Dodaj do ulubionych

Twój Ruch umoczony

27.10.14, 20:09
Same szumowiny tam ciągną.

fakty.interia.pl/polska/news-wiadomo-kto-wpuscil-szpiega-do-polskiego-sejmu,nId,1542352#iwa_item=2&iwa_img=0&iwa_hash=97225&iwa_block=facts_news_small
Obserwuj wątek
    • anwad Komorowski też umoczony 27.10.14, 20:17
      Nadał mu obywatelstwo: niezalezna.pl/60827-podejrzany-o-szpiegostwo-mial-polskie-obywatelstwo-dostal-paszport-od-komorowskiego
    • mietowe_loczki Re: Twój Ruch umoczony 27.10.14, 20:19
      Nie mam zamiaru bronić TR, ale TO
      Obowiązek wpisywania się na listę przez wszystkie osoby uczestniczące gościnnie w sejmowych komisjach nie zawsze jest egzekwowany. "Nawet, jak pracownik sekretariatu komisji zwróci komuś uwagę, by się dopisał do listy, to nie może zweryfikować, czy podpisuje się on swoim nazwiskiem" - powiedział PAP przedstawiciel kancelarii Sejmu.

      jest dla polskiego Sejmu kompromitujące. Niejasne zasady, olewanie procedur - polska normalka, wychodzi na każdym, ale to dosłownie każdym, kroku.
      • ayran Re: Twój Ruch umoczony 27.10.14, 22:15
        Ja natomiast uważam, że możliwość przysłuchiwania się obradom komisji sejmowych, o ile nie są utajnione, nie powinna być obwarowana jakimś szczególnymi rygorami. Byłoby lepiej, gdyby po prostu można było się zapisać w sekretariacie kancelarii Sejmu, o ile wystarczy miejsc w sali obrad komisji, zamiast kombinowania z jakimiś posłami, którzy nas zaproszą. Pomijam, że faktycznie facet nie miał na czole pieczątki "szpieg" (zresztą nawet gdyby ją miał, to mógłby przykryć grzywką, zdaje się) i to akurat pech jakiegoś posła z TR, że z nim to załatwił.

        Ja w Sejmie byłem dwa razy, akurat z potrzeb zawodowych potrzebowałem się czemuś przysłuchać - raz zaprosił mnie poseł PO, który jest moim kolegą jeszcze z liceum, z którym nie utrzymuję żadnych kontaktów, ale kilka razy spotkaliśmy się towarzysko i nie miałem problemu, żeby do niego dotrzeć. Innym razem "zaprosił" mnie ówczesny poseł sld , były wiceminister finansów, którego w ogóle nie znam, ale poprosił go o tę "przysługę" mój kolega, który z tym posłem jest w takiej samej relacji, jak ja z posłem PO wspomnianym wyżej. Niepotrzebne to i kłopotliwe w sytuacji, gdy zwykle nie ma zbyt wielu chętnych do przysłuchiwania się takim nudziarstwom, jak obrady komisji sejmowych.
        • mietowe_loczki Re: Twój Ruch umoczony 27.10.14, 22:22
          Ale zgodzisz się, że każde wejście tzw. człowieka z ulicy powinno być dokładnie rejestrowane?
          • ayran Re: Twój Ruch umoczony 27.10.14, 22:30
            Jak dla mnie, to wystarczyłoby, żeby człowiek z ulicy został wylegitymowany oraz sprawdzony pod kątem ewentualnego niebezpieczeństwa zamachu. Wolałbym natomiast, żeby po opuszczeniu przezeń Sejmu, jego dane osobowe nie były przechowywane.
            • mietowe_loczki Re: Twój Ruch umoczony 27.10.14, 22:46
              Problem w tym, że osoba, której nazwiska z jakiegoś tam powodu nie ma w bazie danych TR, jest prawdopodobnie szpiegiem. Taki zbieg okoliczności.
              • ayran Re: Twój Ruch umoczony 27.10.14, 23:09
                Generalnie chyba nieszczęścia nie ma, bo niezależnie od nieobecności tego pana w bazie TR, powszechnie wiadomo, że był w Sejmie, podobnie jak wiadomo, kto go zaprosił. Nie wiem, czego więcej można by się dowiedzieć, gdyby facet dodatkowo figurował w bazie danych TR.
                • mietowe_loczki Re: Twój Ruch umoczony 04.11.14, 22:49
                  ayran napisał:

                  > Generalnie chyba nieszczęścia nie ma, bo niezależnie od nieobecności tego pana
                  > w bazie TR, powszechnie wiadomo, że był w Sejmie, podobnie jak wiadomo, kto go
                  > zaprosił. Nie wiem, czego więcej można by się dowiedzieć, gdyby facet dodatkowo
                  > figurował w bazie danych TR.

                  No choćby to, że TR nie ma sobie nic w tej sprawie do zarzucenia. A tak - smrodek zostaje.
    • anwad MSW też umoczone 27.10.14, 20:37
      Wydało opinię - na podstawie opinii innych służb - że rosyjski szpieg nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa państwa polskiego.
      • dystans4 Re: MSW też umoczone 04.11.14, 22:44
        PiS też umoczony, bo odwracaniem konta ogonem kamuflował szpiega. Przecież prezes z Antonim wiedzieli.
        Ale unikanie przez szpiega spotkań z posłami PiS dowodzi cichej zmowy agentury. Co nie dziwi i jest oczywiste.
    • porcellus1 Re: Twój Ruch umoczony 27.10.14, 20:37
      A miałeś jakieś wątpliwości co do TRupa? Tam albo oszust albo kryminalista ewentualnie kanciarz, do kompletu w tej menażerii brakowało zaprzyjaźnionych kacapskich szpionów.
      • anwad Twój Ruch to lewa odnoga PO 27.10.14, 20:51
        • dystans4 Re: Twój Ruch to lewa odnoga PO 04.11.14, 22:47
          Twój Ruch to twór Opus Dei. Palikot przesunięty od redagowania OZONu na inny odcinek.
    • wiosnaludzikow Re: Twój Ruch umoczony 27.10.14, 20:59
      Gruba przesada w krytyće TR biorąc pod uwagę, że ministrowie są w naszym państwie podsłuchiwani przez kelnerów.
      • inocom Re: Twój Ruch umoczony 27.10.14, 22:00
        wiosnaludzikow napisał:

        > Gruba przesada w krytyće TR biorąc pod uwagę, że ministrowie są w naszym państw
        > ie podsłuchiwani przez kelnerów.

        Pewnie sympatyków Ruchu Palikota :)
        • wiosnaludzikow Re: Twój Ruch umoczony 28.10.14, 08:23
          inocom napisał:

          > wiosnaludzikow napisał:
          >
          > > Gruba przesada w krytyće TR biorąc pod uwagę, że ministrowie są w naszym
          > państw
          > > ie podsłuchiwani przez kelnerów.
          >
          > Pewnie sympatyków Ruchu Palikota :)
          Eeee nie 😉 po prostu państwo, które nie ma służb potrafiących zabezpieczyć rozmowy członków rządu jest tylko teoretycznym państwem.
    • stary_anonim Re: Twój Ruch umoczony co?????????????? 27.10.14, 21:39
      za wszystko odpowiada to Kopacz
    • niszcz.faszyzm W co? Chyba w prymitywną rusofobię jak cały POPiS. 27.10.14, 21:49
      Słyszałem ostatnio Rozenka w Kawie na Łewę. Gostek który był wicenaczelnym NIE, piętnował prymitywizmy polskiego kato-faszyzmu włącznie z rusofobią, teraz licytuje się z PiSiatymi kto z nich bardziej Rosji nienawidzi!
      ŻAŁOSNE! Partia niby-lewicowa która swoją politykę opiera na faszyzującej rusofobii, taka partia niech ZDYCHA!
      • x2468 Re: W co? Chyba w prymitywną rusofobię jak cały P 27.10.14, 21:57
        Pis rowniez umoczony i to jak! Nie protestowali wtedy kiedy szpieg wchodzil do Sejmu. Gnom musi odejsc.
        • tornson Ludzie, przecież to jedna banda! 27.10.14, 22:21
          • x2468 Re: Ludzie, przecież to jedna banda! 27.10.14, 23:12
            Hitler i Stalin? To oczywiste.Nikomu nie musisz tego tlumaczyc.
          • x2468 Re: Ludzie, przecież to jedna banda! 27.10.14, 23:21
            Wydrukuj i powies sobie nad luzkiem:
            www.scharf-links.de/uploads/pics/querfront-stiefel-sichel.jpg
    • haen2010 Ja też uważam, 27.10.14, 22:04
      Że TR to rosyjska agentura. Głównie ma przekazać Polskę Watykanowi. Wtedy prawosławni będą mieli dobry pretekst do napaści.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka