Dodaj do ulubionych

Po to pisim był potrzebny NIK

07.07.20, 06:50
Wiceprezes z PiS próbuje zmanipulować wyniki ważnej kontroli? Do sejmu się nie dostał, więc rzucony został przez organizację przestępczą do NIK jako pilnujący by przewały pisie nie wypłynęły, a jednak znaleźli się odważni kontrolerzy, którzy skontrolowali Kempę i jej "stanowisko" rządowe, no i wyszło że babsztyl, albo jest oszustką, albo niedojrzałą umysłowo, nie idzie znaleźć jakichkolwiek działań jej "resortu", tylko same wydatki, Banaś do roboty, pokaż jak ta swołocz okrada nas.

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wojna-w-nik-wiceprezes-z-pis-probuje-zmanipulowac-wyniki-waznej-kontroli/jc5mffk,79cfc278
Obserwuj wątek
    • sverir Re: Po to pisim był potrzebny NIK 07.07.20, 07:26
      Nic odkrywczego, że PiS przejmując NIK chciał zagwarantować sobie przychylne, korzystne dla siebie raporty. Tak jest ze wszystkimi instytucjami państwa pod rzadami Kaczyńskiemu - służą one realizacji celów politycznych partii. I choć nie lubię takich porównań, to nie mogę nie zauważyć, że Jarosław inspiruje się w tej mierze pewnym akwarelistą, wg którego państwo też było środkiem do celu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka