Dodaj do ulubionych

wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki

30.04.12, 19:14
i kolezanki Rydzyka.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11645152,Ginekolozka_antysemitka_bezkarna__Lekarze__Jest_niepoczytalna.html
Obserwuj wątek
    • mariner4 Ale zawodu wykonywać nie będzie mogła! 30.04.12, 19:18
      Gdyby był proces, to dostałaby coś tam, pewnie w zawiasach i koniec. A tak? Skończona zawodowo. I wilk syty i owca cała. Nie ma wstrętnego babska w zawodzie.
      M.
      • konieckaczki Re: Ale zawodu wykonywać nie będzie mogła! 30.04.12, 19:20
        czy to nie salomonowy wyrok?
        • kzet69 Re: Ale zawodu wykonywać nie będzie mogła! 30.04.12, 19:22
          Nie, zgodny z prawem, osoby niepoczytalne nie mogą podlegać procesom i wyrokom sądowym, nie było natomiast podstaw prawnych do umieszczenia jej w ośrodku zamkniętym na stałe.
      • kzet69 Re: Ale zawodu wykonywać nie będzie mogła! 30.04.12, 19:21
        Decyzja jest prawidłowa, tylko spóźniona, jej izba lekarska przez pół roku nie reagowała na jej odchyły i dała jej pracować ze skalpelem w ręku i stwarzać zagrożenie dla pacjentów. sam podpisywałem na Konsylium24 petycję lekarzy w tej sprawie...
    • wariant_b Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 19:27
      Przynajmniej wiemy, dlaczego był taki wrzask, kiedy sędzia chciał wysłać
      Kaczyńskiego na badania. Bo wyrok sądu czyni oszołoma męczennikiem,
      a orzeczenie komisji lekarskiej raczej nie.
    • black_rat Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 20:49
      ale gdzie tu Rydzyk ?
      Ty chyba tez niepoczytalny, wszedzie Rydzyka widzisz - jak ona Zydow
      • michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:00
        Bo Rydzyka i jego radio stale się pomawia i oczernia.
        Słucham czasami tego radia.
        Nigdy tam nie słyszalem nawet ODROBINY antysemityzmu.
        To raczej syjonistów i globalistów DRAŻNI to, że kocha on (Rydzyk) wartości narodowe, i dopiero próbują go niszczyć (tak jak ten ufoludek - Luft :) ).
        • 99venus Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:04
          od dawna masz kłopoty ze słuchem?
          • michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:05
            Nigdy ich nie miałem.
            • michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:08
              Słucham też czasami radia "Tok", i takiego CHAMSTWA, jakie tam jest wypowiadane pod adresem n.p. duchowieństwa na antenie w programie "Łubi dubi" przez radiosłuchaczy telefonujących doń, to NAWET nie wiem, czy u Dody kiedy słyszałem.
              • michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:09
                Natomiast w radiu "Maryja", jesli tylko ktoś ze słuchaczy dzwoniących zaczyna tylko coś przebąkiwać antysemicko - OD RAZU zostaje wyciszony i rozłączony.
              • x2468 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:55
                Gdybyś słuchał pajacu to byś wiedział ze tej audycji już niestety dawno nie ma.
        • michael_praed [...] 30.04.12, 21:05
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • kzet69 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:09
            a co twój post ma wspólnego z wątkiem trollu?
            • michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:10
              Przepraszam, jakoś tak płynnie przeszło mi od jednego tematu do drugiego.
        • michael_praed Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 21:16
          No a jeśli chodzi o sedno tematu - BARDZO dobrze się stało, że pielęgniarkę tę zdemaskowano.
          • kzet69 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:37
            To była lekarka, nie pielęgniarka.
    • 99venus Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 20:55
      takim badaniom winni podlegać wszyscy kandydaci na posłów.mielibyśmy wreszcie mniejszy sejm.
    • woda_woda W sumie 30.04.12, 21:02
      ktoś, kto głosi takie poglądy, jak ta pani musi być nieźle stuknięty.
      • 99venus [...] 30.04.12, 21:06
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • michael_praed Re: W sumie 30.04.12, 21:13
          Dlaczego tyle obraźliwych zwrotów jest u Ciebie względem inaczej niż Ty myślących.
          Czy ktoś o PO mówi "POfekaliowany klozet" ?
          Czy ktoś mówi, że platformiaki i ich wyborcy to ZACOFAŃCY i DEBILE ?

          TAK wygląda wasza "tolerancja" ?
          "KULTURA"
          "nowoczesność i postępowość" ?
          GRATULUJĘ.
          WSTYD.
          • michael_praed Re: W sumie 30.04.12, 21:14
            T własnie mamy SWIETNY przykład, kto RZECZYWIŚCIE zionie nienawiścią do kogo.
            • x2468 [...] 30.04.12, 21:59
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • x2468 Re: W sumie 30.04.12, 22:00
              Czyli tak jak w Szwecji gdzie antysemityzm jest zaliczany do chorób umysłowych.
            • mike.recz Re: W sumie 30.04.12, 22:35
              michael_praed napisał:

              > T własnie mamy SWIETNY przykład, kto RZECZYWIŚCIE zionie nienawiścią do kogo.

              Jak często używasz pisząc sobie na wszelakiego rodzaju forach określenia typu "leming"?
    • man_sapiens Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:16
      Z tego, co pisze GW widać, ze to nieszczęśliwa kobieta, z ostrą chorobą prześladowczą. Nie może pracować, czeka ją pewnie leczenie szpitalne. Tylko współczuć.
      • wariant_b Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:19
        man_sapiens napisał:
        > Tylko współczuć.

        Czemu?
        Współczucie bardziej należy się ofiarom manii prześladowczej.
        Przecież dalej są idioci, którzy będą kontynuować dzieło "pani doktór".
        • x2468 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:31
          Czyli powiększy się grono psychicznie chorych?
          • wariant_b Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:46
            x2468 napisał:
            > Czyli powiększy się grono psychicznie chorych?

            Albo powiększy się lista dowodów na to, że Tusk jest współpracownikiem Putina -
            przecież w ZSRR zamykano przeciwników politycznych w zakładach dla
            psychicznie chorych. A niektórych nawet wypuszczono.

            Teraz oszołomstwo potrzebuje trochę czasu, aby podjąć trudną decyzję,
            czy jest za szurniętą lekarką, czy stanowczo się od jej poglądów odcina.
            Pewnie spróbują i tego i tego. I oba rozwiązania znajdą swoich zwolenników.
            W końcu dużo jest "niezależnych" mediów.
      • x2468 Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:35
        Zdaje się za za parę dni jak ochłonie, Golda ogłosi ten wyrok sadu "żydowskim spiskiem".
    • mike.recz Wątek wagi marzeń i obaw 11 letniego Jasia 30.04.12, 22:38
      z patologicznej rodziny.

      Tu nie ma specjalnie o czym nawet porozmawiać.
    • yost22 Co sądowi do czyichś poglądów? Na takie 30.04.12, 22:47
      głupoty idzie forsa podatnika? Całe szczęście, że antysemici Ford, Kant, Edison, Shaw czy Diderot nie urodzili się w tych kretyńskich czasach, bo zanim by zrealizowali swoje talenty, skończyliby w psychuszkach albo pace.
      • kzet69 Re: Co sądowi do czyichś poglądów? Na takie 30.04.12, 23:22
        Tu nie chodzi o poglądy tylko o złamanie tajemnicy lekarskiej i zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentek przez chorą psychicznie ginekolożkę? Tak trudno czytać ze zrozumieniem?
        • yost22 Postawiono zarzuty "nawoływania 30.04.12, 23:25
          do nienawiści na tle różnic narodowościowych". Znaczy się też za poglądy. Tak trudno czytać ze zrozumieniem?
    • wojciech6j Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 22:50
      Sąd stanął na wysokości zadania. Jak w CCCP.
    • wojciech6j Re: wspaniala decyzja sadu w sprawie rasistki 30.04.12, 23:15
      Podobno nie ma ludzi zdrowych psychicznie, są tylko niedostatecznie przebadani.
      Czy ci biegli oraz sąd byli aby na pewno zdrowi, a jeśli tak to kto im wystawił świadectwo?
    • rccc kompromitacja polskiego (?) sadu 30.04.12, 23:32
      Stefan Michnik tam byl?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka