Dodaj do ulubionych

I znów flagi tylko biało czerwone-dlaczego?

09.07.18, 13:39
Czyżbyśmy wyszli z Unii i już nie jesteśmy jej członkiem, czy może Morawiecki podziela opinię panny Pawłowicz , ze unijna flaga to szmata?
r-scale-c0.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/4496bf24afe7fab6f046bf4923da8de6/f07331a8-7de0-4d07-8059-fd49f22a2ef9.jpg?type=1&srcmode=0&srcx=1/1&srcy=1/2&srcw=1/1&srch=21/25&dstw=640&dsth=360&quality=80
Obserwuj wątek
    • 141288bs Re: I znów flagi tylko biało czerwone-dlaczego? 09.07.18, 13:59
      to katowiczanie maja unijna flage za szmate...i slusznie
    • 141288bs ...a na paradzie 09.07.18, 14:09
      lesbijek i gejow,zaklocajacej uroczystosci religijne w Czestochowie, tylko teczowe
      • pies_na_czarnych Re: ...a na paradzie 09.07.18, 14:28
        Nikt nie zakłócał uroczystości religijnych prowadzonych przez zboczeńców w czarnych kieckach.
        • xystos Re: ...a na paradzie 09.07.18, 15:48
          "Nikt nie zakłócał uroczystości religijnych prowadzonych przez zboczeńców w czarnych kieckach"

          Ty oczuwiście preferujesz pejsiastych zboczeńców strzelających do dzieci w
          strefie Gazy?
          • pies_na_czarnych Re: ...a na paradzie 09.07.18, 16:49
            Już zapomniałeś jak będąc w Legii strzelałeś do niewinnych ludzi?
          • 141288bs Re: ...a na paradzie 12.07.18, 08:30
            xystos napisał:

            > "Nikt nie zakłócał uroczystości religijnych prowadzonych przez zboczeńców w cza
            > rnych kieckach"
            >
            > Ty oczuwiście preferujesz pejsiastych zboczeńców strzelających do dzieci w
            > strefie Gazy?
            >
            - preferuje utylizacje idiotow
        • 141288bs Re: ...a na paradzie 10.07.18, 00:04
          pies_na_czarnych napisała:

          > Nikt nie zakłócał uroczystości religijnych prowadzonych przez zboczeńców w czar
          > nych kieckach.
          >
          - dobrze,juz dobrze,a teraz uspokoj sie i powiedz, czy ci teczowi nie lubia flagi unijnej,...przeciez unia ich popiera i finansuje, moze nie az duzo,ale doplaca Soros,jak to tak,...mozna?
      • religijnych.uczuc.obraza Re: ...a na paradzie 09.07.18, 15:47
        Bardzo dobrze że zakłócali. Szkodliwe zgromadzenia religijne należy zakłócać i należy skończyć z tą lewacką politpoprawnością względem religiantów.
    • xystos Re: I znów flagi tylko biało czerwone-dlaczego? 09.07.18, 15:44
      noo bo tak jest,Unijna flaga to szmata
      nietylko dla Słowiańskich Polaków.
      • x2468 Re: I znów flagi tylko biało czerwone-dlaczego? 09.07.18, 15:48
        Ty Wania jesteś Słowiański Polak? Już nie Polak z Kałmuków?
        • buldog2 Re: I znów flagi tylko biało czerwone-dlaczego? 09.07.18, 21:12
          Od dawna budzi obrzydzenie, mam wątpliwości odnośnie odpowiadania na to co PISze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka