porannakawa01
25.07.12, 17:15
jest państwo, dysponentem - rząd.
Po sprowadzeniu tych blach złom stanie się własnością:
1. Kaczyńskiego - na comiesięczne marsze z pochodniami;
2. PiSu - na spotkania partyjne;
3. Wdów Smoleńskich - wiadomo;
4. Polskiego KK do utylizacji i sprzedaży w postaci medalików i relikwii?
5. Firmy, która ten złom zakupi, skostkuje i sprzeda do przetopienia?
Która z tych wersji jest najbardziej prawdopodobna?