Dodaj do ulubionych

Wspieraj Polaków LGBT

20.06.20, 08:28
Czerwiec jest miesiącem godności osób LGBT. Nasi rodacy LGBT, poniżani przez obecne władze polskie, potrzebują dziś twojego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Tu garść informacji:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26048762,nakladka-na-facebooku-juz-nie-wystarczy-zobacz-jak-pomoc-osobom.html#s=BoxMMt1
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Wspieraj Polaków LGBT 21.06.20, 10:02
      W mojej duszy jest smutek, płakać mi się chce dlaczego ludzie nie kochają BOGA, który chce dla nas jak najlepiej. Dlaczego ludzie chcecie się zniszczyć? Rozumem inne orientacje seksualne, nie mam nic do ludzi, tak się może stać z jakiś powodów. Ale robienie z tego przymusu dla innych jest złem. Nikt nie zmusza inne orientacje do bycia katolikiem, dlaczego moje dziecko ma byc zmuszane do masturbacji jako bożka dla człowieka. Każdy ma seksualność, ale dla nas jest to coś co jest dopiero wtedy widoczne kiedy stajemy się dojrzali i wiemy że bezpieczny seks to małżeństwo, miłość dwojga ludzi.
      • aniechto.only Re: Wspieraj Polaków LGBT 21.06.20, 10:11
        taniarada napisał(a):

dlaczego moje dziecko ma byc zmuszane do mast
        > urbacji jako bożka dla człowieka.

Też nie rozumiem, dlaczego funkcjonariuszy KK z Jędraszewskim na czele tak podnieca ten nieistniejący problem zmuszania do masturbacji dzieci.
      • man_sapiens Re: Wspieraj Polaków LGBT 21.06.20, 10:38
        taniarada napisał(a):

> e orientacje do bycia katolikiem, dlaczego moje dziecko ma byc zmuszane do
        > masturbacji jako bożka dla człowieka.

Drogi tani zakonniku, przestań zmuszać swoje i cudze dzieci do masturbacji. Wszyscy wiemy, że sprawia ci to przyjemność, ale to nie usprawiedliwienie.
    • aniechto.only Re: Wspieraj Polaków LGBT 21.06.20, 10:28
      Amerykanie i Brytyjczycy wspierają:

"Warszawska Parada Równości odbywałaby się dziś, gdyby nie #COVID19. Przedstawiciele naszej Ambasady dołączyli do Parady w ubiegłym roku. Dziś jesteśmy myślami ze środowiskiem LGBTI+. Prawa człowieka są uniwersalne! - w mediach społecznościowych napisali pracownicy warszawskiej ambasady USA.
      Pracownicy z ambasady Wielkiej Brytanii podkreślili, że co roku biorą czynny udział w warszawskiej Paradzie Równości. "Parady nie będzie, ale my nie ustajemy w wysiłkach na rzecz ochrony przed przemocą i dyskryminacją ze względu na orientację seksualną lub tożsamość płciową" - napisali na Twitterze. I zmienili swoje profilowe zdjęcie na "wersję tęczową".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka