Dodaj do ulubionych

Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczystości

31.08.15, 10:36

że związek zawodowy, prawem kaduka mieniący się "Solidarnością", to pisowska agentura, która uporczywie zawłaszcza dokonania tamtej - naszej wspólnej i prawdziwej Solidarności - to wiadomo od dawna. Oczywiste więc dla mnie było, że jej pierwszy sekretarz, Piotr Duda, skądinąd buc i prostak, wysyłając zaproszenia na rocznicowe uroczystości, kierować się będzie wszystkim, tylko nie kulturą, przyzwoitością ani dobry obyczajem. Nie zdziwił mnie więc brak zaproszeń dla premier Ewy Kopacz i wielu innych, naprawdę zasłużonych dla dobrej sprawy osób.

Ale wydawało mi się, widać naiwnie, że prezydent - ten ojciec narodu - widząc tak chamskie zachowanie organizatorów - jeśli w ogóle zdecyduje się wziąć również udział w tej hucpie, to przynajmniej jakoś się do tego odniesie i wyrazi swe ubolewanie. Niestety, prezydent Andrzej Duda i tym razem okazał się prostackim pisowskim żołnierzem i bez żadnych zahamowań firmował swą obecnością chamstwo Piotra Dudy.
Najwyraźniej wart Duda Dudy.
Obserwuj wątek
    • gelati Slon a sprawa Polski 31.08.15, 10:42
      damakier1 napisała:

      " Ale wydawało mi się, widać naiwnie..."

      Naiwnie. Masz skrzywiony osad. Efki sie nie zaprasza - ma zwyczaj zagladania ludziom do talerza. I proPOnowania lodow. Nie jadam slodyczy.
      • sclavus Re: Slon a sprawa Polski 31.08.15, 10:57
        slon, pisze się Sloan... pajacyku!
      • blueelvic2 Jaki rozum taka gadka ... 31.08.15, 14:57
        Jednym slowem pizdzisz druhu niczym nakrecony kogucik, ktorego glos nie moze sie wzbic do nieba.

        Czy mozna zapytac ile lat chodziles do szkoly? Tylko prosze nie wliczac w to sluzby wojskowej.
    • cymber.gaj Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 10:43
      Tak kukiełka podryguje, jak Jarek za sznurki pociąga. Miło, że w swoim płomiennym wystąpieniu tak mocno podkreślał potrzebę wspólnoty. To też w stylu Jarka.

      www.youtube.com/watch?v=Boj-yKeahvw
      • gelati Bedzie amestia 31.08.15, 10:50
        Dla cymber-gejow. I pamiatkowe zdjecie z byla tecza:)
        • x2468 Re: Bedzie amestia 31.08.15, 11:17
          "byla tecza" to teczka Kaczyńskiego która okazała się pusta?
          • erte2 Re: Bedzie amestia 31.08.15, 12:58
            x2468 napisał:

            > "byla tecza" to teczka Kaczyńskiego która okazała się pusta?

            Teczuszka Jarusia nie była pusta. "Zrobiła się" pusta po 2005., bo usunięto z niej wszystkie kompromitujące go dokumenty - zobowiązanie do współpracy, raporty i sprawozdania, a także pokwitowania za całkiem niemałe sumy jakie obaj bracia dostawali za jakże cenne informacje. Bo nie na darmo jeden z braciszków został w Warszawie, a drugiego "oddelegowano" na Wybrzeże aby tam przeniknął do nowo powstających struktur opozycyjnych.
            Pytanie tylko - czy Macierewicz posiada oryginały, czy tylko kopie, a oryginały leżą tak mniej więcej 2 tysiące kilometrów na wschód.
        • bpos Re: Bedzie amestia 31.08.15, 11:43
          ty, kisiel. napisz coś od siebie, bo na razie zajmujesz się przepisywaniem kartoflanych sms-ów.
        • cymber.gaj Re: Bedzie amestia 31.08.15, 12:56
          galoty napisał(a, o, y):

          > Dla cymber-gejow. I pamiatkowe zdjecie z byla tecza:)

          Przekręcanie nicków jest rzeczywiście bardzo śmieszne, no po prostu boki zrywać. Świadczy o wspaniałym poczuciu humoru z najwyższej kaczystowskiej półki.
    • sclavus Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 10:55
      ... widać (już?) górą dudy...
    • giulia123 Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 11:06
      damakier1 napisała:

      > Nie zdziwił mnie więc brak zaproszeń
      > dla premier Ewy Kopacz i wielu innych, naprawdę zasłużonych dla dobrej s
      > prawy osób.

      Za czasów efki strzelano do górników!!! Przypomnij sobie jaka była postawa kopaczowej, gdy rzmawiano o sprawach pracowniczych i związkach zawodowych.

      TW Bolek chciał całkiem niedawno pałować górników i ogólnie strajkujących. Takie zera moralne miałyby psuć obchody święta Solidarności?
      • ave.duce Powtórzenie dla kaczystów&co. - 31.08.15, 11:10
        Obchody rocznicy podpisania porozumień sierpniowych to nie jest święto ani NSZZ "Solidarność", ani Pi$ - to jest święto wszystkich wolnych obywateli RP.

        Małe dudy obydwa.
        • giulia123 Re: Powtórzenie dla kaczystów&co. - 31.08.15, 11:17
          ave.duce napisała:

          > Obchody rocznicy podpisania porozumień sierpniowych to nie jest święto ani NSZZ
          > "Solidarność", ani Pi$ - to jest święto wszystkich wolnych obywateli RP.
          >
          > Małe dudy obydwa.


          Mam nadzieje, że bigosa w takim razie na tych obchodach nie było. Wszak to jego ludzie na spotkaniu przedwyborczym powalili na glebę starszego człowieka i zakleili jego usta taśmą.

          No i efki co kazała strzelać do protestujących słusznie nie zaproszono, bo przecież "nie o take" wolność wtedy walczono.
          TW bolek, który kazał w 2015 pałować robotników to chyba oczywiste, ze nie powienien brać udziału.

          Więc o co chodzi?
          • ave.duce Re: Powtórzenie dla kaczystów&co. - 31.08.15, 11:31
            Nie tocz piany. Postaraj się zrozumieć, o co chodzi.

            Żegnam.
          • sclavus Re: Powtórzenie dla kaczystów&co. - 31.08.15, 13:35
            ... aleSZ ty masz penderolca: efka kazała strzelać... :D:D:D::
            Co to wściekła nienawiść może z człekopodobnej zrobić...
            ***
            W 1970 "efka" miała 14 lat...
            W 1981 "efka" miała 25 lat...
            ... a ty dzisiaj masz "fefnaście"???
            • giulia123 Re: Powtórzenie dla kaczystów&co. - 31.08.15, 18:00
              sclavus napisał:

              > ... aleSZ ty masz penderolca: efka kazała strzelać... :D:D
              > :D::
              > Co to wściekła nienawiść może z człekopodobnej zrobić...
              > ***
              > W 1970 "efka" miała 14 lat...
              > W 1981 "efka" miała 25 lat...
              > ... a ty dzisiaj masz "fefnaście"???

              Nie rżnij głupa. Mówię o wydarzeniach na Śląsku w lutym 2015.
        • baabeczka Re: Powtórzenie dla kaczystów&co. - 31.08.15, 17:20
          A zrobili swieto ludzi wolnych od rozumu :-(
      • alistair-p Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 11:13
        Do bandytów niszczących mienie należy strzelać.Uważasz,że np.górnik który pobił żonę jest zwolniony z odpowiedzialności dlatego,że jest górnikiem?
        P.S. Pewnie tak uważasz,z ustawą o przemocy PiSowi nie po drodze.
      • x2468 Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 11:19
        "rzmawiano"? Kochasz Niemców jak Kunik?
      • damakier1 Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 11:20
        giulia, czy chociaż raz w życiu, kiedy nie masz pojęcia, o czym mowa i sama nie masz nic do powiedzenia - nie mogłabyś się po prostu zamknąć?
      • erte2 Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 13:01
        giulia123 napisała:
        " Za czasów efki strzelano do górników!!! "
        żabciu, nie do górników tylko do związkowych bandytów uzbrojonych w koktaile Mołotowa, kilofy i bejsbole.
        A strzelano niestety gumowymi kulami.
    • zoil44elwer Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 11:16
      CRZZzapraszał rząd i Partię na swoje akademie.
      NSZZ zapraszał na swoje święta,swój rząd i swoich bis'kupów.
      Solidarność Dudy zaprasza swego Dudę,swoich biskupów i swoją opozycję rządową.
    • wagonetka dlaczego miał zapraszać wrogów PiS-u? 31.08.15, 11:24
      przecież to od dawna pisiacka impreza
      • zoil44elwer Re: dlaczego miał zapraszać wrogów PiS-u? 31.08.15, 11:39
        Związek zawodowy ma być prorządowy? Było tak w latach 1945-1989,1989-1993 i 2005-2007.Ze złym skutkiem.
        • danillko A jaki był Zw.Zaw. w latach 1997–2001? 31.08.15, 12:09
          Możesz napisać, dlaczego pominąłeś akurat te lata?

          zoil44elwer napisał:

          > Związek zawodowy ma być prorządowy? Było tak w latach 1945-1989,1989-1993 i 200
          > 5-2007.Ze złym skutkiem.
    • ave.duce Słowo dudowe - synonim kłamstwa 31.08.15, 11:27
      Duda P., herszt propisowskich oddziałów szturmowych, twierdził kiedyś, że ma zamiar (o ile zostanie wybrany na przewodniczącego) odpolitycznić NSZZ"S". Śmiechu warte są słowa dudowe.
      • zoil44elwer Re: Słowo dudowe - synonim kłamstwa 31.08.15, 11:48
        Odpolityczniony związek zawodowy to,pas transmisyjny głosu władzy do ludu.Tak jak NSZZ Solidarność w latach1989-1992.
        • cymber.gaj Re: Słowo dudowe - synonim kłamstwa 31.08.15, 12:44
          zoil44elwer napisał:

          > Odpolityczniony związek zawodowy to,pas transmisyjny głosu władzy do ludu.Tak j
          > ak NSZZ Solidarność w latach1989-1992.

          O latach 2005-2007 wolisz zapomnieć? Masz rację.
    • kosel_maruvi Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 12:56
      damakier1 napisała:

      >
      > że związek zawodowy, prawem kaduka mieniący się "Solidarnością", to pisowska a
      > gentura, która uporczywie zawłaszcza dokonania tamtej - naszej wspólnej i prawd
      > ziwej Solidarności - to wiadomo od dawna.

      Bo ma po temu powody

      Prezes PiS sam z żalem mówi, że nie został internowany po wprowadzeniu stanu wojennego. – Kaczyński nie był działaczem, nie jeździł po zakładach, nie zakładał struktur, nie pisał manifestów. Był po prostu naukowcem – kwituje te żale prof. Andrzej Friszke, historyk PRL-u i opozycjonista.

      natemat.pl/43133,frasyniuk-kaczynski-musial-podpisac-lojalke-jak-wygladala-opozycyjna-przeszlosc-prezesa-pis
    • camille_pissarro Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 12:59
      Szeroko rozumiany Salon w RP jest już na szczęście dla większości Polaków passé :-)
      Platfusom i ich zwolennikom pozostał jedynie skowyt, no i przy dobrej rozgrywce przez formację Kaczyńskiego, rozpad i odejście w niebyt Partii Oszustów i złodziei.
      • ave.duce C_P - to kontestacja czy konstatacja? 31.08.15, 14:40
        camille_pissarro napisał:

        > Szeroko rozumiany Salon w RP jest już na szczęście dla większości Polaków passé
        > :-)
        > Platfusom i ich zwolennikom pozostał jedynie skowyt, no i przy dobrej rozgrywce
        > przez formację Kaczyńskiego, rozpad i odejście w niebyt Partii Oszustów i złod
        > ziei.
        • damakier1 Re: C_P - to kontestacja czy konstatacja? 31.08.15, 16:33
          ave.duce napisała: nt

          Daj spokój, Kamilek nie wie co znaczy ani jedno, ani drugie...
    • zapijaczony_ryj Cham nigdy nie widzi chamstwa 31.08.15, 13:22
      damakier1 napisała:
      > Ale wydawało mi się, widać naiwnie, że prezydent - ten ojciec narodu - widząc
      > tak chamskie zachowanie organizatorów - jeśli w ogóle zdecyduje się wziąć równ
      > ież udział w tej hucpie, to przynajmniej jakoś się do tego odniesie i wyrazi s
      > we ubolewanie. Niestety, prezydent Andrzej Duda i tym razem okazał się prostack
      > im pisowskim żołnierzem i bez żadnych zahamowań firmował swą obecnością chamstw
      > o Piotra Dudy.
      > Najwyraźniej wart Duda Dudy.
      >
    • volupte Ta co dzieli :-) 31.08.15, 13:33
      twitter.com/BWicinski/status/638309475548594176 I jak to umiejetnie robi:-)
      • damakier1 Re: Ta co dzieli :-) 31.08.15, 13:45
        Szkoda, że dziennikarka nie dopytała po co w takim razie wysyłano zaproszenia i czy Beata Szydło została zaproszona, czy przyjechała ze swą pisowską agitacją bez zaproszenia.
        • volupte Re: Ta co dzieli :-) 31.08.15, 14:51
          Bała sie tej Szydło że zapamięta:-)
    • tw_wielgus Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 13:56
      To przykre i nie powinno się tak dziać. Niemniej wynika to prawdopodobnie z tego, o czym mówił poseł Zalewski w programie "Jeden na jeden".
      PO zatrudniła ludzi znanych z tego, że byli autorami bezprecedensowej kampanii nienawiści.
      Duda ( związkowiec), jak przypuszczam, chciał uniknać awantur w czasie celebrowanie tego wielkiego święta wolności.
      • kosel_maruvi Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 14:40
        tw_wielgus napisał:

        > PO zatrudniła ludzi znanych z tego, że byli autorami bezprecedensowej kampanii
        > nienawiści.

        Myslisz o czyms podobnym ?
        www.youtube.com/watch?v=MYbNcd0LyU4
        > Duda ( związkowiec), jak przypuszczam, chciał uniknać awantur w czasie celebrow
        > anie tego wielkiego święta wolności.

        No jasne. Istnialo duze prawdopodobienstwo, ze Pani premier rzuci sie na ktoras z Dud
        • volupte Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 14:53
          Albo lemingi które by przyjechały z Kopacz zaczęły by buczeć:-)
        • tw_wielgus Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 15:30
          W tym kontekście musimy pamiętać, iż pani premier była tajnym współpracownikiem ZSL.
          Zasłaniała się niepamięcią, ale wyciągnięto jej teczkę i okazało się, że nie ma czystego sumienia.
          Czy zatem osoba swego czasu wspierająca upadły komunistyczny reżim ma prawo uczestniczyć w tak wielkim święcie wolności? Tylko pytam.
      • damakier1 Ty, Wielgus, to masz wyrafinowane poczucie humoru. 31.08.15, 16:36
        tw_wielgus napisał:

        Duda ( związkowiec), jak przypuszczam, chciał uniknać awantur w czasie celebrowanie tego wielkiego święta wolności.

        ----------
        "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
        (aut.: ToJaJurek)

        Wrona i inne zwierzaki
        • tw_wielgus Re: Ty, Wielgus, to masz wyrafinowane poczucie hu 31.08.15, 17:13
          Azaliż zasługuję na Twoją pochwałę?
      • baabeczka Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 17:24
        Ty wierzysz w to co piszesz,czy sobie jaja robisz...
    • stelmachlukasz Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 14:14
      damakier1 napisała:

      >
      > że związek zawodowy, prawem kaduka mieniący się "Solidarnością", to pisowska a
      > gentura, która uporczywie zawłaszcza dokonania tamtej - naszej wspólnej i prawd
      > ziwej Solidarności - to wiadomo od dawna. Oczywiste więc dla mnie było,
      > że jej pierwszy sekretarz, Piotr Duda, skądinąd buc i prostak, wysyłając zapro
      > szenia na rocznicowe uroczystości, kierować się będzie wszystkim, tylko nie kul
      > turą, przyzwoitością ani dobry obyczajem. Nie zdziwił mnie więc brak zaproszeń
      > dla premier Ewy Kopacz i wielu innych, naprawdę zasłużonych dla dobrej s
      > prawy osób.
      >
      > Ale wydawało mi się, widać naiwnie, że prezydent - ten ojciec narodu - widząc
      > tak chamskie zachowanie organizatorów - jeśli w ogóle zdecyduje się wziąć równ
      > ież udział w tej hucpie, to przynajmniej jakoś się do tego odniesie i wyrazi s
      > we ubolewanie. Niestety, prezydent Andrzej Duda i tym razem okazał się prostack
      > im pisowskim żołnierzem i bez żadnych zahamowań firmował swą obecnością chamstw
      > o Piotra Dudy.
      > Najwyraźniej wart Duda Dudy.
      >


      Marszałkowie Sejmu i Senatu zostali zaproszeni na uroczystości organizowane przez Solidarność - poinformował nas Marek Lewandowski, rzecznik prasowy NSZZ "Solidarność". Potwierdził to sam Bogdan Borusewicz. Zaproszony został również Lech Wałęsa.
      niezalezna.pl/70449-klamstwa-na-temat-obchodow-sierpnia-80-lech-walesa-zostal-zaproszony-wolal-jednak-afryke
      tyle w temacie kłamstw.
    • hasch1 Szanowna Damo. 31.08.15, 14:23
      Tytuł jest źle zformuowany.
      Dzisiejsze uroczystości to nie święto solidarności. Dziś jest święto całego, ówczesnego, narodu który, pod przewodnictwem Solidarności, ręką przewodniczącego Wałęsy i innych sygnatariuszy, podpisano porozumienie między narodem a wyalienowaną władzą.
      Było to porozumienie porównywalne z aktem pokoju w przeddzień wojny domowej.

      To nie jakaś Duda, z prezydentem Dudą są właściwi organizować takie uroczystości. To państwo polskie powinno uczcić naród wspierający swoich reprezentantów w stoczni.

      Z resztą, niestety, muszę się zgodzić. Rozpacz.
      • damakier1 Re: Szanowna Damo. 31.08.15, 14:40
        To nie jakaś Duda, z prezydentem Dudą są właściwi organizować takie uroczystości. To państwo polskie powinno uczcić naród wspierający swoich reprezentantów w stoczni.

        Tu też nie ma między nami sporu, bo również jestem tego zdania. Ale skoro już tak się stało i organizacją zajmuje się związek zawodowy "Solidarność", to niechby robili to przyzwoicie.
      • remik.bz A właściwieto dlaczego państwo nie organizowało 31.08.15, 15:03
        hasch1 napisał:

        > Tytuł jest źle zformuowany.
        > Dzisiejsze uroczystości to nie święto solidarności. Dziś jest święto całego, ów
        > czesnego, narodu który, pod przewodnictwem Solidarności, ręką przewodniczącego
        > Wałęsy i innych sygnatariuszy, podpisano porozumienie między narodem a wyalieno
        > waną władzą.
        > Było to porozumienie porównywalne z aktem pokoju w przeddzień wojny domowej.
        >

        A właściwie to dlaczego Państwo Polskie nie organizowało tych uroczystości?
        • hasch1 Re: A właściwieto dlaczego państwo nie organizowa 31.08.15, 15:05
          Bo jest do doopy w całej swej rozciągłości.
          • hasch1 PS. 31.08.15, 15:15
            ...smutno Mi bo to Mój kraj i naród...
        • volupte Re: A właściwieto dlaczego państwo nie organizowa 31.08.15, 15:07
          Bo to solidarnościowa rocznica.
          • hasch1 Re: A właściwieto dlaczego państwo nie organizowa 31.08.15, 15:12
            volupte napisał:

            > Bo to solidarnościowa rocznica.

            Tak, po stokroć, tak.
            Ale to nie tej solidarności. T święto tej SOLIDARNOŚCI, narodu gdzie wszyscy razem, nie patrząc na ineresiki grup i resortów, a całego narodu.
            • volupte Re: A właściwieto dlaczego państwo nie organizowa 31.08.15, 15:42
              Zgadzam sie , nie tej Solidarności.
        • wagonetka właśnie, czemu prezydent nie organizował? 31.08.15, 15:09
          znaczy - ten drugi Duda?
          • hasch1 Re: właśnie, czemu prezydent nie organizował? 31.08.15, 15:13
            Bo nie dorósł ?!
            • wagonetka Re: właśnie, czemu prezydent nie organizował? 31.08.15, 15:15
              bo nie z tego on etosu?
              • hasch1 Re: właśnie, czemu prezydent nie organizował? 31.08.15, 15:22
                Nie. Poprostu nie postarał się. To dziś nie jest takie osobliwe.
                Bylejakość i brak refleksji.
                Małość ?!, oby nie.
                Przez najbliższe 5 lat będzie prezydentem Naszego kraju, liczę że zakończy lepiej niż zaczał.
                • wagonetka Re: właśnie, czemu prezydent nie organizował? 31.08.15, 15:34
                  nie postarał się, aby zachować się przyzwoicie?

                  wybacz, człowiek, który jest przyzwoity nie musi się o to starać
                • volupte Re: właśnie, czemu prezydent nie organizował? 31.08.15, 15:43
                  ,,A może gdzies poleci i wszystko sie zmieni"
        • damakier1 Re: A właściwieto dlaczego państwo nie organizowa 31.08.15, 17:06
          remik.bz napisał:

          > A właściwie to dlaczego Państwo Polskie nie organizowało tych uroczystości?

          Zdaje się, że grzech pierworodny popełnił Lech Wałęsa, kiedy 5. września 1990 roku – dzień po tym, jak Komisja Krajowa podjęła uchwałę o odebraniu „Gazecie Wyborczej” znaku „Solidarność” - w wydanym oświadczeniu napisał: „Kończy się walka pod jednym sztandarem. I choć wszyscy spod niego wyszliśmy, to jednak prawo do tego znaku ma jedynie NSZZ”.

          Gdyby wtedy Lech Wałęsa okazał się bardziej przewidujący i nie namaścił żadnego ze związków zawodowych, byłoby dla każdego oczywiste, że autorem zwycięstwa jest cały naród, a państwo, jako jego reprezentant, jest naturalnym gospodarzem wszelkich uroczystości z nim związanych. W sytuacji, gdy nadal istniała "Solidarność", ta "Solidarność"", optyka była inna: Solidarność pod której szyldem była prowadzona zwycięska walka automatycznie została uznana za jedyną gospodynię fetowania zwycięstwa.
          I tak już poszło i pozostało. Bo organizowanie świątecznych uroczystości to przede wszystkim prawo do przyznawania zaszczytów i zasług jednym, a odbieranie ich drugim. A któż by się ośmielił pozbawić takiego prawa Solidarność? Solidarność?

          -----------
          "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
          (aut.: ToJaJurek)

          Wrona i inne zwierzaki
    • blueelvic2 To nie rzad jest tu winien ... 31.08.15, 15:22
      Winna jest nasza "polskosc". Nie pasuje do niej garniutur od Armaniego ... Najlepiej czuje sie w dresie z dwoma paskami, saszetkapod pacha i wasem.

      Polskosc i Polactwo.

      W tonacji narodowej naszej jesteśmy czystymi masochistami, nawet w tym, jak się narzeka w kręgu rodzinnym.

      Polacy przypominają zmokłe kury przytulone do siebie na grzędzie, podczas kiedy poza kurnikiem sroży się czas i historia


      Zalosne zadoopie pisowskiego elektoratu.
    • superspec Soldarność to lewicowa organizacja 31.08.15, 15:39
      taką była wtedy i jest teraz.
    • volupte Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 15:52
      Ku pamięci:www.fakt.pl/Bogdan-Borusewicz-oskarza-szefa-Solidarnosci-Byl-tam-gdzie-stalo-ZOMO,artykuly,220888,1.html
      • superspec Borusewicz czyli następny "historyk".:)n/t 31.08.15, 16:06

      • damakier1 Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 17:15
        Przy pełnym zrozumieniu, że Piotr Duda, stojąc jako zomowiec pod radiokomitetem miał zaledwie 19 lat, należy pamiętać, że teraz, jako przewodniczący Solidarności, wspiera PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele. A to nie kto inny, jak Jarosław Kaczyński wypowiedział słynne słowa o tym, gdzie kto stał i gdzie stało ZOMO.
        I ten drobny szczegół upoważnia Bogdana Borusewicza do przypomnienia tego faktu z życiorysu Piotra Dudy , bo Piotr Duda sobie na taki wytyk absolutnie zasłużył.
    • wiosnaludzikow Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 17:35
      damakier1 napisała:

      >
      > że związek zawodowy, prawem kaduka mieniący się "Solidarnością", to pisowska a
      > gentura, która uporczywie zawłaszcza dokonania tamtej - naszej wspólnej i prawd
      > ziwej Solidarności - to wiadomo od dawna.
      Jeżeli związek był ignorowany przez rząd PO od samego początku, jeżeli związki obserwowały prywatyzacje w wykonaniu liderów PO np. : Buzka, Lewandowskiego, Bieleckiego itp. ...to co się dziwisz.
      A tak w temacie podstawowym to Solidarność zachowała się tutj najdelikatniej to określając podle .
    • pispisia Re: Duda a zaproszenia na solidarnościowe uroczys 31.08.15, 20:53
      nie można od Dud kultury wymagać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka