Gość: BS Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.pila.dialup.inetia.pl 17.03.04, 18:37 Wszyscy pleciecie bzdury.Powinien wisieć nie za to,że zginęło 8 górników,ale za to,że nie zginęło 8 tysięcy łącznie ze mną-durniem do kwadratu walczącym o inną Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czerwony jak ch... Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.04, 10:11 Brawo, jakoś głupio to rozwiązaliśmy, trzeba było spełnić jak mówiła piosenka " a na wiosnę zamiast liści..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gorby Kiszczak skazany tylko na 2 lata IP: *.nas1.honolulu1.hi.us.da.qwest.net 17.03.04, 18:37 Jezeli Kiszczak jest skazany na 2 lata z zawieszeniem to sedzia powinien dostac dozywocie! 1. On jest odpowiedzialny za Stan Wojenny razem z Jaruzelskim i za usilowanie zmuszenie SOVIETOW do wkroczenia do Polski. 2. Czesio jest odpowiedzialny za zabojstwo goornikow w Kopalni Wujek. Kto byl odpowiedzialny za smierc Popieluszki? Przy takim systemie prawnym wyroki powinny byc wylkonywane przez obywateli bez zawieszenia. Czy w Polsce juz nie ma drzew aby wieszac takich bandytow? Ten wyrok to oficjalne pozwolenie na emigracje z Polski za nim wyrok bedzie znow zawieszony! Czas aby OBYWATELE wzieli prawo we wlasne rece! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sss Re: Kiszczak skazany tylko na 2 lata IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.03.04, 20:18 to może ja... bo tak ze Stanów to ciężko sprawiedliwość sprawować.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofia General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 18:38 Zamknelo sie kolo historii, Kiszczak uratowal kraj przed demolka,po 15 latach, chyba juz nie ma co ratowac, Kiszczak nic nie ukradl, nie zdradzil nigdy, nikogo nie zabil, zadajcie sobie pytanie co teraz robi rzad polski w kraju i na swiecie. Amerykanie dawali mu 10 mln, dolarow za tajne informacje wywiadu Ukladu Warszawskiego, znal je i zna, nazwiska agentow, struktury komorek, ktore funkcjonuja do dzisiaj, bo byl szefem wywiadu i kontrwywiadu. Mogl zyc spokojnie w wili na Florydzie, zachowal sie jak patroita, odmowil, odszedl z polityki. Zemsta zwyciazcow tzw. "komuny", uderzy w koncu ich samych, tylko ciezej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: genek Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.ip.tor.radiant.net 17.03.04, 18:48 Zycze ci Zofiu zeby twoje dzieci rowniez dostawaly wyroki w zawieszeniu, jak wzorzec na ktorym je wychowujesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.hrl.com 17.03.04, 18:50 jest to strach przed wszechwladna wladza ktora ma jescze Kiszczak , jest to wladza nad duszami tych ktorzy go sadzili, a tak w zasadzie nie nalezy dawac precedensu do surowego karania ludzi u wladzy, nalezy zapewnic juz z gory ze Miller tez bedzie mial wyrok w zawieszeniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwykly Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 19:37 niezle to okreslilas Zofio! On nigdy nie ukradl, nikogo nie zdradzil, nikogo nie zabil!. Zgadza sie poza ostatnim!. Zabil!, z cala premedytacja, zabil!. Zabijal, bezwzglednie, bez sumienia!. Zabijal, ksiezy katolickich, zabijal studentow, zabijal dzieci opozycjonistow wszystkich - ktorych ubowcy mu na biurko przyniesli! Jezeli Zofio jest to wzor dla Twoich dzieci, to znaczy, ze ty wychowujesz, zomowcow, Piotrowskich, Pietruszkow i tym podobnych!. Ciekawym bylbym wiedziec kim ty jestes, mateczko!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 20:06 Pan klamie i jest demagogiem, gdyby tyle ludzi zamordowal, to dostalby dozywocie, albo smierc. Tacy ja Pan falszuja historie i na niej wychowuja nowe pokolenie, skutki widac na codzien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwykly Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 21:02 Domniemam, panie xx, ze do "zwyklego", pan pisze, nazywajac mnie klamca i demagogiem, i falszerzem historii i jeszcze do tego widac skutki na codzien!?. Mozna i tak! Czuje jakas szczerosc w panskim protescie, aczkolwiek nie wiem z czego on wynika, czyzby z tego, ze niewinnych ofiar wedle "zainspirowanego" panskiego myslenia bylo "az tak malo?". Jesli tak, to moglby pan okreslic granice ofiar, od ktorej zaczyna sie okreslac morderstwem, a od ktorej, okresla sie "falszerzem historii" i skutki z tego powodu, ktore "widac na codzien". "Gdyby tyle ludzi zamordowal to dostalby dozywocie albo smierc"!. Ciekawy jest panski sposob myslenia!. Moze w koncu okresli pan ta mistyczna granice od ktorej zaczyna sie za morderstwo dozywocie albo smierc, a od ktorej w zawieszeniu!?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 21:18 prosze pana, chyba pan nie watpi w niezwislosc sadawnictwa polskiego, jezeli sie nie mysle, za spowodowanie smierci grozi kara pozbawiena wolnosci 25 lat albo dozywoscie. Ja wyznaje zasade oko za oko, jezeli zabil powinien sam zginac, 2 lata w zawieszeniu dostaje pijany kierowca za rozbicie latarnii, a wiec rzekome przestepstwa Pana Kiszczaka nie sa tak wazace, jak pan to przedstawia. Jezeli ma pan dostateczne dowody na to co pan tu sugeruje, przeciez moze pan oskarzyc Pana Kiszczaka z powodztwa cywilnego, jezli pan nie ma na to odwagi, to panskie argumenty sa tym o czym wspomnialem juz powyzej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwykly Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 21:25 Czy ciebie czlowieku przywiozl Urban z muzeum figur woskowych z Paryza?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 21:27 widze ze panu zabraklo naprawde argumentow zegnam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwykly Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 21:43 rozmawiam z roznymi ludzmi na forum w tym i z wrogimi moim pogladom, ale z takim impertynentem jak ty, jeszcze sie nie spotkalem. Szkoda mi nie ciebie, ale twoich dzieci, w co ty je wpychasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 22:20 w pelni cie rozumie ze chcesz jakos wybrnac z sytuacji ktora sprowokowales, jednak zamiast poswiecac uwage n moim dzieciach, moglbys sie skupic na starannym dobieraniu argumentow. Nie uwazam za konieczne kontynuowanie tak niekompetetnej dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś
gloom Ten X to chyba sie zgrywa na Tyminskiego 17.03.04, 22:33 Panie X, czy jest Pan Stanislawem Tyminskim? Glupota porownywalna, logika blizniaczo podobna, skladnia niepodrabialna. No i jeszcze ten X... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Ten X to chyba sie zgrywa na Tyminskiego IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 22:36 prosze sie nie ponizac do manipulacji dyskredytacji adwersarza, albo ma pan cos sensownego do dodania, albo prosze nie przeszkadzac Odpowiedz Link Zgłoś
gloom Ciszej, ciszej, panie X 17.03.04, 22:48 Panie X - pan zbyt latwo przechodzi do porzadku dziennego nad strata rodzin zamordowanych. Chyba nie bierze pan pod uwage ich zdania w tej sprawie. Nie wiem, czy gen. Kiszczak wyrazil skruche prywatnie - to sprawa intymna i nic mi do tego. Wiadomo tylko, ze w wymiarze publicznym jego skrucha nigdy nie wybrzmiala. A za dzialania swoich podwladnych odpowiadal i powinien odpowiadac. Prosze wiec nie opowiadac mi o jego przyzwoitosci. To moze byc dla wielu osob osobiscie zaangazowanych w sprawe obrazliwe i bolesne. Dlatego wlasnie panu przeszkadzam, a najchetniej - odebralbym panu glos. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Ciszej, ciszej, panie X IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 23:01 mimo calego szacunku dla panskiego emocjonalnego zaangazowania i wciaganiu w panskie rozwazania rodzin pomordowanych, proponowalbym zeby sie pan rowniez skupil na rzeczowej argumentacji. Moje stwierdzenia sa oparte na prawomocnym orzeczeniu sadu, jezeli mam pan z tym jakis problem, to sorry, nie znajdziemy platformy porozumienia. Odpowiedz Link Zgłoś
gloom Re: Ciszej, ciszej, panie X 17.03.04, 23:09 "prosze pana, chyba pan nie watpi w niezwislosc sadawnictwa polskiego, jezeli sie nie mysle, za spowodowanie smierci grozi kara pozbawiena wolnosci 25 lat albo dozywoscie. Ja wyznaje zasade oko za oko, jezeli zabil powinien sam zginac, 2 lata w zawieszeniu dostaje pijany kierowca za rozbicie latarnii, a wiec rzekome przestepstwa Pana Kiszczaka nie sa tak wazace, jak pan to przedstawia" Oto probka panskiej "rzeczowej argumentacji". Wedlug logiki, jaka sie pan kieruje, wyrok przesadza o winie, nie zas - wina o wyroku. Z kims, kto tak "rzeczowo" argumentuje na pewno nie znajdziemy zadnej wspolnej platformy. Proponuje panu za to pewien eksperyment: prosze sie stuknac w glowe, a potem uznac, ze to sluszna kara. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Ciszej, ciszej, panie X IP: *.dip.t-dialin.net 17.03.04, 23:15 poniza sie pan do inwektyw zegnam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asfalcik Re: Ciszej, ciszej, panie X IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.04, 02:10 zdzichu x przestaniesz już, czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Kłos Sophie,dzieci znajdą sobie nowego generała-idola.. IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 17.03.04, 23:58 bardziej pasującego do obecnego miejsca zamieszkania rodziny np. dzielnego czołgistę Heinza Guderiana,który walczył i z wrednymi bolszewikami i z liberalną,zachodnia zgnilizną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zofia kiszczak Re: General Kiszczak wzor dla moich dzieci!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.04, 10:17 a pies cię..... Ty obrończyni praworządności, gdzie byłaś jak był stan wojenny, na wczasach za granicą, załatwionych przez tatusia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Niechby posiedzial chocby tydzien IP: *.ne.client2.attbi.com 17.03.04, 18:49 Moze by mu sie przed smiercia troche w glowie poukladalo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaas Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.aster.pl / *.acn.pl 17.03.04, 18:55 Bla bla bla tak sobie wszyscy gadają. Sąd ostro zaryzykował, że przy takich dowodach wydał wyrok skazujący, i ja bym to uznał za sukces, chociaż raczej nie utrzyma się w apelacji, bo dowody marne (również dzięki samemu kiszczakowi) - jeden szyfrogram. A co do 4 lat - jest w Polsce niepisana zasada, że się starych dziadów do więzienia nie wsadza (i słusznie, jeszcze by mogli za więźniów politycznych, na równi z tymi, których sami więzili, i za męczenników systemu). Odpowiedz Link Zgłoś
rolotomasi Re: gen. Kiszczak w sądzie 17.03.04, 19:10 Zofia IP: *.dip.t-dialin.net " Zamknęło się koło historii, Kiszczak uratował kraj przed demolką,po 15 latach, chyba już nie ma co ratować, Kiszczak nic nie ukradł, nie zdradził nigdy, nikogo nie zabił, zadajcie sobie pytanie, co teraz robi rząd polski w kraju i na świecie. Amerykanie dawali mu 10 mln, dolarów za tajne informacje wywiadu Układu Warszawskiego, znał je i zna, nazwiska agentów, struktury komórek, ktore funkcjonują do dzisiaj, bo był szefem wywiadu i kontrwywiadu. Mógł żyć spokojnie w wili na Florydzie, zachował sie jak patroita, odmowił, odszedł z polityki. Zemsta zwycięzców "komuny" [na Kiszczaku], uderzy w końcu ich samych, tylko ciężej." No proszę, jednak ktoś tu widzi trochę dalej niż do jutra.Z zagranicy lepiej widać ? Brak mi na ławie oskarżonych szer.Jaruzela, prawdziwie współodpowiedzialnego za śmierć górników z KWK Wujek, a wcześniej stoczniowców z Wybrzeża. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: 212.98.161.* 17.03.04, 19:38 jest to farsa, nie powinno byc inaczej jak 3 miesiace ZK (nie wiecej bo msciwosc jest grzechem) jednak czlowiek powinien poznac warunki w ktore wyslal tysiace niewinnych. Kare prawdziwa wymierzy Wszechmogacy, jaka ona bedzie nie wiem, ale napewno bedzie sprawiedliwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MOr Jajca Michnika IP: 193.0.117.* 17.03.04, 19:59 No to to już są po prostu jaja, qurwa ich czerwona mać! Facet powinien zawisnąć na sznurze, w towarzystwie Urbana i głównego Capo Jaruzela! A Michnik (świadek OBRONY!) do psychiatryka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x1 Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.aster.pl / *.acn.pl 17.03.04, 19:42 Miejsce zbrodniarzy takich jak Kiszczak jest w więzieniu. Szkoda że nie był sądzony przed trybunałem międzynarodowym bo w pełni sobie na to zasłużył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaucho Re: ADAM SKAZALI CI PRZYJACIELA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.04, 19:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re:Oczywiście kpina! Tyle jest warte życie 9 IP: *.olkusz.sdi.tpnet.pl 17.03.04, 20:03 "roboli" dla sądu. Ale jednak jest to wyrok skazujący.Czyli uznający winę bandytów. Dałby Bóg aby to był precedens (w co zbytnio nie wierzę).Może teraz się sypnie. Jest jeszcze tylu komunistycznych zbirów do osądzenia.Nie chce dla nich więzienia.Miałoby ich jeszcze państwo utrzymywać? Chcę aby odebrano im kosmiczne emerytury i przywileje,aby ich wyrzucono z zagrabionych willi i pozbawiono uprzywilejowanej opieki medycznej.Niech zbierają puszki po piwie i makulaturę,tak jak czyni to wielu emerytów,których oni do tego doprowadzili. Zawsze może im emeryturę placić Moskwa - jej przecie wiernie służyli. Nawet jeśli któryś z moskiewskich zbirów zostałby skazany na śmierć ( choć wyrodki nie są warte nawet jednego włosa żadnego polskiego patrioty zamordowanego przez UB czy NKWD),to i tak ich pewnie ułaskawi prezydent. I dobrze. Nie jest potrzebna taka śmierć. Ich plugawe żywoty nie są nic warte. A że wyrok niski.Coź. Każdy sąd,wydajac wyroki,wydaje także świadectwo o sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwykly Re:Oczywiście kpina! Tyle jest warte życie 9 IP: *.no.powertech.net 17.03.04, 21:18 Wiesz, Marek! dziekuje Ci , ze tacy sa ludzie w Polsce! Poza jednym " i tak ich pewnie ulaskawi prezydent". Tak! do konca nie rozumiem co ty uwazasz pod tym pojeciem "Prezydent". Jesli obecnego, to jego tata, tez jest morderca z NKWD i z tego powodu zawsze ulaskawi!, inni natomiast ulaskawiliby z powodu "ze Kain musi zyc". A to jest zasadnicza roznica! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lepper Fajnego kolege ma Michnik IP: *.proxy.aol.com 17.03.04, 20:05 plus przyjazni sie z takimi ch.... jak Jaruzelski i Urban. Adasiu, gratuluje dobrego smaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Fajnego kolege ma Michnik IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.03.04, 20:12 a ty kolego ile siedziałeś, że na Michnika gardłujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc 2 lata to za malo! Kiedy Jaruzelski????Za zdrade!! IP: *.acn.pl 17.03.04, 20:41 a Michnik pojdzie siedzic za korumpowanie Millera!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lepper Re: Fajnego kolege ma Michnik IP: *.proxy.aol.com 17.03.04, 21:17 co ma jedno wspolnego z drugim? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obcy Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.ists.pl / *.gemini.net.pl 17.03.04, 20:40 Kiszczak zasluguje na wyrok znacznie wyzszy - ale nie za Wujka (jakby wystrzelano wowczas 100 razy tyle, moze nie mielibysmy dzis problemow z PO i Lepperem). Kiszczak zasluguje na wyrok za demontaz ustroju sprawiedliwosci spolecznej! (Niech zyje Fidel, nawiasem mowiac). Wg dzisiejszej "Polityki" najbardziej nieszczesliwi na swiecie sa obywatele krajow zdekomunizowanych. No, za nimi jest jeszcze Zimbabwe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek - USA Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.wcl.ltscorp.group / 12.146.74.* 17.03.04, 21:27 W USA prezydent Reagan tez kazal uzyc broni i przymusu w stosunku do gornikow i kontrolerow ruchu lotniczego,ale to nasz Wielki Brat wiec go nikt nie osmieli sie skrytykowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kalifornijczyk Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.ca-sanfranc0.sa.earthlink.net 17.03.04, 22:28 Kiedy wreszcie Polska pojdzie po rozum do glowy i wsadzi do wiezienia wszystkich bylych pacholkow sowieckich z Kwasniewskim, Millerem i Oleksym na czele? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaas Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.03.04, 22:54 kiedy sie przestana tu panoszyc tacy rozni z San Francisco, CA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ozon Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.wahroonga.com / 203.80.160.* 17.03.04, 23:22 Tak dlugo jak palestra niezostanie oczyszczona, bedziemy swiadkami tych tego i nastepnch skandali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomekjeden@gazeta KISZCZAK TO BANDYTA I CYNICZNY FASZYSTA IP: 5.5D* / 213.40.3.* 17.03.04, 23:28 "Czesław Kiszczak po wyroku stwierdził po raz kolejny, że nie poczuwa się do winy." xxxxxxxxxxxxxxx Tym forumowiczom, których interesuje stanowisko mordercy Kiszczaka proponuję zapoznać się materiałamio o procesie norymberskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOROL Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.tnt2.zur4.che.da.uu.net 17.03.04, 23:33 Posadzic go w celi razem z Dyrygentem K. ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacyfista Kerry: koalicja przymuszonych i przekupionych!!! IP: *.90.63.81.cust.bluewin.ch 17.03.04, 23:44 tak nazwal dzisiaj kandydat na prezydenta tzw. koalicje z ktorej Kwasniewski & Co. sa ogromnie dumni. ..www.panstwozla.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KaC Gruba kreska mu w dupe IP: *.tmodns.net 17.03.04, 23:44 I wszystkim innym komuchom. Panie Mazowiecki, nie moge panu wybaczyc zmarnowanej szansy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janina WINA I KARA IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.04, 00:02 Kiszczak w imie intersow Polski spacyfikowal Wujka, Miller w imie interesow Polski spacyfikowal Irak, kto jest bardziej winny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomekjeden@gazeta Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: 5.5D* / 213.40.3.* 18.03.04, 00:10 "Czesław Kiszczak po wyroku stwierdził po raz kolejny, że nie poczuwa się do winy." Tym forumowiczom, których interesuje aspekt moralny i psychologiczny sprawy faszysty mordercy Kiszczaka proponuję zapoznać się z materiałami procesu norymberskiego. P.S. Adasiu, człowieku nieskromny i zadufany w sobie.Twoją powinnośćią dziennikarską było takie podejście do Kiszczaka, które by nie pozwoliło na wybielenie polityka, na którego rękach są ewidentne ślady krwi zamordowanych górników. Jesteś człowiekiem za bardzo ważnym w historii Polski po okrągłym stole by nie przeprosić rodzin zamordowanych robotników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edek Spadaj z tym szowinstycznym kitem IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.04, 00:12 czlowiek spadaj z tym kitem za Bug, nie obrazaj ludzi i miej szacunek do samego siebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gorol Posadzic go w celi razem z Dyrygentem K. ! IP: *.tnt2.zur4.che.da.uu.net 18.03.04, 00:20 Niech cwierka jak Slowik .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FRANK Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.wa.bigpond.net.au 18.03.04, 00:20 2 lata w zawieszeniu za przyczynienie sie do smierci ludzi a dla ucznia kilka miesiecy aresztu bez zawieszenia za podrobienie legitymacji szkolnej i to jest polska sprawiedliwosc ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.04, 00:25 tak, to jest polska sprawiedliwosc, chcesz cos z rozpaczy jeszcze dodac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MichlaG Niech ciagaja go do smierci po sadach. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.04, 00:28 Niech umrze opluty na schodach sadu. Niech jego dusza nie zazna spokoju. Niech doczesni zapomna jego imie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Niech ciagaja go do smierci po sadach. IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.04, 00:30 amen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonus Re: Niech ciagaja go do smierci po sadach. IP: *.proxy.aol.com 18.03.04, 01:24 Mogliby sprobowac ci gornicy z tego "Wujka" przyjsc z lomami i atakowac policje w Ameryce to by poznali policje amerykanska. Tam by bylo nie 9-ciu a 99-ciu zaraz u Bozi. Albo niechby taka dzisiejsza Liga Republikanska rzucila petarda do demonstracji przeciwnikow politycznych to ten co to zrobil to przez dlugie lata by posiedzial za terroryzm. Jezeli juz sadzic Kiszczaka i Jaruzelskiego to za to ze byli mieczakami i spaprali ten stan wojenny zamiast zrobic porzadek w Polsce na wzor Pinocheta! A ci gornicy i wy to macie teraz w Polsce to na co zasluzyliscie. Macie Polske teraz rozkradziona przez Zydow, kler no przez was samych. A Michnik i jego koledzy to gnidy, ktore sa winnymi doprowadzenia Polski do stanu jaki jest. Teraz bedziecie we wlasnym kraju sluzacymi dla innych i wasze beda ulice a ich kamienice! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ephraim Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.chello.no 18.03.04, 01:22 O kurde ale zawrzalo. Opinie nadsylane do gazety rosna jak wielkanocne ciasta. A w nich cala "polsza" nasza Zolc,nienawisc i kupa gowien. Dajcie spokuj starszemu panu po tylu latach ciagac go po sadach To glupie i zarazem takie typowe dla polski Odpowiedz Link Zgłoś
stefan_olszowski to przez takich jak ty jefraimowcow doszlo w Polsc 18.03.04, 01:41 do przemian. Rozwalaliscie kraj od lat 50tych i nigdy nie spoczeli. Teraz sie ustawiacie w kolejce po polski paszport w Israelu. Zle wam, w Polsce nie bylo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzienikarz Re: to przez takich jak ty jefraimowcow doszlo w IP: *.acn.waw.pl 18.03.04, 03:09 Towarzyszu Redaktorze Stefanie Olszowski. Żle wam w USA? Dobrze, choc wladzy brak. To co narzekacie? Pamietam, jak po obaleniu Gomulki powiedzieliscie w TVP: Co Gomulka robi? Leczy sie. A teraz wy sie leczcie z tym swoim Israelem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ludwik CZY TO NAPRAWDE PAN PANIE OLSZOWSKI ? IP: *.mts.net 18.03.04, 03:30 Zperspektywy czasu mazemy ocenic co moglo sie stac , do czego moglo dojsc i jakie moglybyc tego konsekwencje.Calym sercem bylem po stronie Solidarnosci, z drugiej jednak strony zdawalem sobie sprawe ,ze sytuacji w naszej czesci Europy decydowaly traktaty i porozumienia wielkich tego swiata.Polska raz ugodzila w traktat, w 1938 zajmojac Zaolzie,bylo to rownoznaczne z samobojstwem panstwa i narodu.To naprawde cud, ze istniejemy jako narod i mamy swoje panstwo.Pamietajmy jednak ,ze nic nie jest dane na zawsze.Jesli rzeczywiscie jest Pan tym za kogo sie podaje ,to ja osobiscie Panu wybaczam ,wybaczam Jaruzelskiemu i Kiszczakowi dla dobra Polski i przyszlych pokolen Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
shawman Dobrze, że jest wyrok. Źle, że tak łagodny. 18.03.04, 02:36 Dobrze, że w tej sprawie w końcu wydano jakiś wyrok. To przyznanie, iż władza PRL była odpowiedzialna za tamte zbrodnie. Szkoda tylko, że ten wyrok jest tak niski - dlaczego Kiszczak nie posiedzi, choćby ten rok, czy dwa?? To byłby symbol, namiastka rozliczenia III RP z PRL... Oczywiście uwięzienie tego starego człowieka nie naprawiłoby cierpień, ale może zapobiegłoby im w przyszłości? www.polityczna.republika.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rozsądny Re: Kiszczak skazany na 2 lata IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.03.04, 04:37 Złodziejstwo i zbrodnie panoszą się w całym kraju, a ONI "krugom" tylko Kopalnia "Wujek". W kraju nie ma żadnego bezpieczeństwa, złodzieje robią co chcą. Jak już będzie dziesiąty proces dotyczący Wujka, może ktoś wreszcie pomyśli o Kowalskim, któremu okradają mieszkanie, o kolei bez szyn itp. Odpowiedz Link Zgłoś