Gość: mik IP: *.adsl.powered-by.skynet.be 22.02.02, 21:03 Z tego,co sie zorientowalem,jest to film,zakazany we Francji.Pokazuje droge, ktora uciekali ssmani.Oczywiscie przez Watykan. Moze ktos wie wiecej na ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj