trevik Gosc sie boi czegos innego 07.06.11, 22:43 mianowicie, ze z powodu absencji wyborczej moze sie zdazyc, ze PiS bedzie mialo najwiekszy klub, albo nawet i wygra wybory, stad straszy PiSem. Manipuluje, ale trzeba mu to wybaczyc, bo sam nie potrafie zrozumiec tych 'zniesmaczonych', ktorzy deklaruja absencje w wyborach, T. Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Może jednego i drugiego? 07.06.11, 23:21 Pobudzenia emocji destrukcyjnych przy równoczesnym uśpieniu "tych 'zniesmaczonych', > którzy deklarują absencję w wyborach", przy równoczesnym uwikłaniu niepisowskiej reprezentacji politycznej w jakieś nieistotne, ale propagandowo rozdmuchane pierdoły... Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 ważne kto liczy głosy 07.06.11, 23:26 nawet gdyby Czapiński miał rację, to głosowanie można w razie czego nieco skorygować na korzyść słusznych partii. Odpowiedz Link Zgłoś
m.marle Plujesz na Polskę, czy tylko insynuujesz? 08.06.11, 00:00 Uprzejmie pytam. -- "Polska jest wzorem demokracji"/Barack Obama/ Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Plujesz na Polskę, czy tylko insynuujesz? 08.06.11, 00:13 uprzejmie odpowiadam, że Polska nie liczy głosów. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Alibi. 08.06.11, 00:36 wyborcza.pl/1,75968,9739760,Alibi_czyli_sfalszowane_wybory.html W te brednie uwierzy te same 8 %, które wierzy w zamach - nie więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 wałbrzych 08.06.11, 00:51 i nie tylko wałbrzych. Trzeba być bezmózgim lemingiem, że3by w fałszerstwa nie wierzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Kratki. 08.06.11, 01:11 kratki to coś dobrze znanego twardemu elektoratowi platformy, a kiedyś, miejmy nadzieję, także prominentom tej partyi, w tym fałszerzom wyborów... Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Kratki. 08.06.11, 01:20 www.bibula.com/?p=24371 Świetnie znane twardemu, 8 - procentowemu elektoratowi PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Kratki. 08.06.11, 01:26 to nie fałszerstwo, ale drobny wałek, coś bardziej jak "zmień kraj idź na wybory" - czyli manipulacja. A my tu gawędzimy o ordynarnych przewałach w "wałbrzyskim stylu", w których jak widać platformiarze mają wprawę i konsekwentnie tworzą okoliczności sprzyjające tym przewałom. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Kratki. 08.06.11, 01:33 Nobody is perfect. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6329176,Sfalszowane_podpisy_dla_PiS_u.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=4189158 Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Kratki. 08.06.11, 01:38 pewnie, że nobody, ale to tak jakby nie o fałszowanie wyników wyborów chodzi... Nie chciało się leniom chodzić po ulicy, więc ułatwili sobie zadanie przepisując stare listy. glupota i lenistwo, ale bez znaczenia dla wyniku wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Kratki. 08.06.11, 01:44 O - tak, tak - wiadomo. Zupełnie bez znaczenia przecież. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Kratki. 08.06.11, 01:54 no własnie. dobrze, że w końcu doszedłeś do jakiegoś sensownego wniosku. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Kratki. 08.06.11, 02:13 Trudno - co zrobić. Taki już zgodny jestem. Trzeciej osobie prokuratorzy z Krakowa postawili zarzuty dotyczące fałszowania podpisów na listach poparcia dla m.in. byłego posła, a obecnego prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, kompletowanych przed wyborami parlamentarnymi w 2005 roku. www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna/147701,nowy-sacz-oskarzenia-o-falszowanie-list-wyborczych-pis,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Poczytaj sobie. 08.06.11, 02:31 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4600759.html Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś