14.07.20, 08:10
Co wy wyprawiacie ! Miasto - wieś, start - młody, głupi - mądry może jeszcze podzielimy się na brzydki - ładny ? Daliście się omamić tymi wszystkimi tvp, tvn, polsatami. Znaleźli wam wroga wśród rodaków. I nie chodzi tu o wyniki wyborów, a o nienawiść. Jeszcze kilka lat i zrobicie swoim sąsiadom drugi Wołyń. Rozejrzyjcie się dookoła. Nie możemy być tolerancyjnym społeczeństwem, skoro nie tolerujemy własnych braci. Zagranica nie śpi. Widzą jak słabi jesteśmy. Obce służby kopią u nas dołki aż iskry lecą. Tylko czekać aż dojdzie do podziału granic. Tak się teraz prowadzi działania destabilizujące. Media w Polsce to jakiś ponury żart. Informację TVN i Polsatu do delegalizacji za szerzenie nienawiści i tendencyjny przekaz. Kurski powinien trafić za kraty za to co zrobił publicznej telewizji. Nie da się na to wszystko patrzeć. A my Polacy dajemy się robić w wała jak stado baranów.
Obserwuj wątek
  • wkkr Re: Durnie 14.07.20, 08:16
   Tu nie chodzi o nienawiść czy tolerancję. Tu chodzi o diagnozę a ona jest taka, ze Polskę urządzają mieszkańcy wsi na niskim poziomie kulturowy. To jest fakt a na fakty nie można się obrażać.
   Tak diagnoza jest potrzebna by podjąć właściwie kroki w kierunku przyszłości. Jeśli chcemy znamienniejszy wpływ na Polskę ludzi o niskim statusie kulturowy potrzebna jest akcja neopozytywistyczna. Potrzebujemy pracy u podstaw oraz pracy organicznej.
   • m.c.hrabia Re: Durnie 14.07.20, 08:33


    Tu nie chodzi o nienawiść czy tolerancję. Tu chodzi o diagnozę a ona jest taka, ze Polskę urządzają mieszkańcy wsi na niskim poziomie kulturowy

    twitter.com/i/status/1279034323585454082
    • wkkr Re: Durnie 16.07.20, 13:17
     To co proponujesz w zamian, wojnę domową? Trzeba ludzi edukować, uświadamiać. Trzeba wymyślić sposoby podmienienia statusu materialnego tych grup społecznych które z biedy głosują na PiS.
    • no-popis Re: ale jesteś rzecz jasna za demokracją,... 18.07.20, 06:45
     piq napisał:

     > ...jak wszyscy inni żałośnie popłakujący, że im niziny społeczno-intelektualne
     > urządzają państwo? To jesteście za demokracją czy nie, bo wynik wyborczy w demo
     > kracji jest złotym cielcem?
     Dokładnie tak !
     To ludzie zakażeni covidem homosovieticus.
     Sä,to jasne, przeciwni demokracji lub jej nie rozumiejä lub to taki rodzaj osłony psychicznej przez frustracjami PO kolejnej klęsce.
   • no-popis Re: Durnie 18.07.20, 06:31
    wkkr napisał:

    > Tu nie chodzi o nienawiść czy tolerancję. Tu chodzi o diagnozę a ona jest taka,
    > ze Polskę urządzają mieszkańcy wsi na niskim poziomie kulturowy. To jest fakt
    > a na fakty nie można się obrażać.
    Demagogia. Arogancja.
    Obserwując ilość oddanych głosów na Trzaskowskiego w więzieniach i aresztach możnaby stwierdzić, idąc Twoim sPOsobem analizy, że lepsze to niż państwo mieliby nam urządzać przestępcy.
    Właśnie ta arogancja, elitaryzm i POgarda dla rzekomo mniej wartościowych grup sPOlecznych jest przyczyną Waszych klęsk ....i będzie.
   • no-popis Re: Durnie 18.07.20, 06:41
    aniechto.only napisała:

    > O, kolejny symetrysta, ślepy i głuchy.
    Odejście nawet o pół kroku od linii wytyczone przez niePOkalane Poczęcia jest dla Ciebie symetryzmem:)
    Jeszcze sie.nie przekonałaś do tego, że jest świat o większym obszarze istnienia niz popis.
  • wkkr Re: Durnie 14.07.20, 08:18
   Polsat nie jest neutralny. Polsat zawsze lekko sprzyja władzy bez względu jaka by ta władza nie była.
   Zobaczyć, jak PiS przegra to Gawrylu poleci tak jak kiedyś poleciał Lis.
  • sverir Re: Durnie 14.07.20, 08:22
   " Daliście się omamić tymi wszystkimi tvp, tvn, polsatami"

   Nigdy w życiu. To właśnie dlatego te wszystkie tvp, tvn i polsaty mają widzów, ponieważ my się po prostu wzajemnie nie lubimy.
  • margit49 Re: Durnie 14.07.20, 09:05
   thecodename napisał(a):

   Nie możemy być tolerancyjnym społeczeństwem, skoro nie tole
   > rujemy własnych braci.

   To orędzie wystosuj do Kaczyńskiego, Dudy oraz ich wyborców. To na wiecach PADa dochodziło do aktów przemocy, PAD nigdy nie tonował nastrojów. Zwolennicy drugiej strony nie uprawiają bandyterki.
   Mówisz o TVN jak komuna o Wolnej Europie i Głosie Ameryki.

   Zagranica nie śpi. Widzą jak słabi jesteśmy. Obce służby
   > kopią u nas dołki aż iskry lecą.

   Tylko nie strasz Niemcami. Po wyrzuceniu nas z UE trafimy pod skrzydła Rosji. Nie mamy własnej armii, zrozumiałe, że uzbrojenia także, a za solidną ochronę trzeba Amerykanom zapłacić-tylko czy nas będzie stać.
   A może zakup respiratorów u handlarza bronią to kamuflaż?

   Tylko czekać aż dojdzie do podziału granic. T
   > ak się teraz prowadzi działania destabilizujące.

   Głos wołającego na puszczy-grupa trzymająca władzę nie odpuści. Państwo umoczone w skandalach korupcyjnych i finansowych, nepotyzm budzi śmiech i politowanie. Rezerwa budżetowa przejedzona, a miało być tak pięknie, budżetu to nam Niemcy zazdrościli -wg ewangelisty Mateusza M., a wystarczyły 3 miesiące kryzysu pandemicznego, by wykazać tę bzdurę.

   Media w Polsce to jakiś ponury
   > żart.

   szczególnie te publiczne tylko z nazwy, a podporządkowane grupie trzymającej władzę. Funkcjonują tylko po to, by dezauwować politycznych przeciwników. 2 milardy zamiast na onkologię!
   Nie wymieniłeś TVTrwam ani RM - to źródła też szczególne i nie emanujące miłością bliźniego.
  • 99venus Re: Durnie 14.07.20, 20:57
   Informację TVN i Polsatu do delegalizacji za szerzenie nienawiści i tendencyjny przekaz-na całe szczęście masz TVPiS Info pełne miłosci bliźniego i prawdy.Nie płacz.
  • x2468 Re: Durnie 14.07.20, 22:01
   Jak zwykle, podobno prawdziwy Polak a jednak osiol "Szable w dlon, bolszewika gon, gon, gon" to zurawiejka. Tusk byl ulanem w I pulku (belwederskim)?
   • sverir Re: Durnie 17.07.20, 20:35
    " Ten podział przebiega inaczej. Interesy Polski vs. interesy międzynarodowych korporacji"

    Że niby za przeproszeniem chłop z Podkarpacie kieruje się interesem Polski? Ciekawe w takim razie który punkt programu Dudy skłonił go do zagłosowania na obecnego prezydenta.
   • snajper55 Re: Durnie 17.07.20, 21:05
    kod_matrixa napisał:

    > Ten podział przebiega inaczej. Interesy Polski vs. interesy międzynarodowych ko
    > rporacji.
    >
    > I ten podział nie dotyczy tylko Polski.

    Więc uważasz, że brak w Polsce praworządności jest w interesie Polski a nie Rosji? Że ośmieszanie Polski za granicą (zamach smoleński, Mistrale za dolara, rozmowa Dudy itp itd) jest w interesie Polski a nie Rosji? Że wywoływanie konfliktów w UE (zabudowa doliny Rospuda, wycinanie puszczy, likwidacja trójpodziału, nieodchodzenie od węgla itp itd) jest w interesie Polski a nie Rosji? Zgoda na absurdalne ceny gazu kupowanego w Rosji (Jasiński) jest w interesie Polski a nie Rosji? Osłabianie militarne Polski (np Caracale) jest w interesie Polski a nie Rosji? Można by tak długo wymieniać.

    S.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka