Dodaj do ulubionych

posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km do Sej

04.07.15, 21:22
taxi 460 km z Wałbrzycha do Warszawy za nasze , obecnie kandydatka PiS na swojego rzecznika

www.fakt.pl/Poslanka-PiS-Elzbieta-Witek-z-Walbrzycha-do-Warszawy-jechala-taksowka-460-kilometrow-taksowka-do-Sejmu-,artykuly,183980,1.html
wyborcza.pl/1,75478,18297746,_Rzeczpospolita___Mastalerek_nie_bedzie_juz_rzecznikiem.html
Obserwuj wątek
    • 0zdunka Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 04.07.15, 21:34
      do tej pory nie wiemy ile kosztowały 8 letnie eskapady podniebne Tuska Warszawa Gdańsk Warszawa cotygodniowo

      teraz Bruksele nawet na to dla niego nie stać raz na miesiąc
      • alistair-p Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 04.07.15, 21:44
        Imprezki i eskapady do Juraty w wykonaniu smoleńskiego samobójcy niejakiego Lecha K też chyba nie były małe :-) i ten latający na pusto śmigłowiec i karetka pod bramą na wypadek przedawkowania małpek.
    • qwardian Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 04.07.15, 22:04
      Systematycznie, gdyby kierowcą okazał się siostrzeniec to jeszcze, ale widocznie nic na Witek nie znaleziono. Zdaje się, że odchodzący w niesławie prezydent zafundował nam wydatek za sto milionów złotych w postaci niedorzecznego referendum...
      • alistair-p Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 04.07.15, 22:07
        W niesławie? A mógłbyś coś napisać na ten temat?
        • uu1 Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 04.07.15, 22:12
          "Od początku wiedziałem jakie są fakty, że zarzut jest niesłuszny - mówił Szeremietiew po wyroku.
          Dodał, że dziwi się, iż Komorowski jeszcze jest prezydentem. Dziwię się, bo sam mówił, że odejdzie z życia politycznego, jeśli okażę się niewinny, bo to dla niego sprawa honorowa - wyjaśnił."
          -------------
          • volupte Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 04.07.15, 22:29
            a jest niewinny?
            • uu1 Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 04.07.15, 22:34
              volupte napisał:

              > a jest niewinny?
              Sąd prawomocnym wyrokiem uznał, że tak.

              ----------------
              • volupte Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 05.07.15, 10:54
                A nie umorzył sprawy?
    • mara571 czysta demagogia niemieckiej gadzinowki 04.07.15, 22:59
      dla Polakow.
      Taksowka jechalo wspolnie 3 poslow. W artykule z nazwiska podana jest jedynie poslanka PiS.
      Za ten kurs powinno zaplacic PKP albo psiapsiolka Wasiak, ktora przez lata na cieplej posadce nic nie zrobila.
      A tak na marginesie: znam prywatna firme z siedziba pod Warszawa, ktory zaleca wziecie taksowki trzem pracownikom na przyjazd do siedziby firmy. Pendolino jest za drogie, a inne polaczenia z Warszawa nie zapewniaja przybycia na czas.
      Taksowkarz musi czekac i zabiera pracownikow wieczorem do domu. Cena kursu ca 1000 zl.
      • pkt4a Re: czysta demagogia niemieckiej gadzinowki 06.07.15, 15:40
        nie było w pociagu miejsc siedzących więc pojechała 460 km taxi na nasz koszt , ma gest ta PiSowska pańcia
        24legnica.pl/460-kilometrow-taksowka-do-sejmu/
    • mara571 do administratora forum 04.07.15, 23:48
      powyzszy wpis przekroczyl wszelkie granice.
      Zareagujesz?
      • sclavus Re: do administratora forum 05.07.15, 10:10
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,158107725,158109503,Re_poslanka_PiS_Elzbieta_Witek_taksowka_460_km_d.html
    • 13kisiel Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 05.07.15, 06:45
      a co miała jechać pociągiem żeby ją Kopacz okradła ?
      • pkt4a Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 05.07.15, 10:46
        dobrze że "kiesielu" napisałeś o kradzieżach kolejowych , przestrogi przed złodziejaszkiem kolejowym ps. Joachimem Brudzińskim ps. "Jojo" nigdy dość
        ten to potrafił pasażerom ukraść buty i puścic ich w skarpetkach
    • mariner4 Jak PiS dojedzie do władzy to z 05.07.15, 08:00
      rozrzewnieniem wspomnimy o ośmiorniczkach.
      Ośmiorniczek nie będą jedli bo chamy żrą kartofle z omastą.
      Ale
      Sprawiedliwa Polska" kurdupla zapowiada się ciekawie.
      M.


    • pkt4a ma gest ta pańcia sejmowa 05.07.15, 09:06
      cyt.
      "Jak można wpaść na pomysł, by przez pół Polski jechać do pracy taksówką?! Można, jeśli się samemu nie płaci. Posłanka Elżbieta Witek (55 l.), która żąda, by PKP rezerwowała dla polityków całe przedziały sypialne w wagonach czasami przemierza też Polskę taksówkami."
      • mara571 a dwoch innych, nieznanych z nazwiska poslow 05.07.15, 10:52
        z okregu walbrzyskiego nie?
    • pkt4a Re: posłanka PiS Elżbieta Witek taksówką 460 km d 06.07.15, 14:03
      jednak została rzeczniczką ta pańcia :
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,18310032,Nowy_rzecznik_PiS__Elzbieta_Witek___Dolaczam_do_druzyny_.html?lokale=local#BoxNewsImg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka