Dodaj do ulubionych

Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis

11.12.12, 18:44
W szafie która stalą w wydawnictwie MagnumX znaleziono bron,amunicje,granaty i materiały wybuchowe.Podobne zabawki znaleziono w mieszkaniu jednego z pracowników.Czyżby trafiono na arsenał bojówki pis? To już drugi taki przypadek.Czyżby przygotowania do przewrotu?
wyborcza.pl/1,75248,13032183,Smierc_Krzysztofa_Z__Granaty_w_szafie__dwie_osoby.html
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13033052,Prokuratura__motyw_zabojstwa_eksperta_lotniczego__.html
Obserwuj wątek
    • zayka Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 18:55
      pewnie to zbrojownia mosadu
      • x2468 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 20:10
        Mossad agentów od Macierewicza to nie miał by ochoty w dupsko kopnąć.Co innego Macierewicz.Dokonał tego czego nikomu udało się przed nim dokonać.Rozwalił wywiad RP bez jednego wystrzału.Ciekawe na czyje zlecenie?
        • dystans4 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 20:25
          Chyba na zlecenie Kaczyńskiego (bezpośrednio). To jego przełożony w Polsce, pewnie i po tej linii. Wtedy pełnił obowiązki premiera RP, więc z punktu widzenia polskiego prawa odpowiada za to co Macierewicz robi. A wyżsi przełożeni pewnie na Wschodzie, inne kierunki wydają się mniej prawdopodobne, acz możliwe.
          --
          bul.
    • zzarda32 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 18:57
      Źródło Cezarego ?
      • srul Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 19:08
        Jasne, zablili PiSowca, wniosek? PiSowcy się zbroją. Człon PO, Ryszard Cyba, zamordował PiSowca, wniosek? Pisowcy są niebezpieczni, bo w ciele pisowca była amunicaja, kula! trzeba ich zdelegalizować. K..wa kabaret!
        • v.t.s Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 19:50
          ta redakcja to ciekawy mariaż PiS i WSI
          • bmw1-953 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:43
            Chyba od WSI to jest nasz zacny pan prezydent Bronisław Komorowski, nie PIS. PIS chciał delegalizacji tych słuzb.

            v.t.s napisał:

            > ta redakcja to ciekawy mariaż PiS i WSI
            • obraza.uczuc.religijnych Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 22:03
              No pewnie, piS zawsze przeciw Polsce.
        • cymber.gaj Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:20
          srul napisał:

          > Jasne, zablili PiSowca, wniosek? PiSowcy się zbroją.

          Nie wniosek, tylko fakt. Czarne jest czarne. I żadne krzyki i płacze na to nie pomogą.
    • douglasmclloyd Najpierw Brunon, a teraz ten 11.12.12, 19:58
      Mówię wam, że konus do wojny domowej doprowadzi.
    • etta2 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 19:58
      To wcale nie wykluczone. PiSdactwo miota się jak opętane, nie potrafi wygrać żadnych wyborów, jarozbaw jest u kresy wytrzymałości: on tak bardzo chce do waaadzy....a to...kicha, kolejna kicha. No to nawołują do kryteriów ulicznych, do "zlikwidowanie wladzy", do innych tego typu kompletnie nierealnych posunięć. Wyszkowski juz jest w psychiatryku, niedługo znajdzie się tam jarozbaw i maciora...kwestia czasu.
      • dystans4 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 20:28
        Już niewiele co pozostaje w zanadrzu. Kilka lat temu żartowaliśmy sobie, że teraz to już tylko zamach stanu zostaje. A tu masz! Spełniło się...
        A po tym to chyba już nic.
        --
        buldog.
      • bmw1-953 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:50
        Tak się miota, tak sie pęta droga etto, że ciagle któryś" pisdak" ,jak byłaś to uprzejma pięknie nazwać, ginie z ręki PO. Teraz również Zaleski PIS-owiec zginął z rąk swego szefa należącego do PO (zakładam, ze to wszystko prawda, co piszą te szmatławce), bo mogło być całkiem inaczej. Nie w PIS-e i w PO tutaj jednak problem. To są historyjki dla takich naiwnych dziewuszek, jak Ty. Skoro w nie wierzysz, to dajesz się podprowadzać i nabijac w bambuko. Zero krytycyzmu i samodzielnego myslenia. No chyba, ze tylko udajesz , ze w to wszystko wierzysz, to wtedy pardon, zwracam honor.


        etta2 napisała:

        > To wcale nie wykluczone. PiSdactwo miota się jak opętane, nie potrafi wygrać ża
        > dnych wyborów, jarozbaw jest u kresy wytrzymałości: on tak bardzo chce do waaad
        > zy....a to...kicha, kolejna kicha. No to nawołują do kryteriów ulicznych, do "z
        > likwidowanie wladzy", do innych tego typu kompletnie nierealnych posunięć. Wysz
        > kowski juz jest w psychiatryku, niedługo znajdzie się tam jarozbaw i maciora...
        > kwestia czasu.
    • bmw1-953 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 20:38
      Prezes wydawnictwa (morderca) u którego znaleziono broń należał do PO, nie do PIS. Po co bijesz pianę, skoro nie znasz prawdy? Najpierw się dowiedz, potem pisz.

      x2468 napisał:
      > W szafie która stalą w wydawnictwie MagnumX znaleziono bron,amunicje,granaty i
      > materiały wybuchowe.Podobne zabawki znaleziono w mieszkaniu jednego z pracownik
      > ów.Czyżby trafiono na arsenał bojówki pis? To już drugi taki przypadek.Czyżby p
      > rzygotowania do przewrotu?
      • witek.bis Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 20:51
        A skąd takie info, jeśli to nie tajemnica?
        • x2468 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:05
          Z notatki prasowej której adres zalinkowałem.
          • witek.bis Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:12
            To ja mam chyba cuś z oczamy, bo wiedzę info o przynależności Zalewskiego do PiS, a tej o przynależności zabójcy do PO jakoś nie...
            • x2468 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 22:12
              Przepraszam,myślałem ze pytasz o TNT i granaty.
        • bmw1-953 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:07
          Od faceta, który publikuje w tym wydawnictwie i osobiscie zna tych ludzi. O mordercy (z PO) wyraża się zresztą bardzo pozytywnie, jest wstrząśniety tym, co sie stało i nie jest w stanie uwierzyć, że ten był zdolny takiego morderstwa.

          witek.bis napisał:

          > A skąd takie info, jeśli to nie tajemnica?
          • witek.bis Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:13
            To bardzo dyskretny ten facet... Cud prawdziwy, że pisowskie media jeszcze o tym nie trąbią.
            • bmw1-953 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:20
              Wejdź na forum o Smoleńsku, sam przeczytasz.

              witek.bis napisał:
              > To bardzo dyskretny ten facet... Cud prawdziwy, że pisowskie media jeszcze o ty
              > m nie trąbią.
              • witek.bis Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:24
                Sorki, ale na forach to ja już czytałem takie brednie, że wolę nie ryzykować rozpuknięcia się ze śmiechu. Wolałbym to zobaczyć choćby we wpolityce, albo w czymś podobnym.
                • bmw1-953 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:40
                  To pewnie nie zobaczysz. Myślę, że ukręcą łeb sprawie. Masz dane tych ludzi (całej trójki, nazwiska, stanowiska) możesz sam sprawdzić, wygooglować.

                  witek.bis napisał:

                  > Sorki, ale na forach to ja już czytałem takie brednie, że wolę nie ryzykować ro
                  > zpuknięcia się ze śmiechu. Wolałbym to zobaczyć choćby we wpolityce, albo w czy
                  > mś podobnym.
                  • witek.bis Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:48
                    Jak to?! Dlaczego nie zobaczę?! Dlaczego Karnowscy albo Sakiewkiewicze mieliby ukrywać takiego niusa?
    • haen2010 Trudno się zorientować 11.12.12, 21:05
      Z prokuratorskiej gadaniny wynika, że facet z ręką do amputacji (bo najpierw była eksplozja) zadźgał drugiego.

      No i po co była im ta zbrojownia? Handlowali tym, czy jak?

      Te nasze służby to wszystkie do kasacji jak leci.
      • witek.bis Re: Trudno się zorientować 11.12.12, 21:15
        Gdzieś (ale nie pamiętam gdzie) czytałem, że najpierw dźgał, a potem detonował...
        • bmw1-953 Re: Trudno się zorientować 11.12.12, 21:23
          Odwrotnie najpierw detonował i gdy uciekli na korytarz, to ponoć wtedy zadźgał. Ciekawe jak to zrobił z tak mocno uszkodzoną ręka. I jakim sposobem wczesniej nagrano te ich rozmowy? To tak wyglada, jakby ktos był na to przygotowany wczesniej.

          witek.bis napisał:

          > Gdzieś (ale nie pamiętam gdzie) czytałem, że najpierw dźgał, a potem detonował.
          > ..
          • witek.bis Re: Trudno się zorientować 11.12.12, 21:27
            W takim razie Wyborcza coś pokrochmaliła:

            W jednym z pokoi w wydawnictwie mieszczącym się przy ulicy Grochowskiej w Warszawie Cezary S. zaatakował nożem Z. (wiceprezesa wydawnictwa), a następnie zdetonował ładunek wybuchowy. Krzysztof Z. zmarł od rany kłutej.

            Cały tekst: wyborcza.pl/1,75248,13032183,Smierc_Krzysztofa_Z__Granaty_w_szafie__dwie_osoby.html#ixzz2EmF22ovW
      • lech1966 Re: Trudno się zorientować 12.12.12, 00:40
        haen2010 napisał:

        > Z prokuratorskiej gadaniny wynika, że facet z ręką do amputacji (bo najpierw by
        > ła eksplozja) zadźgał drugiego.
        >
        > No i po co była im ta zbrojownia? Handlowali tym, czy jak?
        >
        > Te nasze służby to wszystkie do kasacji jak leci.

        Prosze prosze ,,taki składzik a ABW chyba nic o nim nie wiedziało?? Skupiło sie na niejakim Brunonie K który miał kilka niebezpiecznych nawozów?? Poczekajmy na konferencje prasową ABW,,przeciez niemozliwe zeby nic nie wiedzieli o takim składzie??? Nie mysle zeby Brunon z [url=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iguSuJg1I2o]Tymi bombami[/url] był bardziej niebezpieczny...A moze sie myle??
    • bkn5 Re: Granaty,amunicja,pistolety,TNT u ludzi pis 11.12.12, 21:24
      może należał do historycznej grupy rekonstrukcyjnej tam pełno świrów
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka