Dodaj do ulubionych

Falszowanie oswiadczen majatkowych ?

26.06.13, 13:11
Zobaczymy

"Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieujawnienia w oświadczeniach majątkowych Jarosława Kaczyńskiego ponad 400 tys. zł darowizny od klubu parlamentarnego PiS na koszty adwokackie."

wiadomosci.onet.pl/kraj/jest-sledztwo-ws-oswiadczen-majatkowych-prezesa-pi,1,5549492,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • nazimno noooo - adwokaci masowo zaczna wracac z emigracji 26.06.13, 13:14
      Eldorado sie w Polsce zrobilo !!!

    • kosel_maruwi Re: Falszowanie oswiadczen majatkowych ? 26.06.13, 13:14
      pis_da_deby napisał:

      > ponad 400 tys. zł darowizny

      Zegarek Nowaka chyba tyle nie kosztowal.
      • wojciech.2345 Re: Falszowanie oswiadczen majatkowych ? 26.06.13, 13:19
        kosel_maruwi napisał:

        > pis_da_deby napisał:
        >
        > > ponad 400 tys. zł darowizny
        >
        > Zegarek Nowaka chyba tyle nie kosztowal.
        ---------------
        On chyba ten tuzin zegarków miał z wypożyczalni.
        • kosel_maruwi Re: Falszowanie oswiadczen majatkowych ? 26.06.13, 13:31
          wojciech.2345 napisał:

          > kosel_maruwi napisał:
          >
          > > pis_da_deby napisał:
          > >
          > > > ponad 400 tys. zł darowizny
          > >
          > > Zegarek Nowaka chyba tyle nie kosztowal.
          > ---------------
          > On chyba ten tuzin zegarków miał z wypożyczalni.

          Nawet jak ma ich kope to obowiazek wykazania w oswiadczeniu majatkowym dotyczy tych o wartosci >10Tys a taki ma podobno jeden
      • volupte Re: Falszowanie oswiadczen majatkowych ? 26.06.13, 13:23
        Zegarek nie był od partii.
        • gate.of.delirium Która godzina? 26.06.13, 13:24
          volupte napisał:

          > Zegarek nie był od partii.
          A od kogo?
        • wojciech.2345 Re: Falszowanie oswiadczen majatkowych ? 26.06.13, 13:31
          volupte napisał:
          > Zegarek nie był od partii.
          -------------
          On zegarki pożyczał.
          Takie tłumaczenie jak Clintona.

          Palił trawkę, ale się nie zaciągał.
      • boblebowsky Darowizna od żony nie podlega opodatkowaniu 26.06.13, 13:33
        kosel_maruwi napisał:

        matoły!


        > pis_da_deby napisał:
        >
        > > ponad 400 tys. zł darowizny
        >
        > Zegarek Nowaka chyba tyle nie kosztowal.
        • wojciech.2345 Re: Darowizna od żony nie podlega opodatkowaniu 26.06.13, 13:40
          Być może jej rozwiązanie tkwi w wymienianiu się zegarkami przez ministra? Nowak w kwietniowej rozmowie z „Wprost”, przyznał, że wymieniał się zegarkami z biznesmenem i swoim kolegą Piotrem Wawrzynowiczem. Dlaczego tego nie umieścił w rejestrze korzyści? Nie potrafił wyjaśnić. Później, w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”, dodawał, że wymiana nastąpiła tylko na tydzień.

          Rzecz w tym, że drogiego hublota na ręce ministra można zobaczyć np. na fotografiach z września i listopada 2012 r. oraz z kwietnia br.
          • boblebowsky Re: Darowizna od żony nie podlega opodatkowaniu 26.06.13, 13:45
            wojciech.2345 napisał:

            > Być może
            > jej rozwiązanie tkwi w wymienianiu się zegarkami przez ministra? Nowak w kwiet
            > niowej rozmowie z „Wprost”, przyznał, że wymieniał się zegarkami z
            > biznesmenem i swoim kolegą Piotrem Wawrzynowiczem. Dlaczego tego nie umieścił w
            > rejestrze korzyści? Nie potrafił wyjaśnić. Później, w wywiadzie dla „Rze
            > czpospolitej”, dodawał, że wymiana nastąpiła tylko na tydzień.
            >
            > Rzecz w tym, że drogiego hublota na ręce ministra można zobaczyć np. na fotogra
            > fiach z września i listopada 2012 r. oraz z kwietnia br.


            No i....? Miał wpisać do korzyści zegarek którego nie był właścicielem? A może masz jakieś dowody na to że był? A może takie dowody ma US albo prokuratura?
            • wojciech.2345 Sklep internetowy kpi ze Sławomira Nowaka 26.06.13, 13:49
              "Wypożycz zegarek jak minister" - reklamuje swoje usługi sklep answear.com sprzedający ubrania, obuwie i rozmaite akcesoria. Właściciele sklepu zachęcają do płatnego wypożyczania zegarków, szydząc jednocześnie z żenującego zachowania ministra transportu Sławomira Nowaka.

              Sklep answear.com w dziale "Wypożyczalnia" zachęca: "Posiedzenie rządu? Konferencja prasowa? Otwarcie nowego odcinka autostrady? Elegancki zegarek to dodatek, który sprawdzi się w każdej sytuacji!"

              niezalezna.pl/42307-sklep-internetowy-kpi-ze-slawomira-nowaka-i-jego-zegarkow
              • boblebowsky Re: Sklep internetowy kpi ze Sławomira Nowaka 26.06.13, 13:54
                wojciech.2345 napisał:

                > "Wypożycz zegarek jak minister" - reklamuje swoje usługi sklep answear.com sprz
                > edający ubrania, obuwie i rozmaite akcesoria. Właściciele sklepu zachęcają do p
                > łatnego wypożyczania zegarków, szydząc jednocześnie z żenującego zachowania min
                > istra transportu Sławomira Nowaka.
                >
                > Sklep answear.com w dziale "Wypożyczalnia" zachęca: "Posiedzenie rządu? Konfere
                > ncja prasowa? Otwarcie nowego odcinka autostrady? Elegancki zegarek to dodatek,
                > który sprawdzi się w każdej sytuacji!"
                >
                > niezalezna.pl/42307-sklep-internetowy-kpi-ze-slawomira-nowaka-i-jego-zegarkow

                Sklep wykorzystał jedynie chwytliwy temat do swojej promocji.
                Nie zmienia to jednak faktu, że podatku od żadnej darowizny Nowak płacić nie powinien, w przeciwieństwie do pana prezesa.
        • pis_da_deby Re: Darowizna od żony nie podlega opodatkowaniu 26.06.13, 13:44
          boblebowsky napisał:

          > kosel_maruwi napisał:
          >
          > matoły!
          >
          Problem byl inny. Chodzi , ze nie wpisal do oswiadczenia majatkowego

          Teraz juz jest wpisany

          www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/posel.xsp?id=265
          • boblebowsky Re: Darowizna od żony nie podlega opodatkowaniu 26.06.13, 13:46
            pis_da_deby napisał:

            > boblebowsky napisał:
            >
            > > kosel_maruwi napisał:
            > >
            > > matoły!
            > >
            > Problem byl inny. Chodzi , ze nie wpisal do oswiadczenia majatkowego
            >
            > Teraz juz jest wpisany
            >
            > www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/posel.xsp?id=265

            Nie rozumiem po cholerę wpisywał prezent od rodziny.
            • pis_da_deby Re: Darowizna od żony nie podlega opodatkowaniu 26.06.13, 13:49
              boblebowsky napisał:


              > Nie rozumiem po cholerę wpisywał prezent od rodziny.

              Bo nalezy wpisac skladniki mienia ruchomego o wartosci powyzej 10 tys. zl
              • boblebowsky Re: Darowizna od żony nie podlega opodatkowaniu 26.06.13, 13:51
                pis_da_deby napisał:

                > boblebowsky napisał:
                >
                >
                > > Nie rozumiem po cholerę wpisywał prezent od rodziny.
                >
                > Bo nalezy wpisac skladniki mienia ruchomego o wartosci powyzej 10 tys. zl

                Czyli różnica jest taka że Jarek nie zapłacił podatku, a powinien?
                • pis_da_deby Re: Darowizna od żony nie podlega opodatkowaniu 26.06.13, 13:56
                  boblebowsky napisał:

                  > pis_da_deby napisał:
                  >
                  > > boblebowsky napisał:
                  > >
                  > >
                  > > > Nie rozumiem po cholerę wpisywał prezent od rodziny.
                  > >
                  > > Bo nalezy wpisac skladniki mienia ruchomego o wartosci powyzej 10 tys. zl
                  >
                  > Czyli różnica jest taka że Jarek nie zapłacił podatku, a powinien?

                  Wyglada na to, ze ani nie zaplacil podatku ani nie wykazal w oswiadczeniu majatkowym a jest tam rubryka "inne dochody"
    • cookies9 Re: Falszowanie oswiadczen majatkowych ? 26.06.13, 13:33
      pis_da_deby napisał:

      > Zobaczymy
      >
      > "Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieujawnienia w oświadczeni
      > ach majątkowych Jarosława Kaczyńskiego ponad 400 tys. zł darowizny od klubu par
      > lamentarnego PiS na koszty adwokackie."
      >
      > wiadomosci.onet.pl/kraj/jest-sledztwo-ws-oswiadczen-majatkowych-prezesa-pi,1,5549492,wiadomosc.html


      Spoko.Wyjdzie obronną ręką. PiS co miesiąc płaci spore pieniądze kancelariom adwokackim. Coś na pewno wymyslą:-)))
      • boblebowsky Re: Falszowanie oswiadczen majatkowych ? 26.06.13, 13:39
        cookies9 napisała:

        > pis_da_deby napisał:
        >
        > > Zobaczymy
        > >
        > > "Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieujawnienia w oświa
        > dczeni
        > > ach majątkowych Jarosława Kaczyńskiego ponad 400 tys. zł darowizny od klu
        > bu par
        > > lamentarnego PiS na koszty adwokackie."
        > >
        > > wiadomosci.onet.pl/kraj/jest-sledztwo-ws-oswiadczen-majatkowych-prezesa-pi,1,5549492,wiadomosc.html
        >
        >
        > Spoko.Wyjdzie obronną ręką. PiS co miesiąc płaci spore pieniądze kancelariom
        > adwokackim. Coś na pewno wymyslą:-)))

        A nawet jak nie to i tak nic się nie stanie. Za symboliczną karę nałożoną przez skarbówkę kupi sobie wizerunek prześladowanego przez tuszczy reżim.
    • polska_tuska_na_sprzedaz przecież o tym już było... 26.06.13, 13:39
      odgrzewane i jak zwykle niedokładne. Rogalski, Giertych no, no...
      Prokuratura będzie łykać żaby z ich rąk. A dla lemingów radość, bo mają temat.
      • pis_da_deby Re: przecież o tym już było... 26.06.13, 14:06
        polska_tuska_na_sprzedaz napisał(a):

        > odgrzewane i jak zwykle niedokładne.

        To sledztwo wszczeto juz wczesniej ?
        Nic o tym nie wiedzialem.
        • man_sapiens Re: przecież o tym już było... 26.06.13, 15:26
          Dla polska_tuska_na_sprzedaz odgrzewane jest to, że Kaczyński jest co najmniej krętaczem. On tylko przypomina, że sprawa Srebrnej czy pamiętne 300zł za nieobecność w Sejmie to nic nowego, tak więc domniemane zatajenie darowizny kilkuset tysięcy złotych w PiT trudno uznać za sensację.
          • polska_tuska_na_sprzedaz Re: przecież o tym już było... 26.06.13, 18:58
            Oczywiście że jesteście krętaczami, żadnych nieopodatkowanych wpływów nie było.
            Natomiast 250 000 zł na garnitury sukienki to jest fakt; tym się zajmijcie dudki powskie.
            Prokuratura usłużna n/t milczy bo to "swojaki".
    • pis_da_deby Wojciechu 26.06.13, 13:52
      O zegarkach bylo tu juz sporo a tematem tego watku jest 400tys. darowizny dla Jarka, ktorej nie wykazal w swoich przychodach. Moze cos o tym ?
      • wojciech.2345 Re: Wojciechu 26.06.13, 14:01
        OK. Wycofuję się z tego wątku.
        Wygląda mi to na ewidentne przyprawianie gęby Kaczyńskiemu.

        Bawcie się sami.
        • boblebowsky Wzorowo Wojciechu 26.06.13, 14:03
          Są w końcu na tym świecie kwestie które nie podlegają dyskusji:))

          wojciech.2345 napisał:

          > OK. Wycofuję się z tego wątku.
          > Wygląda mi to na ewidentne przyprawianie gęby Kaczyńskiemu.
          >
          > Bawcie się sami.
        • pis_da_deby Re: Wojciechu 26.06.13, 14:04
          wojciech.2345 napisał:

          > OK. Wycofuję się z tego wątku.
          > Wygląda mi to na ewidentne przyprawianie gęby Kaczyńskiemu.
          >
          No widzisz, nie wpisane 10Tys Nowaka bardziej Cie interesuje niz nie wpisane 400tys Jarka
          • scoutek Re: Wojciechu 26.06.13, 14:08
            pis_da_deby napisał:

            > wojciech.2345 napisał:
            >
            > > OK. Wycofuję się z tego wątku.
            > > Wygląda mi to na ewidentne przyprawianie gęby Kaczyńskiemu.
            > >
            > No widzisz, nie wpisane 10Tys Nowaka bardziej Cie interesuje niz nie wpisane 40
            > 0tys Jarka

            i teraz wszyscy wielbiciele panaprezesa będą jęczeć, że to szykana i przemysł pogardy
            • pis_da_deby Re: Wojciechu 26.06.13, 14:19
              scoutek napisała:

              > i teraz wszyscy wielbiciele panaprezesa będą jęczeć, że to szykana i przemysł p
              > ogardy
              >
              Zabawne jest to, ze z zegarka Nowaka zrobiono wielka kampanie bo skoro jest warty ok 10tys to powinien byc wpisany w oswiadczeniu ale tyle kosztuje byle mebel, czy sprzet elektroniczny a trudno chyba wpisywac w oswiadczeniu kazdy duperel. 400tys to juz zupelnie inny kaliber.
          • wojciech.2345 Re: Wojciechu 26.06.13, 14:20
            pis_da_deby napisał:
            > No widzisz, nie wpisane 10Tys Nowaka bardziej Cie interesuje niz nie wpisane 40
            > 0tys Jarka
            -------------
            Jeszcze raz pozwolę sobie coś napisać w tym wątku.
            Zasada jest taka. Aktualną władzę ocenia się ostro, a opozycję łagodnie
            za te same czyny. Jarkacz nie rządzi już od kilku ładnych lat, a czytając
            to forum odnosi się wrażenie, że rządzi Jarkacz, a Tusk jest w opozycji.

            Dość to komiczne.
            • boblebowsky Re: Wojciechu 26.06.13, 14:23
              wojciech.2345 napisał:

              > pis_da_deby napisał:
              > > No widzisz, nie wpisane 10Tys Nowaka bardziej Cie interesuje niz nie wpis
              > ane 40
              > > 0tys Jarka
              > -------------
              > Jeszcze raz pozwolę sobie coś napisać w tym wątku.
              > Zasada jest taka. Aktualną władzę ocenia się ostro, a opozycję łagodnie
              > za te same czyny. Jarkacz nie rządzi już od kilku ładnych lat, a czytając
              > to forum odnosi się wrażenie, że rządzi Jarkacz, a Tusk jest w opozycji.


              Bełkot i relatywizm.
            • pis_da_deby Re: Wojciechu 26.06.13, 14:44
              wojciech.2345 napisał:

              > Jeszcze raz pozwolę sobie coś napisać w tym wątku.
              > Zasada jest taka. Aktualną władzę ocenia się ostro, a opozycję łagodnie
              > za te same czyny

              To dla mnie cos nowego.
              Myslalem, ze wszyscy sa wobec prawa rowni a tylko prawi i sprawiedliwi rowniejsi
    • kosel_maruwi Re: Falszowanie oswiadczen majatkowych ? 26.06.13, 15:09
      pis_da_deby napisał:

      > Zobaczymy

      Nie sadze.
    • tadzap Re: Kiedy wreszcie,JK i ZZ przed TS? 26.06.13, 15:39

      Ta "darowizna",to pikuś w POrównaniu ze zbrodniami 2005-2007.
      No kiedy wreszcie?
    • 1normalnyczlo.w.i.e.k Prokuratura sprawdzi,czy Małgorzata Tusk,majtki i 26.06.13, 16:33
      pis_da_deby napisał: Falszowanie oswiadczen majatkowych ?

      ---> ... inne elementy strojów, które otrzymała w prezencie od Partii, wpisywała do swoich PIT-ów!
      • piq a wy, tawariszcz EinNormalMann,... 26.06.13, 17:07
        ...płacicie Нaлoг нa дoхoды физичеcких лиц (НДФЛ).

        Macie o tyle szczęście, że tam u was w Rosji wprowadzono przyzwoite liniowe opodatkowanie 13%, którego tutaj wprowadzić się politycy wzbraniają, a zwłaszcza PiS, który wedle towarzysza prezessimusa chciałby bolszewickiego podatku od najwyższych dochodów i dodania jeszcze jednego stopnia skali podatkowej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka