konieckaczki 30.04.12, 19:14 i kolezanki Rydzyka. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11645152,Ginekolozka_antysemitka_bezkarna__Lekarze__Jest_niepoczytalna.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mariner4 Ale zawodu wykonywać nie będzie mogła! 30.04.12, 19:18 Gdyby był proces, to dostałaby coś tam, pewnie w zawiasach i koniec. A tak? Skończona zawodowo. I wilk syty i owca cała. Nie ma wstrętnego babska w zawodzie. M. Odpowiedz Link Zgłoś
konieckaczki Re: Ale zawodu wykonywać nie będzie mogła! 30.04.12, 19:20 czy to nie salomonowy wyrok? Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Ale zawodu wykonywać nie będzie mogła! 30.04.12, 19:22 Nie, zgodny z prawem, osoby niepoczytalne nie mogą podlegać procesom i wyrokom sądowym, nie było natomiast podstaw prawnych do umieszczenia jej w ośrodku zamkniętym na stałe. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Ale zawodu wykonywać nie będzie mogła! 30.04.12, 19:21 Decyzja jest prawidłowa, tylko spóźniona, jej izba lekarska przez pół roku nie reagowała na jej odchyły i dała jej pracować ze skalpelem w ręku i stwarzać zagrożenie dla pacjentów. sam podpisywałem na Konsylium24 petycję lekarzy w tej sprawie... Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 19:27 Przynajmniej wiemy, dlaczego był taki wrzask, kiedy sędzia chciał wysłać Kaczyńskiego na badania. Bo wyrok sądu czyni oszołoma męczennikiem, a orzeczenie komisji lekarskiej raczej nie. Odpowiedz Link Zgłoś
black_rat Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 20:49 ale gdzie tu Rydzyk ? Ty chyba tez niepoczytalny, wszedzie Rydzyka widzisz - jak ona Zydow Odpowiedz Link Zgłoś
michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:00 Bo Rydzyka i jego radio stale się pomawia i oczernia. Słucham czasami tego radia. Nigdy tam nie słyszalem nawet ODROBINY antysemityzmu. To raczej syjonistów i globalistów DRAŻNI to, że kocha on (Rydzyk) wartości narodowe, i dopiero próbują go niszczyć (tak jak ten ufoludek - Luft :) ). Odpowiedz Link Zgłoś
99venus Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:04 od dawna masz kłopoty ze słuchem? Odpowiedz Link Zgłoś
michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:05 Nigdy ich nie miałem. Odpowiedz Link Zgłoś
michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:08 Słucham też czasami radia "Tok", i takiego CHAMSTWA, jakie tam jest wypowiadane pod adresem n.p. duchowieństwa na antenie w programie "Łubi dubi" przez radiosłuchaczy telefonujących doń, to NAWET nie wiem, czy u Dody kiedy słyszałem. Odpowiedz Link Zgłoś
michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:09 Natomiast w radiu "Maryja", jesli tylko ktoś ze słuchaczy dzwoniących zaczyna tylko coś przebąkiwać antysemicko - OD RAZU zostaje wyciszony i rozłączony. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:55 Gdybyś słuchał pajacu to byś wiedział ze tej audycji już niestety dawno nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
michael_praed [...] 30.04.12, 21:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:09 a co twój post ma wspólnego z wątkiem trollu? Odpowiedz Link Zgłoś
michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:10 Przepraszam, jakoś tak płynnie przeszło mi od jednego tematu do drugiego. Odpowiedz Link Zgłoś
michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:16 No a jeśli chodzi o sedno tematu - BARDZO dobrze się stało, że pielęgniarkę tę zdemaskowano. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:37 To była lekarka, nie pielęgniarka. Odpowiedz Link Zgłoś
99venus Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 20:55 takim badaniom winni podlegać wszyscy kandydaci na posłów.mielibyśmy wreszcie mniejszy sejm. Odpowiedz Link Zgłoś
woda_woda W sumie 30.04.12, 21:02 ktoś, kto głosi takie poglądy, jak ta pani musi być nieźle stuknięty. Odpowiedz Link Zgłoś
99venus [...] 30.04.12, 21:06 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
michael_praed Re: W sumie 30.04.12, 21:13 Dlaczego tyle obraźliwych zwrotów jest u Ciebie względem inaczej niż Ty myślących. Czy ktoś o PO mówi "POfekaliowany klozet" ? Czy ktoś mówi, że platformiaki i ich wyborcy to ZACOFAŃCY i DEBILE ? TAK wygląda wasza "tolerancja" ? "KULTURA" "nowoczesność i postępowość" ? GRATULUJĘ. WSTYD. Odpowiedz Link Zgłoś
michael_praed Re: W sumie 30.04.12, 21:14 T własnie mamy SWIETNY przykład, kto RZECZYWIŚCIE zionie nienawiścią do kogo. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 [...] 30.04.12, 21:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: W sumie 30.04.12, 22:00 Czyli tak jak w Szwecji gdzie antysemityzm jest zaliczany do chorób umysłowych. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: W sumie 30.04.12, 22:35 michael_praed napisał: > T własnie mamy SWIETNY przykład, kto RZECZYWIŚCIE zionie nienawiścią do kogo. Jak często używasz pisząc sobie na wszelakiego rodzaju forach określenia typu "leming"? Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:16 Z tego, co pisze GW widać, ze to nieszczęśliwa kobieta, z ostrą chorobą prześladowczą. Nie może pracować, czeka ją pewnie leczenie szpitalne. Tylko współczuć. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:19 man_sapiens napisał: > Tylko współczuć. Czemu? Współczucie bardziej należy się ofiarom manii prześladowczej. Przecież dalej są idioci, którzy będą kontynuować dzieło "pani doktór". Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:31 Czyli powiększy się grono psychicznie chorych? Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:46 x2468 napisał: > Czyli powiększy się grono psychicznie chorych? Albo powiększy się lista dowodów na to, że Tusk jest współpracownikiem Putina - przecież w ZSRR zamykano przeciwników politycznych w zakładach dla psychicznie chorych. A niektórych nawet wypuszczono. Teraz oszołomstwo potrzebuje trochę czasu, aby podjąć trudną decyzję, czy jest za szurniętą lekarką, czy stanowczo się od jej poglądów odcina. Pewnie spróbują i tego i tego. I oba rozwiązania znajdą swoich zwolenników. W końcu dużo jest "niezależnych" mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:35 Zdaje się za za parę dni jak ochłonie, Golda ogłosi ten wyrok sadu "żydowskim spiskiem". Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Wątek wagi marzeń i obaw 11 letniego Jasia 30.04.12, 22:38 z patologicznej rodziny. Tu nie ma specjalnie o czym nawet porozmawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
yost22 Co sądowi do czyichś poglądów? Na takie 30.04.12, 22:47 głupoty idzie forsa podatnika? Całe szczęście, że antysemici Ford, Kant, Edison, Shaw czy Diderot nie urodzili się w tych kretyńskich czasach, bo zanim by zrealizowali swoje talenty, skończyliby w psychuszkach albo pace. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Co sądowi do czyichś poglądów? Na takie 30.04.12, 23:22 Tu nie chodzi o poglądy tylko o złamanie tajemnicy lekarskiej i zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentek przez chorą psychicznie ginekolożkę? Tak trudno czytać ze zrozumieniem? Odpowiedz Link Zgłoś
yost22 Postawiono zarzuty "nawoływania 30.04.12, 23:25 do nienawiści na tle różnic narodowościowych". Znaczy się też za poglądy. Tak trudno czytać ze zrozumieniem? Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech6j Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:50 Sąd stanął na wysokości zadania. Jak w CCCP. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech6j Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 23:15 Podobno nie ma ludzi zdrowych psychicznie, są tylko niedostatecznie przebadani. Czy ci biegli oraz sąd byli aby na pewno zdrowi, a jeśli tak to kto im wystawił świadectwo? Odpowiedz Link Zgłoś