Dodaj do ulubionych

Kwarantanna

28.03.21, 12:12
Dlaczego Ministerstwo Zdrowia pozwala aby osoby chore na covid19 przebywające na kwarantannie domowej mogły przebywać z osobami zdrowymi i doprowadzały do ich zarażenia taki przypadek był u moich sąsiadów u których córka zachorowała na covid19 w takim przypadku wszystkim z rodziny zrobiono badania i wynik pozytywny był tylko u córki a inni byli zdrowi lecz w połowie kwarantanny sąsiad z zięciem zarazili się a jeszcze w dodatku zięć sąsiada za to że był na kwarantannie stracił pracę .
Wszystkie osoby chore na covid19 powinny być odizolowane od osób zdrowych bo inaczej jeszcze więcej będzie chorych
Obserwuj wątek
   • horpyna4 Re: Kwarantanna 28.03.21, 12:54
    Zawsze istniały choroby zakaźne i jakoś ludzie potrafili izolować chorych w wieloosobowych mieszkaniach. Nie mam tu na myśli przypadków mieszkań nadmiernie zagęszczonych, ale w większości przeciętnych da się to bez problemu. Tyle, że dawniej człowiek był bardziej myślący, bo życie było trudniejsze.

    Obecnie życie jest łatwiejsze, ale najnowsze technologie mają też wadę: oduczają ludzi prostych czynności. Niestety myślenia również i w razie nietypowej sytuacji człowiek jest jak pijane dziecko we mgle, bo nie wie, że powinien uruchomić mózg. A skoro nie rozumie, że nie powinien przebywać bez maski wśród innych ludzi, to jak ma wpaść na pomysł, że chorego trzeba odizolować od reszty rodziny?
    • szwampuch58 Re: Kwarantanna 28.03.21, 13:18
     Bylem sam i znam 6 takich kwarantan domowyvh,wynik: 7 pozytywnych osob,ponad 30 osoby na kwarantanie....zero zachorowan szwagrow, ciotek,siostr, braci,malzonek i malzonkow
   • bardzo.cicho Re: Kwarantanna 28.03.21, 13:14
    Ja też nie zrozumiałam, po co tam sąsiad przychodził. Niech ma pretensje do siebie. Zięć pewnie z nim potem wódkę pił. Ale najprościej za pandemię obwinić staruszków w konfesjonałach i rząd Morawieckiego. Fajny wątek.
  • taniarada Re: Kwarantanna 28.03.21, 12:56
   Co to jest ?Automat z drukarki ci się zaciął? Święta Agata - chroni od pożarów. Patronka kobiecych piersi.Wystarczy się pomodlić i stanie się cud.
   • ktos_z_kosmosu Re: Kwarantanna 28.03.21, 13:09
    taniarada napisał(a):

    > Co to jest ?Automat z drukarki ci się zaciął? Święta Agata - chroni od pożarów.
    > Patronka kobiecych piersi.

    A kto jest patronem od utraty rozumu?

    > Wystarczy się pomodlić i stanie się cud.

    W twoim przypadku cudu nie widzę. Widzę natomiast eskalację skutków odwrotnych od zamierzonych. Modlisz się i zamiast rozum ci wracać, oddala się.
    No, chyba, że według was rozmodlonych, cud to głupienie.


Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka