Dodaj do ulubionych

Kiszczak skazany na 2 lata

    • Gość: BS Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.pila.dialup.inetia.pl 17.03.04, 18:37
      Wszyscy pleciecie bzdury.Powinien wisieć nie za to,że zginęło 8 górników,ale
      za to,że nie zginęło 8 tysięcy łącznie ze mną-durniem do kwadratu walczącym
      o inną Polskę.
      • Gość: Czerwony jak ch... Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.04, 10:11
        Brawo, jakoś głupio to rozwiązaliśmy, trzeba było spełnić jak mówiła piosenka "
        a na wiosnę zamiast liści.....
    • Gość: Gorby Kiszczak skazany tylko na 2 lata IP: *.nas1.honolulu1.hi.us.da.qwest.net 17.03.04, 18:37
      Jezeli Kiszczak jest skazany na 2 lata z zawieszeniem to sedzia powinien
      dostac dozywocie!

      1. On jest odpowiedzialny za Stan Wojenny razem z Jaruzelskim i za
      usilowanie zmuszenie SOVIETOW do wkroczenia do Polski.

      2. Czesio jest odpowiedzialny za zabojstwo goornikow w Kopalni Wujek.

      Kto byl odpowiedzialny za smierc Popieluszki?


      Przy takim systemie prawnym wyroki powinny byc wylkonywane przez
      obywateli bez zawieszenia.

      Czy w Polsce juz nie ma drzew aby wieszac takich bandytow?

      Ten wyrok to oficjalne pozwolenie na emigracje z Polski za nim wyrok
      bedzie znow zawieszony!

      Czas aby OBYWATELE wzieli prawo we wlasne rece!


      • Gość: sss Re: Kiszczak skazany tylko na 2 lata IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.03.04, 20:18
        to może ja... bo tak ze Stanów to ciężko sprawiedliwość sprawować..
    • Gość: Zofia General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 18:38
      Zamknelo sie kolo historii, Kiszczak uratowal kraj przed demolka,po 15 latach, chyba juz nie ma co ratowac, Kiszczak nic nie ukradl, nie zdradzil nigdy, nikogo nie zabil, zadajcie sobie pytanie co teraz robi rzad polski w kraju i na swiecie.
      Amerykanie dawali mu 10 mln, dolarow za tajne informacje wywiadu Ukladu Warszawskiego, znal je i zna, nazwiska agentow, struktury komorek, ktore funkcjonuja do dzisiaj, bo byl szefem wywiadu i kontrwywiadu.
      Mogl zyc spokojnie w wili na Florydzie, zachowal sie jak patroita, odmowil, odszedl z polityki.
      Zemsta zwyciazcow tzw. "komuny", uderzy w koncu ich samych, tylko ciezej.
      • Gość: genek Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.ip.tor.radiant.net 17.03.04, 18:48
        Zycze ci Zofiu zeby twoje dzieci rowniez dostawaly wyroki w zawieszeniu, jak
        wzorzec na ktorym je wychowujesz
      • Gość: gosc Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.hrl.com 17.03.04, 18:50
        jest to strach przed wszechwladna wladza ktora ma jescze Kiszczak , jest to wladza nad duszami tych ktorzy go sadzili, a tak w zasadzie nie nalezy dawac
        precedensu do surowego karania ludzi u wladzy, nalezy zapewnic juz z gory ze Miller tez bedzie mial wyrok w zawieszeniu.
      • Gość: zwykly Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 19:37
        niezle to okreslilas Zofio! On nigdy nie ukradl, nikogo nie zdradzil, nikogo
        nie zabil!. Zgadza sie poza ostatnim!. Zabil!, z cala premedytacja, zabil!.
        Zabijal, bezwzglednie, bez sumienia!.
        Zabijal, ksiezy katolickich, zabijal studentow, zabijal dzieci opozycjonistow
        wszystkich - ktorych ubowcy mu na biurko przyniesli!
        Jezeli Zofio jest to wzor dla Twoich dzieci, to znaczy, ze ty wychowujesz,
        zomowcow, Piotrowskich, Pietruszkow i tym podobnych!.
        Ciekawym bylbym wiedziec kim ty jestes, mateczko!.
        • Gość: xx Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 20:06
          Pan klamie i jest demagogiem, gdyby tyle ludzi zamordowal, to dostalby dozywocie, albo smierc. Tacy ja Pan falszuja historie i na niej wychowuja nowe pokolenie, skutki widac na codzien.
          • Gość: zwykly Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 21:02
            Domniemam, panie xx, ze do "zwyklego", pan pisze, nazywajac mnie klamca i
            demagogiem, i falszerzem historii i jeszcze do tego widac skutki na codzien!?.
            Mozna i tak! Czuje jakas szczerosc w panskim protescie, aczkolwiek nie wiem z
            czego on wynika, czyzby z tego, ze niewinnych ofiar wedle "zainspirowanego"
            panskiego myslenia bylo "az tak malo?". Jesli tak, to moglby pan okreslic
            granice ofiar, od ktorej zaczyna sie okreslac morderstwem, a od ktorej, okresla
            sie "falszerzem historii" i skutki z tego powodu, ktore "widac na codzien".

            "Gdyby tyle ludzi zamordowal to dostalby dozywocie albo smierc"!.
            Ciekawy jest panski sposob myslenia!. Moze w koncu okresli pan ta mistyczna
            granice od ktorej zaczyna sie za morderstwo dozywocie albo smierc, a od ktorej
            w zawieszeniu!?.
            • Gość: x Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 21:18
              prosze pana, chyba pan nie watpi w niezwislosc sadawnictwa polskiego, jezeli sie nie mysle, za spowodowanie smierci grozi kara pozbawiena wolnosci 25 lat albo dozywoscie. Ja wyznaje zasade oko za oko, jezeli zabil powinien sam zginac, 2 lata w zawieszeniu dostaje pijany kierowca za rozbicie latarnii, a wiec rzekome przestepstwa Pana Kiszczaka nie sa tak wazace, jak pan to przedstawia.

              Jezeli ma pan dostateczne dowody na to co pan tu sugeruje, przeciez moze pan oskarzyc Pana Kiszczaka z powodztwa cywilnego, jezli pan nie ma na to odwagi, to panskie argumenty sa tym o czym wspomnialem juz powyzej.
              • Gość: zwykly Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 21:25
                Czy ciebie czlowieku przywiozl Urban z muzeum figur woskowych z Paryza?.
                • Gość: x Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 21:27
                  widze ze panu zabraklo naprawde argumentow
                  zegnam
                  • Gość: zwykly Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 21:43
                    rozmawiam z roznymi ludzmi na forum w tym i z wrogimi moim pogladom, ale z
                    takim impertynentem jak ty, jeszcze sie nie spotkalem.
                    Szkoda mi nie ciebie, ale twoich dzieci, w co ty je wpychasz?
                    • Gość: x Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 22:20
                      w pelni cie rozumie ze chcesz jakos wybrnac z sytuacji ktora sprowokowales, jednak zamiast poswiecac uwage n moim dzieciach, moglbys sie skupic na starannym dobieraniu argumentow. Nie uwazam za konieczne kontynuowanie tak niekompetetnej dyskusji.
                      • gloom Ten X to chyba sie zgrywa na Tyminskiego 17.03.04, 22:33
                        Panie X, czy jest Pan Stanislawem Tyminskim?
                        Glupota porownywalna, logika blizniaczo podobna, skladnia niepodrabialna.
                        No i jeszcze ten X...
                        • Gość: x Re: Ten X to chyba sie zgrywa na Tyminskiego IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 22:36
                          prosze sie nie ponizac do manipulacji dyskredytacji adwersarza, albo ma pan cos sensownego do dodania, albo prosze nie przeszkadzac
                          • gloom Ciszej, ciszej, panie X 17.03.04, 22:48
                            Panie X - pan zbyt latwo przechodzi do porzadku dziennego nad strata rodzin
                            zamordowanych. Chyba nie bierze pan pod uwage ich zdania w tej sprawie. Nie
                            wiem, czy gen. Kiszczak wyrazil skruche prywatnie - to sprawa intymna i nic mi
                            do tego. Wiadomo tylko, ze w wymiarze publicznym jego skrucha nigdy nie
                            wybrzmiala. A za dzialania swoich podwladnych odpowiadal i powinien odpowiadac.
                            Prosze wiec nie opowiadac mi o jego przyzwoitosci. To moze byc dla wielu osob
                            osobiscie zaangazowanych w sprawe obrazliwe i bolesne. Dlatego wlasnie panu
                            przeszkadzam, a najchetniej - odebralbym panu glos.
                            • Gość: x Re: Ciszej, ciszej, panie X IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 23:01
                              mimo calego szacunku dla panskiego emocjonalnego zaangazowania i wciaganiu w panskie rozwazania rodzin pomordowanych, proponowalbym zeby sie pan rowniez skupil na rzeczowej argumentacji. Moje stwierdzenia sa oparte na prawomocnym orzeczeniu sadu, jezeli mam pan z tym jakis problem, to sorry, nie znajdziemy platformy porozumienia.
                              • gloom Re: Ciszej, ciszej, panie X 17.03.04, 23:09
                                "prosze pana, chyba pan nie watpi w niezwislosc sadawnictwa polskiego, jezeli
                                sie nie mysle, za spowodowanie smierci grozi kara
                                pozbawiena wolnosci 25 lat albo dozywoscie. Ja wyznaje zasade oko za oko,
                                jezeli zabil powinien sam zginac, 2 lata w zawieszeniu
                                dostaje pijany kierowca za rozbicie latarnii, a wiec rzekome przestepstwa Pana
                                Kiszczaka nie sa tak wazace, jak pan to
                                przedstawia"
                                Oto probka panskiej "rzeczowej argumentacji". Wedlug logiki, jaka sie pan
                                kieruje, wyrok przesadza o winie, nie zas - wina o wyroku. Z kims, kto
                                tak "rzeczowo" argumentuje na pewno nie znajdziemy zadnej wspolnej platformy.
                                Proponuje panu za to pewien eksperyment: prosze sie stuknac w glowe, a potem
                                uznac, ze to sluszna kara.
                                • Gość: x Re: Ciszej, ciszej, panie X IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 23:15
                                  poniza sie pan do inwektyw
                                  zegnam
                                  • Gość: asfalcik Re: Ciszej, ciszej, panie X IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.04, 02:10
                                    zdzichu x przestaniesz już, czy nie?
                      • Gość: Jan Kłos Sophie,dzieci znajdą sobie nowego generała-idola.. IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 17.03.04, 23:58
                        bardziej pasującego do obecnego miejsca zamieszkania rodziny
                        np. dzielnego czołgistę Heinza Guderiana,który walczył
                        i z wrednymi bolszewikami i z liberalną,zachodnia zgnilizną...
              • Gość: zofia kiszczak Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.04, 10:17
                a pies cię..... Ty obrończyni praworządności, gdzie byłaś jak był stan wojenny,
                na wczasach za granicą, załatwionych przez tatusia?
    • Gość: Jurek Niechby posiedzial chocby tydzien IP: *.ne.client2.attbi.com 17.03.04, 18:49
      Moze by mu sie przed smiercia troche w glowie poukladalo
    • Gość: aaas Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.aster.pl / *.acn.pl 17.03.04, 18:55
      Bla bla bla tak sobie wszyscy gadają. Sąd ostro zaryzykował, że przy takich
      dowodach wydał wyrok skazujący, i ja bym to uznał za sukces, chociaż raczej nie
      utrzyma się w apelacji, bo dowody marne (również dzięki samemu kiszczakowi) -
      jeden szyfrogram. A co do 4 lat - jest w Polsce niepisana zasada, że się
      starych dziadów do więzienia nie wsadza (i słusznie, jeszcze by mogli za
      więźniów politycznych, na równi z tymi, których sami więzili, i za męczenników
      systemu).
      • rolotomasi Re: gen. Kiszczak w sądzie 17.03.04, 19:10
        Zofia IP: *.dip.t-dialin.net
        " Zamknęło się koło historii, Kiszczak uratował kraj przed demolką,po 15
        latach, chyba już nie ma co ratować, Kiszczak nic nie ukradł, nie zdradził
        nigdy, nikogo nie zabił, zadajcie sobie pytanie, co teraz robi rząd polski w
        kraju i na świecie. Amerykanie dawali mu 10 mln, dolarów za tajne informacje
        wywiadu Układu Warszawskiego, znał je i zna, nazwiska agentów, struktury
        komórek, ktore funkcjonują do dzisiaj, bo był szefem wywiadu i kontrwywiadu.
        Mógł żyć spokojnie w wili na Florydzie, zachował sie jak patroita, odmowił,
        odszedł z polityki.
        Zemsta zwycięzców "komuny" [na Kiszczaku], uderzy w końcu ich samych, tylko
        ciężej."

        No proszę, jednak ktoś tu widzi trochę dalej niż do jutra.Z zagranicy lepiej
        widać ?
        Brak mi na ławie oskarżonych szer.Jaruzela, prawdziwie współodpowiedzialnego za
        śmierć górników z KWK Wujek, a wcześniej stoczniowców z Wybrzeża.
    • Gość: jarek Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: 212.98.161.* 17.03.04, 19:38
      jest to farsa, nie powinno byc inaczej jak 3 miesiace ZK (nie wiecej bo
      msciwosc jest grzechem) jednak czlowiek powinien poznac warunki w ktore wyslal
      tysiace niewinnych. Kare prawdziwa wymierzy Wszechmogacy, jaka ona bedzie nie
      wiem, ale napewno bedzie sprawiedliwa
      • Gość: MOr Jajca Michnika IP: 193.0.117.* 17.03.04, 19:59
        No to to już są po prostu jaja, qurwa ich czerwona mać! Facet powinien
        zawisnąć na sznurze, w towarzystwie Urbana i głównego Capo Jaruzela! A Michnik
        (świadek OBRONY!) do psychiatryka!
    • Gość: x1 Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.aster.pl / *.acn.pl 17.03.04, 19:42
      Miejsce zbrodniarzy takich jak Kiszczak jest w więzieniu. Szkoda że nie był
      sądzony przed trybunałem międzynarodowym bo w pełni sobie na to zasłużył.
    • Gość: gaucho Re: ADAM SKAZALI CI PRZYJACIELA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.04, 19:50
    • Gość: Marek Re:Oczywiście kpina! Tyle jest warte życie 9 IP: *.olkusz.sdi.tpnet.pl 17.03.04, 20:03
      "roboli" dla sądu. Ale jednak jest to wyrok skazujący.Czyli uznający winę
      bandytów. Dałby Bóg aby to był precedens (w co zbytnio nie wierzę).Może teraz
      się sypnie. Jest jeszcze tylu komunistycznych zbirów do osądzenia.Nie chce dla
      nich więzienia.Miałoby ich jeszcze państwo utrzymywać? Chcę aby odebrano im
      kosmiczne emerytury i przywileje,aby ich wyrzucono z zagrabionych willi i
      pozbawiono uprzywilejowanej opieki medycznej.Niech zbierają puszki po piwie i
      makulaturę,tak jak czyni to wielu emerytów,których oni do tego doprowadzili.
      Zawsze może im emeryturę placić Moskwa - jej przecie wiernie służyli.
      Nawet jeśli któryś z moskiewskich zbirów zostałby skazany na śmierć ( choć
      wyrodki nie są warte nawet jednego włosa żadnego polskiego patrioty
      zamordowanego przez UB czy NKWD),to i tak ich pewnie ułaskawi prezydent. I
      dobrze. Nie jest potrzebna taka śmierć. Ich plugawe żywoty nie są nic warte.
      A że wyrok niski.Coź. Każdy sąd,wydajac wyroki,wydaje także świadectwo o sobie.
      • Gość: zwykly Re:Oczywiście kpina! Tyle jest warte życie 9 IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 21:18
        Wiesz, Marek! dziekuje Ci , ze tacy sa ludzie w Polsce!
        Poza jednym " i tak ich pewnie ulaskawi prezydent".
        Tak! do konca nie rozumiem co ty uwazasz pod tym pojeciem "Prezydent".
        Jesli obecnego, to jego tata, tez jest morderca z NKWD i z tego powodu zawsze
        ulaskawi!, inni natomiast ulaskawiliby z powodu "ze Kain musi zyc".
        A to jest zasadnicza roznica!
    • Gość: lepper Fajnego kolege ma Michnik IP: *.proxy.aol.com 17.03.04, 20:05
      plus przyjazni sie z takimi ch.... jak Jaruzelski i Urban.
      Adasiu, gratuluje dobrego smaku.
      • Gość: aaa Re: Fajnego kolege ma Michnik IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.03.04, 20:12
        a ty kolego ile siedziałeś, że na Michnika gardłujesz?
        • Gość: gosc 2 lata to za malo! Kiedy Jaruzelski????Za zdrade!! IP: *.acn.pl 17.03.04, 20:41
          a Michnik pojdzie siedzic za korumpowanie Millera!!!
        • Gość: lepper Re: Fajnego kolege ma Michnik IP: *.proxy.aol.com 17.03.04, 21:17
          co ma jedno wspolnego z drugim?
    • Gość: Obcy Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.ists.pl / *.gemini.net.pl 17.03.04, 20:40
      Kiszczak zasluguje na wyrok znacznie wyzszy - ale nie za Wujka (jakby
      wystrzelano wowczas 100 razy tyle, moze nie mielibysmy dzis problemow z PO i
      Lepperem).
      Kiszczak zasluguje na wyrok za demontaz ustroju sprawiedliwosci spolecznej!
      (Niech zyje Fidel, nawiasem mowiac).
      Wg dzisiejszej "Polityki" najbardziej nieszczesliwi na swiecie sa obywatele
      krajow zdekomunizowanych. No, za nimi jest jeszcze Zimbabwe...
    • Gość: Jacek - USA Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.wcl.ltscorp.group / 12.146.74.* 17.03.04, 21:27
      W USA prezydent Reagan tez kazal uzyc broni i przymusu w stosunku do gornikow i
      kontrolerow ruchu lotniczego,ale to nasz Wielki Brat wiec go nikt nie osmieli
      sie skrytykowac.
    • Gość: Kalifornijczyk Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.ca-sanfranc0.sa.earthlink.net 17.03.04, 22:28
      Kiedy wreszcie Polska pojdzie po rozum do glowy i wsadzi do wiezienia
      wszystkich bylych pacholkow sowieckich z Kwasniewskim, Millerem i Oleksym na
      czele?
      • Gość: aaas Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.03.04, 22:54
        kiedy sie przestana tu panoszyc tacy rozni z San Francisco, CA
    • Gość: ozon Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.wahroonga.com / 203.80.160.* 17.03.04, 23:22
      Tak dlugo jak palestra niezostanie oczyszczona, bedziemy swiadkami tych tego i
      nastepnch skandali.
    • Gość: tomekjeden@gazeta KISZCZAK TO BANDYTA I CYNICZNY FASZYSTA IP: 5.5D* / 213.40.3.* 17.03.04, 23:28
      "Czesław Kiszczak po wyroku stwierdził po raz kolejny, że nie poczuwa się do
      winy."

      xxxxxxxxxxxxxxx

      Tym forumowiczom, których interesuje stanowisko mordercy Kiszczaka proponuję
      zapoznać się materiałamio o procesie norymberskim.
    • Gość: GOROL Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.tnt2.zur4.che.da.uu.net 17.03.04, 23:33
      Posadzic go w celi razem z Dyrygentem K. !
    • Gość: pacyfista Kerry: koalicja przymuszonych i przekupionych!!! IP: *.90.63.81.cust.bluewin.ch 17.03.04, 23:44
      tak nazwal dzisiaj kandydat na prezydenta tzw. koalicje z ktorej Kwasniewski &
      Co. sa ogromnie dumni. ..www.panstwozla.pl
    • Gość: KaC Gruba kreska mu w dupe IP: *.tmodns.net 17.03.04, 23:44
      I wszystkim innym komuchom. Panie Mazowiecki, nie moge panu wybaczyc
      zmarnowanej szansy.
      • Gość: Janina WINA I KARA IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.04, 00:02
        Kiszczak w imie intersow Polski spacyfikowal Wujka, Miller w imie interesow Polski spacyfikowal Irak, kto jest bardziej winny?
    • Gość: tomekjeden@gazeta Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: 5.5D* / 213.40.3.* 18.03.04, 00:10
      "Czesław Kiszczak po wyroku stwierdził po raz kolejny, że nie poczuwa się do
      winy."

      Tym forumowiczom, których interesuje aspekt moralny i psychologiczny sprawy
      faszysty mordercy Kiszczaka proponuję zapoznać się z materiałami procesu
      norymberskiego.

      P.S.

      Adasiu, człowieku nieskromny i zadufany w sobie.Twoją powinnośćią dziennikarską
      było takie podejście do Kiszczaka, które by nie pozwoliło na wybielenie
      polityka, na którego rękach są ewidentne ślady krwi zamordowanych górników.
      Jesteś człowiekiem za bardzo ważnym w historii Polski po okrągłym stole by nie
      przeprosić rodzin zamordowanych robotników.
      • Gość: edek Spadaj z tym szowinstycznym kitem IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.04, 00:12
        czlowiek spadaj z tym kitem za Bug, nie obrazaj ludzi i miej szacunek do samego siebie
    • Gość: Gorol Posadzic go w celi razem z Dyrygentem K. ! IP: *.tnt2.zur4.che.da.uu.net 18.03.04, 00:20
      Niech cwierka jak Slowik ....
    • Gość: FRANK Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.wa.bigpond.net.au 18.03.04, 00:20
      2 lata w zawieszeniu za przyczynienie sie do smierci ludzi a dla ucznia kilka
      miesiecy aresztu bez zawieszenia za podrobienie legitymacji szkolnej i to jest
      polska sprawiedliwosc ?
      • Gość: ala Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.04, 00:25
        tak, to jest polska sprawiedliwosc, chcesz cos z rozpaczy jeszcze dodac?
    • Gość: MichlaG Niech ciagaja go do smierci po sadach. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.04, 00:28
      Niech umrze opluty na schodach sadu. Niech jego dusza nie zazna spokoju. Niech doczesni zapomna jego imie....
      • Gość: ola Re: Niech ciagaja go do smierci po sadach. IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.04, 00:30
        amen
      • Gość: polonus Re: Niech ciagaja go do smierci po sadach. IP: *.proxy.aol.com 18.03.04, 01:24
        Mogliby sprobowac ci gornicy z tego "Wujka" przyjsc z lomami i atakowac policje
        w Ameryce to by poznali policje amerykanska. Tam by bylo nie 9-ciu a 99-ciu
        zaraz u Bozi. Albo niechby taka dzisiejsza Liga Republikanska rzucila
        petarda do demonstracji przeciwnikow politycznych to ten co to zrobil to przez
        dlugie lata by posiedzial za terroryzm. Jezeli juz sadzic Kiszczaka i
        Jaruzelskiego to za to ze byli mieczakami i spaprali ten stan wojenny
        zamiast zrobic porzadek w Polsce na wzor Pinocheta! A ci gornicy i wy to macie
        teraz w Polsce to na co zasluzyliscie. Macie Polske teraz rozkradziona przez
        Zydow, kler no przez was samych. A Michnik i jego koledzy to gnidy, ktore sa
        winnymi doprowadzenia Polski do stanu jaki jest. Teraz bedziecie we wlasnym
        kraju sluzacymi dla innych i wasze beda ulice a ich kamienice!
    • Gość: Ephraim Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.chello.no 18.03.04, 01:22
      O kurde ale zawrzalo. Opinie nadsylane do gazety rosna jak wielkanocne ciasta.
      A w nich cala "polsza" nasza Zolc,nienawisc i kupa gowien. Dajcie spokuj
      starszemu panu po tylu latach ciagac go po sadach To glupie i zarazem takie
      typowe dla polski
      • stefan_olszowski to przez takich jak ty jefraimowcow doszlo w Polsc 18.03.04, 01:41
        do przemian.

        Rozwalaliscie kraj od lat 50tych i nigdy nie spoczeli. Teraz sie ustawiacie w
        kolejce po polski paszport w Israelu. Zle wam, w Polsce nie bylo.
        • Gość: Dzienikarz Re: to przez takich jak ty jefraimowcow doszlo w IP: *.acn.waw.pl 18.03.04, 03:09
          Towarzyszu Redaktorze Stefanie Olszowski.
          Żle wam w USA? Dobrze, choc wladzy brak.
          To co narzekacie?
          Pamietam, jak po obaleniu Gomulki powiedzieliscie w TVP: Co Gomulka robi? Leczy
          sie.
          A teraz wy sie leczcie z tym swoim Israelem.
        • Gość: ludwik CZY TO NAPRAWDE PAN PANIE OLSZOWSKI ? IP: *.mts.net 18.03.04, 03:30
          Zperspektywy czasu mazemy ocenic co moglo sie stac , do czego moglo dojsc i jakie moglybyc
          tego konsekwencje.Calym sercem bylem po stronie Solidarnosci, z drugiej jednak strony zdawalem
          sobie sprawe ,ze sytuacji w naszej czesci Europy decydowaly traktaty i porozumienia wielkich
          tego swiata.Polska raz ugodzila w traktat, w 1938 zajmojac Zaolzie,bylo to rownoznaczne z
          samobojstwem panstwa i narodu.To naprawde cud, ze istniejemy jako narod i mamy swoje
          panstwo.Pamietajmy jednak ,ze nic nie jest dane na zawsze.Jesli rzeczywiscie jest Pan tym za
          kogo sie podaje ,to ja osobiscie Panu wybaczam ,wybaczam Jaruzelskiemu i Kiszczakowi dla
          dobra Polski i przyszlych pokolen Polakow.
    • shawman Dobrze, że jest wyrok. Źle, że tak łagodny. 18.03.04, 02:36
      Dobrze, że w tej sprawie w końcu wydano jakiś wyrok. To przyznanie, iż władza
      PRL była odpowiedzialna za tamte zbrodnie. Szkoda tylko, że ten wyrok jest tak
      niski - dlaczego Kiszczak nie posiedzi, choćby ten rok, czy dwa?? To byłby
      symbol, namiastka rozliczenia III RP z PRL... Oczywiście uwięzienie tego
      starego człowieka nie naprawiłoby cierpień, ale może zapobiegłoby im w
      przyszłości?

      www.polityczna.republika.pl/
    • Gość: Rozsądny Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.03.04, 04:37
      Złodziejstwo i zbrodnie panoszą się w całym kraju, a ONI "krugom" tylko
      Kopalnia "Wujek". W kraju nie ma żadnego bezpieczeństwa, złodzieje robią co
      chcą. Jak już będzie dziesiąty proces dotyczący Wujka, może ktoś wreszcie
      pomyśli o Kowalskim, któremu okradają mieszkanie, o kolei bez szyn itp.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka