Dodaj do ulubionych

Jakie "łeb w łeb" ?????

02.07.10, 15:36
www.pardon.pl/artykul/11899/az_tak_zle_wyborcza_rezygnuje_z_sondazu_zobacz

"hrabia" przegrywa to dlatego?
Obserwuj wątek
    • ingnac Re: a co maglarka wygrywa? 02.07.10, 15:40
    • allspice Re: Jakie "łeb w łeb" ????? 02.07.10, 15:43
      Na 10 moich znajomych -6 głosuje na Bronka,2 głosuje na Yarka a 2
      jest jeszcze niezdecydowanych; więc nie ma łeb w łeb,tylko przewaga
      Bronka.
      • indeed.4 Re: Jakie "łeb w łeb" ????? 02.07.10, 15:59
        Nie gadaj .. a ci co zamierzają głosować na JK jeszcze chodzą żywi ?

        Wczoraj przypadkowo zagadnięty na kogo będzie głosować starszy pan,
        rozglądając się trwożnie na boki oznajmił mi szeptem, że głosuje "
        na tego, co to go wszyscy tak nie lubią" :-D Zdziwiony zapytałem,
        dlaczego tak cicho mówi - "bo panie, trzeba uważać, wczoraj jak się
        przyznałem znajomym, to prawie nie oberwałem, awantura była że
        hej " - wygląda na to, że głosowanie na PiS w tym kraju jest
        szczytem heroizmu :-O
    • wojciech.2345 Re: Jakie "łeb w łeb" ????? 02.07.10, 16:01
      A to krętacze.

      Nasz Dziennik bije ich na głowę w wiarygodności.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka