pisi.dziewic.z.zoliborza
09.07.18, 13:39
Czyżbyśmy wyszli z Unii i już nie jesteśmy jej członkiem, czy może Morawiecki podziela opinię panny Pawłowicz , ze unijna flaga to szmata?
r-scale-c0.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/4496bf24afe7fab6f046bf4923da8de6/f07331a8-7de0-4d07-8059-fd49f22a2ef9.jpg?type=1&srcmode=0&srcx=1/1&srcy=1/2&srcw=1/1&srch=21/25&dstw=640&dsth=360&quality=80