Dodaj do ulubionych

Dzień dobry kochane pisięta!

08.09.10, 18:55
Napiszcie mi tutaj szybciutko, jak bardzo nie lubicie Elżbiety Jakubiak! Szybciutko!
Obserwuj wątek
    • ave.duce Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:00
      A co narobiła Pani Ela? Wyparła się prezesa Pana?!
      • szwampuch58 Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:04
        wroble cwierkaja, ze spalila....kawe
      • kzet69 Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:24
        wg płaszczaka miała niewłaściwą postawę, pewnie się nie zgarbiła przed preziem...
    • cookies9 Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:11
      Pisieta schowały głowę w piasek,ale ci z PO moga powiedzieć,że p.Ela skrytykowała wiceprezesa Ziobro za brak pomysłu na kampanię prezydencką i takie tam inne rzeczy.
      • ponte_aronte możliwe, że wściekł się też o to, że 08.09.10, 19:14
        rozmawiała z lewicowym Przeglądem?
        • hejnalista Jakubiak 08.09.10, 19:19
          odwracała kota ogonem i pluła na życzenie zgodnie z linią partii, ale odrobinę inteligentniej od szefa - a to zbrodnia lub głupota jest
          • ponte_aronte rozmawiała i z Przeglądem 08.09.10, 19:31
            właśnie czytałem, odpowiadała na pytania o dobytek Lecha Kaczyńskiego, wywieziony przez Martę Kaczyńską
            to nawet nie wywiad i nie powiedziała nic kontrowersyjnego, ale zawsze
            materiał jest niezyczliwy dla Marty Kaczyńskiej
        • cookies9 Re: możliwe, że wściekł się też o to, że 08.09.10, 19:24
          ponte_aronte napisał:

          > rozmawiała z lewicowym Przeglądem?

          nie,rozmawiała z Wprost

          "WprostExtra

          1 z 1 Elżbieta Jakubiak Jakubiak:" Ziobro nie miał żadnego pomysłu na kampanię wyborczą "


      • aniechto.only Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:17
        Dlugie ziobro prawosci i sprawiedliwosci ja dosiegnelo ;)
    • mike.recz Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:16
      "Uznałem, że potężna część napięć to rodzaj szantażu emocjonalnego. W stadzie pawianów jest jeden samiec alfa i choć pawiany są orientacji heteroseksualnej, od czasu do czasu ten główny gwałci stojące niżej w hierarchii. Chodzi o dominację i władzę, a nie o seks. Te słabsze same od czasu do czasu się nadstawiają, żeby samiec alfa je spożytkował (...) To daje im bezpieczeństwo, że nie będzie ich lał. Ja się nie nadstawiałem, stąd pretensje pana Kaczyńskiego".

      Więcej... wyborcza.pl/1,75515,7112323,Dorn__PiS_jak_stado_pawianow.html#ixzz0yxXiFFeS

      Jednak Jarek jest hetero.
      ;)
      • mike.recz To sobie Ela podyskutowała:-) 08.09.10, 19:30
        "Tylko w czasach komunistycznych nie wolno było dyskutować, dziś ludzie mają poglądy i głośno o nich mówią" "W każdej partii powinno się rozmawiać o jej słabościach. Na tym polega polityka i robi się to na całym świecie"
        "Nie ma ludzi nieomylnych, nawet lider popełnia błędy. W każdej opinii powinno odnaleźć się kawałek prawdy o sobie, dlatego myślę, że to darmowa podpowiedź dla całej partii".
    • pit_44a Re: Dzień dobry kochane pisięta! 08.09.10, 19:21
      Zaraz odezwie się IPN, że Jakubiak cośtam, cośtam....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka