Dodaj do ulubionych

3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!!

18.09.10, 06:45
politykier.pl/galeria.html?gid=12600188
To w końcu oszczędzamy czy nie ?!
Obserwuj wątek
    • golden-women02 oby im się jeszcze lepiej żyło! 18.09.10, 06:48
      politykier.pl/kat,1025797,wid,12644828,wiadomosc.html

      Najpierw sauna, potem nowe samochody - urzędnicy sejmowi wiedzą jak zadbać o dobre samopoczucie posłów. Na tym nie koniec. Teraz kancelaria sejmu ogłosiła przetarg na zakup nowych telewizorów. 95 płaskich odbiorników LCD zastąpi stare i wysłużone telewizory kineskopowe.


      W specyfikacji dotyczącej warunków zamówienia zaznaczono, że zamówione przez sejm telewizory (od 22 do 32 cali) muszą mieć: panoramiczny format obrazu, system dźwięku stereo NICAM, automatyczne nadawanie nazw, automatyczną instalację kanałów, system automatycznego strojenia i programowania, wyłącznik czasowy, zegar z budzikiem, ustawianie formatu ekranu w proporcjach 4:3 lub formatach filmowych 14:9 ewentualnie 16:9, a także powiększenie napisów dialogowych. Ale dziś to już standard, nieprawdaż?



      Ożeż wy darmozjady...............
      • pit_44a Re: oby im się jeszcze lepiej żyło! 18.09.10, 15:58
        Ale dziś > to już standard, nieprawdaż?

        Nie. Dzisiaj standardem są telewizory 42 calowe. Reszta opcji to absolutne minimum.
    • golden-women02 Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 18.09.10, 06:51
      politykier.pl/kat,1025797,wid,12628794,wiadomosc.html
      To już postanowione. Kancelaria sejmu chce kupić w przyszłym roku dziewięć nowych, "wypasionych" samochodów za bagatela... milion złotych. Drugie tyle trzeba będzie przeznaczyć na wydatki związane z przeglądami, ubezpieczeniem i benzyną.
      • kzet69 Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 03:31
        Goldie jaja sobie robisz? Czy jesteś aż tak głupia że bezkrytycznie łykasz każdą bzdurę?
        golden-women02 napisała:
        > To już postanowione. Kancelaria sejmu chce kupić w przyszłym roku dziewięć nowy
        > ch, "wypasionych" samochodów za bagatela... milion złotych.
        Czyli jeden za 111 000.... Wypasiony samochód za 111 000 chyba sobie kpisz....
        W przyszłym roku prezydencja w UE a oni jakieś badziewie kupują dla Sejmu...

        Drugie tyle trzeba
        > będzie przeznaczyć na wydatki związane z przeglądami, ubezpieczeniem i benzyną.

        Hmmm, czyli sugerujesz że roczny koszt utrzymania samochodu jest równy rynkowej wartości nowego auta.... Kobieto miałaś kiedyś samochód???

        no normalnie Goldie zasługujesz na tytuł idiotki miesiąca....

        • zoil44elwer Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 03:44
          Koszt utrzymania samochodu sejmowego rocznie + pensja kierowcy to równowartość takiego samochodu.A znając fantazję p_osłów i ich poczucie bezkarności to takie autka będą kasowane co 2-3 lata.
      • erg_samowzbudnik Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 07:58
        golden-women02 napisała:

        >
        rel="nofollow">politykier.pl/kat,1025797,wid,12628794,wiadomosc.html
        > To już postanowione. Kancelaria sejmu chce kupić w przyszłym roku dziewięć nowy
        > ch, "wypasionych" samochodów za bagatela... milion złotych. Drugie tyle trzeba
        > będzie przeznaczyć na wydatki związane z przeglądami, ubezpieczeniem i benzyną.
        >

        A co ? Mam na krowie jeździć , jak jeden księżulo powiedział.
    • jola.iza1 Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 18.09.10, 07:24
      Budżet ordynariatu polowego cirka 20 mln
      Katecheci to ok 1mld
      Goldzia, z czym do ludzi?? Z marną trójką!!!
      • golden-women02 milion do miliona i................... 18.09.10, 07:29
        chociaz w ten sPosób polskie dzieci nie będa głodne!
        • pan.kultura Re: milion do miliona i................... 18.09.10, 10:42
          informacja pewna

          firmy wykonujące ten remont zatrudniają ludzi na dziko
          biuro sejmowe wydaje przepustki na te osoby jedynie na podstawie dowodu osobistego za poręką słowną o zatrudnieniu przez przedstawiciela danej firmy
          zatem w przypadku kontroli przez PIP , kontrolerzy będą musieli uzyskać zgodę na wejście od biura, czyli kontrola taka będzie bezskuteczna, bo firmy będą uprzedzone o zamiarze
          • x2468 Re: milion do miliona i................... 18.09.10, 11:33
            Za te 3 miliony ktos wykona prace i dostanie wynagrodzenie.Wiec jego dzieci i on sam nie bada klientami opieki socjanej.Trudno wam pis ciemniakom pojac?
            A tak przy okazji.Ile wydal wodzunio na podgrzewany chodniczek,malpki i wiagre?
          • wos9 To jest kłamstwo! Biuro sejmowe wydaje przepus- 18.09.10, 16:22
            tki na konkretne osoby, więc PiP może w każdej chwili sprawdzić status pracownika w firmie, która go zgłasza.

            pan.kultura napisała:

            > informacja pewna
            >
            > firmy wykonujące ten remont zatrudniają ludzi na dziko
            > biuro sejmowe wydaje przepustki na te osoby jedynie na podstawie dowodu osobist
            > ego za poręką słowną o zatrudnieniu przez przedstawiciela danej firmy
            > zatem w przypadku kontroli przez PIP , kontrolerzy będą musieli uzyskać zgodę n
            > a wejście od biura, czyli kontrola taka będzie bezskuteczna, bo firmy będą uprz
            > edzone o zamiarze
    • zgred-zisko Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 18.09.10, 09:58
      Co to jest 3 miliony na remont i modernizację takiej gigantycznej chałupy? Wiesz może, kiedy przeprowadzano tam poprzednią modernizację?
    • odnowiony_moralnie Wyobrażam sobie teraz wasze WYCIE gdyby Klich 18.09.10, 11:24
      kupił te samoloty przed rozwalaniem przez Kaczyńskiego T-154 w Smoleńsku.
    • alistair-p Na portret Edgara jest osobny fotel ??? 18.09.10, 11:57
      Fotele poprzecierały się od tych portretów i rozmaitego kładzionego tam badziewia.Ciekawe jak długo pisiarnia będzie utrzymywać tą trupiarnię.
    • wlodekbar Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 18.09.10, 23:58
      Dobrze, ze nie na remanent:).
    • zoil44elwer Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 03:07
      Marszałek Komorowski DAŁ SOBIE PREMIĘ w wysokości 63 tys PLN za pół roku marszałkowania.A 459 DARMOZJADÓW TEŻ ŁYKNĘŁO SOBIE CO NIECO KASY NA WAKACJE.
      • wlodekbar Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 20:05
        No i mamy, my i oni.

        A kontrola spoleczna tylko w Polsce nie uda sie, bo caly swiat zwiazany jest z kilku setkami markowych firm o zasiegu globalnym, ktore maja wplywy na rzady narodowe, poszeczegolne partie i poszczegolnych politykow, i nic na to nie poradzisz, czlowieku. Jak na razie, jesli nie bedzie za pozno.
    • absztyfikant pisiory 19.09.10, 03:21
      Tak samo morde darliscie jak komuchy chcialy kupic nowe samoloty dla rzadu.
      • x2468 Re: pisiory 19.09.10, 07:41
        Na kacza durnote to i nowy samolot nie pomoze.
    • mm-18 Re: 3 mln na remont sejmu!!!!!!!!!!!!!!! 19.09.10, 18:47
      Żeby nie był w takim stanie jak synagoga w Piotrkowie.
    • porannakawa01 Konsulat w Chicago? 9 milionów US$ 19.09.10, 18:54
      Kaczyniaki na remont konsulatu w Chicago wydały 9 milionów dolarów.(dolarów amerykańskich)
      Masz teraz porównanie.
      Wielkość budynku sejmowego i budyneczek konsulatu.
      Mułlarczyk się tym zajął z oburzeniem, ale gdy tylko siem dowiedział, że to była ekipa kaczyniakowa - natychmiast spasował i oburzenie mu przeszło.
    • kaczy_mozdzek Wow! To dokładnie tyle, ile zarobiła na pogrzebie 19.09.10, 19:35
      jedna wysoko ustawiona córka nieboszczyka!

      A który z tych wydatków jest bardziej uzasadniony i pożyteczny?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka