę :)), a gdy się do niej przygotowałem, spotykając mnie na korytarzu, zachowywał się tak jakby o niej pamiętał, ale tak nie do końca. Później zacząłem dostrzegać, że angażuje się w wiele projektów, ale w żaden tak naprawdę i jeśli którymś zarządzał ten niechybnie zmierzał ku spokojnej śmierci. Jeśli miałbym go teraz określić powiedziałbym, że było wiele szumu, ale niewiele działań. Dlatego nie dziwię się, że zmuszony do ciężkiej pracy w cieniu zwyczajnie się w niej nie odnalazł. Odpowiedz Link Zgłoś
benita5 Re: Ja znam tego pana osobiście... 27.05.10, 16:27 Dzieki. Rys, kt przedstawiles to pewien okreslony wzorzec zachowan, niestety jakze popularny. Reset danych obietnic, sklonnosc do megalomanii... Ech finalnie i tak zostalismy na lodzie, bo zakladam ze mimo jego przywar, nie bylby targowiczaninem sprawy polskiej w Brukseli. Odpowiedz Link Zgłoś
gelimer W Polsce mu uchodziło, w UE już nie 28.05.10, 07:08 To, niestety, dowód na to, co jest bardzo przykre. Obasada stanowisk w naszej ojczyźnie często niewiele ma wspólnego z pracowitością i kompetencjami. Odpowiedz Link Zgłoś
liberation1 Re: W Polsce mu uchodziło, w UE już nie 28.05.10, 08:57 gelimer napisał: > To, niestety, dowód na to, co jest bardzo przykre. Obasada stanowisk > w naszej ojczyźnie często niewiele ma wspólnego z pracowitością i > kompetencjami. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: W Polsce mu uchodziło, w UE już nie 30.05.10, 19:54 gelimer napisał: > To, niestety, dowód na to, co jest bardzo przykre. Obasada stanowisk > w naszej ojczyźnie często niewiele ma wspólnego z pracowitością i > kompetencjami. Przypomniały mi się problemy naszej komisarz Danuty Hübner ze swoimi współpracownikami. Jestem ciekaw jak komentowano to w ich państwach. Ale wymagania zdaje się są wysokie i ci, co przywykli do tego, że się nie pracuje, ale załatwia mają niewielkie szanse utrzymać się dłużej. Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 15:30 ale to pokazuje,jak niekompetentny jest ten rząd,teraz lansują cwaniaka,coś przykrywają tą kandydaturą Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 15:46 No i bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 15:59 wariant_b napisał: > No i bardzo dobrze. Fajnie, a co z tym co tego debila wyslal zeby nam wstyd przynosil ? Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Poprzedni rząd oddelegowałby kogoś z Samoobrony 27.05.10, 16:07 i Bruksela dotąd wyjść z podziwu nad kompetencją polskiego przedstawiciela by nie mogła. Koalicjant doli nie wybiera :((( Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: Poprzedni rząd oddelegowałby kogoś z Samoobro 27.05.10, 16:16 gat45 napisała: > i Bruksela dotąd wyjść z podziwu nad kompetencją polskiego > przedstawiciela by nie mogła. Koalicjant doli nie wybiera :((( A jakis konkret potrafisz podac czy tylko haselko Chamoobrona. I przy okazji chcesz postawic znak rownosci miedzy dzialaniami PIS i PO w sprawie koalicjantow ? Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Cały wątek to jedno wielkie lanie wody, a Ty 27.05.10, 16:25 mr.sajgon napisał: > A jakis konkret potrafisz podac czy tylko haselko Chamoobrona. > I przy okazji chcesz postawic znak rownosci miedzy dzialaniami PIS i PO w > sprawie koalicjantow ? > ode mnie jednej konkretów się domagasz ? Może jeszcze rozsądku i poszanowania zdania odmiennego ? Tak ładnie się dostosowałam do reszty dyskutantów, dumna z siebie byłam... Eeeeeech, życie. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: Cały wątek to jedno wielkie lanie wody, a Ty 27.05.10, 16:32 gat45 napisała: > mr.sajgon napisał: > > > A jakis konkret potrafisz podac czy tylko haselko Chamoobrona. > > I przy okazji chcesz postawic znak rownosci miedzy dzialaniami PIS > i PO w > > sprawie koalicjantow ? > > > > ode mnie jednej konkretów się domagasz ? Może jeszcze rozsądku i > poszanowania zdania odmiennego ? Tak ładnie się dostosowałam do > reszty dyskutantów, dumna z siebie byłam... Eeeeeech, życie. Nie pozbawiaj mnie zludzen i wiary w to ze spotkam na tym forum kogos kto rzuci jakims merytorycznym argumentem a nie landszaftem ;-(( Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Re: Cały wątek to jedno wielkie lanie wody, a Ty 27.05.10, 16:36 mr.sajgon napisał: > > Nie pozbawiaj mnie zludzen i wiary w to ze spotkam na tym forum kogos kto rzuc > i > jakims merytorycznym argumentem a nie landszaftem ;-(( Ja mam mistrzostwo w rzucie oleodrukami :))) A co do merytorycznych : oni chyba na FK są, ale się kryją, jak to mniejszość. I schodzą do katakumb, czyli licznych forów obocznych. Ja sama jestem zbyt strachliwa na FK. Dlatego wpadam czasem i równie szybko wypadam z przerażeniem i niedowierzaniem w oku. > Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: Cały wątek to jedno wielkie lanie wody, a Ty 27.05.10, 16:44 gat45 napisała: > mr.sajgon napisał: > > > > > Nie pozbawiaj mnie zludzen i wiary w to ze spotkam na tym forum > kogos kto rzuc > > i > > jakims merytorycznym argumentem a nie landszaftem ;-(( > > Ja mam mistrzostwo w rzucie oleodrukami :))) OK wiec usuwam sie z pola razenia :-) > > A co do merytorycznych : oni chyba na FK są, ale się kryją, jak to > mniejszość. I schodzą do katakumb, czyli licznych forów obocznych. > Ja sama jestem zbyt strachliwa na FK. Dlatego wpadam czasem i równie > szybko wypadam z przerażeniem i niedowierzaniem w oku. > > Na pewno sa, tylko zeby je odkryc to trzeba dlugo plukac misa az znajdzie sie ten okruch zlota. Natomiast fora prywatne rzadza sie swoimi prawami czytaj prawami koterii. Trzym sie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Re: Cały wątek to jedno wielkie lanie wody, a Ty 27.05.10, 17:09 mr.sajgon napisał: > > > > Ja mam mistrzostwo w rzucie oleodrukami :))) > OK wiec usuwam sie z pola razenia :-) Ciesz się, że swojego czasu nie wyspecjalizowałam się w odlewach ani w żelazie kutym > > > > A co do merytorycznych : oni chyba na FK są, ale się kryją, jak to > > mniejszość. I schodzą do katakumb, czyli licznych forów obocznych. > > Ja sama jestem zbyt strachliwa na FK. Dlatego wpadam czasem i równie > > szybko wypadam z przerażeniem i niedowierzaniem w oku. > > > > Na pewno sa, tylko zeby je odkryc to trzeba dlugo plukac misa az znajdzie sie > ten okruch zlota. > Natomiast fora prywatne rzadza sie swoimi prawami czytaj prawami koterii. > Trzym sie :-) > Wystarczy słowo "koteria" zastąpić czymś mniej pejoratywnym i cieszyć się, że w ogóle są jakieś zasady :))) Nie jestem wielbicielką HAmeryki w ogóle, a wolnej amerykanki nie znoszę. Miłego potrząsania i pięknej pepity Ci życzę :) Odpowiedz Link Zgłoś
benita5 p. Dycha 27.05.10, 17:30 "syn działacza PSL z zachodniopomorskiego, asystent Podkańskiego z PSL" przypomne: Podkanskiego od Czapskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Cały wątek to jedno wielkie lanie wody, a Ty 27.05.10, 21:25 Nie koterii, a kamaryli. :) Choć to na jedno wychodzi. Większość dziewic boi się pisać na forach publicznych, gdyż ktoś mógłby je łatwo zranić :), jednocześnie wyrzekają się wszelkiej ogłady na forach prywatnych. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: Cały wątek to jedno wielkie lanie wody, a Ty 27.05.10, 21:51 hummer napisał: Hummer gdzie te dziwice, gdzie ??? Znajdz mi choc jedna a wdziewam wlosiennice i na kleczkach do Canossy zap...... ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
ayran lepiej się pisiaki nie naśmiewajcie 27.05.10, 16:15 PSL przymierza się do zmiany koalicjanta. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: lepiej się pisiaki nie naśmiewajcie 27.05.10, 16:21 ayran napisał: > PSL przymierza się do zmiany koalicjanta. Nie ma takiej opcji aby powstala nowa koalicja do czasu wyborow. Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: lepiej się pisiaki nie naśmiewajcie 27.05.10, 16:23 Których wyborów? Prezydenckich, czy parlamentarnych? Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: lepiej się pisiaki nie naśmiewajcie 27.05.10, 16:34 ayran napisał: > Których wyborów? Prezydenckich, czy parlamentarnych? Parlamentarne mam na mysli. Nawet jesli Pawlak zrobi swoj stary numer czyli skok w bok, tuz przed koncem kadencji to PO jako rzad mniejszosciowy dotrwa do konca. Odpowiedz Link Zgłoś
kecawa Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 17:32 smutne to wszak od 10 kwietnia mają wszechwałdzę.Ciekawe nakogo to zrzucą kecaw Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 19:33 Coraz częściej mam wrażenie, że PO powinna rozwieść się z PSL i zaprosić do koalicji SLD. Podobno trzeba SLDowcom bardzo patrzeć na ręce - ale PSL nie jest na pewno lepszy w tym względzie. A SLD ma dużo kompetentnych polityków - cokolwiek by sądzić o ich poglądach. Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 28.05.10, 09:04 w SLD to już chyba same napieralskie są Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 21:33 może tylko dobrze POdawał na boisku piłkę Tuskowi i dlatego został hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
nata777 Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 21:38 witoldzbazin napisał: > może tylko dobrze POdawał na boisku piłkę Tuskowi i dlatego został hehehehehe POłgłówek niech biega po boisku. xD Odpowiedz Link Zgłoś
nata777 Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 27.05.10, 21:53 mguru22 napisał: > Kompetencje to coś co predysponuje do rządzenia .. Niestety nie w > przypadku tego rządu ... > > fakty.interia.pl/news/kompromitacja-w-brukseli-polak-wyrzucony-z-powodu,1484574 nie pierwszy lesser w tym rządzie Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Czemu GW milczy na ten temat?? 28.05.10, 11:14 To naprawdę przykład rażącej niekompetencji tzw. "wybrańców narodu" i pokaz jakie niedorobione niemoty rządzą naszym krajem! Odpowiedz Link Zgłoś
kecawa Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 30.05.10, 17:25 Państwo jest słabe a więc i jego przedstawiciele są doń podobni Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Przedstawiciel rządu wyrzucony z Brukseli !!! 30.05.10, 18:38 "Niespełna 29-letni Andrzej Dycha został nowym wiceministrem rolnictwa. Młody polityk do niedawna był mieszkańcem powiatu choszczeńskiego. W Puszczyniu, gm. Pełczyce mieszkają jego rodzice. Andrzej Dycha jest absolwentem Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego (politologia, integracja europejska, zastosowanie fizyki w informatyce) i Uniwersite Montesquieu w Bordeaux (prawo, nauki polityczne)." KUmpel Bredzinskiego i Napieralskiego z szczecinskiej uczelni.Ciekawe ktory z nich mial najlepsze wyniki.Mowia ze mimo szystko Dycha byl lepszym i zdolniejszym studentem. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Przedstawiciel R.Erewań mguru22 nadajez Brukseli 30.05.10, 20:26 mguru22 napisał: > Kompetencje to coś co predysponuje do rządzenia .. Niestety nie w > przypadku tego rządu ... To był urzędnik, spisiały mędrcu, a nie przedstawiciel rzadu. Rekomendowany przez PSL. W KE nie ma przedstwicieli rzadu. Ciekawe jak sobie radził w czasch PiS-u gdy pracował w Parlamencie Europejskim. I kto go w tym czasie rekomendował. ...Ukończył studia z zakresu politologii i nauk społecznych na Uniwersytecie Szczecińskim, specjalizując się w zakresie integracji europejskiej. Od 2002 do 2004 studiował także nauki polityczne na Universite Montesquieu Bordeaux IV we Francji. W latach 2004–2006 był zatrudniony w Parlamencie Europejskim. Od 2006 do 2007 pracował jako asystent w grupie politycznej Unii na Rzecz Europy Narodów w PE. W lipcu tego samego roku został administratorem organów parlamentarnych UEN. 10 grudnia 2007 objął stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi z rekomendacji Polskiego Stronnictwa Ludowego. W 2009 bez powodzenia startował jako kandydat bezpartyjny z listy tego ugrupowania do Parlamentu Europejskiego. W lutym 2010 odszedł ze stanowiska rządowego w związku z objęciem funkcji w administracji Komisji Europejskiej (przy komisarzu Dacianie Cioloş). Po dwóch miesiącach odszedł z tego stanowiska. ... pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Dycha Jak widać kwalifikacje i doswiadczenie ma. Może niedługo dowiemy sie wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
kecawa Re:Czy to jest ten powód ? 30.05.10, 20:47 Czy to jest ten powód Wpisz w Google: "kłamca" - wyskoczy: Donald Tusk Odpowiedz Link Zgłoś