Dodaj do ulubionych

Prof. Czapiński - PiS wysoko wygra wybory !

    • trevik Gosc sie boi czegos innego 07.06.11, 22:43
      mianowicie, ze z powodu absencji wyborczej moze sie zdazyc, ze PiS bedzie mialo najwiekszy klub, albo nawet i wygra wybory, stad straszy PiSem. Manipuluje, ale trzeba mu to wybaczyc, bo sam nie potrafie zrozumiec tych 'zniesmaczonych', ktorzy deklaruja absencje w wyborach,

      T.
      • kum.z.antalowki Może jednego i drugiego? 07.06.11, 23:21
        Pobudzenia emocji destrukcyjnych przy równoczesnym uśpieniu "tych 'zniesmaczonych',
        > którzy deklarują absencję w wyborach"
        , przy równoczesnym uwikłaniu niepisowskiej reprezentacji politycznej w jakieś nieistotne, ale propagandowo rozdmuchane pierdoły...
    • mors22 ważne kto liczy głosy 07.06.11, 23:26
      nawet gdyby Czapiński miał rację, to głosowanie można w razie czego nieco skorygować na korzyść słusznych partii.
      • m.marle Plujesz na Polskę, czy tylko insynuujesz? 08.06.11, 00:00
        Uprzejmie pytam.
        --
        "Polska jest wzorem demokracji"/Barack Obama/
        • mors22 Re: Plujesz na Polskę, czy tylko insynuujesz? 08.06.11, 00:13
          uprzejmie odpowiadam, że Polska nie liczy głosów.
        • indeed4 Alibi. 08.06.11, 00:36
          wyborcza.pl/1,75968,9739760,Alibi_czyli_sfalszowane_wybory.html

          W te brednie uwierzy te same 8 %, które wierzy w zamach - nie więcej.
          • mors22 wałbrzych 08.06.11, 00:51
            i nie tylko wałbrzych.

            Trzeba być bezmózgim lemingiem, że3by w fałszerstwa nie wierzyć.
            • indeed4 Kratki. 08.06.11, 01:05
              Unieważnić, bo też sfałszowane.
              • mors22 Re: Kratki. 08.06.11, 01:11
                kratki to coś dobrze znanego twardemu elektoratowi platformy, a kiedyś, miejmy nadzieję, także prominentom tej partyi, w tym fałszerzom wyborów...
                • indeed4 Kratki. 08.06.11, 01:20
                  www.bibula.com/?p=24371

                  Świetnie znane twardemu, 8 - procentowemu elektoratowi PiS.
                  • mors22 Re: Kratki. 08.06.11, 01:26
                    to nie fałszerstwo, ale drobny wałek, coś bardziej jak "zmień kraj idź na wybory" - czyli manipulacja. A my tu gawędzimy o ordynarnych przewałach w "wałbrzyskim stylu", w których jak widać platformiarze mają wprawę i konsekwentnie tworzą okoliczności sprzyjające tym przewałom.
                    • indeed4 Re: Kratki. 08.06.11, 01:33
                      Nobody is perfect.

                      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6329176,Sfalszowane_podpisy_dla_PiS_u.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=4189158
                      • mors22 Re: Kratki. 08.06.11, 01:38
                        pewnie, że nobody, ale to tak jakby nie o fałszowanie wyników wyborów chodzi... Nie chciało się leniom chodzić po ulicy, więc ułatwili sobie zadanie przepisując stare listy. glupota i lenistwo, ale bez znaczenia dla wyniku wyborów.
                        • indeed4 Re: Kratki. 08.06.11, 01:44
                          O - tak, tak - wiadomo. Zupełnie bez znaczenia przecież.
                          • mors22 Re: Kratki. 08.06.11, 01:54
                            no własnie. dobrze, że w końcu doszedłeś do jakiegoś sensownego wniosku.
                            • indeed4 Re: Kratki. 08.06.11, 02:13
                              Trudno - co zrobić. Taki już zgodny jestem.

                              Trzeciej osobie prokuratorzy z Krakowa postawili zarzuty dotyczące fałszowania podpisów na listach poparcia dla m.in. byłego posła, a obecnego prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, kompletowanych przed wyborami parlamentarnymi w 2005 roku.

                              www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna/147701,nowy-sacz-oskarzenia-o-falszowanie-list-wyborczych-pis,id,t.html
                              • indeed4 Poczytaj sobie. 08.06.11, 02:31
                                wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4600759.html

                                Dobranoc.
      • wkkr A kto liczył w 2005? n/t 08.06.11, 09:04
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka