camille_pissarro
14.03.11, 07:11
Tym symbolem jest tytularny ambasador w Moskwie, który zaczynał karierę jako "jezuita" w Watykanie ( chyba nie trzeba wyjaśniać w jakim charakterze ? ) a kończył ( nie wiadomo czy właściwe jest użycie czasu dokonanego ) jako wysłannik rządu Donalda Tuska do Smoleńska z misją przygotowania wizyty premiera i prezydenta na katyńskim cmentarzu...
No comment.