Dodaj do ulubionych

Właścicielem złomu lotniczego ze Smoleńska jest pa

25.07.12, 17:15
jest państwo, dysponentem - rząd.
Po sprowadzeniu tych blach złom stanie się własnością:
1. Kaczyńskiego - na comiesięczne marsze z pochodniami;
2. PiSu - na spotkania partyjne;
3. Wdów Smoleńskich - wiadomo;
4. Polskiego KK do utylizacji i sprzedaży w postaci medalików i relikwii?
5. Firmy, która ten złom zakupi, skostkuje i sprzeda do przetopienia?
Która z tych wersji jest najbardziej prawdopodobna?
Obserwuj wątek
    • niegracz wrak jest dowodem w sprawie 25.07.12, 17:33
      we wraku zapisany jest niewyjasniony przebieg katastrofy
      w kazdym razie wiel mozna zniego odzytać

      dlatego Rosjanie tak grają

      .. na zwłokę
      • sawawawa Re: wrak jest dowodem w sprawie 25.07.12, 17:49
        Rosjanie chyba nie boja sie polaczkow. radzilabym troche respektu dla nich nabrac. Amerykanie maja respekt i nie popieraja polaczkow w tej kiszoterii.
      • alistair-p Re: wrak jest dowodem w sprawie 25.07.12, 18:59
        Z wraku można odczytać to samo co z owiniętego na drzewie BMW które prowadził kierowca słuchający podpowiedzi nawalonych i durnych pasażerów.
        • niegracz liczne ofiary 25.07.12, 19:03
          alistair-p napisał:

          > Z wraku można odczytać to samo co z owiniętego na drzewie BMW które prowadził k
          > ierowca słuchający podpowiedzi nawalonych i durnych pasażerów.
          ..
          liczne ofiary sowieckiej propagandy wierza w podrzucona im przez Rosjan wersję nawalonego generała

          nawet komisja Millera uznała to za bezwartościową wrzutkę
          • alistair-p Re: liczne ofiary 25.07.12, 19:11
            Nie mam pretensji do generała,że miał 0,6 prom. Dziwi mnie tylko,że wszyscy mają pretensję o ujawnienie tego faktu.W końcu nie on pilotował,a że walnął sobie setę?
      • porannakawa01 Re: wrak jest dowodem w sprawie 25.07.12, 20:41
        niegracz napisał:

        > we wraku zapisany jest niewyjasniony przebieg katastrofy
        > w kazdym razie wiel mozna zniego odzytać
        >
        > dlatego Rosjanie tak grają
        >
        > .. na zwłokę

        Prokuratura polska badała ten złom.
        Pewnie chodzi tobie o Niezależną Prokuraturę badającą tak długo aż odnajdą ślady mgły, helu i dwóch mikrowybuchów aż do skutku - czyli znalezienia mgły, helu wtopionego w skrzydła i podwozie?
        • niegracz Re: wrak jest dowodem w sprawie 25.07.12, 21:49
          porannakawa01 napisała:


          > Prokuratura polska badała ten ..
          - nie prokuratura nie badała wraku
          choc wydała komunikat jakoby badała

          na czym polegaja badania wraku mozna sobie obejrzeć na filmach z cyklu Katastrofy w powietrzu
          tyle jest prawdy w zbadaniu wraku( wg elementarnych zasad badania katastrof)
          ile w zapewnieniach Kopacz że polscy patolodzy byli obecni przy wykonywaniu sekcji zwłok


          > Pewnie chodzi tobie ..
          -
          chodzi o zbadanie wraku wszechstronne

          m.in chodzi o to:
          forum.gazeta.pl/forum/w,1157,129672195,130814193,brak_wlotu_srodkowego_silnika.html
          • albwu Re: wrak jest dowodem w sprawie 25.07.12, 22:15
            Jak wrak lub jego elementy dostaną sie w rece PiS to napewno znajdą jakies dowody na material wybuchowy. Wystarczy, ze takim czyms go spryskają, a potem bedą całemu światu pokazywać swoje dowody.
            • niegracz Re: wrak jest dowodem w sprawie 26.07.12, 18:38
              albwu napisał:

              > Jak wrak lub jego elementy dostaną sie w rece PiS to napewno znajdą jakies dowo
              > dy na material wybuchowy. Wystarczy, ze takim czyms go spryskają, a potem bedą
              > całemu światu pokazywać swoje dowody.
              .
              gadasz od rzeczy
              nie mając orientacji w temacie

              - wnioskowanie na podstawie szczątków samolotu odbywa się an podstawie
              kompleksowego badania

              jeżeli nie ma śladów materialnych wybuchu w postaci odpowiednich odkształceń w materiale samolotu
              to dosypanie jakichś chemikalii nic we wnioskowaniu nie zmieni
    • zapijaczony_ryj !, 2, 3 i Szalonego Antoniego i jego Idioten 26.07.12, 18:43
      porannakawa01 napisała:

      > jest państwo, dysponentem - rząd.
      > Po sprowadzeniu tych blach złom stanie się własnością:
      > 1. Kaczyńskiego - na comiesięczne marsze z pochodniami;
      > 2. PiSu - na spotkania partyjne;
      > 3. Wdów Smoleńskich - wiadomo;
      > 4. Polskiego KK do utylizacji i sprzedaży w postaci medalików i relikwii?
      > 5. Firmy, która ten złom zakupi, skostkuje i sprzeda do przetopienia?
      > Która z tych wersji jest najbardziej prawdopodobna?

      Komisji sejmowej z utajnionymi raportami!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka