10.07.14, 12:11
www.forbes.pl/ofe-zostanie-ponad-milion-klientow,artykuly,179516,1,1.html Słabo to wyglada , ale milion (?) , zawsze mogłoby byc gorzej.
Obserwuj wątek
    • kotek.filemon Re: OFE 10.07.14, 12:45
      BTW, jak można sprawdzić czy moja deklaracja została przyjęta? Bo wysłałem ją pocztą do molocha babilońskiego (czyt. centrala ZUS) i nie mam pojęcia, czy ktoś się nad nią pochylił. Jakoś makabrycznie mi nie zależy na tym, co tam z moimi śmiesznymi składkami będzie, tym bardziej, że jestem o krok od wypracowania sobie prawa do emerytury niemieckiej (po 5 latach składkowych, hihi), ale dobrze by było wiedzieć z powodów ideologicznych, czy nie robiono na tym wałów...
      • volupte Re: OFE 10.07.14, 13:04
        dowiesz się . Przyslą informacje . Było poleconym nadać. A niemiaszków nie ma co żałować , niech płacą skoro maja chęć :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka