trzecikot 08.09.10, 18:55 Napiszcie mi tutaj szybciutko, jak bardzo nie lubicie Elżbiety Jakubiak! Szybciutko! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ave.duce Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:00 A co narobiła Pani Ela? Wyparła się prezesa Pana?! Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:04 wroble cwierkaja, ze spalila....kawe Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:24 wg płaszczaka miała niewłaściwą postawę, pewnie się nie zgarbiła przed preziem... Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:11 Pisieta schowały głowę w piasek,ale ci z PO moga powiedzieć,że p.Ela skrytykowała wiceprezesa Ziobro za brak pomysłu na kampanię prezydencką i takie tam inne rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte możliwe, że wściekł się też o to, że 08.09.10, 19:14 rozmawiała z lewicowym Przeglądem? Odpowiedz Link Zgłoś
hejnalista Jakubiak 08.09.10, 19:19 odwracała kota ogonem i pluła na życzenie zgodnie z linią partii, ale odrobinę inteligentniej od szefa - a to zbrodnia lub głupota jest Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte rozmawiała i z Przeglądem 08.09.10, 19:31 właśnie czytałem, odpowiadała na pytania o dobytek Lecha Kaczyńskiego, wywieziony przez Martę Kaczyńską to nawet nie wywiad i nie powiedziała nic kontrowersyjnego, ale zawsze materiał jest niezyczliwy dla Marty Kaczyńskiej Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: możliwe, że wściekł się też o to, że 08.09.10, 19:24 ponte_aronte napisał: > rozmawiała z lewicowym Przeglądem? nie,rozmawiała z Wprost "WprostExtra 1 z 1 Elżbieta Jakubiak Jakubiak:" Ziobro nie miał żadnego pomysłu na kampanię wyborczą " Odpowiedz Link Zgłoś
aniechto.only Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:17 Dlugie ziobro prawosci i sprawiedliwosci ja dosiegnelo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:16 "Uznałem, że potężna część napięć to rodzaj szantażu emocjonalnego. W stadzie pawianów jest jeden samiec alfa i choć pawiany są orientacji heteroseksualnej, od czasu do czasu ten główny gwałci stojące niżej w hierarchii. Chodzi o dominację i władzę, a nie o seks. Te słabsze same od czasu do czasu się nadstawiają, żeby samiec alfa je spożytkował (...) To daje im bezpieczeństwo, że nie będzie ich lał. Ja się nie nadstawiałem, stąd pretensje pana Kaczyńskiego". Więcej... wyborcza.pl/1,75515,7112323,Dorn__PiS_jak_stado_pawianow.html#ixzz0yxXiFFeS Jednak Jarek jest hetero. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz To sobie Ela podyskutowała:-) 08.09.10, 19:30 "Tylko w czasach komunistycznych nie wolno było dyskutować, dziś ludzie mają poglądy i głośno o nich mówią" "W każdej partii powinno się rozmawiać o jej słabościach. Na tym polega polityka i robi się to na całym świecie" "Nie ma ludzi nieomylnych, nawet lider popełnia błędy. W każdej opinii powinno odnaleźć się kawałek prawdy o sobie, dlatego myślę, że to darmowa podpowiedź dla całej partii". Odpowiedz Link Zgłoś
pit_44a Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:21 Zaraz odezwie się IPN, że Jakubiak cośtam, cośtam.... Odpowiedz Link Zgłoś