delfinat 02.07.10, 15:36 www.pardon.pl/artykul/11899/az_tak_zle_wyborcza_rezygnuje_z_sondazu_zobacz "hrabia" przegrywa to dlatego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
allspice Re: Jakie "łeb w łeb" ????? 02.07.10, 15:43 Na 10 moich znajomych -6 głosuje na Bronka,2 głosuje na Yarka a 2 jest jeszcze niezdecydowanych; więc nie ma łeb w łeb,tylko przewaga Bronka. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed.4 Re: Jakie "łeb w łeb" ????? 02.07.10, 15:59 Nie gadaj .. a ci co zamierzają głosować na JK jeszcze chodzą żywi ? Wczoraj przypadkowo zagadnięty na kogo będzie głosować starszy pan, rozglądając się trwożnie na boki oznajmił mi szeptem, że głosuje " na tego, co to go wszyscy tak nie lubią" :-D Zdziwiony zapytałem, dlaczego tak cicho mówi - "bo panie, trzeba uważać, wczoraj jak się przyznałem znajomym, to prawie nie oberwałem, awantura była że hej " - wygląda na to, że głosowanie na PiS w tym kraju jest szczytem heroizmu :-O Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2345 Re: Jakie "łeb w łeb" ????? 02.07.10, 16:01 A to krętacze. Nasz Dziennik bije ich na głowę w wiarygodności. Odpowiedz Link Zgłoś