tw_wielgus
28.10.14, 14:43
"Prezes Telewizji Polskiej w wywiadzie dla dziennik.pl zapewnił, że kontrowersyjna kampania społeczna, promująca legalizację związków homoseksualnych musi być pokazana przez publicznego nadawcę, w ramach obowiązku prezentowania różnych opinii i poglądów."
A co z poglądami reprezentowanymi przez JKM czy red. Michałkiewicza?
www.rp.pl/artykul/1127102-Bojkot-Korwin-Mikkego--Musial-wyjsc-z-TVP.html
BTW związki homoseksualne nie są nielegalne. Wiec nie bardzo rozumiem, w czym problem i czemu ta kampania ma służyć.