Dodaj do ulubionych

Arogancja i buta nie poplaca

13.10.17, 18:41
Kryzys wokół służby zdrowia nie traci więc impetu, a kto wie, czy nie rozleje się na cały kraj, do strajku generalnego lekarzy włącznie. Problem władzy polega jednak na tym, że aby spór uspokoić, muszą uchylić trochę państwowego skarbca i sypnąć groszem na lekarzy. A jeśli na lekarzy, to wypadałoby i na ratowników medycznych, pielęgniarki, fizjoterapeutów i pracowników szpitali. Lista długa ale to wcale nie koniec.

Dzisiaj „Fakt” donosi, że górniczy emeryci są oburzeni na rząd, że podzielił ich na lepszych i gorszych. W wyniku tego podziału jedni otrzymają 10 tys. zł rekompensaty za utracony węgiel a inni nie. Sprawa dotyczy 12 tys. górników, ale ta grupa zawodowa już nieraz udowodniła, że nawet gdy dotyczy niewielkiej stosunkowo grupy to potrafią być bardzo głośni i skuteczni w osiąganiu swoich postulatów. Protest z palonymi oponami w centrum Warszawy na przełomie października i listopada? Nie można wykluczyć.
crowdmedia.pl/rezydenci-to-wierzcholek-gory-lodowej-kolejne-grupy-spoleczne-wyjda-na-ulice/
Obserwuj wątek
    • 99venus Re: Arogancja i buta nie poplaca 14.10.17, 08:13
      Jeżeli do arogancji i buty dodasz chamstwo i głupotę to patrząc na niejakiego Tarczyńskiego będziesz musiał dojść do wniosku,że się jednak opłaca.
      • 141288bs Re: Arogancja i buta nie poplaca 14.10.17, 09:10
        POpatrz na osiem lat rzadzenia zlodziejskiej koalicji PO-PSL,przyjzyj sie uwaznie i porownaj dzis z tym co bylo z kamieni kupa...
        • tanebo2.0 Re: Arogancja i buta nie poplaca 14.10.17, 09:27
          Złodziejskiej? To gdzie te procesy? Chamstwem było to że bydło spod bódki z piwem musiało rabotać?
          • erka-4 langsam... 14.10.17, 10:48
            tanebo2.0 napisał(a):

            > Złodziejskiej? To gdzie te procesy? Chamstwem było to że bydło spod bódki z piw
            > em musiało rabotać?


            ...langsam.
            Zdążą,nie ma pośpiechu.
            Pośpiech diabła doradą.
            Jest.
            Pośpiech ważny jest gdy się coś daje,bo dawać należy szybko.
            Karać z namysłem i sprawiedliwie.
            • erka-4 i to jest prawidłowa kolej rzeczy... 14.10.17, 10:50
              ...+ 500 szybko dali.
              • erka-4 a teraz wszystko się prawidłowo... 14.10.17, 10:51
                ...POtoczy i z odpowiednim skutkiem.
                Pomału doczeka każdy tego toczenia się efektów.
    • szwampuch58 Re: Arogancja i buta nie poplaca 14.10.17, 09:24
      od 2 lat poplaca.....oczywista oczywistosc a jezeli do tego jestes chamem......zyc nie umierac w PiSlandii
    • stasi1 Re: Arogancja i buta nie poplaca 14.10.17, 10:35
      Akurat tutaj nie chodzi o pieniądze, tylko kwestia tego komu je dać. Lekarze to jakby nie patrząc ten gorszy sort. Dajemy tym gorszym kosztem zasiłków dla lepszych?
    • szlachcic Re: Arogancja i buta nie poplaca 14.10.17, 11:17
      Gornikom trzeba dac, bo przyjada i moga przypierd...... kilofem
      Rezydentow mozna olac - niech wyjezdzaja
      a nauczycieli to mozna olac, co przyjdzie i gąbką rzuci w wladze?
      Nie po to suweren dal nam mandat na rzadzenia bysmy go sluchali po wyborach
      Poza tym sa inne wazniejsze potrzeby niz sluzba zdrowia i edukacja
      W tak duzym kraju, po 90 miesiacach od zamachu jest tylko kilkaset miejsc upamietniajacych poleglych w zamachu
      to niedopuszczalne.
      AAAAAA
      I my jako wladza to wiemy kto polegl w zamachu a kto nie.
      Jaruga-Nowaka nie bedzie sie nam podszywala pod polegniecie w zamachu. Ona zginela w katastrofie przez glupote piolotow i ich przelozonych. Bog to moze wybaczy tym zloczyncom co chcieli Jaruge-Nowacka wcisnac w grono elity polskiej, ale my katolicy pisowscy nigdy nie wybaczamy bo bierzemy przyklad z naszego naczelnika katolika Jaroslawa
      Kto mu raz podpadnie ma przesrane do konca, nawet nie zasluzy na przywitanie sie
      • buldog2 Re: Arogancja i buta nie poplaca 14.10.17, 12:06
        Za to zasłuży na długie wczasy na Kołymie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka