Gość: bylypolak IP: *.mega.tmns.net.au 04.08.04, 05:14 Rzad Fachowcow, ale z odpowiednij partii. Nie wazne na czym sie znasz,wazne kogo znasz... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mania Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.zagan.visnet.pl / 62.87.177.* 04.08.04, 06:17 Ale fajnie, ale dobrze, po 5 etatów mają - wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Towarzysz SLD zaczęło kąsać ... IP: 64.167.164.* 04.08.04, 06:24 bo chorobliwie przyspawane jest do koryta. Pozbawienie tych stołków-synekur równoznaczne jest z odrąbaniem ryjów. A kto da sobie ten ryj dobrowolnie odrąbać, nawet gdy znajdą sie autentycznie lepsi kandydaci na stołki, tyle że nie "po kądzieli" ? Kolesie z SLD ? Wolne żarty. Odsyłam do sławetnego “Ch... precz” autorstwa niejakiego Adama Halbera. I to jest prawdziwe "modus operendi" niereformowalnej i zblazowanej SLD-eckiej sitwy. Pamietajcie o tym przy najbliższych wyborach. Precz z SLD millerowych gruszek i dyduchowych sandałów. Precz z SLD. Kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olek51 Biedny Zychowicz IP: *.teleton.pl 04.08.04, 06:53 Miałem łzy w oczach czytając wypowiedź Pana Senatora Zychowicza. Chłopak w poprzedniej kadencji załapał się na marszałka województwa, ale mu nie szło, więc na otarcie łez został senatorem. Teraz ma przed oczami wizję radzenia sobie na wolnym rynku pracy, który w zachodniopomorskiem jest niełatwy, więc płacze, bo boi się, że wróci do marnie płatnej pracy na Akademii Rolniczej, a to już nie to...PS. Iza, bądź jedyną mężczyzną w SdPL i nie płacz, czasy są ciężkie, więc trzeba być twardym. Ważne są idee, nie stanowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
tani.net.pl tak jak w kinie 04.08.04, 07:07 czarna komedia niemy film walka o stołki za moje pieniądze :( pozdrawiam as Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack Re: tak jak w kinie IP: *.proxy.aol.com 04.08.04, 21:41 Przeciez sld jak dawno stwierdzono, to organizacja przestepcza rzadzona prawami mafii. Problem? Wyciac mafiosow z korzeniami przy wyborach. I potem zrobic RZEZ towarzyszy z urzedow WSZEDZIE do 3 generacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek_agent Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.bank.bgzsa.pl / 193.108.194.* 04.08.04, 07:27 Wszędzie pełno sk....ów. Ci upartyjnieni dodatkowo są: głupsi, bardziej pazerni, obstawiają się innymi palantami i jeżeli firma jest silna to jakoś to przetrzyma. Gorzej jak nie da sie już nic uratować po takich pożal się menadżerach.....A najgorsze jest jeszcze jedno taki partyjny menadżer krąży ze stołka na stołek (zamiast do pierdla) boc to przecież dobry towarzysz. Reszta jest nieważna........... Odpowiedz Link Zgłoś
utopiec Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc 04.08.04, 07:53 Teraz płaczą, a nie pamietają, co robili nie tak dawno właśnie oni z ludźmi innych opcji. Nie wspomnę już o PRL-u, bo zwymiotuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jak Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.acn.waw.pl 04.08.04, 15:03 Tak ,tak, ta straszliwa dyskryminacja - czy towarzysze szykują już pismo (donosik) do Strasburga niech nie zapomną o 50-ciu latach przepędzania z pracy wszystkich cokolwiek samodzielnie myślących - Hipokryci TFU!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mussashi Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.eranet.pl 04.08.04, 08:09 Już niedługo wybory i SLD pójdzie w odstawkę. Co mądrzejsi, już się od nich wynieśli; teraz została sama "śmietanka" komuchów-imbecyli-blondynek. Przykre jest tylko to, że jeszcze przez pewien czas będą się panoszyć, bazując na swoich znajomościach i wyrobionych przez lata układach. Pociesza fakt, że coraz mniej, słabiej, ciszej....aż zgasną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pek Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: 211.150.157.* 04.08.04, 08:51 widać, że lewica popełnia samobójstwo, pętla założona teraz który z nich pierwszy kopnie stołek na którym stoi. "Towarzysze druzja" pospieszcie się to może wcześniej zrobi się normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
chilum Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc 04.08.04, 11:27 Gość portalu: pek napisał(a): > widać, że lewica popełnia samobójstwo, pętla założona teraz który z nich > pierwszy kopnie stołek na którym stoi. " Oni wzyscy mają już "pętle " pozakładane. I ci z SLD i SDPL. Nawzajem sobie stołki wykopują. Na wyścigi,kto pierwszy komu. Wybor,jak najszybciej. -- ?Pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znachor Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.dip.t-dialin.net 04.08.04, 11:43 Konia już nie ma to się osły kopią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Dydych co ty gadasz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 08:56 To przeciez kompromitacja! Mentalnosc sekciarska. Nie liczy sie dobro kraju, wazne koryto partyjne. To obled! Martens to juz zupelny paranoik... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeden z członków Towarzysze zjednoczmy się! Stwórzmy PZPR!!! IP: *.czajen.pl / *.czajen.pl 04.08.04, 09:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baby Lepszy wakat, bo nic nie kosztuje. Jak by tak IP: 194.146.248.* 04.08.04, 09:36 przeprowadzić eksperyment i wywalić z połowę działaczy ze stanowisk i zobaczyć czy byli niezbędni, to okazałoby się, że bez straty można zlikwidować te etaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yan Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.ifd.uni.wroc.pl 04.08.04, 10:00 Trzeba wprowadzic przepis, ktory jasno mowi, ze nie mozna zmieniac barw politycznych w trakcie kadencji. Przy obowiazujacej ordynacji wyborczej wielu miernych ale wiernych wchodzi do Sejmu z listy partyjnej a nie dlatego, ze na nich glosowano. Niestety, u nas zadna lojalnosc nie jest modna. Ile partii ma za soba Tusk, Rokita, Kaczynski..czemu nowej nie zalozyc. Zmiencie ordynacje, ale na to za malo odwagi, wielu musialoby skonczyc "blyskotliwa" kariere. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeden z członków Nie zgodzę się z towarzyszem! IP: *.czajen.pl / 212.244.182.* 04.08.04, 10:08 Byliśmy w PZPR, SdRP, SLD, UP, SDPl, nie wiadomo czy nie wylądujemy czasem w Ordynackiej. Należy czynić wszystko, by utrzymać się w pobliżu koryta. Gość portalu: yan napisał(a): > Trzeba wprowadzic przepis, ktory jasno mowi, ze nie mozna zmieniac barw > politycznych w trakcie kadencji. Przy obowiazujacej ordynacji wyborczej wielu > miernych ale wiernych wchodzi do Sejmu z listy partyjnej a nie dlatego, ze na > nich glosowano. Niestety, u nas zadna lojalnosc nie jest modna. Ile partii ma > za soba Tusk, Rokita, Kaczynski..czemu nowej nie zalozyc. Zmiencie ordynacje, > ale na to za malo odwagi, wielu musialoby skonczyc "blyskotliwa" kariere. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tewe Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.icpnet.pl 04.08.04, 10:31 Byłem socjalistą i wielkim sympatykiem socjaldemokracji. Obecnie uważam, że większych patafianów, nieudaczników, przygłupich kościelnych liżydupów od władz SLD i SDPL nie ma w żadnej polskiej parti politycznej czy stronnictwie. Wy jesteście nieprzemakalni i niereformowalni, a w dodatku poprostu beznadziejnie głupi. Nie ma sprawy, której byście nie spieprzyli. Uprawiacie "politykę" na poziomie nawet nie wójta tylko sołtysa (przepraszam sołtysów za porównanie). Nie wiadomo jaka jest wasza ideologia, jakie plany gospodarcze i priorytety, gardzicie i lekceważcie własny elektorat. Liżecie dupę czarnym (bez wzajemności) i chociaż nazywacie się lewicą największe restrykcje ekonomiczne społeczeńtwo odczuwa w wyniku waszych poronionych pomysłów. Chociaż w tym kraiku inni nie są wiele lepsi od was, to właśnie wy zasługujecie na polityczny i faktyczny niebyt, bo zdradziliście swoje ideały i swoich ludzi. Na pohybel wam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vincenty I bardzo dobrze że ich wyp...ją !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.04, 10:48 Sami dostali się na stołki z klucza partyjnego wyrzucając z siodła innych. A teraz są wielce oburzeni! Kto mieczem wojuje od miecza ginie, panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rosomak Re: Ot faszyści!!!! IP: 157.25.139.* 04.08.04, 11:05 Nie za długo będą się cieszyć Ci niby Baronowie. Wylecą na zbity pysk po wyborach. Obecnie tylko trzeba im patrzeć dobrze na ręce, aby złodzieje przynajmniej mniej nakradli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znachor Re: Ot faszyści!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 04.08.04, 11:39 Przecież po to ten rząd zmontowali aby drugi garnitur zdążył się też obsłużyć z państwowej kasy, a teraz wszyscy walczą o dostęp do koryta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łapu-Capu A NIECH SIĘ TŁUKĄ.. BĘDZIE SPOKÓJ JAK WYGINĄ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 12:09 "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajca" Ludzi, którzy z SLD przeszli do partii Marka Borowskiego, wyrzuca się z posad Gdy Marek Borowski tworzył w marcu SdPl, mówiło się o separacji lewicy. Dziś to już rozwód. - Koledzy z SLD dają nam odczuć, że są obrażeni. Na początku witali się serdecznie, teraz są chłodni i naburmuszeni - mówi Mirosława Kątna, wiceszefowa klubu parlamentarnego SdPl. Partia Borowskiego prowadzi własną politykę z rządem Belki, bez pośrednictwa SLD. To doprowadza Sojusz do szewskiej pasji. Posłanka SdPl Izabella Sierakowska przyznaje, że nasila się dyskryminacja. - Zgłosił się do mnie młody człowiek, po prawie i studiach rolniczych, mówiąc, że musi zrezygnować z członkostwa w SdPl, bo nie dostanie pracy w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Taki warunek postawiły mu lokalne władze SLD. Sierakowska czeka na rozmowę z ministrem rolnictwa Wojciechem Olejniczakiem: - Premier Belka zapowiedział: koniec z obsadzaniem stołków swoimi, ale poza Warszawą wciąż pokutuje zasada: utrzymać to, co udało się nachapać na początku. Po zmianie partii prestiżową funkcję stracił senator Zbigniew Zychowicz. - Byłem przedstawicielem Szczecina w Stowarzyszeniu Europejskich Regionów Granicznych, do którego należy 140 regionów Europy. Wybrano mnie wiceprezydentem organizacji, jedynym z Europy Środkowo-Wschodniej. Kilkanaście dni po odejściu z SLD pozbawiono mnie funkcji. Nie pomogły argumenty, że Polska straci stanowisko wiceprezydenta, bo mój SLD-owski następca już nim nie jest. Prawica w Szczecinie stanęła za mną murem, ale karząca ręka SLD zrobiła swoje - mówi senator Zychowicz. Inny członek SdPl zapłacił tę samą cenę. 32-letni Norbert Mastalerz był wicemarszałkiem na Podkarpaciu. - Odpowiadałem za unijne fundusze i służbę zdrowia. Gdy tylko pojawiły się spekulacje, że przejdę do partii Borowskiego, SLD zaczęło kąsać. Podkarpacki baron SLD Krzysztof Martens groził, że stracę stanowisko wicemarszałka i możliwość powrotu do poprzedniej pracy - mówi Mastalerz. - Na sesji sejmiku Martens oświadczył: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajca". Następcę z SLD udało się przepchnąć jednym głosem. Czułem się szykanowany. SLD próbowało mi udowodnić, że dało wszystko, a ja jestem niewdzięcznym bachorem. Działacze SdPl z Podkarpacia opowiadają, że innych też szykanowano: - Jeden usłyszał, że prowadzony przez niego dom kultury nie dostanie pieniędzy. Drugi, że będzie musiał zwalniać ludzi. Innemu zagrożono, że kontrola przyciśnie współmałżonka prowadzącego własny biznes i pójdą z torbami. - Polityka to nie zabawa w kotka i myszkę. Jak stanowisko przypada jednej partii, to trudno, by nie walczyła o jego utrzymanie. Ale my nie idziemy na otwartą wojnę z SdPl - zapewnia sekretarz generalny SLD Marek Dyduch. Jego dawna partyjna koleżanka, Mirosława Kątna, z SdPl, twierdzi jednak, że właśnie z obawy o utratę pracy, wielu członków SLD zostało tylko sympatykami partii Borowskiego, ale nie doszło z Sojuszu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciola Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: 194.25.159.* 04.08.04, 12:12 tak to juz jest z komuchami, cale zycie oddasz a oni na koniec i tak kopna z calej sily w dupe i nasraja w zyciorysie a zbieraj sie potem lata cale.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fachowiec Nieważne towarzysze czyja jest racja, ważne jest IP: 193.24.220.* 04.08.04, 12:26 to, kto rację ma! Nie miałem dotychczas pojęcia o tym, że najwięcej miejsc pracy w Polsce tworzą partie polityczne. To są chyba najwięksi inwestorzy!? Paranoja osiągnęła zenit i takie news'y tylko podnoszą intensywność bulgotu wrzątku niezadowolenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc "Ludzi, którzy z SLD przeszli do partii IP: *.ne.client2.attbi.com 04.08.04, 13:45 Marka Borowskiego, wyrzuca się z posad." Jak oni wyrzucali to bylo cacy. Teraz jest Be! Pazernosc dranstwa, ktore w Polsce samo siebie bazywa "politykami" jest niewirygodna! Ci ludzie nie sa zdolni do myslenia kategoriami kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: 62.29.137.* 04.08.04, 13:54 Ale za nim stracili stołki, to jakoś sie musieli na nie dostać. Jakoś mi sie nie chce wierzyć, że wygrali konkursy a ich legitymacje partyjne nie mają znaczenia. Jak partia daje przywileje, to cacy, jak zabiera to be. Czy tom nie jest mentalnośc Kalego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znik Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.wbc.lublin.pl 04.08.04, 14:50 A mowilem ze po upadku AWS, wybor SLD to bedzie kompromitacja. Niestety bardzo wielu nie posluchalo. Zdziwilo mnie tez, ze SdPl poparlo rzad Belki. Pozostaje miec nadzieje, ze Belka dotrzyma obietnic, na razie dotrzymuje obsadzajac niektore stanowiska ludzmi spoza SLD. Dziwi mnie, ze zaden matol z SLD nie odwazyl sie by pociagnac sprawe sluzby zdrowia. Bardzo popieram dzialania obecnego ministra zdrowia. Zdaje sobie sprawe ze obecne zmiany to kosmetyka, ale lepiej uchwalic cos co ma szanse na realizacje, niz znowu robic dziki wschod jak proponuje wiekszosc opozycji. Dziwi mnie postawa centrali SLD, ze pozwala w terenie na to o czym traktuje artykul. takie dzialania psuja obraz partii, mam nadzieje ze skutecznie i do konca zraza do siebie wyborcow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.katowice.pik-net.pl 04.08.04, 14:52 Właśnie na tym polega polityka SLD, nie ma się co dziwić, że tak się dzieje. Przecież jest to tak oczywiste... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTY Re: "Lepszy towarzysz wakat, niż towarzysz zdrajc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 15:24 To ta sama banda komunistycznych szmaciarzy, złodzieji , mających w genach amnezje, mogę zrozumoeć towarzysza PROFESORA BOROWSKIEGO KTÓRY WYWODZI SIĘ Z RODZINY KTÓRZY ZAWSZE MIELI ZA NIC POLSKĘ , ALE NIE ROZUMIĘ TOW. CELIŃSKIEGO TEGO CWANIACZKA , ZAPSZAŃCA , GNOJA , KTÓRY TO W CZASIE ZJAZDU SLD KIEDY NAJWIĘKSZY BANDZIOR ZOSTAŁ ZAPROSZONY NA TEN SPĘD MAFIJNY, TOW. WOJCIECH , TOW. CELINSKI BYŁ TAK URADOWANY , I TAK W RYTM BIŁ BRAWO ŻE TOW. BANDIOR PODAŁ JEMU RĘKE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Dobrze że jest SDPL IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 04.08.04, 15:42 Jestem w SDPL i po raz kolejny wydaje mi się, że dobrze się stało, że pewna grupa osób odeszła od SLD. My chcemy budować silną europejską lewicę - lewicę bez korupcji i partyjniactwa. Chcemy budować uczciwe państwo socjalne. Z kolei SLD, co ujawnia ten artykuł wciąż przekłada cwaniactwo, interes partii i kolesiostwo nad interes państwa. Odpowiedz Link Zgłoś