Dodaj do ulubionych

Co robić?

23.03.20, 09:37
Gdy ten złajdaczony rząd Kaczusia jednak zrobi nam wybory w epicentrum epidemii. Warianty są dwa:

1. Olać czyli bojkot.

2. Wziąć swój pisak, rękawiczki, maseczkę i spławić tego pałacowego dupka do politycznego i nie tylko niebytu. Zapomnieć, że taki egzemplarz kiedyś był polskim prezydentem.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Co robić? 23.03.20, 09:42
      Putin próbuje wpłynąć na odwołanie wyborów, ale my Polacy się nie poddamy. Opozycja nie wprowadzi nam dyktatury..

--
      Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
      • m.c.hrabia Re: Co robić? 23.03.20, 09:48
        Jarosław Kaczyński i cała jego partyjna zgraja nienawidzą Polaków. Ten człowiek uznał się właścicielem zdrowia i życia każdego z nas. W ten sposób upodobnił się do Józefa Stalina z jedną różnicą – jest o wiele od niego głupszy. Oddaj za mnie życie – idź na wybory.
        • qinto Re: Co robić? 23.03.20, 10:00
          m.c.hrabia napisał:

> Jarosław Kaczyński i cała jego partyjna zgraja nienawidzą Polaków. Ten czło
          > wiek uznał się właścicielem zdrowia i życia każdego z nas. W ten sposób upodobn
          > ił się do Józefa Stalina z jedną różnicą – jest o wiele od niego głupszy. Oddaj
          > za mnie życie – idź na wybory.

Nikt ciebie i nikogo nie zmusi do pójścia na wybory psycholu.

--
          Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.
            • lechutek1966 Re: Co robić? 23.03.20, 18:26
              m.c.hrabia napisał:

> do pójścia nie zmusi ale do pozostania w domu ten żoliborski psychopata już tak

Nie miałem pojęcia że ma aż taka władzę nad lemingami. Ale skoro ty hrabio tak mówisz to jeszcze tydzień i będzie was karmił jak gołębie na rynku. Rzuci garść słonecznika a wy się zagryziecie nawzajem.😁😁😁😁

Dla dobra Kidawy i Tuska.
      • buldog2 Re: Co robić? 23.03.20, 10:41
        Putin oraz jego agenturalne ramię w Polsce, czyli PIS z przystawkami i takimi czymś jak cotojest, w Rosji i Polsce robi wszystko, żeby nic się nie zmieniło. A najlepiej żeby wybory albo stały się ustawką PISu i farsą TVPIS, albo żeby w ogóle ich nie było. Jak na okoliczność zmian konstytucyjnych w Rosji.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
      • boblebowsky Re: Co robić? 23.03.20, 17:25
        qwardian napisał:

> Putin próbuje wpłynąć na odwołanie wyborów, ale my Polacy się nie poddamy. Opoz
        > ycja nie wprowadzi nam dyktatury..
        >

Chrystusku, co to za bełkot? Palma odbija już kompletnie na tej kwarantannie.

--
        Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
      • kawa_poranna1 Re: Co robić? 23.03.20, 18:33
        qwardian napisał:

> Putin próbuje wpłynąć na odwołanie wyborów, ale my Polacy się nie poddamy. Opoz
        >
        Nie tylko Putin.
        Gubernator Illinois, Gubernator N.Y., Hawajów, Minnesoty, Ohio - wprowadzili Stay at Home Order.
        Kaczyński co prawda obiecuje dowozić urny do domów ale to urna na całą rodzinę czy pojedynczego zmarłego?
      • don.kichote Wręcz przeciwnie! 23.03.20, 21:51
        Putinowi - z wiadomych względów - bardzo zależy na tym, żeby wybory przypadające na epicentrum pandemii w Polsce - się odbyły...

qwardian napisał:

--
        Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
    • qinto Re: Co robić? 23.03.20, 10:01
      Gdy ten złajdaczony rząd Kaczusia jednak zrobi nam wybory w epicentrum epidemii. Warianty są dwa:

1. Olać czyli bojkot.

Dokładnie, najlepiej odlej się od razu, ulżysz sobie i innym.

--
      Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.
    • haen2010 Re: Co robić? 23.03.20, 10:05
      haen2010 napisał:

> Gdy ten złajdaczony rząd Kaczusia jednak zrobi nam wybory w epicentrum epidemii
      > . Warianty są dwa:
      >
      > 1. Olać czyli bojkot.
      >
      > 2. Wziąć swój pisak, rękawiczki, maseczkę i spławić tego pałacowego dupka do po
      > litycznego i nie tylko niebytu. Zapomnieć, że taki egzemplarz kiedyś był polski
      > m prezydentem.

Ja mój pomysł na te przymusowe i nie waham się - zbrodnicze wybory zarządzone przez pisowską swołocz mam.

Cały fundusz wyborczy tzw opozycji przeznaczyć na stoisko z dezynfekcją, takież maseczki, pisaki i rękawiczki. Mężów zaufania wyposażyć dodatkowo np w kombinezony jednorazowe. Przed każdą komisją. Kto zabroni?
    • taniarada Re: Co robić? 23.03.20, 10:12
      Masz dwa wyjścia .Opić się lub sznur .Decyzja należy do ciebie.Ile będziesz drążył ten temat .Tyle tu było informacji.Sam widzisz co się dzieje .Coraz więcej zachorowań.Ty dbaj o siebie .Chociaż po twoim zachowaniu .Nie było mnie ciebie żal.Decyzja zapadnie za dwa tygodnie.Teraz nie czas o tym gadać. I tak nie masz wpływu na nic .Jedynie możesz sobie popisać.Moje prywatne zdanie .Wybory w tym terminie się nie odbędą .Trzymaj się .
      • qinto Re: Co robić? 23.03.20, 10:26
        Moje prywatne zdanie .Wybory w tym terminie się nie odbędą .

Powtarzam to jak mantrę. Gdyby nawet miały się odbyć (to zostanę w domu) ale nie będę o tym informował na forum jak robi to hoen.

--
        • taniarada Re: Co robić? 23.03.20, 10:50
          qinto napisał:

> Moje prywatne zdanie .Wybory w tym terminie się nie odbędą .
          >
          > Powtarzam to jak mantrę. Gdyby nawet miały się odbyć (to zostanę w domu) ale ni
          > e będę o tym informował na forum jak robi to hoen.
          >
          Nie ma technicznej możliwości przeprowadzenia wyborów.Ten temat jest podkręcany przez opozycję.Ja jako katolik do kościoła nie idę ,a pójdę na wybory.Miałem jechać do Niemiec ,ale odmówiłem .Teraz do Austrii też.Koleś był po córkę w Niemczech.Siedzi teraz na kwarantannie dwa tygodnie.Mówił mi że Niemcy całkowicie lekceważą to .Na parkingach pełno samochodów .W toaletach też. Warto do tego dodać, że we Włoszech wyleczono, jak dotąd tylko nieco ponad 6000 pacjentów. Nic dziwnego - ci chorzy, którzy najbardziej potrzebują terapii - są jej pozbawiani i skazywani przez to na śmierć. Włosi zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą liczyć na pomoc ich służby zdrowia i nie mają motywacji do przestrzegania jakichkolwiek zaleceń władz sanitarnych. Epidemia szerzy się więc bez przeszkód. To wszystko dobrze tłumaczy, czemu sytuacja we Włoszech jest aż tak zła.Ten rok ma każdy zmarnowany.Ale trzeba być optymistą .Złe myśli odrzucić .Wtedy będzie dobrze.Trzymaj się w zdrowiu.
            • don.kichote Aaaa. To o to chodziło??? 23.03.20, 21:58
              cogito50 napisał:

> to w toaletach pełno to obawa, że trudno zabawić sie w nich z młodymi chłopcam
              > i z braku intymności? Tak to odebrałem.

A ja czytając:

"Na parkingach pełno samochodów .W toaletach też."

zastanawiałem się, co też te samochody robią w niemieckich toaletach.
              Ja rozumiem, co kraj to obyczaj, ale żeby aż taaak???

--
              taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
        • x2468 Re: Co robić? 23.03.20, 23:15
          Zimkiewicz, uczciwy 1 hektarowy rolnik, panisko na KRUSie.

--
          Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
        • qinto Re: Co robić? 23.03.20, 10:53
          m.c.hrabia napisał:

> poczytaj gnito , to będziesz wiedział co myśli suweren piski.

Dyskusja z psycholem takim jak ty - nobilituje tylko psychola.

--
          • no-popis Re: Co robić? 23.03.20, 18:22
            qinto napisał:

> m.c.hrabia napisał:
            >
            > > poczytaj gnito , to będziesz wiedział co myśli suweren piski.
            >
            >
            > Dyskusja z psycholem takim jak ty - nobilituje tylko psychola.
            Nienawidzi sam własnego życiorysu. Agresją uniemożliwia pozostanie sam na sam z samym sobą...boi się tego.

--
            Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
            www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
            www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
        • no-popis Re: Co robić? 23.03.20, 18:20
          m.c.hrabia napisał:

> poczytaj gnito , to będziesz wiedział co myśli suweren piski.
          Czytając Ciebie, poranną i wsk można zorientować się co do suwerena leminżego i lewackiego. MOżna odnieść wrażenie, że wszystkie świry i psychopaci POpierają PO. Sami frustraci POPierają PO. Przynajmniej tak to widać na tym forum.

--
          • qinto Re: Co robić? 23.03.20, 20:21
            no-popis napisała:

> m.c.hrabia napisał:
            >
            > > poczytaj gnito , to będziesz wiedział co myśli suweren piski.
            > Czytając Ciebie, poranną i wsk można zorientować się co do suwerena leminżego i
            > lewackiego. MOżna odnieść wrażenie, że wszystkie świry i psychopaci POpierają
            > PO. Sami frustraci POPierają PO. Przynajmniej tak to widać na tym forum.
            >
            >
            >

To prawda co napisałeś, dlatego ten psychol i wielu innych z tego forum nie są mnie w stanie obrazić.

--
    • szwampuch58 Re: Co robić? 23.03.20, 11:26
      jaki bojkot,nie pojde na wybory (jak kretyni zorganizuja wogole)pierwszy raz w zyciu bo sa inne dzisiaj w zyciu rzeczy niz ich (POPiS ) koryto

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
    • no-popis Re: Co robić? 23.03.20, 11:37
      haen2010 napisał:

> Gdy ten złajdaczony rząd Kaczusia jednak zrobi nam wybory w epicentrum epidemii
      > . Warianty są dwa:
      >
      > 1. Olać czyli bojkot.
      >
      > 2. Wziąć swój pisak, rękawiczki, maseczkę i spławić tego pałacowego dupka do po
      > litycznego i nie tylko niebytu. Zapomnieć, że taki egzemplarz kiedyś był polski
      > m prezydentem.

Spławić !!!!

--
    • boblebowsky Re: Co robić? 23.03.20, 17:30
      Mimo tego, że pokusa jest ogromna, bo kampania tej ofermy układa się idealnie, uważam, że jednak się nie odważą.
      Epidemia uderza najbardziej w ich elektorat.

--
      Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
    • cogito50 Re: Co robić?to plagiat z Lenina 23.03.20, 21:54
      haen2010 napisał:

> . Warianty są dwa:
      >
      > 1. Olać czyli bojkot.
      >
      > m prezydentem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka