golden-women02 18.09.10, 06:45 politykier.pl/galeria.html?gid=12600188 To w końcu oszczędzamy czy nie ?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
golden-women02 oby im się jeszcze lepiej żyło! 18.09.10, 06:48 politykier.pl/kat,1025797,wid,12644828,wiadomosc.html Najpierw sauna, potem nowe samochody - urzędnicy sejmowi wiedzą jak zadbać o dobre samopoczucie posłów. Na tym nie koniec. Teraz kancelaria sejmu ogłosiła przetarg na zakup nowych telewizorów. 95 płaskich odbiorników LCD zastąpi stare i wysłużone telewizory kineskopowe. W specyfikacji dotyczącej warunków zamówienia zaznaczono, że zamówione przez sejm telewizory (od 22 do 32 cali) muszą mieć: panoramiczny format obrazu, system dźwięku stereo NICAM, automatyczne nadawanie nazw, automatyczną instalację kanałów, system automatycznego strojenia i programowania, wyłącznik czasowy, zegar z budzikiem, ustawianie formatu ekranu w proporcjach 4:3 lub formatach filmowych 14:9 ewentualnie 16:9, a także powiększenie napisów dialogowych. Ale dziś to już standard, nieprawdaż? Ożeż wy darmozjady............... Odpowiedz Link Zgłoś
pit_44a Re: oby im się jeszcze lepiej żyło! 18.09.10, 15:58 Ale dziś > to już standard, nieprawdaż? Nie. Dzisiaj standardem są telewizory 42 calowe. Reszta opcji to absolutne minimum. Odpowiedz Link Zgłoś
golden-women02 Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 18.09.10, 06:51 politykier.pl/kat,1025797,wid,12628794,wiadomosc.html To już postanowione. Kancelaria sejmu chce kupić w przyszłym roku dziewięć nowych, "wypasionych" samochodów za bagatela... milion złotych. Drugie tyle trzeba będzie przeznaczyć na wydatki związane z przeglądami, ubezpieczeniem i benzyną. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 03:31 Goldie jaja sobie robisz? Czy jesteś aż tak głupia że bezkrytycznie łykasz każdą bzdurę? golden-women02 napisała: > To już postanowione. Kancelaria sejmu chce kupić w przyszłym roku dziewięć nowy > ch, "wypasionych" samochodów za bagatela... milion złotych. Czyli jeden za 111 000.... Wypasiony samochód za 111 000 chyba sobie kpisz.... W przyszłym roku prezydencja w UE a oni jakieś badziewie kupują dla Sejmu... Drugie tyle trzeba > będzie przeznaczyć na wydatki związane z przeglądami, ubezpieczeniem i benzyną. Hmmm, czyli sugerujesz że roczny koszt utrzymania samochodu jest równy rynkowej wartości nowego auta.... Kobieto miałaś kiedyś samochód??? no normalnie Goldie zasługujesz na tytuł idiotki miesiąca.... Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 03:44 Koszt utrzymania samochodu sejmowego rocznie + pensja kierowcy to równowartość takiego samochodu.A znając fantazję p_osłów i ich poczucie bezkarności to takie autka będą kasowane co 2-3 lata. Odpowiedz Link Zgłoś
erg_samowzbudnik Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 07:58 golden-women02 napisała: > rel="nofollow">politykier.pl/kat,1025797,wid,12628794,wiadomosc.html > To już postanowione. Kancelaria sejmu chce kupić w przyszłym roku dziewięć nowy > ch, "wypasionych" samochodów za bagatela... milion złotych. Drugie tyle trzeba > będzie przeznaczyć na wydatki związane z przeglądami, ubezpieczeniem i benzyną. > A co ? Mam na krowie jeździć , jak jeden księżulo powiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza1 Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 18.09.10, 07:24 Budżet ordynariatu polowego cirka 20 mln Katecheci to ok 1mld Goldzia, z czym do ludzi?? Z marną trójką!!! Odpowiedz Link Zgłoś
golden-women02 milion do miliona i................... 18.09.10, 07:29 chociaz w ten sPosób polskie dzieci nie będa głodne! Odpowiedz Link Zgłoś
pan.kultura Re: milion do miliona i................... 18.09.10, 10:42 informacja pewna firmy wykonujące ten remont zatrudniają ludzi na dziko biuro sejmowe wydaje przepustki na te osoby jedynie na podstawie dowodu osobistego za poręką słowną o zatrudnieniu przez przedstawiciela danej firmy zatem w przypadku kontroli przez PIP , kontrolerzy będą musieli uzyskać zgodę na wejście od biura, czyli kontrola taka będzie bezskuteczna, bo firmy będą uprzedzone o zamiarze Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: milion do miliona i................... 18.09.10, 11:33 Za te 3 miliony ktos wykona prace i dostanie wynagrodzenie.Wiec jego dzieci i on sam nie bada klientami opieki socjanej.Trudno wam pis ciemniakom pojac? A tak przy okazji.Ile wydal wodzunio na podgrzewany chodniczek,malpki i wiagre? Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 To jest kłamstwo! Biuro sejmowe wydaje przepus- 18.09.10, 16:22 tki na konkretne osoby, więc PiP może w każdej chwili sprawdzić status pracownika w firmie, która go zgłasza. pan.kultura napisała: > informacja pewna > > firmy wykonujące ten remont zatrudniają ludzi na dziko > biuro sejmowe wydaje przepustki na te osoby jedynie na podstawie dowodu osobist > ego za poręką słowną o zatrudnieniu przez przedstawiciela danej firmy > zatem w przypadku kontroli przez PIP , kontrolerzy będą musieli uzyskać zgodę n > a wejście od biura, czyli kontrola taka będzie bezskuteczna, bo firmy będą uprz > edzone o zamiarze Odpowiedz Link Zgłoś
zgred-zisko Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 18.09.10, 09:58 Co to jest 3 miliony na remont i modernizację takiej gigantycznej chałupy? Wiesz może, kiedy przeprowadzano tam poprzednią modernizację? Odpowiedz Link Zgłoś
odnowiony_moralnie Wyobrażam sobie teraz wasze WYCIE gdyby Klich 18.09.10, 11:24 kupił te samoloty przed rozwalaniem przez Kaczyńskiego T-154 w Smoleńsku. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Na portret Edgara jest osobny fotel ??? 18.09.10, 11:57 Fotele poprzecierały się od tych portretów i rozmaitego kładzionego tam badziewia.Ciekawe jak długo pisiarnia będzie utrzymywać tą trupiarnię. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodekbar Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 18.09.10, 23:58 Dobrze, ze nie na remanent:). Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 03:07 Marszałek Komorowski DAŁ SOBIE PREMIĘ w wysokości 63 tys PLN za pół roku marszałkowania.A 459 DARMOZJADÓW TEŻ ŁYKNĘŁO SOBIE CO NIECO KASY NA WAKACJE. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodekbar Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 20:05 No i mamy, my i oni. A kontrola spoleczna tylko w Polsce nie uda sie, bo caly swiat zwiazany jest z kilku setkami markowych firm o zasiegu globalnym, ktore maja wplywy na rzady narodowe, poszeczegolne partie i poszczegolnych politykow, i nic na to nie poradzisz, czlowieku. Jak na razie, jesli nie bedzie za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant pisiory 19.09.10, 03:21 Tak samo morde darliscie jak komuchy chcialy kupic nowe samoloty dla rzadu. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: pisiory 19.09.10, 07:41 Na kacza durnote to i nowy samolot nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
mm-18 Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 18:47 Żeby nie był w takim stanie jak synagoga w Piotrkowie. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa01 Konsulat w Chicago? 9 milionów US$ 19.09.10, 18:54 Kaczyniaki na remont konsulatu w Chicago wydały 9 milionów dolarów.(dolarów amerykańskich) Masz teraz porównanie. Wielkość budynku sejmowego i budyneczek konsulatu. Mułlarczyk się tym zajął z oburzeniem, ale gdy tylko siem dowiedział, że to była ekipa kaczyniakowa - natychmiast spasował i oburzenie mu przeszło. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy_mozdzek Wow! To dokładnie tyle, ile zarobiła na pogrzebie 19.09.10, 19:35 jedna wysoko ustawiona córka nieboszczyka! A który z tych wydatków jest bardziej uzasadniony i pożyteczny? Odpowiedz Link Zgłoś