Dodaj do ulubionych

PiScholota czuje sie ponad prawem!!!!

10.04.11, 12:21
Bojowka pisich z Kempom na czele chcieli sie wedrzec za barierki przed palacem
wymachujac legitymacjami poselskimi, istna swolocz i zadymiarze!!!!
A zlote usta pisu czyli hofman byl wydal oswiadczenie, ze byla to prowokacja ze strony rzadu, ze im to policja uniemozliwila.
Kurcze, no rece opadaja na tych pisielcow, koto tu zrobil prowokacje, no kto?
Obserwuj wątek
    • martusia_krolowa_polski Re: PiScholota czuje sie ponad prawem!!!! 10.04.11, 13:20
      capferret napisała:

      > Bojowka pisich z Kempom na czele chcieli sie wedrzec za barierki przed palacem
      > wymachujac legitymacjami poselskimi, istna swolocz i zadymiarze!!!!

      Kempa powinna zdjąc majty i wymachawaić nimi, to by sie przedrała.
      • jacekm22 Re: PiScholota czuje sie ponad prawem!!!! 10.04.11, 13:24
        Postawa : nic nie robienia odpowiednich wladz , zostala odczytana przez bojowkarzy PIS jako zacheta ....
        • kowalczykjestbe Re: PiScholota czuje sie ponad prawem!!!! 10.04.11, 14:50
          a powinni spałować
      • kowalczykjestbe Re: PiScholota czuje sie ponad prawem!!!! 10.04.11, 14:59
        nie ma nikogo z jajami ?
    • bryt.bryt szantaz 10.04.11, 15:06
      PiS i jego zwolennicy szantazuja wszystkich wokol, lacznie z Rosja i oczekuja, ze wszyscy beda stawac na bacznosc wobec ich zachcianek. A po tych calych "obchodach" beda sobie geby wycierac poczuciem krzywdy. Az do wyborow bedziemy mieli festiwal hipokryzji.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka