Dodaj do ulubionych

Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji

18.10.13, 20:25
"Jego zdaniem obecnie przeprowadzenie takiej konferencji wedle standardów naukowych jest niemożliwe."

Konferencja stada Maciorewicza uświadomiła mu z kim ma do czyniania.

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-nie-bedzie-konferencji-naukowej-ws-katastrofy-smolenskiej-pr,nId,1045175#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-nie-bedzie-konferencji-naukowej-ws-katastrofy-smolenskiej-pr,nId,1045175#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
Obserwuj wątek
    • mariner4 I ma rację. Szkoda że wcześniej tego nie zauważył 18.10.13, 20:41
      M.
      • wiosnaludzikow Re: I ma rację. Szkoda że wcześniej tego nie zauw 19.10.13, 08:03
        Jest naukowcem więc opiera się na faktach a nie na Faktach.
        Dobrze to o nim świadczy i to jest właściwa decyzja w tej sytuacji.
    • rccc Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 20:43
      a moze sie wystraszyl - malo bylo juz tajemniczych zgonow?
      • douglasmclloyd Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 20:46
        rccc napisał:

        > a moze sie wystraszyl - malo bylo juz tajemniczych zgonow?

        Lecz się debilu.
        • rccc Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 20:48
          sam sie lecz


      • erte2 Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 21:58
        rccc
        Zamilcz wasze już i nie kompromituj się dalej.
        Mało ci było "profesjonalizmu" w wykonaniu macierewiczowych "ekspertów" którzy polegli w nierównej walce z potworem o imieniu "Skype" ? Mało ci było sklejaczy modeli latających i obserwatorów wybuchających stodół? Mało ci ostatniej totalnej kompromitacji nieszczęsnej Rońdy, biniendowych fałszerstw, niepoliczalnej już liczby doniesień do prokuratury składanych przez szalonego Antoniego ?
        Coraz wyraźniej widać że ten pisowy smoleński król jest całkowicie już nagi. Że świeci wielką gołą dupą na wszystkie strony świata, i że widać to już z odległości roku świetlnego. Że przekroczyliście już granicę śmieszności, pozostawiliście w tyle najśmieszniejsze nawet kabarety, że ta farsa i groteska to już jest mistrzostwo świata.
        Bolesne jest jedynie to że ten wasz teatr, ta operetka i burleska ma w tle tragiczną smierć 96. osób.
        • rccc Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 22:48
          kompromituja si POtalachy

          klamczuszka Kopacz, Bronek na lotnisku, Sikorski w TOK FM, "samobojstwa" i zmierzenie brzozy, itd
    • porannakawa01 Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 20:44
      Aby uświadomić sobie durnowatość teori kaczyńskich trzeba być profesorem?
      PANu?
      Żałosne!
      • kaczy_mozdzek Nie - nie trzeba. Ale jak się JEST prof. to trzeba 18.10.13, 20:49
        na to dużo więcej czasu! Jak widać.
        :)))
        • bew-is Re: Nie - nie trzeba. Ale jak się JEST prof. to t 18.10.13, 20:52
          Następny "mądry inaczej" się odezwał. Najgorsze w demokracji jest to, ze idioci wydaja opinie na temat ludzi mądrych!!!!!!

          kaczy_mozdzek napisał:
          > na to dużo więcej czasu! Jak widać.
          > :)))
          >
          • kaczy_mozdzek :))) 18.10.13, 20:56
            W takim razie, lepiej wystrzegaj się wydawania opinii, bo... się demaskujesz!
            :)))
      • bew-is Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 20:51
        Tobie to nie grozi kawuniu, Ty sobie na pewno niczego nie uzmysłowisz z teorii Kaczora. I to nie dlatego, że nie jesteś profesorem.

        porannakawa01 napisała:

        > Aby uświadomić sobie durnowatość teori kaczyńskich trzeba być profesorem?
        > PANu?
        > Żałosne!
        • rccc Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 20:56
          POpagandysci juz tak maja :)

          ani sie nie zajakna np nad takim pytaniem:
          dlaczego pani Kopacz (przylapana na klamstwie) zostala jeszcze awansowana przez Tuska na marszalek Sejmu
        • aniechto.only Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 21:02
          bew-is napisał(a):

          > Tobie to nie grozi kawuniu, Ty sobie na pewno niczego nie uzmysłowisz z teorii
          > Kaczora.

          Dzęki Bogu jesteś za pan brat z teorią Kaczyńskiego . Z materią pewnie też.
    • bew-is Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 20:48
      Nie dziwie mu się wcale. Po takiej nagonce, jaka rozpętano wokół naukowców, tylko głupi by zaryzykował. To, co się działo przed i w trakcie konferencji Macierewicza uzmysłowiło mu z kim ma do czynienia.

      douglasmclloyd napisał:

      > "Jego zdaniem obecnie przeprowadzenie takiej konferencji wedle standardów nauko
      > wych jest niemożliwe."
      >
      > Konferencja stada Maciorewicza uświadomiła mu z kim ma do czyniania.
      • douglasmclloyd Potrafisz czytać tumanie? 18.10.13, 20:52
        ""Kumulacja emocji, którą obserwujemy w ostatnich dniach (...) dzisiaj uniemożliwiają "Kumulacja emocji, którą obserwujemy w ostatnich dniach (...) dzisiaj uniemożliwiają przeprowadzenie konferencji wedle standardów naukowych" - powiedział w piątek Kleiber w "Panoramie" TVP2. "Z jednej strony wypowiedź jednego z ekspertów zespołu parlamentarnego (prof. Jacka Rońdy - red.), a z drugiej strony, co jest sprawą poważniejszą te liczne, co drugi, trzeci dzień składane doniesienia do prokuratury" - wyjaśnił prezes PAN"
        • m.c.hrabia Re: Potrafisz czytać tumanie? 18.10.13, 20:55
          czego oczekujesz o drewnioka monachijskiego?
      • pies_na_czarnych Re: Prof. Kleiber 18.10.13, 21:02
        Profesor powrócił z równoległego świata.
        • douglasmclloyd Re: Prof. Kleiber 18.10.13, 21:08
          pies_na_czarnych napisała:

          > Profesor powrócił z równoległego świata.

          MOchery i sekta smoleńska nie załapali się na przelot. Może wrócą nasŧępnym kursem.
          • m.c.hrabia Re: Prof. Kleiber 18.10.13, 21:15
            doszedł do wniosku że antek nie ma tyle kasy coby było warto się błaźnić ,
            tylko Rońda był tani.
    • edico Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 22:19
      Bardzo słuszna decyzja. Jak bowiem można konferować poważnie z oszołomami, których jedynym celem nie jest wyjaśnienie problemu, ale jarmarczna pyskówka przy jak największej widowni. Przecież to jest chore.
    • douglasmclloyd Przedyskutuj to z prof. Miodkiem 18.10.13, 22:22
      Lubię jak debil ma zajęcie.
    • volupte Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 22:33
      A to cykor , a taki fajny show się kroił.
      • douglasmclloyd Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 18.10.13, 22:38
        volupte napisał:

        > A to cykor , a taki fajny show się kroił.

        Stwierdził, że cyrku ze Skypem nie przebije.
    • douglasmclloyd Re: katolu-Wolaku, serio "S" konferencji? 18.10.13, 22:39
      eelus-qiwi-no.rusz.zesz-sie napisała:

      > katolibie, co do "racji" Kleibera masz rację, ale ten twój katoloLacko-Wolski j
      > ęzyk? - wybacz katolicki baranie....

      Niech ci się śni po nocach!
    • douglasmclloyd Re: katolu-Wolaku, serio "S" konferencji? 18.10.13, 22:49
      eelus-qiwi-no.rusz.zesz-sie napisała:

      > ...wybacz, polsko-katolicki baranie....

      wybaczam i nie zawracaj mi już dupy
    • trevik Teraz się dopiero o tym dowiedział? 18.10.13, 23:07
      Nie wydaje mi się. Jakość "ekspertów" Macierewicza była podważana od pierwszej chwili
      jak tylko były znane ich ("ekspertów") nazwiska - nie jest więc żadną niespodzianką, że PiSowi "naukowcy" o katastrofach lotniczych nie mają bladego pojęcia.
      Tezy i dowody jakie produkowali były od początku o kant d*py potłuc a obraz tej sytuacji był znany każdemu, kto choć miał jakiekolwiek pojęcie o dziedzinach w jakich ci pseudo-eksperci się wypowiadali.
      Mam przez to wrażenie, że Kleiberowi wcześniej chodziło nie tyle o wyjaśnienie prawdy a raczej o coś na kształt "narodowego pojednania", ale w związku z tym, że obóz PiSowych cwaniaków osiągnął poziom dna jaki wstyd firmować własnym nazwiskiem uczestnicząc z tymi ludźmi w dialogu Kleiber zwyczajnie nie znajdzie chętnych, aby rzeczowo próbować dyskutować z "faktami" produkowanymi na zamówienie PiSu.
      Kto chciałby narażać się na śmieszność i wziąć udział w pseudo-merytorycznej dyskusji gdzie jedynym osiągalnym poziomem możliwym do osiągnięcia jest absurd i przekrzykiwanie się?
      Nikt rozsądny nie wchodzi dobrowolnie do szamba,

      T.
      • douglasmclloyd To jest nieważne 18.10.13, 23:13
        Skypajew, Rońda, Kleiberg - trzy klęski MOcherów i przemysłu smoleńskiego w ciagu jednego tygodnia.
        • ladymadonna2 Re: To jest nieważne 19.10.13, 07:39
          i Kaczyński miotający się z długoPISem
    • cookies9 Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 19.10.13, 08:16
      ...przejrzał na oczy po blefie profesorka Rońdy.
    • neouser Nie miał wybory, bo dyskusja naukowa w proponowany 22.10.13, 20:25
      gronie byłaby profanacją PAN.
    • dystans4 Re: Prof. Kleiber rezygnuje s konferencji 22.10.13, 20:41
      Powinien TRWAĆ dłużej. I tak zbłaźnił się samą gotowością uczestnictwa w "tym", jakościowo jego sytuacji nic już nie zmieni. Drobna korekta ilościowa nie jest ważna, a dostarczyłby nam trochę rozrywki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka