capferret
10.04.11, 12:21
Bojowka pisich z Kempom na czele chcieli sie wedrzec za barierki przed palacem
wymachujac legitymacjami poselskimi, istna swolocz i zadymiarze!!!!
A zlote usta pisu czyli hofman byl wydal oswiadczenie, ze byla to prowokacja ze strony rzadu, ze im to policja uniemozliwila.
Kurcze, no rece opadaja na tych pisielcow, koto tu zrobil prowokacje, no kto?