IP: *.adsl.powered-by.skynet.be 22.02.02, 21:03
Z tego,co sie zorientowalem,jest to film,zakazany we Francji.Pokazuje droge,
ktora uciekali ssmani.Oczywiscie przez Watykan.
Moze ktos wie wiecej na ten temat?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka