jerzyk.eu
03.03.14, 14:50
Fora internetowe są zalane falą prorosyjskich i antyukraińskich komentarzy.
Czyżby Polakom pisżącym w ten sposób zależało na tym aby Rosja poprzez wchłonięcie Ukrainy i Białorusi (co stało się już właściwie faktem) była naszym jedynym wschodnim sąsiadem ?
Czy historia jeszcze nie nauczyła Polaków jak się wychodzi na sąsiedztwie z Rosją ?
Czy Polacy piszący prorosyjskie komentarze znają jakikolwiek sąsiadujący z Rosją kraj który dobrze na tym sąsiedztwie wyszedł ?