Dodaj do ulubionych

A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskiego.

16.11.15, 16:14
a tutaj proszę "multi-kulti atakuje":
"Nie trzeba było długo czekać, aby również w Norwegii pojawiły się żądania eksterytorialności dzielnic okupowanych przez muzułmańskich nielegalnych imigrantów, którzy są w krajach skandynawskich obdarzani hojnie pieniędzmi tamtejszych podatników. Poczuli się oni tak pewni, że zażądali uznania, że dzielnica Oslo, o nazwie Grønland nie jest już częścią Norwegii."

zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-norwegii-islamisci-zazadali-niepodleglosci-dla-dzielnicy-oslo-grozac-zamachami-terroryst
Obserwuj wątek
    • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 16:15
      "(...)Ale niech Grønland stanie się nasz. Ogrodźcie dzielnicę i dajcie nam rządzić nią jak chcemy. To jest najlepsze dla obu stron. Nie chcemy żyć razem z takimi brudnymi zwierzętami jak wy”

      To ostatnie przesłanie to do nas.
      • albwu Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 23:52
        ale - jak rozumiem - to państwo norweskie ma dalej płacic im zasiłki i inne należności (m.in. bezpłatne mieszkania)
    • mietowe_loczki Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 16:16
      zmiany na ziemi, szalenie rzetelny portal
      • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 16:19
        Gdybyś zadała sobie trud i zerknęła pod felietonem na źródła ( oczywiście faszystowskie) na które powołuje się autor.

        www.stavangeravisen.com/art.asp?id=68938
        • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 16:21
          www.vg.no/nyheter/innenriks/terrortrussel-mot-norge/etterforsker-trusler-om-terror-fra-norsk-islamistgruppe/a/10067780/
        • aniechto.only Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 06:40
          A co jest napisane w źródle?
          • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 09:27
            Włącz sobie tłumaczenie tekstu w przeglądarce to się z dużą precyzją dowiesz o czym jest tam napisane.
            • aniechto.only Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 17:01
              Włączyłam, nie ma nic a nic o nelegalnych imigrantach.
    • tw_wielgus No i ta druga wypowiedź o możliwości przenoszenia 16.11.15, 16:58
      epidemii....

      "Jak podaje dziennik „Daily Mirror”, epidemia sieje spustoszenie w szeregach terrorystów Państwa Islamskiego. Nie wiadomo jednak dokładnie, jaka jest jej skala. Według reporterów „Daily Mirror”, liczba chorych to ponad 100 tysięcy. Inne źródła informują jedynie o „tysiącach” zachorowań i setkach chorych wśród samych bojowników. Największym źródłem epidemii ma być nieformalna „stolica” Państwa Islamskiego, miasto Rakka we wschodniej Syrii.
      wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Epidemia-leiszmaniozy-wsrod-bojownikow-Panstwa-Islamskiego,wid,17434764,wiadomosc.html?ticaid=115c3c
    • a74-7 Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 17:02
      darlin' za dwa lata wypuszcza Brejvika ,mind my words:-)
      • x2468 Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 17:10
        Ważne że pomroczna spokojna, A że od czasy jakieś dzieci w beczkach zakiszą...
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19196349,potrojne-zabojstwo-w-stalowej-woli-ofiary-mialy-na-ciele-wiele.html#MTstream
        • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 17:25
          Misiek Ty mi tutaj w wątku nie matacz. Albo pisz na temat, albo nie pisz w ogóle.
          • edd.y Kaczyński to geniusz POlityczny 16.11.15, 17:34
            Wiedzial co mowi. Ci co sluchali nie wiedzieli.
          • x2468 Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 17:52
            To jest na temat. Muzułmanów nie wpuścimy bo chcemy w naszej wsi mieć święty spokój.
            • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 18:14
              Nie, nie jestem przekonany, czy nadrzędną zasadą jaką MUSIMY przyjąć MUSI być wielokulturowość.
              Nasze społeczeństwo już było multi-kulti do tej pory się to czkawką odbija.
              Jeżeli obejrzysz obrazki z pochodu uchodźców na północ to nabierzesz przekonania, że zapewnienia o możliwości kontroli przyjmowanych uchodźców przez rząd polski to czcze przechwałki.
              Poza tym jaki frajer chciałby się zatrzymać w Polsce gdzie średnia pensja jest niższa od zasiłku w Niemczech?
        • x2468 Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 16.11.15, 17:49
          "Od czasu do czasu".
          Win 10 nie do opanowania.
    • nachlany_wolak Cytujesz same ałtorytety takie jak ty sam 16.11.15, 22:12
    • religijnych.uczuc.obraza Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 08:33
      A co takiego Kaczyński powiedział o Norwegii?
      • ayran Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 09:07
        Logika i chłopski rozum. Chłopski w znaczeniu "męski", nie "rolniczy".

        Kaczyński twierdził, że w 54 dzielnicach na terenie Szwecji obowiązuje szariat, oraz że muzułmańscy uchodźcy przynoszą do Europy "dezynterię". Jakież może być lepsze potwierdzenie niezaprzeczalnej prawdziwości powyższych faktów od tego, że według wychodzącej w miasteczku Stavanger gazety jacyś muzułmanie w Oslo zażądali niepodległości dla fragmentu tego miasta; oraz że według innych źródeł, pewna liczba uchodźców choruje na leiszmaniozę.
        • religijnych.uczuc.obraza Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 09:10
          Skoro muzułmanie w Norwegii zażądali niepodległości miasta Stavanger to nie ma innego wyjścia niż uznać wypowiedź o strefach szariatu w Szwecji za prawdziwą.
          • ayran Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 09:17
            Sprawa jest jeszcze bardziej oczywista - to gazeta w Stavanger napisała, że muzułmanie w Oslo zażądali niepodległości fragmentu Oslo - w tym świetle jedyna wątpliwość dotyczy tego, czy liczba stref szariatu w Szwecji to 54 czy 55.
            • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 09:42
              No jak to? Zatem sprawę traktujemy jako normalną i zakładamy, że w Szwecji nie dzieją się podobne rzeczy i mniejszość muzułmańska nie ma podobnych zakusów by żyć po swojemu, z dala od brudnych zwierząt, za jakie uważają ludność tubylczą?

              Przecież nigdzie nie napisałem, że notka z norweskiej gazety potwierdza toczka w toczkę to co powiedział Kaczyński. Podpuszczone "lewactwo" wyśmiewało się z pewnej idei, dążenia muzułmanów, które zasygnalizował Kaczyński posługując się szwedzkim przykładem. To co powiedział - o potencjalnej możliwości roznoszenia różnych zarazków- przez uchodźców tez zostało wyśmiane i wyszydzone, a niektórzy publicyści posunęli się do tego żeby przyrównać jego wypowiedź do wypowiedzi nazistowskich namiestników. A tu proszę...
              • ayran Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 09:51
                tw_wielgus napisał:

                > No jak to? Zatem sprawę traktujemy jako normalną i zakładamy, że w Szwecji nie
                > dzieją się podobne rzeczy i mniejszość muzułmańska nie ma podobnych zakusów by
                > żyć po swojemu, z dala od brudnych zwierząt, za jakie uważają ludność tubylczą?

                Po pierwsze, sugerowałbym przywołanie jakichś bardziej wiarygodnych źródeł - na początek wystarczy jakaś gazeta wydawana w Oslo - które potwierdzają, że faktycznie to, co opisała gazetka ze Stavanger, z grubsza odpowiada prawdzie.

                Po drugie - Kaczyński nie mówił o "potencjalnej możliwości" (po polsku brzmiałoby to "możliwa możliwość") roznoszenia różnych zarazków, tylko (po swojemu precyzyjnie), że uchodźcy przynoszą "dezynterię" (pewnie chodziło o dyzenterię, ale pewności nie mam).
                • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 10:08
                  Ad.1 Sugestia którą czynisz sprawia, że ilekroć nsza ukochana Gazeta Wyborcza powołuje się w ocenie tego co siędzieje w Polsce na zagraniczne żródła jest manipulacją i bardzo złą praktyką.
                  OK przyjąłem że o tym co się dzieje w Warszawie mają prawo pisać tylko gazety lokalne, a o tym co dzieje się w Polsce nie powinny informować gazety niemieckie i Gazeta Wyborcza.

                  Ad.2 Czyli jeżeli nie dyzenterię ( co do której nie masz pewności) to jest klawo i nie ma podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego.
                  • ayran Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 10:21
                    Ad. 1 uważam, że jeśli gazeta wychodząca w Starachowicach, jako jedyna w Polsce, napisze o trwającym właśnie w Warszawie powstaniu, to podejdę do tej informacji z dużą powściągliwością, a mówiąc otwarcie uznam ja za brednię.
                    Ad. 2 - przywoływanie na dowód słuszności wyplotów Kaczyńskiego o "dezynterii" tego, że u kogoś stwierdzono leiszmaniozę mogę uznać jedynie za dowód przemożnej potrzeby wykazania, że Kaczyński jednak, jak zwykle, miał 200% racji. Potrzeby trudnej do uzasadnienia w sposób racjonalny.
                    • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 12:02
                      ayran napisał:

                      > Ad. 1 uważam, że jeśli gazeta wychodząca w Starachowicach, jako jedyna w Polsce
                      > , napisze o trwającym właśnie w Warszawie powstaniu, to podejdę do tej informac
                      > ji z dużą powściągliwością, a mówiąc otwarcie uznam ja za brednię.

                      Rozumiem i popieram, aby się upewnić trzeba sięgnąć np do netu i potwierdzić co w tej sprawie piszą inne źródła. Poniżej masz link:
                      www.frontpagemag.com/point/238871/islamic-terrorist-group-demands-islamic-state-daniel-greenfield

                      > Ad. 2 - przywoływanie na dowód słuszności wyplotów Kaczyńskiego o "dezynterii"
                      > tego, że u kogoś stwierdzono leiszmaniozę mogę uznać jedynie za dowód przemożne
                      > j potrzeby wykazania, że Kaczyński jednak, jak zwykle, miał 200% racji. Potrzeb
                      > y trudnej do uzasadnienia w sposób racjonalny.

                      Zbędna ironia, bo można dla przeciwwagi przywołać wrzaski lewicowych publicystów i liberalnych myślicieli ,którzy sarkastycznie i cynicznie minimalizowali zagrożenia epidemiologiczne.
                      Nie jestem obrońcą racji Kaczyńskiego, pragnę jedynie zauważyć jak bardzo w sprawie uchodźców plączą się nóżki obowiązującemu w mediach przekazami.
                      • ayran Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 12:17
                        tw_wielgus napisał:


                        A opowiesz cos dobrego o witrynie frontpagemag.com? Dlaczego ich cenisz jako źródło informacji?

                        Poniżej masz link:
                        > rel="nofollow">www.frontpagemag.com/point/238871/islamic-terrorist-group-demands-islamic-state-daniel-greenfield

                        > Nie jestem obrońcą racji Kaczyńskiego, pragnę jedynie zauważyć jak bardzo w spr
                        > awie uchodźców plączą się nóżki obowiązującemu w mediach przekazami.

                        Będę szczery - nie rozumiem powyższego zdania, ale domyślam się, że nie będąc obrońcą tego co twierdzi Kaczyński, stoisz na stanowisku, że skoro nie zgodził się z "obowiązującemu w mediach przekazami" to miał rację, nawet jeśli to co twierdził nie ma żadnego związku z rzeczywistością.
                        • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 14:49
                          ayran napisał:

                          > tw_wielgus napisał:
                          >
                          >
                          > A opowiesz cos dobrego o witrynie frontpagemag.com? Dlaczego ich cenisz jako źr
                          > ódło informacji?

                          A napisałem, że cenię? Nie studiowałem wiarygodności autorów tego portalu, ale mam nadzieję, że zlustrowałeś ich w moim imieniu i dowiem się czegoś więcej.
                          >

                          > Będę szczery - nie rozumiem powyższego zdania, ale domyślam się, że nie będąc o
                          > brońcą tego co twierdzi Kaczyński, stoisz na stanowisku, że skoro nie zgodził s
                          > ię z "obowiązującemu w mediach przekazami" to miał rację, nawet jeśli to co twi
                          > erdził nie ma żadnego związku z rzeczywistością.

                          Tak to jest jak się człowiek spieszy i zajmuje paroma sprawami jednocześnie.
                          Rozumujesz opatrzenie, ale widać dałem Ci ku temu powody. Następnym razem będę czytał swoje posty przed klepnięciem w klawisz "enter".

                          >
                          • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 15:02
                            Tu masz jeszcze jedną niewiarygodną relację tym razem z tej cudownej wielokulturowej Szwecji, oazy bezpieczeństwa:
                            www.youtube.com/watch?v=mHwlvuk1HnM
                            Prelegentka parokrotnie wspomina o tak zwanych "strefach zamkniętych"
                            • nachlany_wolak Znawcą Szwecji było już wiele innych nicków. 17.11.15, 15:07
                            • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 15:29
                              Szariat q...wa szariat....
                              www.friatider.se/rektorn-bortf-rklarade-tafsningarna-pojkar-r-pojkar-sen-v-ldtog-ali-sin-klasskamrat-p-skolg-rden

                              Dyrekcja szkoły odmówiła podjęcia działań, kiedy afrykański uczeń niepokoił dziewczynki w szkole podstawowej seksualnymi zaczepkami. W końcu zgwałcił jedną ze szwedzkich koleżanek na terenie szkoły.

                              Mimo protestów rodziców dyrekcja szkoły postanowiła, że będzie on mógł dalej uczestniczyć w zajęciach szkoły.

                              Ojciec jednej z napadniętych dziewczynek jeszcze wiosną tego roku dowiedział się, że Afrykanie próbowali ją molestować seksualnie. Od tego czasu podjął desperacką walkę, żeby dyrekcja zrobiła coś z tą sytuacją w szkole, w której jest bardzo dużo cudzoziemców. – Mieliśmy spotkanie z nauczycielem i dyrektorką. Chłopców, ani ich rodziców nie było, nie znają szwedzkiego. Powiedziałem dyrektorce, że chcę zgłosić sprawę na policję, ale powiedziała, że nie muszę tego robić, że ona zajmie się sprawą – mówi dziś mężczyzna. – Dyrektorka powiedziała: „Dzieci to dzieci, a chłopcy to chłopcy, są pełni ciekawości a w ciele dużo się dzieje”.

                              Dyrekcja szkoły nie podjęła działań w celu zwiększenia bezpieczeństwa dziewcząt. Zaczepki były kontynuowane, a dyrektorka wydała oświadczenie, w którym podkreśliła że „wszyscy ludzie mają tę samą wartość”, a niepokój rodziców uczniów jest spowodowany uprzedzeniami i rasistowskimi stereotypami. – Nie można tworzyć podziału na my i oni. Musimy rozpatrzeć sprawę na poziomie indywidualnym – mówiła dyrektorka na jednym ze spotkań i uznała, że Afrykanie mogą dalej uczęszczać do szkoły.

                              Gdy gwałt został wykryty, ojciec dziewczynki zadzwonił do szkoły i spotkał się z takim komentarzem: ”Wszyscy jesteśmy równie winni temu, co się stało”. Ojciec poinformował dyrektorkę, że powinien właściwie przestać posyłać córkę do szkoły do czasu, gdy afrykańscy chłopcy ją opuszczą. Wtedy dyrektorka zareagowała ostro – zagroziła, że mogą być konsekwencje prawne, ponieważ jest obowiązek szkolny.

                              Szkoła postanowiła w końcu, że chłopcy, mimo gwałtu, będą dalej uczęszczać do szkoły, jednak w innych godzinach niż ofiary.
                              • nachlany_wolak Trupy i sprawy ponizej pepka to twoja namietnosc 17.11.15, 16:18
                                • nazimno Siostra da Ci 5 czopkow uspokajajacych naraz. 17.11.15, 16:31
                                  Przygotuj sie. Stan chorobowy pogarsza sie z godziny na godzine.

                                  Moze Ci grozic nawet plukanie zoladka, bo nie wiadomo, czego sie nacpales.
                                  • nachlany_wolak Podaj nazwe swoich lekow, na pewno pomagaja 17.11.15, 16:34
                                    • nazimno Zabawa. To jest ten lek. Czytanie Twoich po...ch 17.11.15, 16:43
                                      .... postow i wpuszczanie cie w maliny.
                                      • nachlany_wolak Do chodzenia w Maliniakach jestem przyzwyczajony 17.11.15, 16:45
                                        • nazimno Masz na mysli te kaftany z dlugimi rekawami 17.11.15, 16:57
                                          zawiazanymi na plecach?



                                          • nachlany_wolak Mam na myśli Maliniaka i jego formację odlotową 17.11.15, 16:59
              • religijnych.uczuc.obraza Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 09:58
                Możliwe że mają takie zakusy ale czy to podstawa by uważać kłamstwo o strefach szariatu za prawdę?
                • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 10:12
                  Rozumiem, że obowiązuje większa precyzja w odniesieniu do faktów. No wiec wedle tej logiki zupełnie nie rozumiem, dlaczego Francuzi bombardują Syrię ( w odwecie za paryskie zamachy) skoro zamach zorganizował rodowity Belg, a wykonali rodowici Francuzi.
                  • nachlany_wolak A w Bydgoszczu żyje bohatyr, co ma więcej bajtuf 17.11.15, 10:22
                    jak Kaczyński:
                    forum.gazeta.pl/forum/w,54,158405717,158405717,przywitac_sie_chcialam.html
                  • religijnych.uczuc.obraza Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 12:11
                    Takie "nie rozumienie" podsunął ci Terlikowski więc skorzystałeś z jego usługi.
                    • tw_wielgus Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 17.11.15, 14:51
                      Pewnie mi nie uwierzysz, ale wpadłem na tą zdumiewającą kontestację niejako równolegle.
                      Widocznie sama się nasuwa po wysłuchaniu płynących "głównym nurtem" wiadomości.
                      • nachlany_wolak Wszystkie twoje myśli zapisuje w kajeciku. 17.11.15, 15:06
                        To będzie pewno drugi tom "Noc jak dzień"
                • nazimno no comments 17.11.15, 10:27

                  www.frontpagemag.com/point/238871/islamic-terrorist-group-demands-islamic-state-daniel-greenfield
                  • nazimno I jeszcze jedno. 17.11.15, 10:29
                    Nie komentuje, bo sa to fakty.
                    Mozesz to skomentowac, obraza, jako klamstwo.
                    Wolno Ci.
                    • ayran i jeszcze drugie 17.11.15, 10:33
                      ... jeśli już, to "no comment", poligloto.
                      • nazimno oranyboskie - blysnales intelektem !!! 17.11.15, 10:34
                        I to jak merytorycznie. Podziw, szacun i chapeau bas!
                        • tw_wielgus Re: oranyboskie - blysnales intelektem !!! 17.11.15, 11:33
                          Stara metoda rozmydlenia dyskusji w ten sposób by jak najdalej odejść od niewygodnych faktów.
                          • nazimno Wiem o tym. 17.11.15, 11:36
                            Ayran jest malo inteligentny, jesli usiluje sie w ten sposob "realizowac".
                          • nachlany_wolak Zaczerpneli ta metode od bydgoskiego bohatyra 17.11.15, 12:52
                            • nazimno Nie denerwuj sie. 17.11.15, 13:13
                              Siostra da Wam zaraz czopki, te, co zwykle.
                      • nazimno ...prymusie...kujonie... 17.11.15, 10:41
                        "I think the plural is usually the better choice if the context is not clear."
                        • nachlany_wolak Nie mylą ci się te nicki poligloto? 17.11.15, 10:44
                          • nazimno Ooooo, Szanowny Pan Ciec sie odezwal. 17.11.15, 10:46
                            Rownie blyskotliwie jak zawsze.
                    • religijnych.uczuc.obraza Re: I jeszcze jedno. 17.11.15, 12:11
                      Czy ja gdzieś twierdzę że to kłamstwo? Pytam tylko, czy to oznacza że Kaczyński miał rację gadając o strefach szariatu w Szwecji.
                      • nazimno Hipoteza, twierdzenie, racja. 17.11.15, 12:37
                        A rozwaz to sobie sam.
                        Napisalem: bez komentarzy, wiec po co ta dziecieca naiwnosc w pytaniu?
                        • religijnych.uczuc.obraza Re: Hipoteza, twierdzenie, racja. 17.11.15, 13:56
                          I ja tego nie komentuję. Komentuję głupi tytuł wątku.
                          • nazimno aaaa... to juz jest nowa hipoteza... 17.11.15, 14:02
                      • nazimno Krotko. 17.11.15, 12:56
                        Po postawieniu hipotezy nastapic powinien dowod bezdyskusyjny, a to czy "ktos mial racje" -
                        moze pozostac wielce dyskusyjne na dlugie lata.

                        Przyklad:

                        www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/169686,Hipoteza-Poincar%C3%A9go
                        • nachlany_wolak NaPiSz cuś o Nikonie F4S 17.11.15, 13:06
                          • nazimno Wiem, wiem, ta twoja mania przesladowcza... 17.11.15, 13:10
                            Dala Wam juz czopki na uspokojenie, ta Wasza siostra oddzialowa?
                            Pamietaj, ze jak bedziecie podskakiwac, to wylacza Wam internet w izolatkach.
                            • nachlany_wolak Szukam najnowszego wydania arcydzieła: 17.11.15, 13:18
                              Niezależne inicjatywy obywatelskie i społeczno-kulturalne bydgoskiej młodzieży w latach 1979-1989
                              • nazimno Popros siostre oddzialowa, zalatwi Ci. 17.11.15, 13:29
                                (mozesz jej dac bombonierke w dowod wdziecznosci)
                                Kobiety lubia sie odstresowac dobrymi czekoladkami.
                        • religijnych.uczuc.obraza Re: Krotko. 17.11.15, 13:57
                          W przypadku wypowiedzi Kaczyńskiego nie ma mowy o żadnej hipotezie. Postawił on tezę że w Szwecji są 54 czy tam 55 stref szariatu. Teza ta okazała się kłamliwa. Nie ma tu pola do dyskusji.
                          • nazimno Zapewne. 17.11.15, 14:28
                            Byl to jeden ze skrotow myslowych pana prezesa.
                            Nie przywiazywalbym zadnej wagi/uwagi do takich "tez".
                            Mogl wyglosci cos bardziej .....

                            PS
                            Co nie zmienia faktu, iz sprawy kontrowersyjne sa przez poprawnosc polityczna
                            do tego stopnia rozwadniane, iz na koncu nie wiadomo, o co chodzilo na poczatku,
                            a nawet na koncu nie wiadomo, o co mialo na tym koncu chodzic, bo odpowiedzialni
                            zgubli watek juz na poczatku.

                            I wtedy redaktorzy sa zadowoleni. Nie podpadli, nie wychylili sie, a swoje napisali i wierszowke dostana.


                            • religijnych.uczuc.obraza Re: Zapewne. 17.11.15, 14:58
                              Tak właśnie postępuje wielgus. Wydaje mu się że nikt nie pamięta słów pana prezesa więc rozwadnia, rozwadnia, tak żeby nie było wiadomo o co prezesowi chodziło.
                              • nazimno Cos podobnego... 17.11.15, 15:16
                                Rozwadniaja, a taka susza byla....
                                • religijnych.uczuc.obraza Re: Cos podobnego... 17.11.15, 15:23
                                  Cud i Dobra Zmiana.
    • kotek.filemon Syryjski paszport komuś? 17.11.15, 09:47
      "A man has been detained in Serbia after he was found carrying a Syrian passport matching the same details as one found near the body of one of the Paris suicide bombers.
      The document also carried the details of 25-year-old Almohammad Ahmad but with a different photograph to the one found on Friday.
      It raises already serious concerns that the passport used to identify one of the attackers as a “refugee terrorist” was faked."
      • nazimno Bierzesz w tym udzial? 17.11.15, 13:19

        www.mdr.de/mdr-info/syrische-paesse100.html
        PS
        Bedziesz zdziwiony, czy tez skomentujesz to "po swojemu"?
        • nachlany_wolak Pociąg pospieszny nie przyjechał? 17.11.15, 13:23
          • nazimno Czekasz na Nikona? 17.11.15, 14:04
            Siostra oddzialowa ma roznoscic Nikony. Nie denerwuj sie.
        • kotek.filemon Re: Bierzesz w tym udzial? 17.11.15, 13:24
          Więc tym bardziej fakt, że taki syryjski paszport znaleziono "przypadkiem" przy jednym z paryskich terrorystów może byc podstawą do nadmiernej uciechy wyłacznie dla pisowskich pelikanów.
          • nachlany_wolak Dla nich im gorzej tym lepiej 17.11.15, 13:26
            • kotek.filemon Daj, Panie Boże, żeby sąsiadowi krowa padła... 17.11.15, 13:31

              • nachlany_wolak Modlitwe Polakow juz sfilmowali 17.11.15, 13:47
                www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU
            • nazimno ...nic nie wiesz strozu... zupelnie nic 17.11.15, 13:35
          • nazimno Tych "pelikanow" jest wiecej w innych krajach. 17.11.15, 13:34
            Wiadomosc byla na pierwszych stronach prawie wszedzie.
            To, ze sfalszowane paszporty leza calymi stosami w krzakach na Wegrzech i nie tylko,
            wiedza juz wszyscy.

            Ci, ktorzy je mieli, powiedzieli, ze "zgubili".
            Gdyby ich Grenzschutz zlapal na posiadaniu falszywki, musieliby isc do aresztu.
            A tak maja to z glowy.

            • nachlany_wolak Masz jakiś kłopot z tymi paszportami? 17.11.15, 13:45
              • nazimno A na czym polega toj problem z Nikonem? 17.11.15, 14:29
                Wpadl ci do studni trzydziesci lat temu?
                • nachlany_wolak Odjechał pociągiem pospiesznym do pracy 17.11.15, 15:08
                  • nazimno Rozumiem, ze czopkow jeszcze nie dostaliscie. 17.11.15, 15:17
                    No coz, zdarza sie.
    • 3xp0 Re: A tak się pastwili nad wypowiedzią Kaczyńskie 18.11.15, 00:32
      Oni będą pastwić się nad każda wypowiedzią JarKacza.

      tw_wielgus napisał:

      > a tutaj proszę "multi-kulti atakuje":
      > "Nie trzeba było długo czekać, aby również w Norwegii pojawiły się żądania ekst
      > erytorialności dzielnic okupowanych przez muzułmańskich nielegalnych imigrantów
      > , którzy są w krajach skandynawskich obdarzani hojnie pieniędzmi tamtejszych po
      > datników. Poczuli się oni tak pewni, że zażądali uznania, że dzielnica Oslo, o
      > nazwie Grønland nie jest już częścią Norwegii."
      >
      > zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-norwegii-islamisci-zazadali-niepodleglosci-dla-dzielnicy-oslo-grozac-zamachami-terroryst

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka