sawa.com
23.06.10, 20:03
Wszyscy beneficjenci III RP z tymi w więzieniu wlącznie.
Parę minut temu swoje poparcie ogłosił Jerzy Urban. To już można mówić o
froncie poparcia od Jerzego Urbana, Wojciecha Jaruzelskiego, gen.
Dukaczewskiego, Wojtka Olejniczaka po Tuska i Palikota... i byłą posłankę
Beatę Sawicką.
Co łączy to towarzystwo nie trudno zgadnąć. Wcale nie chcą dbać o nasze
interesy... chcą być tylko u władzy i zachować wpływy.
Komorowski w pałacu przy Krakowskim Przedmieściu im to zagwarantuje na
następne pięć lat.