11.05.20, 15:29
znanych mi ludzi, funkcjonujących w najjaśnieejszej rz-plitej, jedynym kandydatem na prezydenta powinna być p.EWA ŁĘTOWSKA.
wiem,wiem w tym wieku raczej nie będzie się wygłupiała stając do konkurencji a duadami,kosiniakami,, biedroniami,
robercikami i resztą ferajny.
ot,tak się rozmarzyłem.
Obserwuj wątek
      • snajper55 Re: spośród 11.05.20, 16:52
        m.c.hrabia napisał:

> a ja uważam, że pederasta Zaradkiewicz byłby w sam raz , a te wszystkie gender
        > y i elgebety ze zgniłego zachodu
        > piały by z zachwytu.

Tylko trzeba by ustalić, czy jego partner to byłaby pierwsza dama czy pierwszy dżentelmen(?).

A co, kpili z Biedronia to teraz można się zrewanżować.

S.
      • taniarada Ten jak zwykle pod ochronką 11.05.20, 21:25
        m.c.hrabia napisał:

> a ja uważam, że pederasta Zaradkiewicz byłby w sam raz , a te wszystkie gender
        > y i elgebety ze zgniłego zachodu
        > piały by z zachwytu.
        >
        Na Fejsie to by był ban dożywotnio.
      • buldog2 Re: Donek 11.05.20, 16:09
        Oj. nie! On wszystkimi swoimi decyzjami, najpóźniej od wiosny 2010 swoimi zaniechaniami zapewnił bezkarność i doprowadził do wzrostu znaczenia PIS i tego co mamy. Nigdy więcej.
        • eiran Re: Donek 11.05.20, 21:40
          A to dlatego, że wierzył, że jesteśmy bardziej cywilizowanym państwem i narodem niż jesteśmy. I w związku z tym ten kto zdobywa władzę, nie powinien mścić się na poprzednikach. A kampania wyborcza nie powinna polegać na przerzucaniu się obietnicami do swoich o groźbami względem przeciwników, kto kogo bardziej wsadzi do więzienia. Tak samo myślał B. Sienkiewicz - i najwyraźniej obaj się mylili.
          • buldog2 Re: Donek 12.05.20, 10:53
            Co innego mścić się politycznie, co innego tolerować złodziejstwo, szkalowanie państwa i zdradę stanu.
            A wszystko po to, by kosztem społeczeństwa i państwa mieć straszaka dla elektoratu. Na koniec okazało się, że i kosztem PO.
    • krzy-czy Re: spośród 11.05.20, 16:17
      cóż, donald otworzył wrota dla kaczora odchodząc z polskiej polityki bodajże w 14roczku.
      jeszcze tylko on jako tako trzymał tę ferajnę platfusów. i gwarantuję kolejne wybory po 2014 wygrywałby donald.
      a on miał to w dudzie.
      zostawił st6ado miernot. a miernoty te prezentowały klasę nicxzym nie odbiegającą od klasy ferajny kaczora.
      przecież chyba do dziś funkcjonuje pojęcie P O P I S, jako znak sobiepaństwa, prywaty i miałkości intelektualnej.
      • eiran Re: spośród 11.05.20, 21:42
        krzy-czy napisał:

> i gwarantuję kolejne w
        > ybory po 2014 wygrywałby donald.

Nieodmiennie urzeka mnie logika takich stwierdzeń. Zwłaszcza owo "gwarantuję". Lubię też "idę o zakład, że gdyby... to..."
          • eiran Re: spośród 12.05.20, 19:35
            Przede wszystkim podtrzymuję, że twoja "gwarancja" jest guzik warta, choćby dlatego, że nie ma jej jak wyegzekwować.

A co do "stada miernot" - bynajmniej nie wszyscy są miernotami. Bycie miernotą to coś zupełnie innego, niż przegrywać wybory. Duda na przykład jest żałosną miernotą.
        • krzy-czy Re: spośród 12.05.20, 18:43
          nigdzie nie jest powiedziane że PREZYDENT MUSI BYĆ POLITYKIEM.
          i właśnie w tym jest problem w polskim systemie.
          prezydent ma być/poqwiem górnolotnie/ strażnikiem prawa. i gówienko go powinny obchodzić gierki
          kurdupli, tusków, biedroni i całej tej ferajny. i powinien rozumieć że demokracja to rządy większości-ale z maksymalnym uwzględnieniem praw i interesów MNIEJSZOŚCI.
            • krzy-czy Re: spośród 13.05.20, 09:47
              nie rozumiemy się.
              byłby to jeszcze jeden element od WCHODZENIA W SPORY. najważniejszym punktem działania prezydenta jest bdanie zgodności ustaw i innych działań parlamentu z ustawą zasadniczą.
              na ostatnim miejscu mają być jego OSOBISTE opinie na temat stanowionego prawa.
              zwierzchność nad resortami siłowymi to tylko popierdółka.
              w pseudosystemie najjaśniejszej,prezydent, jest przedłużeniem /przepraszam za wyrażenie/ pseudoparlamentu.
    • man_sapiens Re: spośród 13.05.20, 10:32
      Przyzwoitych i mądrych ludzi jest w polskim życiu publicznym więcej. Ale dobry prezydent w dzisiejszych czasach powinien oprócz bycia porządnym i mądrym mieć kwalifikacje bojownika gotowego skutecznie walczyć z partiami i politykami niszczącymi obcym alfabetem demokrację w Polsce.
      • krzy-czy Re: spośród 13.05.20, 11:01
        wybory prezydenta partyjne.
        jeśli prez ma być przedłużeniem sejmu i senatu, to na jaką najjaśniejsza cholerę potrzebny.
        może wrócić do zasady WASZ PREZYDENT-NASZ PREMIER ??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka