Dodaj do ulubionych

Wszyscy jesteśmy LGBT

13.06.20, 16:24
Na kanwie wypowiedzi posła Żalka w programie Kolendy Zalewskiej chciałbym zwrócić uwagę na stwierdzenie Pani redaktor. W odpowiedzi na pytanie posła "co to jest LGBT ?" odpowiedziała " To są wszyscy ludzie, homoseksualiści ... (niezrozumiałe) i tak dalej". Ciekawy i dość nowatorski pogląd Pani Katarzyny, który znajduje chyba poklask u sporej części widzów bo jakoś nie słyszałem protestów. Wszyscy skupili się na słowach posła, że LGBT to nie są ludzie, to ideologia. Burmistrz Bielan nawet dziś tak zinterpretował wypowiedź posła - Żalek powiedział , że LGBT nie są ludźmi. Oczywiście w wypróbowanej metodzie nazwał to metodami nazistowskimi. Kombinuję sobie na wszystkie sposoby i nie potrafię słów Pani redaktor zrozumieć inaczej niż dosłownie. Może jakieś pomysły ?.
Obserwuj wątek
  • suender Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 13.06.20, 16:32
   psiogon 13.06.20, 16:24

   > Wszyscy jesteśmy LGBT

   LGBTowcy PRAWDZIWI nie istnieją! Natomiast ci co siebie tak nazywają to zwykli UDAWACZE!
   I tu ciekawostka: Żadnemu takiemu niby gejowi nie udało się udowodnić swojego gejostwa, - nawet przed sądem, - ot co, ....
   Oczywiście: Hermafrodytyzm to zupełnie coś innego, - to są ludzie bardzo skrzywdzeni przez biologię, za nich się trza modlić.

   Pozdrawiam racjonalnie.
  • m.c.hrabia Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 13.06.20, 16:36
   " To są wszyscy ludzie, homoseksualiści ... (niezrozumiałe) i tak dale
   Kombinuję sobie na wszystkie sposoby i nie potrafię słów Pani redaktor zrozumieć inaczej niż dosłownie.


   nic szczególnego, ale
   kombinuj dalej, efektów pozytywnych nie wróżę.
  • taniarada Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 13.06.20, 17:05
   TVN 24 pl stał się ośrodkiem partii opozycyjnej ,napierdaluchą na partię rządzą .Jedno i to samo od rana do wieczora prowadzą agitkę przeciw rządowi PIS i prezydentowi Dudzie. Jako media są zależne .A funkcjonariuszka Kolenda -Zalewska doskonale się do tego wpisała.To babsko powinno być wywalone na zbity pysk za swoje manipulacje .W 2010 r., pół roku po katastrofie smoleńskiej Katarzyna Kolenda-Zaleska i Justyna Pochanke zaatakowały Jarosława Kaczyńskiego przypisując mu słowa, których nigdy nie wypowiedział.

   Zmyślony „cytat” przedstawiono tak: „Jarosław Kaczyński mówi: i nadejdą jeszcze czasy, gdy prawdziwi Polacy dojdą jeszcze do władzy”, a ówczesne wydanie „Faktów” TVN (11 października 2010 r.) Pochanke rozpoczęła tak: „A u nas prawdziwi Polacy i prawdziwy problem. Pod Pałac Prezydencki tradycyjnie ostatniej nocy przyniesiono kwiaty, znicze, krzyże, ale przede wszystkim pełne agresji słowa - oby nigdy nie zmieniły się w czyny. O języku nienawiści, nie ku pamięci, ale ku przestrodze – Katarzyna Kolenda-Zaleska.”

   Materiał ten stał się początkiem kilkudniowej nagonki na prezesa PiS. Liczni politycy i „eksperci” właśnie na tej podstawie zarzucali Kaczyńskiemu - który kilka miesięcy wcześniej stracił w Smoleńsku brata, bratową i przyjaciół - najgorsze rzeczy, mimo że w rzeczywistości powiedział do zgromadzonych pod Pałacem Prezydenckim: „Jesteśmy wolnymi Polakami i chcemy być wolnymi Polakami.” www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.tvp.info/48512100/te-falszywe-slowa-do-dzis-przypisuja-prezesowi-pis-kolendazaleska-i-manipulacja-w-tvn&ved=2ahUKEwi5y-Cbh__pAhXMvosKHcznDnUQFjAgegQIBBAB&usg=AOvVaw2FQnocAC1RE0Km6_5Fp1Th&cshid=1592060701400
   • psiogon Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 13.06.20, 18:19
    Od czasu akcji z podrzucaniem butelek po wódce policji (chyba to było na dniach młodzieży) renoma tej stacji spadła w moich oczach do zera. Nie wiem kto jeszcze może traktować przekazywane przez nich informacje poważnie.
    • psiogon Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 13.06.20, 18:27
     Można skrótowo napisać, że LGBT to ruch jednoczący osoby o odmiennych preferencjach seksualnych.Czy taki ruch to ideologia czy jak KK grupa wiernych osób ?. tu mozna się spierać. Kolenda Zalewska jednak nie pozwoliła posłowi o odmiennych do niej poglądach przedstawić swojego zdania brutalnie "wycinając" go. Jeżeli chcemy słuchać tylko tych, którzy myslą tak samo jak my to po co zapraszać do studia mających inne zdanie ?.
     • sverir Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 14.06.20, 22:11
      "Można skrótowo napisać, że LGBT to ruch jednoczący osoby o odmiennych preferencjach seksualnych"

      Można też skrótowo napisać, że Gmina Joniec to ruch jednoczący osoby o odmiennym stanie świadomości. Tylko po co tak pisać, skoro to nieprawda? LGBT nie jest żadnym ruchem, ideologią, filozofią. To po prostu określenie społeczności definiowanej przez sprawy seksualności. To wszystko.
      • inocom Dlatego mamy 460 posłów. Budka to LGBT 14.06.20, 23:09
       sverir napisał:

       > "Można skrótowo napisać, że LGBT to ruch jednoczący osoby o odmiennych preferen
       > cjach seksualnych"
       >
       > Można też skrótowo napisać, że Gmina Joniec to ruch jednoczący osoby o odmienny
       > m stanie świadomości. Tylko po co tak pisać, skoro to nieprawda? LGBT nie jest
       > żadnym ruchem, ideologią, filozofią. To po prostu określenie społeczności defin
       > iowanej przez sprawy seksualności. To wszystko.

       Dlatego mamy 460 posłów. Budka to LGBT
       Znowu Przemysław Czarnek reprezentuje innych wyborców.
       Trzeba mieć tupet, by nawoływać, by jeden z nich złożył mandat, bo np. nie reprezentuje odmieńców.
       Oni mają przecież Budkę.
   • inocom Od Niemców płyną same dobre wzorce 18.06.20, 11:33
    behemot17-13 napisał:

    > Nie to żeby nie rozumiał, doskonale wie jak widelcem i nożem się posługiwać, w
    > szak nie kto inny jak Polacy nauczyli Francuzów i tam takie Kownackie.

    wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7746506,berlin-dzieci-bezdomne-pedofile-eksperyment-helmut-kentler-pornografia-dziecieca.html
    Kentler w latach 70. świadomie kierował dzieci do opiekunów zastępczych ze skłonnościami pedofilskimi. Był przekonany, że kontakty seksualne między dziećmi i dorosłymi nie są szkodliwe. Dlatego dzieci odebrane patologicznym rodzinom lub żyjące na ulicach Berlina Zachodniego często trafiały pod opiekę samotnych rodziców zastępczych, mających już za sobą wyroki za przestępstwa seksualne.

    Berlińska senator ds. młodzieży i dzieci Sandra Scheeres (SPD) nazwała odkrycia autorów raportu „szokującymi i przerażającymi”.
   • taniarada No i? 13.06.20, 20:51
    suender napisał:

    > psiogon :
    >
    > Można się założyć, że Żelek dobrze myślał, tylko nieszczęsnych słów użył, - jak
    > to się u niego często zdarza, - ot co, .....
    >
    > Pozdrawiam opcjonalnie.
    LGBT to wyrocznia narodu?To jest kraj katolicki W zeszłym roku to tałatatajstwo było pod Jasną Górą.Tylko ludzie to dziadostwo w Trzeciej Alei zablokowali.Ile policjantów sciągnięto by zaraza tam nie weszła.Nie ma się z tym szczypać.
   • man_sapiens Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 13.06.20, 21:55
    szwampuch58 napisał:

    > Wiemy skąd ich strach przed LGBT -> Latem Górą Będzie Trzaskowski
    >

    Rozmowa dwojga Japończyków (podpatrzone w Internecie):
    [i]- Myślę, że Polacy tak jak my, Japończycy, są ludźmi i tak jak my zasługują na akceptację, szacunek i równe prawa.
    - Skończ z tą ideologią PL! Skończ z tymi atakami na japońską rodzinę, z tą polonizacją naszych dzieci, ich seksualizacją i z terrorem! Będziemy chronić japońską rodzinę jako związek kobiety i mężczyzny!/i]
  • erte2 Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 14.06.20, 14:30
   psiogon napisał:
   ....odpowiedziała " To są wszyscy ludzie, homoseksualiści ... (niezrozumiałe) i tak dalej".

   Gdybym nie wiedział to po tym jednym zdaniu poznałbym w tobie typowego załganego pisowca. Bo pani Katarzyna powiedziała coś zupełnie innego, a mianowicie :" To są wszystko ludzie, homoseksualiści ... (niezrozumiałe) i tak dalej", a to zupełnie zmienia sens tej wypowiedzi. Ale pisowskim zwyczajem po prostu łżesz sądząc ze nikt na tym twoim łgarstwie się nie pozna.
   • sverir Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 14.06.20, 22:17
    "Bo pani Katarzyna powiedziała coś zupełnie innego, a mianowicie :" To są wszystko ludzie, homoseksualiści ... (niezrozumiałe) i tak dalej"

    Nie, powiedziała "wszyscy ludzie", natomiast odniosła się do tego, że jest to określenie na wszystkich homoseksualistów i tak dalej, a nie wszystkich ludzi, w tym homoseksualistów. I Żalek dobrze ją zrozumiał.
  • obcy8 Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 14.06.20, 23:46
   psiogon napisał:

   > Kombinuję sobie na wszystkie sposoby i nie potrafię słów Pani re
   > daktor zrozumieć inaczej niż dosłownie. Może jakieś pomysły ?.
   mam taki pomysł że cała ta afera wynika z niezrozumienia a jej klarowanie ma na celu jeszcze większe zamulenie
   ciekawsza byłaby dyskusja czy redaktor/-ka może wyłączyć posła gdy nie podoba się co mówi
   • x2468 Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 15.06.20, 00:29
    Moze, dlaczego nie, w naszym pieknym kraju dopuszczalna jest tzw klauzula sumienia. Skoro mozna odmowic wydrukowania czegokolwiek zaslaniajac sie ta klauzula to dlczego nie pogonic posla Zelka?
   • margit49 Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 15.06.20, 00:52
    obcy8 napisał(a):
    > mam taki pomysł że cała ta afera wynika z niezrozumienia a jej klarowanie ma na
    > celu jeszcze większe zamulenie
    > ciekawsza byłaby dyskusja czy redaktor/-ka może wyłączyć posła gdy nie podoba s
    > ię co mówi

    Skoro marszałek sejmu wyłącza mikrofon posłom opozycji, bo nie podoba się jej, co mówią, więc i redaktorzy mogą reagować podobnie. Tym bardziej, jeśli kwestia dotyczy obrażania i poniżania ludzi. Żalek wiedział co mówi i robił to z premedytacją. Do odważnych nie należy, więc powtarzał to, co tuzy partyjne. Dziwi tylko zaproszenie tejże "osobowości". Tytan intelektu to nie jest, a wręcz przeciwnie - w swej nadgorliwości bredzi bardziej niż wymagane przekazy partyjne. I tak w przypadku każdej partii, której był - nomen omen - członkiem. Był w PO, pisie, a teraz u Gowina.Chyba.
    • obcy8 Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 15.06.20, 01:06
     margit49 napisała:


     > Skoro marszałek sejmu wyłącza mikrofon posłom opozycji, bo nie podoba się jej,
     > co mówią, więc i redaktorzy mogą reagować podobnie.
     uważasz że skoro marszałek bawi się w cenzora i tępi nieprawomyślnych to media też mogą reagować podobnie i zależnie od tego kogo popierają odcinać głos i to jeszcze posłom???
     w dupę tam jakiś pluralizm żeby każdy poseł sobie gadał co chce tylko nasi mogą bo nasi są mądrzy a są mądrzy bo są nasi i my sobie o tym zdecydujemy
     • sverir Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 15.06.20, 05:42
      "w dupę tam jakiś pluralizm żeby każdy poseł sobie gadał co chce tylko nasi mogą bo nasi są mądrzy a są mądrzy bo są nasi i my sobie o tym zdecydujemy"

      Żeby łatwiej uzmysłowić sobie problem, wyobraźmy sobie posła Kowalskiego, który na antenie TVN wzywa do zamordowania jakiegoś polityka. Ciekawe jak wtedy wygląda problem pluralizmu?
      • obcy8 Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 15.06.20, 10:36
       sverir napisał:


       > Żeby łatwiej uzmysłowić sobie problem, wyobraźmy sobie posła Kowalskiego
       ależ wyobrażajcie sobie kogo chcecie ale czy to Wam uzmysłowi na czym polega wolność słowa i kto jest od rozstrzygania czy ona została przekroczona? dziennikarz a może prokuratura i sądy a może jakiś cenzor z Mysiej?
       bo imo media są tylko pośrednikiem między mną i politykami i mają w moim imieniu zadawać politykom pytania by w ten sposób ułatwić mi wybór mojego przedstawiciela bo ja muszę znać ich poglądy żeby wiedzieć co sobą reprezentują i czy mogą reprezentować mnie
       • sverir Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 15.06.20, 11:32
        To są bardzo dobre pytania. Sprowadzę sprawę do innego przykładu: czy mam obowiązek wywiesić na swoim płocie banner nielubianego polityka, czy mogę decydować? Czy dziennikarze, poza przypisaniem jakiejś szczególnej roli przez społeczeństwo, obiektywnie powinni mieć ograniczone możliwości w prezentowaniu nielubianych przez siebie postaw?
        • obcy8 Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 15.06.20, 12:58
         sverir napisał:

         > To są bardzo dobre pytania. Sprowadzę sprawę do innego przykładu: czy mam obowi
         > ązek wywiesić na swoim płocie banner nielubianego polityka, czy mogę decydować?
         dlaczego nie mógłbyś decydować o swoim płocie?

         > Czy dziennikarze, poza przypisaniem jakiejś szczególnej roli przez społeczeńst
         nie ma demokracji bez pluralistycznych mediów dlatego ich działalność jest regulowana prawem prasowym i o RTV

         > wo, obiektywnie powinni mieć ograniczone możliwości w prezentowaniu nielubianyc
         > h przez siebie postaw?
         >
         jeśli chcą to mają pełne prawo skomentować nielubiane przez siebie postawy albo poglądy i wygłosić komentarz,wytknąć absurdy,wskazać kłamstwa a nawet piać z zachwytu tym różni się dziennikarstwo zaangażowane i opiniotwórcze od czysto informacyjnego i od cenzury
     • margit49 Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 15.06.20, 06:27
      obcy8 napisał(a):

      > margit49 napisała:
      >
      >
      > > Skoro marszałek sejmu wyłącza mikrofon posłom opozycji, bo nie podoba si
      > ę jej,
      > > co mówią, więc i redaktorzy mogą reagować podobnie.
      > uważasz że skoro marszałek bawi się w cenzora i tępi nieprawomyślnych to media
      > też mogą reagować podobnie i zależnie od tego kogo popierają odcinać głos i to
      > jeszcze posłom???
      > w dupę tam jakiś pluralizm żeby każdy poseł sobie gadał co chce tylko nasi mogą
      > bo nasi są mądrzy a są mądrzy bo są nasi i my sobie o tym zdecydujemy

      powiedz to pisowcom, którzy nie kryją tego, że nie są mądrzy, ale jest ich więcej-po rosyjsku bolsze
      • obcy8 Re: Wszyscy jesteśmy LGBT 15.06.20, 10:43
       margit49 napisała:


       > powiedz to pisowcom, którzy nie kryją tego, że nie są mądrzy, ale jest ich więc
       > ej-po rosyjsku bolsze
       ja pytam Ciebie bo pisowcy już mają taką telewizję w której dziennikarz decyduje kto i co może mówić i podobno chcą to wpisać też do regulaminu debaty prezydenckiej
       imo najgorsze co PiS zrobił z tym krajem nie jest to co zrobił z sądownictwem czy konstytucją ale to co zrobił w głowach zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników
    • inocom Re: Duda ma wygraną w kieszeni... :) 15.06.20, 09:01
     eiran napisał:

     > inocom napisał:
     >
     > > Bo co pozostało Trzaskowskiemu? Kopulacja z Sutrykiem na wiecu, by zadowo
     > lić wy
     > > znawców ideologii?
     > >
     >
     > Widzę, że w elektoracie Dudy ujawniła się frakcja intelektualistów.

     Duda zagrał na emocjach. Podchwyciły to wszystkie media i o to PiS chodziło.
     Wojowniczemu Trzaskowskiemu pozostał publiczny stosunek z Sutrykiem na oczach wyznawców ideologi, albo ucichnięcie. Oba wyjścia fatalne dla totalnych fanatyków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka