moterek
13.12.14, 17:02
Pytam jakie jest Wasze zdanie na ten temat, bo ostanie wydarzenia wskazują, że zaufanie Polski do USA zostało wystawione na próbę, poważnie nadwyrężone, aby nie napisać nadszarpnięte.
Dotychczasowa współpraca z USA nie wyglądała dla Polski najlepiej. Przykładem tego może być zakup samolotów F-16, za które zapłaciliśmy dwa razy więcej niż Finowie. Obiecanki od lat zniesienia dla Polaków amerykańskich wiz nadal pozostają tylko obiecankami i wszelkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że taki stan rzeczy pozostanie o wiele dłużej niż niektórzy sądzą. Jakoś tak powiało nie w jednym miejscu pesymizmem, więc pytam Was o zdanie.