dr.krisk
16.03.12, 22:05
Czytam i oczom nie wierzę...
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11359766,PiS_wydaje_broszure_o_katastrofie_smolenskiej___Bedziemy.html
Binienda jako autorytet naukowy.... Ja mam poczucie humoru, ale tak abstrakcyjnego - to raczej nie. Facet kazał swoim doktorantom ulepić jakiś model numeryczny, z grubsza przypominajacy skrzydło samolotu, i na podstawie tego bezsensownego, pełnego grubych błędów modelu (za który powienien zostać pozbawiony prawa wykładania na szkołach wyższych i w technikach...) ukleił teorie - a teraz szalony Antoni będzie je rozpowszechniał. Przecież będzie obciachem przyznać się na pierwszej lepszej konferencji z metody elementów skończonych że jest się Polakiem!